Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλε gianevan η ειρωνεία και η κακοπιστία σ'αυτό το forum δεν έχει όρια.Τι κάθεσαι και ασχολείσαι και λες τις εμπειρίες σου? Κράτα τες για σένα γιατί το σκηνικό που περιέγραψες το θεωρώ πολύ καλή φάση (σαν ιδέα να κάνεις δώρο city tour στην κοπέλλα σου) για να το μοιραστείς με τον κάθε λακαμά εδώ μέσα.

γατόνι της πλάκας για πες μας ποιανού κλώνος είσαι??? :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Ναι ρε φίλε! Με αυτόν το καημό ξύπνησα σήμερα, να κοροϊδέψω εσένα.
Και ξέρεις τί σκασίλα είχα αν δεν με πιστεύεις για τη στιχομυθία.




Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.

Και αν εσύ δεν έχεις βιώσει κάποια πράγματα μην αποκλείεις ο άλλος να τα έχει!
Ούτε εγώ έχω ανέβει στις Άλπεις, ή κατέβει με καγιάκ τον Αμαζόνιο, αλλά κάποιοι το έχουν κάνει.
Δεν θα βγω να τους το αμφισβητήσω.

Δεν θα το συνεχίσω, ε!

ρε γιατρουδάκι για κούνα λίγο το κλούβιο το κεφάλι σου...δεν είπα ότι ήθελες να πουλήσεις τη μούφα σου σε εμένα, αλλά ότι εγώ δεν μασάω τις μούφες που χάφτουν τα γατάκια! :birdman:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
γατόνι της πλάκας για πες μας ποιανού κλώνος είσαι??? :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Δεν είμαι κλώνος κανενός!! λες την πίπα σου (εγώ δεν αναφέρθηκα σε σένα πάντως) και μετά όποιος δικαιολογημένα σε κράξει τον αποκαλείς κλώνο!! Θα πας μπροστά εσύ αγόρι μου!!!  :uglystupid: :headbang: ααα και που σαι....στο επιστρέφω!!!  :thefinge:
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι κλώνος κανενός!! λες την πίπα σου (εγώ δεν αναφέρθηκα σε σένα πάντως) και μετά όποιος δικαιολογημένα σε κράξει τον αποκαλείς κλώνο!! Θα πας μπροστά εσύ αγόρι μου!!!  :uglystupid: :headbang: ααα και που σαι....στο επιστρέφω!!!  :thefinge:

γατουλίτσα Βουγιουκλάκη είναι καλύτερο να είσαι δύσπιστος παρά ευκολόπιστος αγαπούλης! :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

Επισκέπτης
Μωρή λουγκρητία, ακόμη κι'εδώ ήρθες να πουλήσεις παραμύθι ότι είσαι δήθεν άντρας;
Γύρνα πίσω στην πιάτσα μη σε πιάσει ο νταβάς σου και σε κάνει τουλούμι στο ξύλο.

πιεξούλα γιατί δεν πας στο δελτίο της Τρέμη να σε ξεκωλιάσει με το στραπ ον όπως έκανε χθες στο πρώην τσάρο???!!! :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Ρε για την φωνή θέλουμε να μάθουμε μήπως έχουμε να κάνουμε με τίποτα τρα....
 

Επισκέπτης
Μωρή βρώμα τι με πέρασες; Για κάνα από τα πελατάκια σου;
Άντε τώρα να πιπώσεις κάνα πάκι γιατί σε βλέπω να μένεις νηστική απόψε.

μην μου τρίβεσαι άλλο πιεξούλα γατί μπορεί να μην χύσω τη κωλοτρυπίδα σου, αλλά τη μάπα σου! :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για σκουπιστε τιποτα ρε μαγκες γιατι μας πηραν τα φλοκια !!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Τι έχει η φωνή της;;; Για πείτε και σε μας που δεν την έχουμε ακούσει...ούτε δει βέβαια...μια και δεν μας ήρθε...

Τι εγινε..; Τελικα ακυρωθηκε το τουρ..; Γιατι δεν τη βλεπω..!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Οι τιμές για τους φανατικούς έπεσαν σε περίπτωση που ψήνεστε!! 2ωρο incall ή outcall σε τιμή ευκαιρίας! Βρε τι κάνει το ΔΝΤ... ψυγείο δεν ήταν και για αυτό ανεβαίνει και σχετικό review απόψε αν δεν κολλήσω με την Barcha!!
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Αναμένω κριτική λοιπόν!!!  :)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127

ρε τους Γερμανούς της Μέρκελ ...και εκεί έβαλαν χέρι ...τι λέει θα τα κάνουν τα μαγαζιά τους επιπλάδικα?

και να σκεφτείς ότι πριν 5-6 χρόνια ζήταγε μετά το τέλος της βάρδιας 01.00 -06.00 το πρωί 900 εβραίους για να την πας τσάρκα...πουτάνα crisis
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
ρε τους Γερμανούς της Μέρκελ ...και εκεί έβαλαν χέρι ...τι λέει θα τα κάνουν τα μαγαζιά τους επιπλάδικα?

και να σκεφτείς ότι πριν 5-6 χρόνια ζήταγε μετά το τέλος της βάρδιας 01.00 -06.00 το πρωί 900 εβραίους για να την πας τσάρκα...πουτάνα crisis


ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ? :new_shocked:
 

Επισκέπτης
ρε τους Γερμανούς της Μέρκελ ...και εκεί έβαλαν χέρι ...τι λέει θα τα κάνουν τα μαγαζιά τους επιπλάδικα?

και να σκεφτείς ότι πριν 5-6 χρόνια ζήταγε μετά το τέλος της βάρδιας 01.00 -06.00 το πρωί 900 εβραίους για να την πας τσάρκα...πουτάνα crisis
ρε δε φτυνει τις μασχαλες της να φυτρωσει ματζουρανα ?ακου 900 ευρω....και δε στηνω με τα φιλαρακια μου νυχτα με μπυρες...ψησταρια στην αυλη και να ερθουν και 5 τετοιες να μας τα κανουν και αερα με τα μισα λεφτα...ε ρε κλωτσιδια με μύτο που θελουνε...ακου 9 κατοσταρικα...ουρτ κανέλλοοοο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom