Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (7 μέλη και 141 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
το σαββατο που περασε λγο μετα τις 12 τα μεσανυκτα....... :pipa1:

μολις ειδα την αννιτα δδ 8 κατω, να φευγει με ταξακι και πικραθηκα .... ηταν η αλλαγη βαρδιας (για οσα θα παραμέναν ανοικτα)
φωκαιας 17 πάνω μελαχρινη καλλονη με σωμα μοντελου απο το ισογειο που δεν εχω δοκιμασει ποτε αφου δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη το βλεμα της!!
στο 27 υπογα η μαρια η αλβανη με μαυρισμα καλοκαιρινο
ισογειο η λιλιαν απο αλκαμενους 117 ...και ανωγειο η μαρια κου!!
αχαρνων 85 κλειστο..
και πάμε εξηκίου όπου στο αριστερο όπως τα βλέπουμε απο απέναντι του δρομου μια γιαγια ευσωμη που βγηκε με διαθεση από το δωματιο , κριμα γιατι στο σαλονι έπεζε ο ροκος στην τηλεωρα , ενώ μεσα στο δωματιο δεν έχει συσκευη ... :s&m_2:
στο παραδιπλα (δεξιο....σορρυ τα ποδαρια δεν μπορουσαν να με μεταφέρουν στο ανωγειο το μεσαιο), μια ξανθια μεταμιλφ αλλοιθωρη....
βεργας 3, στο δεξια 2 κοπέλες η μια μελαχρινη γυφτολε με ξανθια βαφη στα μαλλια μετρίου υψους, και η άλλη μελαχρινη καρε μαλλι ψηλή την έχω ξαναδει. στο αριστερο η βικτωρια (οχι απο αχαρνων 85) νεαρη ουκρανεζα που προσφερει καλες επερεσιες...
στο ανωγειο η σαμπρινα!!
ευτυχως με εσωσε η βικτωρια γιατι ημουν ετοιμος να πάω στην σονια στο 12χλμ στουντιο!!


 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
επισης την ιδια μερα και ωρα... στο φυλης 74 δεξια ενα απίστευτο νινι με ωραια ζουμερα βυζα... απόρρισε μαζι μου η τσατσα γιατι δεν περασα... στο αριστερο μια τσιγγανοτουρκαλα... :humpleg:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ρε μάγκες συγγνώμη ερώτηση...Η τύπισσα αυτή δουλεύει ακόμα:


Θέλω να πω την έχετε δει πχ πρόσφατα σε κάποια τσάρκα;;Κι αν ναι που και πότε;;Επίσης αν δεν την έχετε δει είναι σίγουρο ότι είναι Αθήνα ακόμα;

Και επειδή θα ρωτήσετε να σας πω γιατί ρωτάω: Μου σύστησε σήμερα το πρωί ένας γνωστός μου την κοπέλα του που πάνε και για αραββώνα μάλιστα και είναι ίδια αυτή...ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΒΑΝΙΔΑ!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
καλησπερα φιλοι μου πριν λιγα λεπτα φυλης μικρη βολτα σε λιγα μαγαζια
Φωκαιας27Τζενη ξανθια νεαρη ρουμανα μοντελε σωμα πισινγκ στο χειλος
Φωκαιας27Βκατω Αλεξια μελαχρινη νεαρη ωραιο σωμα καυλαντισμα στο σαλονι εκφυλη φατσα αρκετα αξιολογη δεν την εχω ξαναδει
Φυλης71Α Στεφανια η ψηλη νταρντανα
Φυλης71Β Νελυ ωραια βυζια προσφερει πρωκτικο
Φυλης66Α Ρενατα
Φυλης65Β Αννα νεαρη μελαχρινη αδυνατη
Αχαρνων85 Μαργαριτα ευσωμο μιλφ
αυτα τα ολιγα απο μενα καλο βραδυ και καλη βδομαδα

Μουνάρα η Αλέξια... :-*

Ρε μάγκες συγγνώμη ερώτηση...Η τύπισσα αυτή δουλεύει ακόμα:


Θέλω να πω την έχετε δει πχ πρόσφατα σε κάποια τσάρκα;;Κι αν ναι που και πότε;;Επίσης αν δεν την έχετε δει είναι σίγουρο ότι είναι Αθήνα ακόμα;

Και επειδή θα ρωτήσετε να σας πω γιατί ρωτάω: Μου σύστησε σήμερα το πρωί ένας γνωστός μου την κοπέλα του που πάνε και για αραββώνα μάλιστα και είναι ίδια αυτή...ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΒΑΝΙΔΑ!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Με τις ευχές μας... :)
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Με τις ευχές μας... :)

Μωρέ μακρυά από τον κώλο μας κι ας είναι και 10 μέτρα...Αλλά επειδή δεν το κόβω και πολύ πιθανο να είναι αυτή θέλω να βεβαιωθώ..Την έχει δει κανεις τώρα τελευταία;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
καλησπερα φιλοι μου πριν λιγα λεπτα φυλης μικρη βολτα σε λιγα μαγαζια
Φωκαιας27Τζενη ξανθια νεαρη ρουμανα μοντελε σωμα πισινγκ στο χειλος
Φωκαιας27Βκατω Αλεξια μελαχρινη νεαρη ωραιο σωμα καυλαντισμα στο σαλονι εκφυλη φατσα αρκετα αξιολογη δεν την εχω ξαναδει
Καινουργια η Τζενη? Στο υπογειο την ειδες η στον οροφο?
Μουναρα η Αλεξια!  :cum: Απο τις πιο ομορφες αυτη τη στιγμη!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
το σαββατο που περασε λγο μετα τις 12 τα μεσανυκτα....... :pipa1:
ισογειο η λιλιαν απο αλκαμενους 117 ...και ανωγειο η μαρια κου!!

βεργας 3, στο δεξια 2 κοπέλες η μια μελαχρινη γυφτολε με ξανθια βαφη στα μαλλια μετρίου υψους, και η άλλη μελαχρινη καρε μαλλι ψηλή την έχω ξαναδει.
Φωκαίας 27Β στον οροφο ειδες την Αννα.Βεργας 3 δεξια η μελαχρινη μιλφ με το καρρε μαλλι ειναι η Βανεσσα απο Βεργας 2 παλαιοτερα.Φυλης 74 ειδες την Τερεζα με τις απστευτες βυζαρες!


 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καινουργια η Τζενη? Στο υπογειο την ειδες η στον οροφο?
Μουναρα η Αλεξια!  :cum: Απο τις πιο ομορφες αυτη τη στιγμη!
καλημερα παιδια  η τζενη δεν ειναι καινουργια και ηταν στο φωκαιας27Α υπογειο την εχω πετυχει πριν μηνες στο διδυμου7Α
επισης πριν λιγα λεπτα περνωντας απο Λιοσιων ειδα φως στο βεργας6Β μετα απο καμποσες βδομαδες ειχαν καταργησει τις νυχτερινες βαρδιες οποτε λεω ας μπω να δω αν ειναι η θεια Αλινα αντι αυτης ομως δουλευε μια γυρολογος πρωην στουντιοκοριτσο πριν κανα χρονο τατοιου71 και Ισμηνης2 με το ονομα βικυ ειχε δουλεψει επισης και φυλης134 μελαχρινη ωραιο προσωπο καλοδιατηρημενο κορμι σχετικα ψηλη καλη ανανεωση για τα δεδομενα της Λιοσιων τωρα ειναι εκτακτη η θα αναλαβει αυτη τη βαρδια ο καιρος θα δειξει,ακομα στο Βεργας2 δουλευε μια μελαχρινη αδυνατη κοπελιτσα αρκετα συμπαθητικη μπορω να πω δεν μου θυμιζει κατι αυτα προς το παρον φιλοι μου καλο ξημερωμα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλημερα τυποι μου  :grin: Εφοσον εχω εδη γραψει κριτικη για την Εβελινα θα γραψω εδω λιγα λογια για την χτεσινοβραδυνη μου εμπειρια....Η κοπελα πολυ ανανεομενη, κεφατη , το στηθος τελειο και το σωστο μεγεθος..πιπα πολυ πιο καλη απο περσυ, πολυ ευγενικη , σκετο μπιμπελο, Επισης το ταττου που εχει τα σπαει  :rockon: Αν εγραφα τωρα κριτηκη ο τιτλος θα ητανε Την εσκισα σαν τη χειροτερη πορνη.....Η εβελινα με την ευγενεια της με την τρυφεροτητα της με τον σεβασμο της και με την γλυκητητα που την διακατεχη σε κανει να θες να την ξεσκιησης και σε αφηνη να το κανεις ...Απο εμενα respect την προσκυνο  :rockon: Αλλες το παιζουν θηθεν εμπειρες...και κανουν διαφορα με σκοπο...να μην σηκονετε καλα...και να μην φανε πουτσο φουσκομενο....Η εβελινα οχι απλα καθετε αλλα σε παροτρυνη με τον τροπο της να της τον δοσης φουσκομενο....Σευχαρηστο κοπελαρα μου που μαφηνης να αναδεικνειο τον ανδρισμο μου και την αληθινη σεξουαλικη μου συμπεριφορα  :rockon: Ελπιζο να μηνη ολο το καλοκαιρι και ακομα καλυτερα ναμενε μονιμα ...μακαρι...Δεν χρειαστηκε να μπω σε αλλους οικους Χτες ενιωσα ελευθερος   :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
και με το YouTube να παίζει ισλαμικό ποτ-πουρί....
Η προγάστωρ σοβιετική ιδιοκτήτρια που καθόταν απέξω για να "δροσίζεται", μπήκε μέσα μετά από εμένα, μάλωσε τον Πάκη που ακούει σαχλαμάρες, και αυτή άλλαξε το YouTube, ώστε να παίζει ρωσικές μαλακίες...

:2funny: :2funny:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Τωρα στην πρωινη βαρδια
Φυλης 54 ΒΑΛΕΡΙΑ μελαχρινη συμπαθητικη κοπελιτσα με σχετικα ομορφο προσωπο , λιγο παραξενα ματια , σωμα με πιασηματακια κυριως στην περιφερεια ΑΠΛΟ+69  7/10 Εχει τιμηθει  :zfuck: στο παρελθον με σχετικα καλες εντυπωσεις
Φυλης 56 ΝΤΕΝΙΣΑ η ξανθια μοντελα  :bigdick: με πανεμορφο προσωπο ΑΠΛΟ+69  9/10 εχει τιμηθει στο παρελθον με σχετικα καλες εντυπωσεις
Φυλης 66α ΞΕΝΙΑ καινουργια νεαρη μελαχρινη κοπελα  :cum: με μακρυ μαλλι , κανονικο αναστημα ,ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα κυριως στον κωλο και την περιφερεια ΑΠΛΟ 8/10 μου φανηκε απειρη στο σαλονι και διστασα να περασω μαζι της! Αν την εχει παρει καποιος ας μας διαφωτισει.
Διδυμου 20 ΜΑΣΑ/ΜΑΡΙΑ  :cum: μελαχρινη καινουργια κοπελα με μακρυ μαλλι , απο την μια μερια του κεφαλιου της στα πλαγια το εχει ξυρισμενο σαν την Ριανα , ομορφο γλυκο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι! ΑΠΛΟ+69  8/10  Τιμηθηκε σημερα με καλες ενυπωσεις! Θα ακολουθησει κριτικη.
 

Metal P

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
81
Like
28
Πόντοι
0
Ξαναγυρισε και η Ανκα (το κοντο πιπινι).
Ηταν εχθες Δευτερα στο Φωκαίας 27Α (υπογειο) μετα τις 12:00 το βραδυ.(3η βαρδια)  :rockon:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
Μεσημεριανη επισκεψη στη Ρεμουνδου 20 οπου βρισκοταν η Καρλα..Παιδες σας τη συστηνω ανεπιφυλακτα...ηγκομενα ειναι τρομερη απλα...αν κ εμενα μ αρεσουν οι βυζαρουδες μπηκα(εχει μετριο βυζακι) αλλα περασα πολ καλα...!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.854
Πόντοι
19.505
Διδυμου 20 ΜΑΣΑ/ΜΑΡΙΑ  :cum: μελαχρινη καινουργια κοπελα με μακρυ μαλλι , απο την μια μερια του κεφαλιου της στα πλαγια το εχει ξυρισμενο σαν την Ριανα , ομορφο γλυκο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι! ΑΠΛΟ+69  8/10  Τιμηθηκε σημερα με καλες ενυπωσεις! Θα ακολουθησει κριτικη.

πολύ ωραία περίπτωση. ωραίο σώμα, ωραίο χαμόγελο, βγάζει αθωότητα αλλα και αισθησιασμό ταυτόχρονα. δυστυχώς βιαζόμουνα, αλλά τη στοχοποίησα.
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους..η βικτορια απο αχαρνων 85 δουλευει καπου σημερα?
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φυλης 66α ΞΕΝΙΑ καινουργια νεαρη μελαχρινη κοπελα  :cum: με μακρυ μαλλι , κανονικο αναστημα ,ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα κυριως στον κωλο και την περιφερεια ΑΠΛΟ 8/10 μου φανηκε απειρη στο σαλονι και διστασα να περασω μαζι της! Αν την εχει παρει καποιος ας μας διαφωτισει.

Απειρη και στο δωματιο ειναι,δεν ξερει να κανει πιπα ειναι αμηχανη και γενικοτερα πολλη amateur,μια βδομαδα εχει που κανει αυτη τη δουλεια

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Τωρα στην πρωινη βαρδια
Φυλης 54 ΒΑΛΕΡΙΑ μελαχρινη συμπαθητικη κοπελιτσα με σχετικα ομορφο προσωπο , λιγο παραξενα ματια , σωμα με πιασηματακια κυριως στην περιφερεια ΑΠΛΟ+69  7/10 Εχει τιμηθει  :zfuck: στο παρελθον με σχετικα καλες εντυπωσεις
Φυλης 56 ΝΤΕΝΙΣΑ η ξανθια μοντελα  :bigdick: με πανεμορφο προσωπο ΑΠΛΟ+69  9/10 εχει τιμηθει στο παρελθον με σχετικα καλες εντυπωσεις
Φυλης 66α ΞΕΝΙΑ καινουργια νεαρη μελαχρινη κοπελα  :cum: με μακρυ μαλλι , κανονικο αναστημα ,ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα κυριως στον κωλο και την περιφερεια ΑΠΛΟ 8/10 μου φανηκε απειρη στο σαλονι και διστασα να περασω μαζι της! Αν την εχει παρει καποιος ας μας διαφωτισει.
Διδυμου 20 ΜΑΣΑ/ΜΑΡΙΑ  :cum: μελαχρινη καινουργια κοπελα με μακρυ μαλλι , απο την μια μερια του κεφαλιου της στα πλαγια το εχει ξυρισμενο σαν την Ριανα , ομορφο γλυκο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι! ΑΠΛΟ+69  8/10  Τιμηθηκε σημερα με καλες ενυπωσεις! Θα ακολουθησει κριτικη.

Θα διαφωνήσω για Ξένια...άντε το πολύ 6/10,κατά την γνώμη μου... :)
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ρε μάγκες συγγνώμη ερώτηση...Η τύπισσα αυτή δουλεύει ακόμα:


Θέλω να πω την έχετε δει πχ πρόσφατα σε κάποια τσάρκα;;Κι αν ναι που και πότε;;Επίσης αν δεν την έχετε δει είναι σίγουρο ότι είναι Αθήνα ακόμα;

Και επειδή θα ρωτήσετε να σας πω γιατί ρωτάω: Μου σύστησε σήμερα το πρωί ένας γνωστός μου την κοπέλα του που πάνε και για αραββώνα μάλιστα και είναι ίδια αυτή...ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΒΑΝΙΔΑ!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Σόρι ρε μάγκες που επανέρχομαι, δε θέλω να γίνομαι σπαζαρχίδης αλλά μου έχει μπει η ιδέα...!!!

Την έχει δει καποιος τώρα τελευταία; Έχει ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους και τετράγωνο πρόσωπο, λίγο αγριόφατσα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Απογευματινή "σκούπα" σε διάφορους οίκους:

Βέργας 2: συνάντησα το γνωστό σκληρό milf Ναταλί, γνωστή και από την ομοιότητα της με ένα γνωστό ποδοσφαιριστή
Βέργας 3: στον πολυχώρο πορνείας συνάντησα τις κάτωθι εργαζόμενες: πάνω την αψηλή κρεβατογεμίστρα μελαχρινή Ορνέλα με ύψος 1:85, στο δεξί την γεματούλα milf καστανομάλλα Στέλλα και στο αριστερό την νέα στο χώρο Ίλσα με το μελαχρινό μαλλί, πρόστυχο πρόσωπο και το πλαστικό βύζο.
Βέργας 6Α: συνάντησα το σκληρό milf Μαριάννα, κοντή με μεγάλο φλεβώδες στήθος και μουτρωμένη.
Βέργας 6Β: δεν υπήρχε κοπέλα, αλλά η υπηρεσία μου είπε ότι περίμενε την γνωστή βυζαρού Σοφία.
Τροφωνίου 11: στο ισόγειο συνάντησα την κοντούλα καστανομελαχρινή Γιάννα ενώ στον όροφο την καστανομάλλα Βίκυ, ένα πετίτ αδύνατο μωράκι με ωραία αλλά κάπως περίεργη φάτσα.
Αλκαμένους 113: συνάντησα το όμορφο σκληρό milf Αλεξάνδρα, ψηλή, ξανθιά με μεσοφόρι και αέρα κυρίας.
Αλκαμένους 117: συνάντησα την Έλενα (αν θυμάμαι καλά) την επίσημη ιερόδουλη του Πειραιά.
Περγάμου 1: συνάντησα την Τάνια, μια κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα, εκτός του ότι δεν έχει σχέση με την Τάνια από Αγ.Πέτρου.
Φυλής 67: συνάντησα το όμορφο, δροσερό, καστανομάλλικο πιπίνι Νικόλ
Φυλής 69Β: συνάντησα το δροσερό μωράκι Νεφέλι, καινούρια στο χώρο, με μέτριο κοκαλλιάρικο σώμα, μέτρια φάτσα με πατατομύτη.
Φυλής 65Β: συνάντησα το μικρούλι δροσερό πιπινάκι Μάγια
Φυλής 65Α: συνάντησα την όμορφη Άννα μια κοπέλα για την οποία πάλι δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα εκτός του ότι ήταν όμορφη...
Φυλής 86Β: συνάντησα την Μέγκυ μια νεαρή δροσερή κοπέλα, καστανόξανθη και αρκετά γλυκεία και όμορφη. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι σούπερ καινούρια και δεν μιλάει Ελληνικά.
Φυλής 84Β: συνάντησα την Ελένη μια βυζαρού νταρντάνα με μέτρια φάτσα. Ξανθιά με σκούρο δέρμα.
Φυλής 84Α: συνάντησα την Ελένη, ένα νεαρό δροσερό πιπίνι και αυτή καινούρια στο χώρο, έμοιαζε αρκετά με την Μέγκυ.
Φυλής 80: συνάντησα την καυλιάρα πόρνη Μαρία που είχα πάρει πρίν κάποιο καιρό με μέτρια αποτελέσματα. Ωραία γκόμενα με βυζάρα, πρόστυχο στυλ και γκαυλόφατσα.
Φωκαίας 17Α: συνάντησα την νεαρή μελαχρινή Άννα, μια πραγματικά πολύ όμορφη αδύνατη κοπέλα που αν είναι καλή στο κρεβάτι θα μιλάμε για τόπ φάση. Στα υπόψιν. Καθώς έβγαινα με αφορμή το όνομα της σκέφτηκα την πολιτικό 'Αννα-Μισέλ Ασημακοπούλου και μαντέψτε...
Φωκαίας 17Β: συνάντησα την νεαρή ξανθιά πλέον Μισέλ με την πονηρόφατσα που σχεδόν μας κυνήγαγε στο διάδρομο.
Φωκαίας 25Α: συνάντησα την μελαχρινή Σόφι, την γνωστή mortal enemy του Προφέσσορ που την είχε ξεχέσει παλαιότερα
Φωκαίας 25Β: συνάντησα την Τζούλια γνωστή ξανθιά παπαγαλομούρα με προυπηρεσία στα κεντρικά της Φυλής (86Α όροφος)
Φωκαίας 27: στον όροφο συνάντησα την Καμέλια, ψηλή, χαζούλα, μελαχρινή, όμορφη. Στο ισόγειο η γνωστή τσατσά Έυα μας ενημέρωσε για το νέο φρέσκο μωρό που έχει ξεσηκώσει τους πάντες την Αλεξία. Περιμέναμε αρκετή ώρα για να φανεί αφού μας είπε η Εύα ότι είχε έναν πελάτη ψιλομεθυσμένη. Η Αλεξία βγήκε κάπως εκνευρισμένη και τελικά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο: αδύνατη μετρίου αναστήματος, μελαχρινή με μέτριο πρόσωπο. Οποσδήποτε όχι ιδιαίτερα άξια προσοχής εκτός και αν κάνει παπάδες μέσα.
Φυλής 109Α: Τζούλια όπου έγινε επική κατάθεση με μασάζ.

Αυτά από εμένα φιλαράκια. Πέρασα αρκετά καλά σήμερα με την Τζούλια-έρωτας, ελπίζω να περνάτε και εσείς το ίδιο καλά! Επίσης να απευθύνω ένα μεγάλο χαιρετισμό σε νέασμύρνη, Τζούρα, Προφέσσορ, Φυστίκη, Μπίλυ, Μπεμβέ, Φαρκέλι, Λαγό, Πύραυλό, Ντεβίτο, Αμαντέους και σε όλους όσους συμμετέχουν/ενημερώνουν. Να'στε καλά παίδες!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Απογευματινή "σκούπα" σε διάφορους οίκους:

Φωκαίας 27: στον όροφο συνάντησα την Καμέλια, ψηλή, χαζούλα, μελαχρινή, όμορφη. Στο ισόγειο η γνωστή τσατσά Έυα μας ενημέρωσε για το νέο φρέσκο μωρό που έχει ξεσηκώσει τους πάντες την Αλεξία. Περιμέναμε αρκετή ώρα για να φανεί αφού μας είπε η Εύα ότι είχε έναν πελάτη ψιλομεθυσμένη. Η Αλεξία βγήκε κάπως εκνευρισμένη και τελικά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο: αδύνατη μετρίου αναστήματος, μελαχρινή με μέτριο πρόσωπο. Οποσδήποτε όχι ιδιαίτερα άξια προσοχής εκτός και αν κάνει παπάδες μέσα.
Έχει φοβερό σώμα....
Αυτά από εμένα φιλαράκια. Πέρασα αρκετά καλά σήμερα με την Τζούλια-έρωτας, ελπίζω να περνάτε και εσείς το ίδιο καλά! Επίσης να απευθύνω ένα μεγάλο χαιρετισμό σε νέασμύρνη, Τζούρα, Προφέσσορ, Φυστίκη, Μπίλυ, Μπεμβέ, Φαρκέλι, Λαγό, Πύραυλό, Ντεβίτο, Αμαντέους και σε όλους όσους συμμετέχουν/ενημερώνουν. Να'στε καλά παίδες!
Μπράβο για την ενημέρωση... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom