Νέα

Σερβα μουναρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprosperastos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
aprosperastos

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
μονο εγω σε πιστευω ομως τυπε
οι υπολοιποι στην λενε :S
δεν με ενδιαφερει εγω απο την πλευρα μου εκανα οτι ειναι καλυτερο.εβαλα φωτο και με φιλη της.εχω κοπυα διαβατηρειο την ειδα στο σκαιπ και γουσταρει να ερθει.τιποτε  αλο.δεν θελω να βγαλω χρηματα να μοιραστω το ποσο ηθελα.τωρα οσοι δεν με πιστεβουνε δικαιωμα τους
 
OP
OP
aprosperastos

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Αφου δεν ξέρεις λοιπόν τι δίνεις νούμερα για εισητήρια και ζητάς να μοιραστεις το έξοδο κιολας.
Το όσες φορές γουστάρεις μου κάνει λίγο σε πόρνη 45+..
Όσο για το καλή και τα Skype που τσαμπουνάς δεν σε πιστεύω, τρολιάζεις φουλ..
ναι θελεις μηπως να σου στειλω id σκαιπ και το τηλεφωνο της να μιλησετε?μπατσος εισαι η νταβας ?τα παγματα ειναι ετσι αν δεν γουσταρεις ασε να ρισκαρω μα καποιον αλον..οκ?
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
ναι θελεις μηπως να σου στειλω id σκαιπ και το τηλεφωνο της να μιλησετε?μπατσος εισαι η νταβας ?τα παγματα ειναι ετσι αν δεν γουσταρεις ασε να ρισκαρω μα καποιον αλον..οκ?
:police: :knuppel:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ναι θελεις μηπως να σου στειλω id σκαιπ και το τηλεφωνο της να μιλησετε?μπατσος εισαι η νταβας ?τα παγματα ειναι ετσι αν δεν γουσταρεις ασε να ρισκαρω μα καποιον αλον..οκ?
οχι και μπατσος τυπε
τον απαξιωσες τωρα :S
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
επειδη καποιοι εδω μεσα το πεζουνε μανγκες και αλανια .ενα πραμα θα σας πω ..να πατε να γ..ε σκατο πουστες.προσπαθησα να  σας κανω καλο και να γαμησετε αστερι μωρο να το  μοιραστουμε παρεα .το ειδα σκυπε,το ποσο ειναι 400 εβρω 2 μερες+εισιτηρειο που ειναι 130 απο βελιγραδι ..  μια μερα εγω μια μερα ο αλος .. τελος ..δεν θελω να μου στειλετε μυνηματα..το ακυρωσα σημερα το πρωι.τωρα εαν ειναι επαγελματιας η οχι αυτο δεν με ενδιαφερει ..σημασια εχει οτι θα βγαζαμε γουστα ..αιντε γεια σας :jerking:




Φιλε ζητησε μπροστα τα λεφτα..? αν ναι καλα εκανες και ακυρωσες. Τωρα αν την εχεις ξανακανει και σου ηρθε εισαι τυχερος. Γενικα τα αποφευγουμε αυτα..

Οσον αφορα τις παπαριες που ακους, το 70% εδω μπαινουν για να γραψουν καμια μαλακια να περασει η ωρα.. μπαχαλακηδες δηλαδη. :cheesy:  Αρα μη μασας. 
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.391
Κριτικές
16
Like
13.560
Πόντοι
5.577
γιατι δεν κανεις το άλλο ρε συ τυπε. Ένα 20ακι για οποιον επιθυμει να του στειλεις στοιχεια, skype του μωρου  :grin:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Φιλε ζητησε μπροστα τα λεφτα..? αν ναι καλα εκανες και ακυρωσες. Τωρα αν την εχεις ξανακανει και σου ηρθε εισαι τυχερος. Γενικα τα αποφευγουμε αυτα..

Οσον αφορα τις παπαριες που ακους, το 70% εδω μπαινουν για να γραψουν καμια μαλακια να περασει η ωρα.. μπαχαλακηδες δηλαδη. :cheesy:  Αρα μη μασας. 
Μας γηωσες όλους  :2funny:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Άρα απευθύνεσαι σε σαλονικιους μονο,σωστά;
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
επειδη καποιοι εδω μεσα το πεζουνε μανγκες και αλανια .ενα πραμα θα σας πω ..να πατε να γ..ε σκατο πουστες.προσπαθησα να  σας κανω καλο και να γαμησετε αστερι μωρο να το  μοιραστουμε παρεα .το ειδα σκυπε,το ποσο ειναι 400 εβρω 2 μερες+εισιτηρειο που ειναι 130 απο βελιγραδι ..  μια μερα εγω μια μερα ο αλος .. τελος ..δεν θελω να μου στειλετε μυνηματα..το ακυρωσα σημερα το πρωι.τωρα εαν ειναι επαγελματιας η οχι αυτο δεν με ενδιαφερει ..σημασια εχει οτι θα βγαζαμε γουστα ..αιντε γεια σας :jerking:

Ας ήσουν από την αρχή ξεκάθαρος τι και πως. Με πορδές δε βράσουν τ'αυγά.
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.124
Κριτικές
3
Like
1.405
Πόντοι
496
τις το ειπα αυτο γιατι φοβαμε και εγω μου ειπε ολα τα λεφτα μπροστα στο σπιτι η στο ξενοδοχειο..και μια λεπτομερεια τα κανει ολα εκτος απο κολο.ετσι λει  

τι λες ρε τυπε :grin: :grin:
ακου ολα  μπροστα :2funny:
spasto toylaxiston 200e/mera
και που ξερεις οτι δε θα στην κοπανησει
μετα απο 2-3 ωρες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
οχι ρε φιλαρακι γιατι το ακυρωσες;;κριμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom