Νέα

swinger-cuckold . κ.ο.κ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ανθρωποι είναι που είναι επιρεπεις στους πειρασμους οπως και εμεις.

δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.. όπως σου λένε και σου ξαναλένε.
εγώ πχ δεν έχω κερατώσει ποτέ καμία και δεν θα το έκανα ποτέ ούτε με σφαίρες :dunno:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.. όπως σου λένε και σου ξαναλένε.
εγώ πχ δεν έχω κερατώσει ποτέ καμία και δεν θα το έκανα ποτέ ούτε με σφαίρες :dunno:
Την ίδια άποψη είχα κι εγώ για πολλά χρόνια (φοιτητής ακόμα), μέχρι που ανακάλυψα ότι αυτή που εγώ δεν κεράτωνα...όλο και ψαχνόταν να τον πάρει από κάτι φιλαράκια!
Και για το αν πρέπει να πηδάμε γυναίκες άλλων θα σου πω το εξής: Δεν σκεφτόμουν καν να πηδήξω γυναίκα - φίλη άλλου για να μην μου κάνουν το ίδιο, μέχρι να μου πει ένας φίλος το τρομερό αλλά και αυτονόητο: "Εσύ μπορεί να το τηρείς αυτό, αλλά οι άλλοι δεν το ξέρουν και μπορεί να στην πηδήξουν τη δικιά σου"! Μετά απ' αυτά ξεκαβάλησα τα συννεφάκια και είδα τη ζωή προσγειωμένα και καθαρά.  :2funny:
Γαμάτε γιατί χανόμαστε :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.. όπως σου λένε και σου ξαναλένε.
εγώ πχ δεν έχω κερατώσει ποτέ καμία και δεν θα το έκανα ποτέ ούτε με σφαίρες :dunno:

Και να πιστέψω οτι δεν έχεις κάνει κάτι τετοιο δε μπορω να πιστέψω με τίποτα οτι δεν έχεις παιξει το μαραφέτι σου σκευτόμενος μια φίλη της δικιάς σου...  και  αυτό ειναι κέρατο φίλε μου...  αν είσαι την άποψης οτι το κέρατο στο μυαλό δεν έχει καμια σχεση με το κανονικό  κάτσε σκέψου αν θα κοιμόσουνα μαζι με μια γκόμενα που φαντασιόνετε οτι σε σκοτώνει...  οχι βέβαια... ξέρεις γιατι? Γιατι υποσυνηδειτα ξέρουμε ολοι καλα οτι οι φαντασιώσεις μας θέλουν ενα τσακ για να γίνουν πραξη οσο νορμαλ η αρωστημένες ειναι.. Η μόνη φαντασίωση των γυναικών που οι Ελληναράδες ειναι σιγουροι οτι θα μεινει στο κεφάλι τους ειναι αυτη του να κάνουν σεξ με 2 ατομα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Την ίδια άποψη είχα κι εγώ για πολλά χρόνια (φοιτητής ακόμα), μέχρι που ανακάλυψα ότι αυτή που εγώ δεν κεράτωνα...όλο και ψαχνόταν να τον πάρει από κάτι φιλαράκια!
Και για το αν πρέπει να πηδάμε γυναίκες άλλων θα σου πω το εξής: Δεν σκεφτόμουν καν να πηδήξω γυναίκα - φίλη άλλου για να μην μου κάνουν το ίδιο, μέχρι να μου πει ένας φίλος το τρομερό αλλά και αυτονόητο: "Εσύ μπορεί να το τηρείς αυτό, αλλά οι άλλοι δεν το ξέρουν και μπορεί να στην πηδήξουν τη δικιά σου"! Μετά απ' αυτά ξεκαβάλησα τα συννεφάκια και είδα τη ζωή προσγειωμένα και καθαρά.  :2funny:
Γαμάτε γιατί χανόμαστε :zfuck: :zfuck: :zfuck:

σίγουρα και σημβαίνουν σηνέχεια αυτα που περιγράφεις..
αλλά δεν ξέρω οι τύποι και οι τύπισες που τα κάνουν αυτά πως πάνε μετά από αυτοεκτίμιση

αν είσαι την άποψης οτι το κέρατο στο μυαλό δεν έχει καμια σχεση με το κανονικό 
δε μπορω να πιστέψω με τίποτα οτι δεν έχεις παιξει το μαραφέτι σου σκευτόμενος μια φίλη της δικιάς σου...

φύσικά και η πρόθεση μετράει το ίδιο με την πράξη...
και για να είμαι με κάποια σημαίνει ότι όσο είμαι με κάποια γουστάρω την κάποια και όχι την φίλη της, δλδ όλα αντίστροφα τα βλέπεις ?  :grin:

κάτσε σκέψου αν θα κοιμόσουνα μαζι με μια γκόμενα που φαντασιόνετε οτι σε σκοτώνει...  οχι βέβαια... ξέρεις γιατι?

αυτό τώρα γιατί με έφτιαξε  :cum: δεν ξέρω  :2funny:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1

αυτό τώρα γιατί με έφτιαξε  :cum: δεν ξέρω  :2funny:
[/quote]

:s&m_1:  :rockon:  :s&m_1:  :rockon:
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Γυναίκα ΦΙΛΟΥ, δεν γαμάς. Τελεία και παύλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
σίγουρα και σημβαίνουν σηνέχεια αυτα που περιγράφεις..
αλλά δεν ξέρω οι τύποι και οι τύπισες που τα κάνουν αυτά πως πάνε μετά από αυτοεκτίμιση
Χμ, αυτοεκτίμηση ε;
Να σου πω. Η ζωή για τον καθένα μας είναι γεμάτη με κόκκινες γραμμές -ηθικές αξίες. Κάποιοι έχουν κάτι κόκκινες γραμμές bold ΝΑΑΑΑ! Τις βλέπουν όπως και να 'χει και δεν τις προσπερνούν. Άλλοι πάλι έχουν πολύ λεπτές κόκκινες γραμμές και ξεθωριασμένες. Ε, τις προσπερνούν γιατί δεν τις βλέπουν. Άρα φταίνε οι γραμμές που ξεθώριασαν και όχι αυτοί που δεν τις βλέπουν! :2funny: :2funny: :2funny: :grin: Χώρια που έχεται και η ρημάδα η πρεσβιωπεία...
Και λίγο πιο σοβαρά τώρα. Σίγουρα πρέπει να λέμε και όχι στη ζωή μας, σε πράγματα που μας ξεπερνούν (γυναίκα φίλου, αδερφού, ξάδερφου κλπ.). Από κει και πέρα, όλα πρέπει να τα μετράμε ανάλογα με την περίπτωση....       
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Και κάτι on topic:
Ψήνω μια fuckbuddy να την πάω σε swingerclub του εξωτερικού. Αν κάτσει η φάση θα σας περιγράψω με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες. :knockinb: 
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Και κάτι on topic:
Ψήνω μια fuckbuddy να την πάω σε swingerclub του εξωτερικού. Αν κάτσει η φάση θα σας περιγράψω με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες. :knockinb: 

Το Σαββατο θα ειμαστε Μιλανο στο Fashion club ~~fashion addicted party by sdc~~~ :grin: :grin: :grin:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.688
Κριτικές
3
Like
4.311
Πόντοι
606
Οι Χριστιανοί που ανταλλάσσουν τις ... συζύγους τους

http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/temp/468B8A72D519A2A9D0988F094E5B507D.jpg[/img[/URL]]

Ένα ζευγάρι Χριστιανών από τη Φλόριντα των ΗΠΑ, αλλάζει τον τρόπο που οι άνθρωποι σκέφτονται για την πίστη τους: Διαθέτουν ιστοσελίδα για αφοσιωμένος Χριστιανός swingers! Όπου swinger η ανταλλαγή συντρόφων…

Η Cristy Parave και ο σύζυγός της Dean, είναι λάτρεις του Ιησού, του μποντιμπίλντινγκ και της … ποικιλίας στο κρεβάτι τους. Όταν οι ιστοσελίδες για το swinging δεν ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες τους, αποφάσισαν να δημιουργήσουν τη δική τους, τη FitnessSwingers.com. Εκτοτε, ταξιδεύουν ανά τη χώρα, γνωρίζουν ζευγάρια και τα εντάσσουν στην ιερή ασυδοσία τους!

Οι γκουρού του fitness γνωρίστηκαν σε ένα διαγωνισμό μποντιμπόλντινγκ και ειλικρινά αδιαφορούν για το τι λέει ο κόσμος για τις εκκεντρικές συνήθειές τους. «Δε θεωρώ ότι ο Θεός είναι έξαλλος με εμάς», αναφέρει ο άντρας σε μια απόπειρα να δικαιολογήσει τη πράξη του.

[img]http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2014/09/26/hteshcr2.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2014/09/26/hteshcr3.jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.newsbeast.gr/world/arthro/735004/oi-hristianoi-pou-adallassoun-tis--suzugous-tous/[/URL]
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Γενικα είμαι ανοιχτόμυαλος στο θέμα σεξ πολύ...και σαν ιδέα το swinging μου φαίνεται καβλωτικό αλλά δεν θα το άντεχα να γίνει πράξη..Θα του σπάγα τα μούτρα μάλλον αυτουνού που θα κάρφωνε την δικιά μου. και ας πήδαγα την γυναίκα του. :grin:

Φίλη της κοπέλας μου,της εκμυστηρεύτηκε λίγο πριν παντρευτεί ότι με τον τότε αρραβωνιαστικό της,κάνανε same room sex.Σημειωτεόν οτι μιλάμε για τρελό τεμάχιο,στήθος -κόλος απο άλλο πλανήτη,και προσωπάρα...Ο δικός της αδιάφορος τουλάχιστον.Η δικιά μου σοκαρίστηκε ...εγώ ψιλοκάβλωσα :rockon: !Αnyway θέλω να καταλήξω οτι στην πορεία παντρεύτηκε ,εκανε παιδί και το same room εξελίχτηκε.Πέρυσι γνωρισε με τον δικό της ,μια κοπέλα απο Σαλόνικα ,μέσω chat,κατέβηκε Αθήνα,και γαμιοντουσαν οι 3 τους όλο το Σ-Κ .Το θέμα ειναι οτι πια προχωρησανε σε καθαρό swinging και την γαμάνε και άλλοι κτλ .Αλλά έχουν μωρό ρε πούστη μου...αυτό μου φαίνεται αδιανοήτο.Να γαμιέσαι απο έναν άγνωστο και την αλλη στιγμη να ακουμπάς το παιδι σου :S
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω προς τι το πάθος εκατέρωθεν.

Οι μεν προσπαθούν να αποδείξουν πως οι άλλο ιείναι μαλάκες, κερατάδες και δεν ξέρω τι..οι δε πως όσοι δεν ασπάζονται τα γούστα τους είναι καθυστερημένοι ή υποκριτές.

Δε νομίζω πως χωρά και τρελή συζήτηση το ζήτημα. Όποιος γουστάρει το κάνει, όποιος όχι..δεν το κάνει. Προσωπικά είμαι σε σχέση μόνιμη (γάμου σχεδόν) και το χουμε συζητήσει. Δεν το επιδιώκουμε, αλλά θα θέλαμε ομαδικές καταστάσεις...όχι γτ υπάρχει καποια ελλειψη, αλλά γιατί η ζωή είναι πολύ μικρή για να μένουμε με απωθημένα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.077
Like
442
Πόντοι
36
εχω την εντυπωση οτι πολλοι απο αυτους που τους αρεσει να βλεπουν την γυναικα τους να πηδιετε με αλλον, στηνουν και αυτοι το κολαρακι τους στον αλλον.
 
ετσι για να τα λεμε ολα, και να μην ονειρευεστε οτι θα γαματε τον υπερμουναρο μπροστα στα ματια του αντρα της.

οπως και κατι καταστασεις με χοντρες που η πουτσα του αντρα τους εχει να σηκωθεί 30 χρονια.
 

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Αρκετοί είναι αυτοί που το έχουν κάνει.. επίσης αρκετοί ειναι και εκέινοι που τους φτιάχνει η ιδέα να το κάνουν .
Το θέμα αφορα εκείνους που θεωρούν τα παραπάνω "κέρατο" και διαβάζοντας διάφορες απαντήσεις εδω μέσα μου έχουν γενήθει μερικές απορίες που πολλυ θα ήθελα να απαντηθούν απο εκέινους που θεωρουν κερατάδες οποιους επιδιδονται στο σπορ..
Λοιπόν...Δε χωράει αμφιβολία οτι το σεξ ξεκινάει απο το μυαλο..αν δε  διεγερθει το μυαλο δε γινεται τιποτα.. σωστά??( αν κάνω λαθος διορθώστε με)
Να ροτήσω λοιπόν τους τύπους που αραδιαζουν ενα κάρο ειρωνια κλεινοντας το ματι πονηρα και στον διπλανό τους να χλευάσει για να βρουν υποστηριξη στις μπούρδες που αραδιάζουν περι τοθ θέματος..
1)Πως είναι τόσο σίγουροι οτι η γκόμενα τους-γυνάικα τους δεν έχει μουσκέψει τα μπουτάκια της στην ιδέα οτι πηδιέται με άλλον?( μαγκες δε θέλω να σας τρομάξω αλλα δε γενήθηκε ακομα η γυναικα που πηδήχτηκε με κάποιον και δεν επεξε το ματάκι της δεν μουσκευτικε το γατάκι της και δε μαλακίστηκε για πρωην της η για καποιον που ειδε τυχέα στο δρόμο και την αναστάτοσε)
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΧΟΥΝ 2 MANUAL  ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ... καλά θα κάνουμε λοιπόν να έιμαστε ρεαλιστές με το θέμα και να μιλάμε σοβαρα .
2)Γιατι είναι πουτάνα και άξια χλευασμου εκείνη που το κάνει πραξη με τον άντρα της και οχι εκεινη που το σκευτεται μόνο χωρίς να το παραδεχτεί? ( ξερω ξερω... εμενα η γκόμενα μου ηταν ξενερωτη δε γουσταρε τέτοια το είχαμε συζητησει.. ΟΧΙ ΜΑΓΚΑ...γουσταρε και παραγόυσταρε απλά δεν ψηνότανε να έισαι εσυ ο τρίτος της παρέας προτίμούσε να φάει το γκομενάκι που μπάνισε μόνη της χωρίς να το ξέρεις)

ΔΕ ΓΑΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ...ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ Η ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ.

3)οι cuckold και οι swingers  μαγκες μου ξέρουν ακριβως τι γίνετε μέσα στο μυαλο του συντρόφου τους και το συζητάνε ανοιχτα χωρις κρίσεις εγωισμου και κτητικότητας..οπότε η κοροιδία και η διπροσοπια πάει περίπατο σε σχέση με τα τυπικά καθημερινά ζευγάρια που έχει μπαστακοθέι στο μυαλό και των 2
4)Πως εξηγείτε το γεγονός οτι οι swingers- cuckold  ειναι ποιο ευτιχισμένοι? ( που το ξέρω?) εχω γνωρίσει πανω απο 30 ζευγάρια που το κάνουν ( με 2-3 κάναμε πεχνίδι αλλα και οι υπολοιποι είχαν μια αξιοζηλευτη σχεση και μια διαφορετική ενεργεια απο τα αλλα ζευγάρια )

Μαγκες το θέμα άνοιξε μετα απο διάφορες ερωνέιες που διάβασα απο διάφορους εδω και μου αναψανε τα λαμπακια

υγ . Για σένα που θα ρωτήσεις αν γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα σου απαντάω απο τώρα..
Η κάθε γκόμενά μου όπως και η δικιά σου γαμίεται στο κεφάλι της με όποιον θέλει και αν την πιέσω και πολλυ με ζήλειες και καταπίεση θα γαμηθει και χωρίς να το μάθω ποτέ..όπως και η δικιά σου.Προτιμώ λοιπόν να μπώ μεσα στο κεφάλι της και να μοιραστουμε τις φαντασιώσεις μας να βάλουμε την κάυλα μας πάνω απο τους εγωισμούς μας την κτητικότητά μας παρά να ζεί ο καθένας με τις δικές του καυλες και να εκμυστηρέυεται στον άλλον οσα του επιτρέπουν οι ηθικές αρχες του για να μη παρεξηγηθεί...
Οχι λοιπόν δε γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα όπως το ενοουν πολοι ...γουστάρω να της χαρίζω την ελευθερεία να εκφραζετε για τους πόθους της και να μοιράζομαι μαζί της την κάυλα της ακόμα και αν αυτό σημένει να της φέρω στο κρεβάτι κάποιον που μου έχει εκμυστηρευτει οτι θέλει να κάνουμε σεξ μαζι.Το ίδιο ισχύει και απο την άλλη πλευρα...

Μπράβο ρε μεγάλε! Ωραίος άσε τους άλλους να νομίζουν ότι έχουν παντρευτεί παρθένα! Το καλύτερο κορίτσι.. Την έχουν κατα κερατώσει και θεωρούν πως αυτήν είναι σπίτι και ταΐζει τις πάπιες και τους κάνει φαγητό ..
Πριν την παντρευτούν έκανε το νι-μου πάρτι με ούζα, και τώρα όλα καλά σοβαρεύτηκε δεν μετράνε τα παλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom