Νέα

TS Marjory

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
αλέφα το τίμησα....ωραίο τρανσάκι..maximum 23 ετών...θελει λίγο δουλιτσα πάντως στην  :pipa1:
τζονι παληκαρι μου ειναι δυσκολο να βρεις καλη περιπτωση εως αδυνατο στην :pipa2:
αλλα να ξερεις εδω πανω εχουμε το μεγαλυτερο μοτερ που υπαρχει νομιζω στην ελλαδα σονια τι λενε και ολα τα πουλακια κλαινε σου μιλαω τζονι η πιπα της ειναι εμπειρια ζωης δικε μου να φανταστεις οτι ο κυρ νικος να χυσει στην πιπα θελει 70 ωρες συνεχομενα και βλεπουμε την πρωτη φορα που εγινε το ντιλ αντεξα 3 λεπτα τη δευτερη που πηγα οργανομενος και καλα 5 με το ζορι μιλαμε ειναι κατι το ανεξηγητο δικε μου :dunno: :dunno:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
τζονι παληκαρι μου ειναι δυσκολο να βρεις καλη περιπτωση εως αδυνατο στην :pipa2:
αλλα να ξερεις εδω πανω εχουμε το μεγαλυτερο μοτερ που υπαρχει νομιζω στην ελλαδα σονια τι λενε και ολα τα πουλακια κλαινε σου μιλαω τζονι η πιπα της ειναι εμπειρια ζωης δικε μου να φανταστεις οτι ο κυρ νικος να χυσει στην πιπα θελει 70 ωρες συνεχομενα και βλεπουμε την πρωτη φορα που εγινε το ντιλ αντεξα 3 λεπτα τη δευτερη που πηγα οργανομενος και καλα 5 με το ζορι μιλαμε ειναι κατι το ανεξηγητο δικε μου :dunno: :dunno:

αυτη που λες ειναι η κοπελα που γραφει στις αγγελιες σονια for you η οχι??αν ειναι αυτη θελω να σε ρωτησω εκ περιεργιας κατι...ειναι κρος η εχει κανει ορμονες??θα πω γιατι ρωταω,μην παρεξηγηθω...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
αυτη που λες ειναι η κοπελα που γραφει στις αγγελιες σονια for you η οχι??αν ειναι αυτη θελω να σε ρωτησω εκ περιεργιας κατι...ειναι κρος η εχει κανει ορμονες??θα πω γιατι ρωταω,μην παρεξηγηθω...
ναι αυτη ειναι εχω την εντυπωση οτι κανει δεν εχει βυζι μιλαμε για ενα παιδι 20 χρονων τωρα που ειναι απο βουλγαρια νομιζω ομως οτι ειναι τοσο θυληκο που σιγα σιγα θα κανει και βυζια
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ναι αυτη ειναι εχω την εντυπωση οτι κανει δεν εχει βυζι μιλαμε για ενα παιδι 20 χρονων τωρα που ειναι απο βουλγαρια νομιζω ομως οτι ειναι τοσο θυληκο που σιγα σιγα θα κανει και βυζια

γιαυτο ρωταω..γιατι εχω δει φωτος της και αν δεν εχει κανει ορμονες μιλαμε οτι για κρος ειναι πραγματικα φοβερη τουλαχιστον οπως φαινεται στις φωτο...ετσι κι αλλιως ειναι  ωραια βεβαι αλλα τετοια θηλυκοτητα για κρος ειναι θεμα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ναι αυτη ειναι εχω την εντυπωση οτι κανει δεν εχει βυζι μιλαμε για ενα παιδι 20 χρονων τωρα που ειναι απο βουλγαρια νομιζω ομως οτι ειναι τοσο θυληκο που σιγα σιγα θα κανει και βυζια

Και συ που το ξέρεις;
Τα πότισες και το λές;  :grin:
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
784
Like
268
Πόντοι
26
κανενας θεσσαλονικιος που να πηγε?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Black_Dreamxxx

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Ενεργητικοί κρυφτείτε!
Παθητικοί τρεχάτε να παρουσιαστείτε!!
Παραταχθείτε με τα νώτα σας ακάλυπτα!!!
Η Μαριορή με το εικοσιτριάρι  :pipa1: :pipa3: ξανάφτασε!!!

Κάντε και κανένα παζάρι απο οτι φαίνεται εχει αναδουλειές 60 το μισάωρο καλά είναι!!!

1200_1200_7fb42b7f0321ce08f93b25be8dc50d49_big.jpg



να ειναι ετσι οντως?
 

Black_Dreamxxx

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μια χαρά είμαι προπονηταρά μου....θα γράψω κριτική όχι γι΄αυτήν αλλά για την άλλη, την τάνια... :grin:

καλησπερα αδερφε μπορεις να μου στειλεις πμ για την Mardjory ηθελα να σε ρωτησω!
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Ενεργητικοί κρυφτείτε!
Παθητικοί τρεχάτε να παρουσιαστείτε!!
Παραταχθείτε με τα νώτα σας ακάλυπτα!!!
Η Μαριορή με το εικοσιτριάρι  pipa1 pipa3 ξανάφτασε!!!

1200_1200_7fb42b7f0321ce08f93b25be8dc50d49_big.jpg


να ειναι ετσι οντως?

Όπως ακριβώς την βλέπεις και μάλιστα καλύτερη από τις φωτο όπως τουλάχιστον την συνάντησα εγώ!
Το μόνο ανακριβές είναι όχι το μέγεθος αλλά το σχήμα του εργαλείου που είναι [size=14pt]C[/size]
 

Black_Dreamxxx

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Όπως ακριβώς την βλέπεις και μάλιστα καλύτερη από τις φωτο όπως τουλάχιστον την συνάντησα εγώ!
Το μόνο ανακριβές είναι όχι το μέγεθος αλλά το σχήμα του εργαλείου που είναι [size=14pt]C[/size]

καταλαβα φιλε μου..φαινεται οντως δυνατο..σε ξενερωσε το σχημα δλδ?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Όπως ακριβώς την βλέπεις και μάλιστα καλύτερη από τις φωτο όπως τουλάχιστον την συνάντησα εγώ!
Το μόνο ανακριβές είναι όχι το μέγεθος αλλά το σχήμα του εργαλείου που είναι [size=14pt]C[/size]
πες μας δυο λόγια για την εμπειρία σου..
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
καταλαβα φιλε μου..φαινεται οντως δυνατο..σε ξενερωσε το σχημα δλδ?

πες μας δυο λόγια για την εμπειρία σου..

Εμπρός τεμπέληδες της έφορης κοιλάδας...μήπως να σας δώσω και προσωπική συνέντευξη;;

....κάντε και κανένα search!

μόνο εδώ μέσα υπάρχουν 8 κριτικές

άντε και είμαι στις καλές μου... ψάξτε για [size=11pt]Marjory TS[/size]
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Εμπρός τεμπέληδες της έφορης κοιλάδας...μήπως να σας δώσω και προσωπική συνέντευξη;;

....κάντε και κανένα search!

μόνο εδώ μέσα υπάρχουν 8 κριτικές

άντε και είμαι στις καλές μου... ψάξτε για [size=11pt]Marjory TS[/size]
μεγάλε εσύ ηρθες προχθες και δεν καταδέχεσαι να κάνεις μια κριτικη της προκοπης.. θα ζητας να μαθεις κι εσυ γιο αλλες και θα παρεις τα @@ μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom