Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Η Ξένια είναι όμορφη γλυκιά κοπέλα, στα ενδότερα δεν έχω άποψη
η Σαμπρίνα, αυτή και αν είναι γυναικάρα, επίσης δεν έχω άποψη αλλά δεν ακούγονται και τα καλύτερα
Τζοβάννα, όπλο, αν οι υπηρεσίες της είναι αυτές που ήταν πριν πάει στο Σ108. Τούμπανο πάντως που την είδα προχτές
Ναταλύ, η παλιά γνωστή μιλφ που έχει περάσει και από Κασσάνδρας. Από τις καλύτερες συνευρέσεις μου και τις 2 φορές
Λώρα ο κώλος πέτρα, επίσης δεν έχω άποψη, ο λαγός λέει τα καλύτερα

Εγώ θα διάλεγα Ναταλύ και μετά Τζοβάννα
φιλάει καμιά από αυτές;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
επιστροφή από την τσάρκα.
Δεν ξέρω τι έλεγε στο πρόγραμμα, αλλά στο Αριστοτέλους 6 ήταν μία Λίλυ (έτσι τη σύστησε η ιδιαιτέρα), Γερμανίς στο έθνος.
εξαιρετικό κορμί και απολαυστική πεορουφηξία
έδινε ενα εξαιρετικό κώλον με ακριβό αντίτιμο το οποίο και δεν ενέδωσα.
ωστόσο μια πολύ καλή συνεύρεση, χωρίς να τρελαθώ.
έφταιγε ίσως και το γεγονός της μεγάλης αναμονής....αλλά και το γεγονός πως με είχε σχεδόν τουμπάρει η Σάσα από το Β42 και σκεφτόμουν αν έκανα καλά που δεν ενέδωσα εκεί...
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
επιστροφή από την τσάρκα.
Δεν ξέρω τι έλεγε στο πρόγραμμα, αλλά στο Αριστοτέλους 6 ήταν μία Λίλυ (έτσι τη σύστησε η ιδιαιτέρα), Γερμανίς στο έθνος.
εξαιρετικό κορμί και απολαυστική πεορουφηξία
έδινε ενα εξαιρετικό κώλον με ακριβό αντίτιμο το οποίο και δεν ενέδωσα.
ωστόσο μια πολύ καλή συνεύρεση, χωρίς να τρελαθώ.
έφταιγε ίσως και το γεγονός της μεγάλης αναμονής....αλλά και το γεγονός πως με είχε σχεδόν τουμπάρει η Σάσα από το Β42 και σκεφτόμουν αν έκανα καλά που δεν ενέδωσα εκεί...
Κατ' εμε ΚΑΚΩΣ εφυγες αγαμητος απο το Β42 και το Σασακι.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κατ' εμε ΚΑΚΩΣ εφυγες αγαμητος απο το Β42 και το Σασακι.....
δεν θα διαφωνήσω.
κι εμένα μου έμεινε ένα απωθημένο
είχα σκοπό να περάσω μετά ΚΑΙ από αυτή. Αλλά τα γαμωπροφυλακτικά που χρησιμοποιούνε χειρίστης ποιότητας μου δημιούργησαν ερεθισμό και δεν ήθελα να το ζορίσω. Σήμερα είμαι πάλι οκ, αλλά δεν έχω χρόνο.

Αυτό που μου την έσπασε ήταν που φυσικά πήγα για άλλη και τελικά πήγα ΜΕ άλλη.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
επιστροφή από την τσάρκα.
Δεν ξέρω τι έλεγε στο πρόγραμμα, αλλά στο Αριστοτέλους 6 ήταν μία Λίλυ (έτσι τη σύστησε η ιδιαιτέρα), Γερμανίς στο έθνος.
εξαιρετικό κορμί και απολαυστική πεορουφηξία
έδινε ενα εξαιρετικό κώλον με ακριβό αντίτιμο το οποίο και δεν ενέδωσα.
ωστόσο μια πολύ καλή συνεύρεση, χωρίς να τρελαθώ.
έφταιγε ίσως και το γεγονός της μεγάλης αναμονής....αλλά και το γεγονός πως με είχε σχεδόν τουμπάρει η Σάσα από το Β42 και σκεφτόμουν αν έκανα καλά που δεν ενέδωσα εκεί...

η γνωστη λιλυ η γερμανιδα απο την γερμανικη αλυσιδα κ πιο παλια κηφισου 30?
ψηλη νταρτνανα?
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Αυτη η τραβελομουρα η Μαρινα στο Κασσανδρας 8 πως την εχει δει;
Οσες φορες εχω παει(αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους), βγαινει ο τσατσος στο διαδρομο και μας διωχνει και λεει οτι η κοπελα ειναι σε προγραμμα μισης ωρας και τετοιες πιπες...
Να πα να γαμηθει το τραβελι και οι τραβελοφιλοι πιρφοροι της που της εχουν φουσκωσει τα μυαλα  :tickedoff:

θελει μονο αυτους που πανε για αυταρχικο γιατι πιστευω καταλαβαινει απο μονη της οτι  με αυτη τη φατσα μονο στη συγγρου θα ειχε επιτυχια
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
πέρασα και εγώ από το Κασσάνδρας 4γ στα πλαίσια της τσάρκας μου και "έπεσα" πάνω στη Μάνια και εγώ....φορώντας ένα μάυρο fishnet σαλονάρισε κάπως συνεσταλμένα. 40άρα, με ξανθό μαλλί, σπασμένο πρόσωπο, μικρό και πεσμένο στήθος αλλά το υπόλοιπο κορμί καλό για την ηλικιά της. Χαμογελαστή και ήρεμη μου έδωσε το χέρι της για χειραψία...Πέρασα στα ενδότερα και έπαθα όσα αναφέρει και ο Πιατσάκος...Οδοστρωτήρας...με το καλημέρα έχασα τη μπάλα....τι γλωσσόφιλα, τι αγκαλιές, στο στοματικό μου ανταπόκριση μνημειώδης και για ώρα, με κουνήματα λεκάνης, τρομερό μουνάκι με παχιά κλειτορίδα, δεν είπε όχι και σε γλειφοκωλάδα....στο δικό της στοματικό, τι γλειψαρχίδια, τι αυξομείωση ρυθμού, βαθύ, με σάλιο, να μουγκρίζει....Στο σεξ ακούραστη, ευλύγιστη, αρκετές στάσεις, με φωνές, αναστεναγμούς...τι να πω?? ειλικρινά έχασα τη μπάλα...στο τέλος ήθελα κάπου ένα 5λεπτο στο κρεβάτι για να συνέλθω και να μπορέσω να φύγω...ενώ με την πρώτη ματιά δε φαίνεται ότι θα έχει τέτοιο ρεπερτόριο...μέσα σε εκπλήσσει....λεπτομέρειες στην κριτική...

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον PIATSAS που την ανακάλυψε!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
θελει μονο αυτους που πανε για αυταρχικο γιατι πιστευω καταλαβαινει απο μονη της οτι  με αυτη τη φατσα μονο στη συγγρου θα ειχε επιτυχια

:S

Αυτη η τραβελομουρα η Μαρινα στο Κασσανδρας 8 πως την εχει δει;
Οσες φορες εχω παει(αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους), βγαινει ο τσατσος στο διαδρομο και μας διωχνει και λεει οτι η κοπελα ειναι σε προγραμμα μισης ωρας και τετοιες πιπες...
Να πα να γαμηθει το τραβελι και οι τραβελοφιλοι πιρφοροι της που της εχουν φουσκωσει τα μυαλα  :tickedoff:
ΟΥΣΤ!

... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.951
Κριτικές
490
Like
36.488
Πόντοι
41.447
Αυτη η τραβελομουρα η Μαρινα στο Κασσανδρας 8 πως την εχει δει;
Οσες φορες εχω παει(αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους), βγαινει ο τσατσος στο διαδρομο και μας διωχνει και λεει οτι η κοπελα ειναι σε προγραμμα μισης ωρας και τετοιες πιπες...
Να πα να γαμηθει το τραβελι και οι τραβελοφιλοι πιρφοροι της που της εχουν φουσκωσει τα μυαλα  :tickedoff:
ΟΥΣΤ!
Ααααααχαχαχαχαχα!!!!!
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Αυτη η τραβελομουρα η Μαρινα στο Κασσανδρας 8 πως την εχει δει;
Οσες φορες εχω παει(αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους), βγαινει ο τσατσος στο διαδρομο και μας διωχνει και λεει οτι η κοπελα ειναι σε προγραμμα μισης ωρας και τετοιες πιπες...
Να πα να γαμηθει το τραβελι και οι τραβελοφιλοι πιρφοροι της που της εχουν φουσκωσει τα μυαλα  :tickedoff:

ΟΥΣΤ!

Χαχχαχχα
Αυτό με το "τραβελομουρα" που το ακούω 4-5 χρονια με κανει και χαμογελάω πια... Οσο για τα προγράμματα που κανω δεν εχω να πω κατι ουτε χριαζεται ...
Εσυ ομως που τα λες αυτατι ήρθες να ψάξεις εκει που ήξερες απο πριν οτι ειμαι εγω ( που φαινεσαι ενημερωμένος για τα μαγαζια και τα κορίτσια εφόσον σχολιάζεις εδω) δεν ξερω;!;!;
Και στο κατω κατω ήθελες να σε αφήσει στο σαλονι " ο τσατσος" 30-40 λεπτα να περιμένεις να δεις το "τραβελι"..;;;
Δεν καταλαβαίνω τα παράπονα σου αλλα τελος πάντων ...

Η πιάτσα ειναι αρκετά μεγάλη και καινούργιες κοπέλες εμφανίζονται καθε μέρα οποτε θα εχει σιγουρα και στα γούστα σου ... Εμάς τα "τραβελια" να μας αφήσεις σε αυτούς που δεν καταλαβαίνουν απο γυναίκες οσο εσενα και ασχολούνται μαζι μου ;)

Νά´σαι καλα και καλα και να περνας καλα!
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Τωρα μεχρι τις 23:30 και ΠΣΚ τις ίδιες ωρες Μαρινα&Βαλια
:tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    232,9 KB · Εμφανίσεις: 50

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Χαχχαχχα
Αυτό με το "τραβελομουρα" που το ακούω 4-5 χρονια με κανει και χαμογελάω πια... Οσο για τα προγράμματα που κανω δεν εχω να πω κατι ουτε χριαζεται ...
Εσυ ομως που τα λες αυτατι ήρθες να ψάξεις εκει που ήξερες απο πριν οτι ειμαι εγω ( που φαινεσαι ενημερωμένος για τα μαγαζια και τα κορίτσια εφόσον σχολιάζεις εδω) δεν ξερω;!;!;
Και στο κατω κατω ήθελες να σε αφήσει στο σαλονι " ο τσατσος" 30-40 λεπτα να περιμένεις να δεις το "τραβελι"..;;;
Δεν καταλαβαίνω τα παράπονα σου αλλα τελος πάντων ...

Η πιάτσα ειναι αρκετά μεγάλη και καινούργιες κοπέλες εμφανίζονται καθε μέρα οποτε θα εχει σιγουρα και στα γούστα σου ... Εμάς τα "τραβελια" να μας αφήσεις σε αυτούς που δεν καταλαβαίνουν απο γυναίκες οσο εσενα και ασχολούνται μαζι μου ;)

Νά´σαι καλα και καλα και να περνας καλα!
καταπληκτική απάντηση....από μένα respect... :kissass: :kissass:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom