Νέα

Μίστερ Εθνικά πόδια!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
"Μου έκλεισε το στόμα με το χέρι και εγώ άρχισα να τρέμω από το φόβο μου. Με το άλλο χέρι μου σηκώνει τα πόδια. Με προειδοποιεί πως αν τολμήσω να πω τίποτε σε κανένα, θα με σκοτώσει και με καλοπιάνει λέγοντας μου πως αν δεν φωνάξω θα μου βγάλει όσες φωτογραφίες θέλω.
Εγώ πια νιώθω σαν να έχω φύγει από το σώμα μου και το μόνο που αισθάνομαι είναι ένα μούδιασμα παντού. Εκείνος παίρνει το χέρι του από το στόμα μου και το σαλιώνει για να επιτύχει καλύτερη διείσδυση, ορμάει μέσα στο ανήμπορο κορμάκι μου, εγώ σφαδάζω από το πόνο και οι πρώτες κηλίδες αίματος πέφτουν στο κάτασπρο κάλυμμα του πάγκου. Ο σάτυρος μου σπρώχνει το κεφάλι για να μην δω το αίμα, τραβιέται και εγώ κουρνιάζω προσπαθώντας να καταλάβω τι σημαίνει.

Αυτές οι κηλίδες θα είναι ανεξίτηλες για όλη την υπόλοιπη ζωή μου, θα είναι το χάραγμα μιας καινούριας δύσβατης ζωής που ο τερατώδης βιαστής μου χάραξε. Προσπαθώ να καθίσω αλλά ήταν αδύνατο. Βάζω το χέρι μου πίσω και βλέπω τα αίματα. Κλαίγοντας και τρέμοντας του φωνάζω: «Γιατί Ιάκωβε; Πώς θα πάω σπίτι μου τώρα; Τι θα πω στους δικούς μου»;

Ένα συγκλονιστικό, τολμηρό και βαθύτατα συγκινητικό απόσπασμα από το βιβλίο "Πιστοποιητικό Αγνότητας" του Γεώργιου Σταυρόπουλου, γνωστός και ως "Μίστερ Εθνικά Μπούτια".
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
μαλακιες στο τετραγωνο............................
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και την υποστήριξη σας, το βιβλίο μου έχει κυκλοφορήσει εδω και αρκετά χρόνια και σημειώνει μεγάλη επιτυχία, πολλοί εκδοτικοί οίκοι ζητάνε την συνεργασία μου γράφω το νέο μου βιβλίο "Ο έρωτας ήρθε απο το εξωτερικό" το οποίο θα πάει κι αυτό καλά πιστεύω.
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
πολυ καλημερα κε. Γιωργο :)

Καλημέρα, θέλω να συμβουλεύσω τα νέα παιδιά εδώ μέσα να μην παίρνουν δάνεια και κάρτες και να τα δίνουν στις πόρνες. Παιδιά ζητάω απο σας να είστε προσεκτικοί στο πληρωμένο σεξ, δεν πληρώνονται όλα με χρήματα, κρατήστε τα λεφτά για σας και την κοπέλα σας μην τα σκορπάτε γιατί είναι κριμα όλος ο κόσμος χρωστά.
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Σας καταλαβαίνω όσοι βρίζετε είστε καταπιεσμένες αδελφές που δεν τολμάτε να εκδηλωθείτε αλλά δεν πειράζει. Υπάρχουν και αξιόλογα άτομα εδώ.
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
κε.Γιωργο ειναι αληθεια πως υπηρξατε συνοδος κυριων?
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
κε.Γιωργο ειναι αληθεια πως υπηρξατε συνοδος κυριων?

'Εχω αρχίσει βασικά με drag show λίγο έξω απο την Πάτρα, πριν πολλά χρόνια. Το πρωϊ δούλευα κανονικά και Παρασκευή και Σαββατο κύριακο ήμουν drag queen, υποδυόμουν την Σαπουντζάκη, την Βουγιουκλάκη, και πολλές ξένες. Εκανα και συνοδός κυριών στα νειάτα μου.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα αγαπητε φιλε γιωργο :)
καλημερα και στον φιλο το βουδα ;)
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα εθνικε ;)
τι ειναι αυτο το σημαδακι στη κατασταση συνδεσης σου?
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα γιωργο μου!
εισαι το σαββατο μετα την εκπομπη να παμε για κανα πατσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom