Νέα

Τι θα ψηφίσετε τη Κυριακή 5/7/2015 στο δημοψήφισμα;;;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα ψηφίσετε;

  • OXI

    Ψήφοι: 346 44,6%
  • NAI

    Ψήφοι: 355 45,8%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 74 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    775
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Να κατσει καποιος να μετρησει οχι τα αστερια, αλλα οσους εχουν πανω απο 2000 ποστς και ποσταραν δημοσια τη θεση τους!
Νο κλωνοι :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πρωσοπικα βλεπω και τα χαλια μας, οπως και να το κανεις ομως δεν ειναι ωραιο να ερχετε ο ευρωπαιος να σου κανει τον νταβατζη μεσα στο σπιτι σου(και σου μιλαει καποιος που τα εθνηκα του ιδεοδοι φτανουν σε μεγεθως πουτσοτριχα αμοιβαδας)
Ο δε Κωστοπουλος που ανεφερες ειναι απο τους κυριους διαβρωτες της ελληνικης νεο(λ)ερας της γενιας μου λανσαροντας μεσω των περιοδικων του το λαιφ σταιλ του ευκολου κερδους μεσο πουστιων η απλα οτι για να αποκτισεις αυτο που θελεις το μονο που χριαζετε ειναι να παει κανεις μια βολτα στην τραπεζα!!(δυστιχος ο ανθρωπος εκτως των αλλων ειναι και απολυτος βλακας και δεν μπορει να σκεφτει με το δικο του κεφαλι). Οι και καλα απλες θα εξαλιφθουνε μονο και μονο γιατι δεν ξερουν αλλο τροπο ζωης. Μονο και μονο με την σκεψη χυνω απο τα ματια!
Ναι συνμπουρδελιαρι Ακαμπτε με το οχι θα ειναι δυσκολα αλλα δεν θα ζουμε σαν ΔΟΥΛΟΙ
υ.γ πριν 2 3 μερες διαβασα καπου οτι ανοιγει το εργοστασιο ζαχαρης στην Ορεστειαδα.... ισως ειναι μια μικρη αρχη στο να παραξουμε κατι  :hi:

μπορεί να μην ζούμε σαν δούλοι με το όχι
γιατί πολύ απλά δεν θα ζούμε, θα είμαστε νεκροί

Γιατί τωρά ήρθε η ωρα να πληρω΄σουμε 5 μηνες σαλτιμπακισμους. Το πρόγραμμα τελέιωσε οπερ σημαινει δεν έχουμε πλεον ε΄χεγγυα για να δανειζόμαστε από τον ELA. Ο Ντραγκι ωστόσο για να μη μας αφήσει στον τόπο μας άφησε τον ELA ανοικτο μεν χωρίς να μας δίνει λεφτά δε (την απόφαση αυτή χαιρέτισε ο ΒΑρουφάκης ).

Αυτό στα αγγλικά λέγεται limbo = προαύλιο της κολάσεως
δεν κατάλαβα...
αυτό που ξέρω είναι ότι μέχρι στιγμής δεν έχει επέλθει συμφωνία και άρα δεν υπάρχουν ευρωχαρτόμαρκες και άρα δεν μπορούμε να τις ανταλλάξουμε με προιόντα/υπηρεσίες
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686

Ψήφισε ΝΑΙ ,για...καλύτερη διαπραγμάτευση !

Ρε φίλε , με το ΟΧΙ ,θα ξεσηκωθεί ο κόσμος σε πολλες
χώρες , που ταλαιπωρείται από τα παράσιτα του τραπεζικού και
του χρηματοπιστωτικού συστήματος.

Οι τράπεζες και οι απατεώνες του χρηματοπιστωτικού συστήματος.
δημιούργησαν την οικονομική κρίση.Υπερδανεισμός χρημάτων,
που ΔΕΝ υπήρχαν σαν διαθέσιμα, αλλά ήταν ομόλογα
που ΘΑ γινόταν η είσπραξή τους στο μέλλον, επισφαλώς.
ΔΕΝ έγινε και κατέρρευσε η φούσκα.
Γιατί να την πληρώσεις εσύ ;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ειτε ναι ειτε, οχι, εγω πιστευω οτι ηδη εχει δρομολογηθει η χωρα στην χρεωκοπια και με τις ευλογιες της Ε.Ε.
Ειτε, εντος Ε.Ε ειτε εκτος, Ειτε εντος ευρωζωνης ειτε εκτος. Η χρεωκοπια μοιαζει αναποφευκτη.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μπορεί να μην ζούμε σαν δούλοι με το όχι
γιατί πολύ απλά δεν θα ζούμε, θα είμαστε νεκροί
δεν κατάλαβα...
Εγω δεν σου λεω οτι θα ειμαστε καλυτερα εκτος ευρω. Αλλα τοσο φοβος ρε πουστη μου;
Πραγματικα σας λυπαμαι.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ψήφισε ΝΑΙ ,για...καλύτερη διαπραγμάτευση !

Ρε φίλε , με το ΟΧΙ ,θα ξεσηκωθεί ο κόσμος σε πολλες
χώρες , που ταλαιπωρείται από τα παράσιτα του τραπεζικού και
του χρηματοπιστωτικού συστήματος.

Οι τράπεζες και οι απατεώνες του χρηματοπιστωτικού συστήματος.
δημιούργησαν την οικονομική κρίση.Υπερδανεισμός χρημάτων,
που ΔΕΝ υπήρχαν σαν διαθέσιμα, αλλά ήταν ομόλογα
που ΘΑ γινόταν η είσπραξή τους στο μέλλον, επισφαλώς.
ΔΕΝ έγινε και κατέρρευσε η φούσκα.
Γιατί να την πληρώσεις εσύ ;

έχεις εγγενείς παθολογίες ως οικονομία
δεν σου φταίνε οι τραπεζίτες ούτε τις δημιουργησαν αυτοί
και φυσικά αυτές οι παθολογίες δεν θα διορθωθούν εκτός νοσοκομείου


κορόιδευε εσύ ...
όταν θα ρθεις σε κανα νοσοκομείο που δεν θα υπάρχουν γιατροί επειδή δεν θα πληρώνονται να δούμε κατα πόσον θα εξακολουθείς να έχεις χιουμορ

Εγω δεν σου λεω οτι θα ειμαστε καλυτερα εκτος ευρω. Αλλα τοσο φοβος ρε πουστη μου;
Πραγματικα σας λυπαμαι.

φοβος ?

ρεαλισμός ,
τι θα τρως ? πως θα αγοράζεις φάρμακα ? πως θα αποσωβησεις μια μπούκα των τούρκων ?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
οσο νυχτωνει και η πουτσα μεγαλωνει, τα παπαγαλακια της ευρωχουντας κλαινε ολο και πιο πολυ...

11055286_426624350873629_5327202986824189365_n.jpg
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
φοβος ?

ρεαλισμός ,
τι θα τρως ? πως θα αγοράζεις φάρμακα ? πως θα αποσωβησεις μια μπούκα των τούρκων ?
Ξαφνικα θα εξαφανιστουν τα τροφιμα; Μονο εισαγουμε ρε πουστη μου;
Κουνιστε το κεφαλι σας ρε παιδια, θα μειωθει η εισαγωγη κρεατος και λοιπων, αλλα ακομα θα υπαρχουν τροφιμα.
Στα φαρμακα δυστυχως θα πονεσουμε. Ο βαρουφακης λεει για 6 μηνες αποθεματικα, δεν τον πολυπιστευω.
Υπαρχει ζωη και χωρις ευρω και θα ειναι σαφως δυσκολα αλλα δεν θα ερθει και το τελος του κοσμου.
Τρομολαγνεια. Εσυ που καποτε μιλαγες για ραγιαδες.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ξαφνικα θα εξαφανιστουν τα τροφιμα; Μονο εισαγουμε ρε πουστη μου;
Κουνιστε το κεφαλι σας ρε παιδια, θα μειωθει η εισαγωγη κρεατος και λοιπων, αλλα ακομα θα υπαρχουν τροφιμα.
Στα φαρμακα δυστυχως θα πονεσουμε. Ο βαρουφακης λεει για 6 μηνες αποθεματικα, δεν τον πολυπιστευω.
Υπαρχει ζωη και χωρις ευρω και θα ειναι σαφως δυσκολα αλλα δεν θα ερθει και το τελος του κοσμου.
Τρομολαγνεια. Εσυ που καποτε μιλαγες για ραγιαδες.

ναι όντως μόνο εισαγουμε τρόφιμα
φάρμακα ,ιατρικά υλικά , γιατροί, νοσοκομεία ?
καύσιμα ?
τούρκοι ?

δεν είναι θέμα ραγιαδισμού πλέον , αλλά μαλακίας

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Εγω δεν σου λεω οτι θα ειμαστε καλυτερα εκτος ευρω. Αλλα τοσο φοβος ρε πουστη μου;
Πραγματικα σας λυπαμαι.

να σου πω παίκτη που είναι ο φόβος...

αν είχαμε μία συνετή κυβέρνηση και όχι αυτούς τους γελοίους και έναν πολιτικό κόσμο ο οποίος δεν αίρεται και φέρεται από τις κραυγές και τις απαιτήσεις των ψηφοφόρων και η μοναδική του σκέψη είναι πως θα μαζέψουμε ψηφαλάκια τότε θα φώναζα με όλη μου την δύναμη "ΠΑΜΕ ΔΡΑΧΜΗ ΤΩΡΑ".. με αυτους τους γελοίους στην κυβέρνηση και αυτούς τους κρετίνους στην αντιπολίτευση όμως όχι... γιατί το σενάριο θα έχει ώς εξής

πάμε δραχμή.. ισοτιμία πχ 1000 δραχμές 1 ευρώ (υποθετικά για να βγαίνουν εύκολα οι πράξεις)

βασικός 570.000, μέσος 1.100.000, στο δημόσιο γύρω στα 1.200.000...

αυτόματα ένα πχ φάρμακο που πλήρωνες 10 ευρώ κάνει 10.000 δραχμές και το κιλό το κρέας το χοιρινό που κάνει 4 ευρώ 4.000 δραχμές...

την πρώτη εβδομάδα γενική απεργία των ιδιωτικών για να αυξηθεί ο βασικός... η κυβέρνηση ενδίδει και κάνει τον βασικό πχ 700 ευρώ ή 700.000 δραχμές...
την δεύτερη βδομάδα απεργούν οι δημόσιοι γιατί δεν φτάνουν... η κυβέρνηση ανεβάζει τον μισθό στο 1.500.000 δραχμές.. .επειδή όμως οι 400.000 της λείπουν δίνει εντολή να τυπωθούν.. τυπώνει ο χολαργός και η ισοτιμία γίνεται 1200 - 1... και το φάρμακο τώρα το πληρώνεις 12.000 δραχμές...

πάλι δεν φτάνουν και ξεσηκώνονται οι συνταξιούχοι... η κυβέρνηση κάνει την μέση σύνταξη από 900.000 1.200.000.. οι 300.000 λείπουνε και δίνει εντολή να τυπωθούνε... τυπώνει ο χολαργός και η ισοτιμία στις αγορές συναλλάγματος γίνεται 1500 - 1 (γιατί κυκλοφορούν πολλές δραχμές στην αγορά ενώ η ζήτηση είναι σταθερή).. και τώρα το φάρμακο των 12 ευρώ το πληρώνεις 18.000...

ξεσηκώνονται οι δημόσιοι και πάλι και η κυβέρνηση αποφασίζει αυξήσει ... πάει τον μέσο μισθό στα 2.000.000 .. επειδή της λείπουν 500.000 πάλι τυπώνει με αποτέλεσμα η ισοτιμία να φτάσει στο 2.500 - 1...

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
τότε θα φώναζα με όλη μου την δύναμη "ΠΑΜΕ ΔΡΑΧΜΗ ΤΩΡΑ"..

ΩΠΑ !

Στο Λόμπυ της δραχμής, Τραμούλη !
Με τα λεφτά σου εκτός Ελλάδας !

Τώρα εξηγείται γιατί ποστάρεις συνέχεια...

Εντάξει , έχεις συμφέροντα, δικαιολογεισαι...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ναι όντως μόνο εισαγουμε τρόφιμα
φάρμακα ,ιατρικά υλικά , γιατροί, νοσοκομεία ?
καύσιμα ?
τούρκοι ?

δεν είναι θέμα ραγιαδισμού πλέον , αλλά μαλακίας
Θα μας ταισει η Κρητη, και αλλες περιοχες, μεχρι να γινει κατι με το νομισμα. Υπαρχει παραγωγη ακομα. Οχι αρκετη για να ζουμε οπως ζουσαμε, αλλα μεσα σε χρονο αυτο μπορει να αλλαξει.
Το θεμα ειναι οτι χωρις προοπτικη δεν παμε πουθενα. Εχουμε φαει 5 χρονια πουτσα και παλι ειμαστε σχεδον στο 0. Να παμε αλλα 5 χρονια με καθε εξαμηνο καινουργιο προγραμμα για να πειστουμε στο τελος οτι ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;
Χωρις λυση για το χρεος δεν γινεται τιποτα. Και μην ακουω βλακειες για Τουρκους οταν μεσα στην συμφωνια ειναι η μειωση εξοπλιστικων δαπανων, και κατω απο το τραπεζι ειναι η αλλη συμφωνια να αγοραζουμε τις σαπιλες των γερμανων.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
κορόιδευε εσύ ...
όταν θα ρθεις σε κανα νοσοκομείο που δεν θα υπάρχουν γιατροί επειδή δεν θα πληρώνονται να δούμε κατα πόσον θα εξακολουθείς να έχεις χιουμορ
ωσάν τους δεινοσαύρους οι γιατροί θα εξαφανιστούν...
δεν υπάρχει κάτι να κοροϊδέψω, άλλωστε για να μπορέσει να υπάρξει και λίγη χαρά από το δούλεμα, θα πρέπει και η άλλη πλευρά να έχει λίγο μυαλό, αλλά εδώ μας λέτε ότι ξαφνικά θα πάψουμε να υπάρχουμε,
δε θα έχουμε γιατρούς και άλλα ωραία τέτοια.

Εγώ βλέπω ότι κάποιοι δε θέλουν να χάσουν το δανεικό καφέ που πίνουν κάθε μέρα όλη μέρα και είναι ικανοί να συνεχίσουν να είναι υπόδουλοι μόνο και μόνο για τη βόλεψή τους.
Εγώ είμαι 26 ετών και προτιμώ να φάω μια πούτσα τώρα, παρά να συνεχιστεί το ίδιο βιολί, όπως γίνεται από το 2010, αν θα μας δίνουν λεφτά κάθε 6 μήνες, αν θα καταφέρουμε να κάνουμε τα χατίρια της κάθε τράπεζας ή αν θα σώσουμε καμία τράπεζα και αν στο τέλος θα ξεπουλήσουμε και τη σούφρα μας, με βάση το αγγλικό δίκαιο πάντα, για να μπορέσουν να μη στερηθούν κάποιοι τον εσπρέσο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
να σου πω παίκτη που είναι ο φόβος...

αν είχαμε μία συνετή κυβέρνηση και όχι αυτούς τους γελοίους και έναν πολιτικό κόσμο ο οποίος δεν αίρεται και φέρεται από τις κραυγές και τις απαιτήσεις των ψηφοφόρων και η μοναδική του σκέψη είναι πως θα μαζέψουμε ψηφαλάκια τότε θα φώναζα με όλη μου την δύναμη "ΠΑΜΕ ΔΡΑΧΜΗ ΤΩΡΑ".. με αυτους τους γελοίους στην κυβέρνηση και αυτούς τους κρετίνους στην αντιπολίτευση όμως όχι... γιατί το σενάριο θα έχει ώς εξής

πάμε δραχμή.. ισοτιμία πχ 1000 δραχμές 1 ευρώ (υποθετικά για να βγαίνουν εύκολα οι πράξεις)

βασικός 570.000, μέσος 1.100.000, στο δημόσιο γύρω στα 1.200.000...

αυτόματα ένα πχ φάρμακο που πλήρωνες 10 ευρώ κάνει 10.000 δραχμές και το κιλό το κρέας το χοιρινό που κάνει 4 ευρώ 4.000 δραχμές...

την πρώτη εβδομάδα γενική απεργία των ιδιωτικών για να αυξηθεί ο βασικός... η κυβέρνηση ενδίδει και κάνει τον βασικό πχ 700 ευρώ ή 700.000 δραχμές...
την δεύτερη βδομάδα απεργούν οι δημόσιοι γιατί δεν φτάνουν... η κυβέρνηση ανεβάζει τον μισθό στο 1.500.000 δραχμές.. .επειδή όμως οι 400.000 της λείπουν δίνει εντολή να τυπωθούν.. τυπώνει ο χολαργός και η ισοτιμία γίνεται 1200 - 1... και το φάρμακο τώρα το πληρώνεις 12.000 δραχμές...

πάλι δεν φτάνουν και ξεσηκώνονται οι συνταξιούχοι... η κυβέρνηση κάνει την μέση σύνταξη από 900.000 1.200.000.. οι 300.000 λείπουνε και δίνει εντολή να τυπωθούνε... τυπώνει ο χολαργός και η ισοτιμία στις αγορές συναλλάγματος γίνεται 1500 - 1 (γιατί κυκλοφορούν πολλές δραχμές στην αγορά ενώ η ζήτηση είναι σταθερή).. και τώρα το φάρμακο των 12 ευρώ το πληρώνεις 18.000...

ξεσηκώνονται οι δημόσιοι και πάλι και η κυβέρνηση αποφασίζει αυξήσει ... πάει τον μέσο μισθό στα 2.000.000 .. επειδή της λείπουν 500.000 πάλι τυπώνει με αποτέλεσμα η ισοτιμία να φτάσει στο 2.500 - 1...

ωραία ανάλυση  ;)

τις ισοτιμίες ευρώ-δραχμή ποιος τις διαμορφώνει ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Θα μας ταισει η Κρητη, και αλλες περιοχες, μεχρι να γινει κατι με το νομισμα. Υπαρχει παραγωγη ακομα. Οχι αρκετη για να ζουμε οπως ζουσαμε, αλλα μεσα σε χρονο αυτο μπορει να αλλαξει.
Το θεμα ειναι οτι χωρις προοπτικη δεν παμε πουθενα. Εχουμε φαει 5 χρονια πουτσα και παλι ειμαστε σχεδον στο 0. Να παμε αλλα 5 χρονια με καθε εξαμηνο καινουργιο προγραμμα για να πειστουμε στο τελος οτι ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;
Χωρις λυση για το χρεος δεν γινεται τιποτα. Και μην ακουω βλακειες για Τουρκους οταν μεσα στην συμφωνια ειναι η μειωση εξοπλιστικων δαπανων, και κατω απο το τραπεζι ειναι η αλλη συμφωνια να αγοραζουμε τις σαπιλες των γερμανων.

και θα σωθείς με τη δραχμή ?
η δραχμή θα φέρει την ανάπτυξη ?
τι σε εμποδίζει το ευρώ να ανακηρύξεις ΑΟΖ ? να εκμεταλευτείς τον ζεόλιθο ? τον χρυσό ? να δημιουργήσεις καινοτομία ?

το ευρώ σας μάρανε ή η μαλακία και η αδράνεια των πολιτικών ?

ωσάν τους δεινοσαύρους οι γιατροί θα εξαφανιστούν...
δεν υπάρχει κάτι να κοροϊδέψω, άλλωστε για να μπορέσει να υπάρξει και λίγη χαρά από το δούλεμα, θα πρέπει και η άλλη πλευρά να έχει λίγο μυαλό, αλλά εδώ μας λέτε ότι ξαφνικά θα πάψουμε να υπάρχουμε,
δε θα έχουμε γιατρούς και άλλα ωραία τέτοια.

Εγώ βλέπω ότι κάποιοι δε θέλουν να χάσουν το δανεικό καφέ που πίνουν κάθε μέρα όλη μέρα και είναι ικανοί να συνεχίσουν να είναι υπόδουλοι μόνο και μόνο για τη βόλεψή τους.
Εγώ είμαι 26 ετών και προτιμώ να φάω μια πούτσα τώρα, παρά να συνεχιστεί το ίδιο βιολί, όπως γίνεται από το 2010, αν θα μας δίνουν λεφτά κάθε 6 μήνες, αν θα καταφέρουμε να κάνουμε τα χατίρια της κάθε τράπεζας ή αν θα σώσουμε καμία τράπεζα και αν στο τέλος θα ξεπουλήσουμε και τη σούφρα μας, με βάση το αγγλικό δίκαιο πάντα, για να μπορέσουν να μη στερηθούν κάποιοι τον εσπρέσο.

ρε παπαρίδη το ξέρεις ότι κάναμε επίσχεση εργασίας οι ειδικευόμενοι επειδή δεν μας πληρώνανε τις εφημερίες και ήδη πέθαναν κάμποσοι ασθενείς
τι θα γίνει αν δεν μας πληρώνουν τον μισθό το καταλάβαίνεις ? μπορείς να το καταλάβεις ?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.586
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.160
Πόντοι
14.565
:P
 

Συνημμένα

  • tora-desame.png
    tora-desame.png
    145,8 KB · Εμφανίσεις: 14

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μην το βλεπεις τοσο στενα. Το θεμα ειναι αμα υπαρχει προοπτικη αναπτυξης.
Το να κανεις εικασιες οτι θα κανει τα χατιρια ολων των κοινωνικων ομαδων και ετσι θα χειροτερεψει η κατασταση, δεν οδηγει πουθενα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom