Νέα

Εισαγωγή των αλβανικών στα σχολεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 257
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
πιθανότατα καμπινέδες θα καθαρίζεις εκει μαζυ με κοσοβαρους .....  νεο-ελληνικό γομάρι ..... ακριβως οπως το περιγραφει ο ιστορικός .... αρβανίτης που αρνείται τις ριζες του ..... οτι το χειρότερο ..... αυτος που βρίζει τη ρατσα του ...
ναι το βρηκες
ελα να σε κατουρησουμε κι εσενα οπως κ τις αλβανιδες αν σ αφησουν να περασεις τα συνορα  :2on1:
προσεχε μονο γιατι εδω ειναι κ πολλοι μπατσοι σερβοι θα σε τσουξει ο λαβανικος σου κωλος... :zfuck:
γαιτι εγραφες αγγλικα ρε γιδι στην αρχη?εε?
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
εσυ ξερεις τι εισαι ρε τουρκοσπορε....και αντε και γαμησου σε ειπα οτι ειμαι βουλγαρος απ τα τιρανα παλιομαλα βλαχοχωριατη  :birdman:
αδερφη εισαι ρε? θυμιατο?θες αλβανο κ πακι γκομενο,,πανε απεναντι να τον παιρνεις εμεις δεν γουσταρουμε υπανθρωπους
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
βρε σαλτα και γαμησου ρε ασπονδυλο που θα με πεις και τι θα κανω, μουνοπανα που εχεις απο το μεσημερι και με παραθετης συνεχεια, και τωρα που βρηκες τα ζορια το παιζεις τρελιτσα.

μπρε... αστονα τον μαλακα στη ΖΥΡΙΧΗ του να καθαρίζει καμπινέδες και να ριζνει μπινελικια - απο μέσα του - σε οποιον τον πηδαει εκειπερα .....
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
ναι το βρηκες
ελα να σε κατουρησουμε κι εσενα οπως κ τις αλβανιδες αν σ αφησουν να περασεις τα συνορα  :2on1:
προσεχε μονο γιατι εδω ειναι κ πολλοι μπατσοι σερβοι θα σε τσουξει ο λαβανικος σου κωλος... :zfuck:
γαιτι εγραφες αγγλικα ρε γιδι στην αρχη?εε?

αααα .... καταλαβα λαμογιο .... εχεις μπερδέψει το βελιγραδι που βρίσκεσαι ..... με τουσ φιλους σου τους μπατσους .... fluent in english ?  horby dictionary ?
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εγω εχω δει αλβανο σε μπουρδελο στο μεταξουργειο που φοραγε και την μπλουζα στη μεση και ειχε τατουαζ το ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ με αρχαιοελληνικα γραμματα.....

Αυτος τι ειδος αλβανου ηταν?

Μου εκανε εντυπωση.....
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
αααα .... καταλαβα λαμογιο .... εχεις μπερδέψει το βελιγραδι που βρίσκεσαι ..... με τουσ φιλους σου τους μπατσους .... fluent in english ?  horby dictionary ?
ακου αλβανο
αλλη μια φορα συλλαβιστα....
εχει
μπατσους
σερβους
πολλους(καταγωγη-β γενια)
στην Ζυριχη
κ θα σου κοψουν
τον  αλβανικο σου κωλο  :zfuck:
κ δεν θαχουμε την χαρα
να σε κατουρησουμε κι εμεις... :2on1:
τοπιασες τωρα   ;)
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Εγω εχω δει αλβανο σε μπουρδελο στο μεταξουργειο που φοραγε και την μπλουζα στη μεση και ειχε τατουαζ το ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ με αρχαιοελληνικα γραμματα.....

Αυτος τι ειδος αλβανου ηταν?

Μου εκανε εντυπωση.....
αγραματος
νομιζε ειναι καποια διαφημιση για γυμναστηριο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Εγω εχω δει αλβανο σε μπουρδελο στο μεταξουργειο που φοραγε και την μπλουζα στη μεση και ειχε τατουαζ το ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ με αρχαιοελληνικα γραμματα.....

Αυτος τι ειδος αλβανου ηταν?

Μου εκανε εντυπωση.....

ολοι έχουν ανάγκη απο ηρωικά συμβολα και η αρχαια ελλάδα - μυθολογία - μυθωδία τα προσφέρει απλόχερα σε ενα αλβανό καταπιεσμένο ανθρωπάκι ....
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
βλέπω έχεις κολημα και εμμονη με ταυτα ...... go to the shrink before it gets dark ....
στοπα απο την αρχη δεν το θυμασαι? ;)
αλβανιδες δεν γαμαμε ειναι στραβοκανες κι ασχημες
μονο για κατουρημα εχουνε χρηση  :2on1:
γι αυτο,,, :grin:
 

Επισκέπτης
αδερφη εισαι ρε? θυμιατο?θες αλβανο κ πακι γκομενο,,πανε απεναντι να τον παιρνεις εμεις δεν γουσταρουμε υπανθρωπους
Με μαλακες βαριεμαι να ασχολουμαι πραγματικα ειμαι 23 και δεν με ενδιαφερει εαν σε αυτη τι χωρα επικρατησουν καποτε οι αλλοδαποι και ξερεις γιατι... οι ιδιοι οι αιλληνες το επιδιωκουν χρονια τωρα γιατι ετσι εμαθαν να ζουνε σε βαρος αυτων που προσπαθουν για ενα καλυτερο αυριο για αυτους και τα παιδια τους.
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
στοπα απο την αρχη δεν το θυμασαι? ;)
αλβανιδες δεν γαμαμε ειναι στραβοκανες κι ασχημες
μονο για κατουρημα εχουνε χρηση  :2on1:
γι αυτο,,, :grin:

μονο με κατούρημα και γαμησι καταπιάνεσαι ?   ε λοιπόν τον έχεις ανάγκη μεγάλη τον shrink ....
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Με μαλακες βαριεμαι να ασχολουμαι πραγματικα ειμαι 23 και δεν με ενδιαφερει εαν σε αυτη τι χωρα επικρατησουν καποτε οι αλλοδαποι και ξερεις γιατι... οι ιδιοι οι αιλληνες το επιδιωκουν χρονια τωρα γιατι ετσι εμαθαν να ζουνε σε βαρος αυτων που προσπαθουν για ενα καλυτερο αυριο για αυτους και τα παιδια τους.

++++++++++++
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Με μαλακες βαριεμαι να ασχολουμαι πραγματικα ειμαι 23 και δεν με ενδιαφερει εαν σε αυτη τι χωρα επικρατησουν καποτε οι αλλοδαποι και ξερεις γιατι... οι ιδιοι οι αιλληνες το επιδιωκουν χρονια τωρα γιατι ετσι εμαθαν να ζουνε σε βαρος αυτων που προσπαθουν για ενα καλυτερο αυριο για αυτους και τα παιδια τους.
ναι ρε μαλ,,α,σουκανε κ λαικ ο λακες
κατσε να σε γαμησουν οι αλβανοι ναχεις καλυτερο αυριο απο τυς τσανακογλυφτες αμερικανοτσολιαδες,,,,
τους λυπηθηκαν καποτε οι σερβοι τους βαλανε στο κοσοβο κ τα λοιπα ειναι ιστορια,,, :P :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom