Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (19 μέλη και 198 επισκέπτες)

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
παιδια νομιζω την κριτικη μου για την αννα τη διαβασε σχεδόν ολοι.

ειδα και τα σχολια και ευχαριστω...

και λιγα εγραψα, πιστεψτε με, εχω περασει απίστευτα χουναρια...

αν υπαρχει οποια συναδερφικη αλληλεγγύη θελω να οργανώσουμε μια απαξιωτική κίνηση μέσα στις επόμενες μέρες, σε σημείο να σηκωθεί να φύγει από το μαγαζί και να αλλάξει όνομα, τηλέφωνο, Facebook τα πάντα...

ακούω ιδέες, κυρίως μέσω πμ...


μπορείτε να ανοίξετε και κάποιο θρεντ με αφορμή αυτό, όπου γενικά να απαξιώνουμε όσες το αξίζουν...

δεν ξέρω αν μιλάει ο πληγωμένος εαυτός μου τώρα και αν τη λυπηθώ αύριο μεθαύριο αν πάθει κάτι (όπως είχε πάθει το Σεπτέμβρη για όσους ξέρουν κάτι παραπάνω) πάντως τώρα θα ήθελα πολύ να την πικάρω με κάθε μέσο...

Ρε φίλε αν πρέπει κάποιος να απομονωθεί αυτός είσαι εσύ.
Εσύ και κάτι άλλοι μαλάκες σαν του λόγου σου.

Ξεκόλλα λίγο το μυαλό σου να πούμε.
Πουτάνα = λεφτά. Τέλος.
Πας, γαμάς όποτε και όπως θες, ξεδίνεις και φεύγεις.

Δώρα επιμονές και άλλες μαλακίες...έλεος.
Αυτή καλά ξηγήθηκε και ήταν από την αρχή ξεκάθαρη.
Τη γνώρισες μέσω μιας χρηματικής συναλλαγής.
Γιατί να αλλάξει.
Τόσοι περνάνε κάθε μέρα από πάνω της.
Αν βρει και κανένα κορόιδο τέρμα αγαπούλη και αγάμητο να της τα σκάσει,
χαζή είναι να μην εκμεταλλευτεί την κατάσταση?

Μου αρέσει που σου είπε πως αν την κερνάς την βολτάρεις κτλ θα σου κάτσει.
Ποια? Η ΠΟΥΤΑΝΑ  :2funny: :2funny:

Επίσης σου είπε πως θέλει γυμνασμένους.
Σώρα ρε την περίεργη.
Γαμιέται με κάθε καρυδιάς καρύδι αλλά προτιμά από τη μάζα όμορφα και ωραία παιδιά.
Ανώμαλη πρέπει να είναι.

Ειλικρινά άμα έχεις πράγματα (όσον αφορά το συναίσθημα) να δώσεις, γνώρισε καμιά κοπέλα πέρα από τα μπουρδέλα.
Δεν κάνεις γι'αυτά.

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
ππραγματικός ύμνος στην πιρφορια η κριτική σου.
Βγάζω το καπέλο στην αννούλα και αμα μου περισσεψει κανένα εικοσάρικο,θα πάω να της το καταθέσω.
Μια φορά πιρφόρος για πάντα πιρφόρος.
προτεινω απαξιωση πιρφοραγαπουλη ;) οι πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα  :cussing:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ρε φίλε αν πρέπει κάποιος να απομονωθεί αυτός είσαι εσύ.
Εσύ και κάτι άλλοι μαλάκες σαν του λόγου σου.

Ξεκόλλα λίγο το μυαλό σου να πούμε.
Πουτάνα = λεφτά. Τέλος.
Πας, γαμάς όποτε και όπως θες, ξεδίνεις και φεύγεις.

Δώρα επιμονές και άλλες μαλακίες...έλεος.
Αυτή καλά ξηγήθηκε και ήταν από την αρχή ξεκάθαρη.
Τη γνώρισες μέσω μιας χρηματικής συναλλαγής.
Γιατί να αλλάξει.
Τόσοι περνάνε κάθε μέρα από πάνω της.
Αν βρει και κανένα κορόιδο τέρμα αγαπούλη και αγάμητο να της τα σκάσει,
χαζή είναι να μην εκμεταλλευτεί την κατάσταση?

Μου αρέσει που σου είπε πως αν την κερνάς την βολτάρεις κτλ θα σου κάτσει.
Ποια? Η ΠΟΥΤΑΝΑ  :2funny: :2funny:

Επίσης σου είπε πως θέλει γυμνασμένους.
Σώρα ρε την περίεργη.
Γαμιέται με κάθε καρυδιάς καρύδι αλλά προτιμά από τη μάζα όμορφα και ωραία παιδιά.
Ανώμαλη πρέπει να είναι.

Ειλικρινά άμα έχεις πράγματα (όσον αφορά το συναίσθημα) να δώσεις, γνώρισε καμιά κοπέλα πέρα από τα μπουρδέλα.
Δεν κάνεις γι'αυτά.

σωστος. παιρνω το μπουλο και αποχωρω λοιπον...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Mετα το 104 ακολουθει και ο δευτερος τομος "αγαπη στα σκατα της φυλης".
Κοιτα ρε που πρεπει να εισαι φετες και λεφτας για να γαμησεις ενα τιποτα. Φιλικα στα λεω.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Tην κριτικη για την Βανεσα την ανεβασες?

Το βράδυ.....τρέχω εδώ και μέρες με ένα θέμα που πρέπει να λύσω (πολεοδομικές ρυθμίσεις) και δεν πρόλαβα....
Καλή είναι η Βανέσα....καθαρή....αλλά δεν αφήνει 69 και να πειράζεις τα βυζάκια της......
Όμως όταν την έχεις στα τέσσερα,τα ξεχνάς όλα αυτά....... :fuck2:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
σωστος. παιρνω το μπουλο και αποχωρω λοιπον...

Και να αποχωρήσεις τι έγινε? Απλά δεν θα γράφεις στο site.
(προσωπικά στα αρχίδια μου)
Το θέμα είναι να ξεκόψεις απο τις μαλακίες που κάνεις ανεξάρτητα αν γραφεις στο site ή όχι.

Αν και απ'ότι είδα κράταγε η ιστορία ένα δίχρονο....
Επειδή εσύ δεν έχεις σωτηρία ας τα διαβάσει κανένας άλλος μαλάκας που ετοιμάζεται να κάνει κανα δωράκι...
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
παιδια νομιζω την κριτικη μου για την αννα τη διαβασε σχεδόν ολοι.

ειδα και τα σχολια και ευχαριστω...

και λιγα εγραψα, πιστεψτε με, εχω περασει απίστευτα χουναρια...

αν υπαρχει οποια συναδερφικη αλληλεγγύη θελω να οργανώσουμε μια απαξιωτική κίνηση μέσα στις επόμενες μέρες, σε σημείο να σηκωθεί να φύγει από το μαγαζί και να αλλάξει όνομα, τηλέφωνο, Facebook τα πάντα...

ακούω ιδέες, κυρίως μέσω πμ...


μπορείτε να ανοίξετε και κάποιο θρεντ με αφορμή αυτό, όπου γενικά να απαξιώνουμε όσες το αξίζουν...

δεν ξέρω αν μιλάει ο πληγωμένος εαυτός μου τώρα και αν τη λυπηθώ αύριο μεθαύριο αν πάθει κάτι (όπως είχε πάθει το Σεπτέμβρη για όσους ξέρουν κάτι παραπάνω) πάντως τώρα θα ήθελα πολύ να την πικάρω με κάθε μέσο...

Oι πυρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ορέστη μην λές μεγάλα λόγια περί αποχώρησης. Απλά πρέπει να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα, να σοβαρευτείς και να σκεφτείς καλά. Οι πουτάνες δεν είναι γκόμενες.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.885
Κριτικές
31
Like
12.561
Πόντοι
5.097
Ορέστη μην λές μεγάλα λόγια περί αποχώρησης. Απλά πρέπει να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα, να σοβαρευτείς και να σκεφτείς καλά. Οι πουτάνες δεν είναι γκόμενες.
oi πουτανες ειναι γκομενες
αλλα οχι δικες μας  :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Και να αποχωρήσεις τι έγινε? Απλά δεν θα γράφεις στο site.
(προσωπικά στα αρχίδια μου)
Το θέμα είναι να ξεκόψεις απο τις μαλακίες που κάνεις ανεξάρτητα αν γραφεις στο site ή όχι.

Αν και απ'ότι είδα κράταγε η ιστορία ένα δίχρονο....
Επειδή εσύ δεν έχεις σωτηρία ας τα διαβάσει κανένας άλλος μαλάκας που ετοιμάζεται να κάνει κανα δωράκι...

απαντάω και σε σένα και στον dawn.

το βασικο είναι να μην κανει καποιος άλλος τα ιδια και να παρει ένα μαθημα από μενα...

2ον να προσεχει τη συγκεκριμενη κοπελα γιατι είναι από τις πιο κουτοπόνηρης της φυλης, το πιστευω αυτό

σε ότι αφορα εμενα, ρωτήστε και τα παιδια που κανουμε παρεα, ναι την αννα την ξερω 1,5 χρονο εγω, όμως εμενα με τη τυλιξε τους τελευταίους μηνες και με εβαλε σε αυτή τη διαδικασια... για ένα χρονο σχεδόν ειχα μια φυσιολογικη πορνικη συμπεριφορα, δηλαδή πηγα και με 2 και με 3 διαφορετικες κοπελες τη βδομαδα.

απλα καποια στιγμη, τι να πω, ισως ηταν η ανθρωπινη αναγκη που επανηλθε εντονα, και ετυχε και η αννα εκεινο τον καιρο να είναι "μονη" και να την πιεσω να κανουμε μια προσπαθεια, που επαναλαμβάνω, μαλακια μου. αλλα ενώ δεν πετυχε, εγω επεμεινα και εγινα ο μαλακας της αννουλας. αν ηταν μια οποιαδήποτε άλλη κοπελα εξω από το χωρο θα με ειχε διωξει. εκεινη παροτι με βαρεθηκε με ανεχοταν για να τσιμπαει τα 20αρικα. και εγω ξαναξεκινησα τα δωρα για να την ξανακερδισω...

και παλι φιλε μου, ειτε κοψω το σαιτ ειτε όχι, θα ξαναπερασω 6 μηνες, ένα χρονο ποιος ξερει, κανονικο πορνιασμα, γαμησι, όπως θες πες το, και παλι θα βρεθει καποια στιγμη μια αννουλα να καλυψει το συναισθηματικο κενο που νιωθω ορισμένες φορες...

γιατι μερικοι ανθρωποι δε μαθαμε πως να καλύπτουμε αυτές μας τις ανάγκες κανοντας τσαρκες όχι σε μπουρδελα και στουντιο, αλλα σε μπαρακια και καφετεριες... δεν ξερω τι φταιει... ισως παιδικα βιωματα...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
και για το ελαφρυνω κιολας, μακαρι ειχε εδώ λογαριασμο να μπορουσε να απαντησει, αλλα δυστυχως δεν εχει:

malakas eisai kai etsi tha menis olo tin zoisou vlaka!!!

(sms κανονική ωρα 17:32. Την διάβασε το χρυσό μου...)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
ππραγματικός ύμνος στην πιρφορια η κριτική σου.
Βγάζω το καπέλο στην αννούλα και αμα μου περισσεψει κανένα εικοσάρικο,θα πάω να της το καταθέσω.
Μια φορά πιρφόρος για πάντα πιρφόρος.

+1

Γίνεται φανερό ότι όσους δεν πρόλαβε να καταστρέψει η Αλιόνα, τους έχει προκαλέσει σπογγώδη εγκεφαλοπάθεια η Άννα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.800
Κριτικές
6
Like
9.062
Πόντοι
1.686
Μαγκες ,η Αννα αυτή δεν έχει καμία σχέση
με την Αννα στο Χωματιανού 11 που είναι Ρωσίδα και καλή !  :rockon:

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ρομαντικη μοναχικη πιτσιλιστικη καταδρομικη.

Ο πυρος μου βαραγε κοκκινα ηξερα οτι στο πρωτο που θα μπω δεν θα αντεχα και θα ηθελα να πιρφορισω ... ετσι και εγινε...

Διδυμου 8Β ισογειο.

Εμφανιστικαν 2 κορασιδες, η γνωστη Αννιτα η ξανθια πιπινα next door girl με τη φιλη της Νικολ αν συγκρατησα καλα το ονομα που δεν μιλαγε ελληνικα.

20euro η μια, 30 οι 2 ... ειπα στην τσα2 οτι θελω μονο την ξανθια (αννιτα) μετα λεω τι ψυχη εχει ενα 10αρικο για μια εμπειρια ζωης ... πες και στις 2 να περασουν στο δωματιο.

Ακαποτο τρομπονι και τα 2 κοριτσια, (η νικολ εδινε και κωλο) μετα το πνευστο (καλυτερη η νικολ 1-0) , ηρθε η ισοφαριση με την Αννιτα στα 4 για να γινει το 1-1

Δεν προλαβα να πιρφορισω και τη μελαχροινη νικολ αλλα η καυλα ειχε φτασει στο απροχωρητο...

Ρομαντικες-Φωτο στο ... Ρομαντισμο...
 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
Στο Έλλης 3 ήταν η Τζούλια με τελευταίο μαγαζί αναφοράς το Φυλής 84 ισόγειο.Έχει δουλέψει επίσης σε όλα τα Φυλής 84&86,στα Φώκαιας 25 και είχε ξεκινήσει την καριέρα της απο το Διδύμου 18 υπόγειο. Εμφανισιακά είναι κοντή με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους,κανονικών κιλών,φέρει piercing σε στόμα και μουνί.Ανακοινώθηκε κώλος,αυταρχικό και γενικά τα πάντα εκτός απο γυμνό τσιμπούκι το οποίο δεν κάνει πλέον.
Ξέρουμε για απογεύματα;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
40-50 λεπτα νωριτερα

Ακριβη ωρα συναντησης και ληξη συνεδριας αναφερουν οι φωτο στον ρομαντισμο


ααα ! ξεχασα, η αννιτα μου ειπε οτι μονο σημερα ετυχε να ειναι απογευμα, κανονικα ειναι η αλλη κοπελα και οτι η αννιτα ειναι πρωινα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom