Νέα

Βρέθηκε ο τάφος του Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.394
Κριτικές
16
Like
13.564
Πόντοι
5.577
ακουγεται ότι και οι 5 σκελετοι στηριζουν σαμαρα τυπε  :S
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Και τι σημαίνει αυτό;;;

Απομακρύνεται η πιθανότητα κάποιος από τους σκελετούς να έχει σχέση με Μ. Αλέξανδρο ή όχι;

Χρονολογία σκελετών έδωσαν;
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Και τι σημαίνει αυτό;;;

Απομακρύνεται η πιθανότητα κάποιος από τους σκελετούς να έχει σχέση με Μ. Αλέξανδρο ή όχι;

Χρονολογία σκελετών έδωσαν;

Επιστημονικά, μάλλον δεν έχουν σχέση με τον Αλέξανδρο. Συνεδριάζει η αρμόδια επιτροπή όμως και με εντολή Σαμαρά θα γίνουν οι σχετικές ανακοινώσεις.
 

Επισκέπτης

κάνετε λες και σας υποσχέθηκε κανείς ότι αυτός ο τεράστιος τάφος θα ήταν οπωσδήποτε του Μ.Αλέξανδρου εγώ λέω αφού τελικά δεν ήταν δικός του ο τάφος να τον μπαζώσουν :jerking:
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Παιδια δεν εχει καμια σχεση με τις εκλογες οχι.Α ρε δουλεμα που πεφτει.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
κάνετε λες και σας υποσχέθηκε κανείς ότι αυτός ο τεράστιος τάφος θα ήταν οπωσδήποτε του Μ.Αλέξανδρου εγώ λέω αφού τελικά δεν ήταν δικός του ο τάφος να τον μπαζώσουν :jerking:

Ήταν γνωστό πολύ πριν την ανασκαφή ότι εκεί ΔΕΝ είναι ο τάφος του Μ. Αλεξάνδρου.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Παιδια δεν εχει καμια σχεση με τις εκλογες οχι.Α ρε δουλεμα που πεφτει.

ναι. 5 άσχετοι σκελετοί θα αλλάξουν τα δημοσκοπικά δεδομένα και θα έχουμε εκπλήξεις το βράδυ των εκλογών...  :headbang: :headbang: :headbang:

προτείνω σε προεκλογική περίοδο να μη γίνεται τίποτα σε αυτή τη χώρα (και κατ επέκταση σε όλη την Ευρώπη).
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
ναι. 5 άσχετοι σκελετοί θα αλλάξουν τα δημοσκοπικά δεδομένα και θα έχουμε εκπλήξεις το βράδυ των εκλογών...  :headbang: :headbang: :headbang:

προτείνω σε προεκλογική περίοδο να μη γίνεται τίποτα σε αυτή τη χώρα (και κατ επέκταση σε όλη την Ευρώπη).
Οχι δεν ειπε κανενας να μην γινει τιποτα.Αλλα πληρωνοντας ανθρωπους απο τα λεφτα σου χωρις να φερνουν αποτελεσμα απλα για να το ''δωσουν'' (και μετα πιθανοτατα να ξαναεξαφανιστει βεβαια) λιγο πριν τις εκλογες ελπιζοντας εστω και στις 30-40 ψηφους που θα παρει απο καποιους χαζουληδες γιατι υπαρχουν παρα πολλοι,,ειναι τουλαχιστον ανηθικο.Ειτε λεγονται αρχαιολογοι-διορισμενοι μαλιστα με καλες σχεσεις μονο με τον Σαμαρα ειτε λεγονται αντιτρομοκρατικη υπηρεσια ειτε δημοτικοι εργατες που ξαφνικα θα φτιαξουν τους δρομους κα ιτις πλατειες που 3 χρονια ειχαν προβληματα ειτε οπως αλλιως θες.Δεν γινεται οι μονες ''ανακαλυψεις'' που κανουν εδω και καιρο να γινονται κατα τις περιοδους '''''αποσταθεροποιησης'''' της χωρας ειτε αυτο λεγεται εκλογη προεδρου της δημοκρατις ειτε εκλογες ειτε οτιδηποτε αλλο.
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Και αλλο το να μην γινεται τιποτα,αλλο να φαινεται οτι γινονται ολα μονο σε προεκλογικες περιοδους και τελικα να τα κανουν ακομα πιο σκατα τα μισα απο αυτα
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
ναι. 5 άσχετοι σκελετοί θα αλλάξουν τα δημοσκοπικά δεδομένα και θα έχουμε εκπλήξεις το βράδυ των εκλογών...  :headbang: :headbang: :headbang:

προτείνω σε προεκλογική περίοδο να μη γίνεται τίποτα σε αυτή τη χώρα (και κατ επέκταση σε όλη την Ευρώπη).

Αυτό που καταδικάζουμε είναι η πολιτική εκμετάλλευση και όχι η δουλειά που γίνεται και πρέπει να γίνεται.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Οχι δεν ειπε κανενας να μην γινει τιποτα.Αλλα πληρωνοντας ανθρωπους απο τα λεφτα σου χωρις να φερνουν αποτελεσμα απλα για να το ''δωσουν'' (και μετα πιθανοτατα να ξαναεξαφανιστει βεβαια) λιγο πριν τις εκλογες ελπιζοντας εστω και στις 30-40 ψηφους που θα παρει απο καποιους χαζουληδες γιατι υπαρχουν παρα πολλοι,,ειναι τουλαχιστον ανηθικο.Ειτε λεγονται αρχαιολογοι-διορισμενοι μαλιστα με καλες σχεσεις μονο με τον Σαμαρα ειτε λεγονται αντιτρομοκρατικη υπηρεσια ειτε δημοτικοι εργατες που ξαφνικα θα φτιαξουν τους δρομους κα ιτις πλατειες που 3 χρονια ειχαν προβληματα ειτε οπως αλλιως θες.Δεν γινεται οι μονες ''ανακαλυψεις'' που κανουν εδω και καιρο να γινονται κατα τις περιοδους '''''αποσταθεροποιησης'''' της χωρας ειτε αυτο λεγεται εκλογη προεδρου της δημοκρατις ειτε εκλογες ειτε οτιδηποτε αλλο.

ρε συ σοβαρά τώρα. η σημερινή ανακοίνωση για ποιο λόγο να δώσει 30-40 ψήφους στον οποιονδήποτε; Μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί δεν καταλαβαίνω;
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.854
Πόντοι
27.055
ρε συ σοβαρά τώρα. η σημερινή ανακοίνωση για ποιο λόγο να δώσει 30-40 ψήφους στον οποιονδήποτε; Μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί δεν καταλαβαίνω;

τι σχεση εχει η Αμφιπο΄λη με τις εκλογες ? Δηλαδη αν εβγαινε οτι ηταν ο Αλεξανδρος θα νικουσε η ΝΔ ? Τουλαχιτον κουφο μου ακουγετε
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
ρε συ σοβαρά τώρα. η σημερινή ανακοίνωση για ποιο λόγο να δώσει 30-40 ψήφους στον οποιονδήποτε; Μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί δεν καταλαβαίνω;
Μα προφανως δεν ειναι δυσκολο.Εδω στα κοινωνικα μεσα θα το δεις αν κανεις μια βολτα.Και βλεποντας εσυ 1 πχ φαντασου αν μπορει να ειναι 30 στους 6.000.000 ψηφοφορους που οι 300.000 ειναι ακομα αναποφασιστοι (τυχαια νουμερα,πανω κατω αναλογιες πραγματικες το καταλαβαινεις πιστευω) 
Ο αθωος η χαζος η οπως θες πες τον και σου ειπα οπου και να γυρισεις θα δεις παρα πολλους,,θα σου πει να μετα τον Ξηρο τελικα φανηκε οτι προχωραει κα ιαυτο το εργο ο Σαμαρας κανει πολυ καλη δουλεια  κανουν και τα εργα στην πλατεια μου και θα γινει ομορφη ας του δωσουμε μια ακομα ευκαιρια απο το να παμε σε καποιον που δεν γνωριζουμε.Εξ αλλου σκεφτεται παλια ψηφιζα νεα δημοκρατια ελεγα δεν θα την ψηφισω φετος αλλα να, κανει εργα τελικα,λεει θα μου ξαναδωσει και τους μισθους μου πισω λιγο,, ασε μην το ρισκαρουμε και μας φερει εξωγηινη εισβολη ο Τσιπρας
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Δεν θα νικουσε.Δεν ειπε κανεις οτι αλλαζουν δραματικα οι ισσοροπιες.Γιατι ευτυχως δεν ειναι ολοι τοσο χαζοι.Αλλα ναι αν εβγαινε οτι ηταν ο Αλεξανδρος θα το πιστωναν στον Σαμαρα γιατι '''με δικες του πρωτοβουλιες υποτιθεται,αρχισαν τα εργα''' και θα επαιρνε αρκετες ψηφους.Ως εκει δεν ειπε κανεις οτι θα παιρνε 40%.Αλλα ολα εχουν την σημασια τους
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.084
Like
9.941
Πόντοι
1.406
τι σχεση εχει η Αμφιπο΄λη με τις εκλογες ? Δηλαδη αν εβγαινε οτι ηταν ο Αλεξανδρος θα νικουσε η ΝΔ ? Τουλαχιτον κουφο μου ακουγετε
η νδ δεν κερδιζει ουτε να σηκωθει ο αλεξανδρος εφιπος πανω στον βουκεφαλα........μη γραφουμε οτι θελουμε ρε παιδια!!!1
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ

ποιος πραγματικά κατείχε τις γνώσεις αυτές πραγματικά????

Πείτε μου πως ποιος ποιοι σκεφτήκανε ότι θα σκάψουμε το χώμα και θα βρούμε τα Χ μεταλα ???? χιλιετίες πίσω???? τρόπου κατεργασίας και τλπ????

εκεί είναι όλο το ζουμί

άπω εκείνη τι στιγμή ξεκίνησε το ψέμα έως σήμερα

Ελπίζω αυτός να τρολλάρει ειδάλλως θα πρέπει να αφαιρεθεί με κάποιο τρόπο η βλακεία του από την ανθρώπινη γονιδιακή δεξαμενή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom