Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μετά από έξοδο με τους πορνο φίλους μου και κατανάλωση εκλεκτού οίνου αποφάσισα να αλλάξω τον ανάδρομο Ερμη μου και να ενδώσω στις προτροπές για δοκιμή στην γυφτορουμανα Έλενα . Ξεκίνησα λοιπόν για Ν.ουρανου 28 . Μπαίνω μέσα νομίζοντας πως είναι η Έλενα και βγαίνει από μέσα η Βασίλισσα της νυχτερινής βάρδιας , το απόλυτο στανταρακι μου η Εμμα  :erection: Με το που την είδα ξέχασα και τον Ερμή και τ όνομα μου (υπερβολή) Φυσικά η κατάθεση ήταν πετυχημένη. Καλώς ήρθες....  :kneel:
 

Επισκέπτης
Χρονια πολλα και καλα σε ολους. Υγεια να χουμε να γυρναμε στα στουντιο και να τιμαμε τα ομορφα κοριτσια!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες απο μενα με πασχαλινες ευχες για στοκινκ κ μποτικα σε ολα τα κουριτσια!  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Χρονια Πολλα χυστες μου Υγεια και καλα γαμησια σε ολους μας ;)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.665
Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη, με υγεία, αγάπη, ευτυχία, επιτυχία, και ότι άλλο επιθυμεί κανείς να προσθέσει!
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Πότε γυρνάει η Έμμα ρε παιδιά; Θέλω να τη σουβλίσω σαν αρνάκι...
Μας έλλειψε το ρουμανογκαβλάκι μας
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μίνι βόλτα πριν από λίγο με τα πιο πολλά μαγαζιά κλειστά .
Α.γ. 16 : Κορινα πιπινορουμανακι μαυρομαλλικο όλο ναζι , πέρασα καλά μαζί της την τελευταία φορά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο.
Α.γ. 38 : Έλενα γυφτορουμανα με όμορφα πρόσωπο και φοβερή κωλαρα  :kissass: . Της έδωσα ραντεβού την επόμενη βδομάδα και μου έδωσε φιλί στο μάγουλο  :dancing:
Ν.ουρανου 8β : Βερόνικα πολύ όμορφη Ρουμάνα με όμορφο κορμί καστανή δεν την τιμησα αλλά κάτι μου λέει πως είναι κομοδίνο..... Θα δείξει .
Φριξου 13 : Γωγώ όμορφη πιπινορουμανα ήταν ξινισμένη γιατί δεν είχε δουλειά. Δεν της είπα τίποτα λογικα διαβάζει τι γράφουμε.
Φριξου 13α : Βικτώρια Βουλγάρα ξανθιά πολύ καλή στο δωμάτιο.
Φριξου 15 : Τάνια ξανθιά νταρντάνα πολυ καλή στο δωμάτιο.
Φριξου 14 : Νικόλ μιλφ η γνωστή καλή στο δωμάτιο.
Τρίδυμο 1 : Χριστίνα πιπινορουμανακι
Τρίδυμο 2 : Εβελίνα η γνωστή πολύ καλή στο δωμάτιο.
Τριδυμο 3 : Ιζαμπελα καστανόξανθο πιπινορουμανακι πολύ καλή στο δωμάτιο .
Ερημίτη 1 : Ντανιελα Ρουμάνα.... Λέει Ουγγαρία με πολλά ταττου μεγάλο κομοδίνο καλά το πανε σε αυτο το μαγαζί αντικαταστήσαν το μελαχρινό κομοδίνο με το ξανθό  :humpleg:
Ν.ουρανου 26 : Αλίνα η γνωστή Ρουμάνα
Ν.ουρανου 28 : Εμμανουέλα η άλλη γνωστή Ρουμάνα  :kneel:
Δεν θα πω που έγινε η κατάθεση γιατί θα με βρίζουν οι συναγωνιστές που μιλούσαμε χτες με π.μ. :orchestra: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom