Νέα

Οι πρωτες φαβελες στην Ελλαδα ειναι γεγονος........

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μου έγινε πρόταση να πάρω μια τετοια δουλεια αλλα δεν την ξερω και δεν θέλω να ανακατευτω
τυπε αν κανεις αυτην την δουλεια θα χρειαστεις και μπραβους
μεσα στο σαιτ θα βρεις πολλους να δερνουν :rockon:
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Οι Ελληνες θα χωριστουν σε 4 κατηγοριες που θα φενονται ολο και πιο ξεθαρα οσο περνα ο χρονος...

1. Αυτοι που θα ζουν καλα και δεν θα στερουνται τπτ..Απο διακοπες σβκ, μεχρι αυτοκινητα πρωτης κλασσης...Και δεν μιλαμε για Κατηγορίες Κοκκαλη, Βαρδη κτλ

2. Αυτοι που θα φτυνουν κυριολεκτικα αιμα να τα φερουν βολτα καθε μηνα ξεχνοντας την προηγουμενη ζωη του μεσοαστου οπου μπορουσε ο καθενας να ζησει το ονειρο του (αποκτηση νεας κατοικιας, αυτοκινητου (τζηπ,μερσεντε,audi), διακοπων ελλαδα αλλα και εξωτερικο)..

3. Αυτοι που θα ζουν σε παραγκοσπιτα, τροχοσπιτα, λυομενα και χαμοσπιτα οπως καλη ωρα οι του αρθρου, εχοντας στοιχειωδεις κανονες υγιεινης,ρευμα κτλ και θα τρωνε ενιοτε και σε συσιτια. Το δε κρεας χριστουγεννα-πασχα...

4. Αυτοι που θα λημοκτονουν και ζουν οπως οι πακιστανοι σημερα ισως και χειροτερα..

success story.....
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μου έγινε πρόταση να πάρω μια τετοια δουλεια αλλα δεν την ξερω και δεν θέλω να ανακατευτω

Δηλαδη εαν την ηξερες θα την επαιρνες την δουλεια αυτου του τυπου;;;

Mην σε ριχνουν κιολλας ε:;;;;;

Μην μπεις στην δουλεια και βγεις χαμενος ε;;;;

Εκτος απο μουνοδουλος εισαι και τοκογλυφος
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
και στην παντοδύναμη Αμερική έχει τέτοια πάρκα με τροχόσπιτα πρώτης κατοικίας.


μαλλον αυτο εννοει ο ποιητης:


Hooverville_June10-1937_Lee399.jpg



σε εγχρωμες εκδοσεις του 2013...
 

Επισκέπτης
Οι... «φαβέλες» της Ελλάδας
21 Ιουλίου 2013 | 13:22. Πολιτική
troxispitaΟι πρώτες φαβέλες, από οικογένειες που ζουν κάτω από το όριο της φτώχειας γεννιούνται στην Ελλάδα. Άνθρωποι που δεν έχουν πλέον τη δυνατότητα να καταβάλουν ούτε το ενοίκιο ενός μικρού διαμερίσματος ή το χαράτσι του σπιτιού τους, να πληρώσουν τον λογαριασμό της ΔΕΗ αλλά και το πετρέλαιο εγκαταλείπουν τα σπίτια τους και ζουν πια σε τροχόσπιτα ή σκηνές σε οργανωμένα κάμπινγκ της Αττικής και της περιφέρειας που λειτουργούν ολόκληρο τον χρόνο.

Μεταξύ αυτών, πρώην ιδιοκτήτες επιχειρήσεων, δημόσιοι υπάλληλοι, υψηλόβαθμοι ιδιωτικοί υπάλληλοι, νέοι που δεν βρίσκουν δουλειά αλλά και γυναίκες με παιδιά κατέφυγαν στα κάμπινγκ για να μη βρεθούν στον δρόμο.

Το ετήσιο κόστος της ενοικίασης του χώρου δεν ξεπερνά τα 1.600 ευρώ. Το εσωτερικό ενός τροχόσπιτου περιλαμβάνει ένα μονό ή διπλό κρεβάτι, ένα WC, μια μικρή κουζίνα με γκάζι και μικρούς αποθηκευτικούς χώρους.

Η Νίκη και ο Μάκης Καβαλάρης έχουν τέσσερα παιδιά. Αγόρασαν ένα σπίτι στο Κερατσίνι με δάνειο και τώρα χρωστούν τις δόσεις. Πλέον ζουν μόνιμα σε κάμπινγκ στην Κινέττα, προκειμένου να μειώσουν τα μηνιαία έξοδά τους.

«Είμαι ταμίας σε σούπερ μάρκετ και ο σύζυγός μου εργάζεται ως χειριστής μηχανημάτων. Έχουμε χάσει το 30% των μισθών μας και με αυτά που απέμειναν ίσα που τρέφουμε τα παιδιά μας» δηλώνει στο «Πρώτο Θέμα» η Νίκη Καβαλάρη, η οποία συμπληρώνει ότι πλέον η αγορά ενός παιχνιδιού ή καινούργιων ρούχων ανήκει στο παρελθόν».

Παρόμοια είναι η κατάσταση και για τον Γιώργο Ντούπρη που εργάζεται ως διανομέας και ζούσε σε ένα διαμέρισμα 45 τ.μ. στην Κηφισιά. Τώρα όμως, χωρισμένος από τη σύζυγό του και με το εισόδημα να πέφτει κατακόρυφα μετακόμισε σε ένα τροχόσπιτο 7 τ.μ. «Στο τροχόσπιτο ξέχασα τα κοινόχρηστα, τη ΔΕΗ και την κεντρική θέρμανση. Για τη διαμονή μου πληρώνω 160 ευρώ το μήνα από 450 που κόστιζε το διαμέρισμά μου» δηλώνει στην εφημερίδα.




στ αρχίδια μας

στα μέρη μου μια ζωή είχαμε γύφτους δίπλα που με τη θέλησή τους ζουνε σε τσαντίρια παρά το ότι μερικοί δεν ξέρουν τι έχουν
και εννοείτε τα πιτσιρίκια ξυπόλυτα

αυτούς γιατί να τους λυπηθώ; επειδή πριν 5 χρόνια μέναν κολωνάκι;

άσε που παιρνάν και καλύτερα και πέφτει και της πουτάνας το  :fuck1: σ αυτές τις κατασκηνώσεις

πιο πολύ λυπάμαι κάτι βουτυρομπεμπέδες που μεγαλώνουν μόνοι πίσω απ τους μεγαλοπρεπείς φράχτες των κήπων της Εκάλης
 

Επισκέπτης
Οι Ελληνες θα χωριστουν σε 4 κατηγοριες που θα φενονται ολο και πιο ξεθαρα οσο περνα ο χρονος...

1. Αυτοι που θα ζουν καλα και δεν θα στερουνται τπτ..Απο διακοπες σβκ, μεχρι αυτοκινητα πρωτης κλασσης...Και δεν μιλαμε για Κατηγορίες Κοκκαλη, Βαρδη κτλ

2. Αυτοι που θα φτυνουν κυριολεκτικα αιμα να τα φερουν βολτα καθε μηνα ξεχνοντας την προηγουμενη ζωη του μεσοαστου οπου μπορουσε ο καθενας να ζησει το ονειρο του (αποκτηση νεας κατοικιας, αυτοκινητου (τζηπ,μερσεντε,audi), διακοπων ελλαδα αλλα και εξωτερικο)..

3. Αυτοι που θα ζουν σε παραγκοσπιτα, τροχοσπιτα, λυομενα και χαμοσπιτα οπως καλη ωρα οι του αρθρου, εχοντας στοιχειωδεις κανονες υγιεινης,ρευμα κτλ και θα τρωνε ενιοτε και σε συσιτια. Το δε κρεας χριστουγεννα-πασχα...

4. Αυτοι που θα λημοκτονουν και ζουν οπως οι πακιστανοι σημερα ισως και χειροτερα..

success story.....

και 5. Οι επαρχιώτες σε χωριά που δεν καταδέχονται να μείνουν πάνω από 1 ημέρα οι Γλυφαδοκολωνακοπανοραμιώτισσες

και οι οποίοι ούτε κρίση θα καταλάβουν, όπως δεν κατάλαβαν ούτε κατοχή...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Εν μερει εχεις δικιο

Με την φορολογηση των αγροτεμαχιων ομως να δουμε τι θ απομεινει κ σ αυτους
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δηλαδη εαν την ηξερες θα την επαιρνες την δουλεια αυτου του τυπου;;;

Mην σε ριχνουν κιολλας ε:;;;;;

Μην μπεις στην δουλεια και βγεις χαμενος ε;;;;

Εκτος απο μουνοδουλος εισαι και τοκογλυφος
Εισαι μαλακας και το δειχνεις περιτρανα αγορι μου ......

Ξερεις κανεναν να θελει να κανει δουλεια και να ρισκαρει χανοντας ?


Το ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ σου ξεφυγε φαινεται μαλακακο  :jerking:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Εισαι μαλακας και το δειχνεις περιτρανα αγορι μου ......

Ξερεις κανεναν να θελει να κανει δουλεια και να ρισκαρει χανοντας ?


Το ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ σου ξεφυγε φαινεται μαλακακο  :jerking:

Σ' εβρισα ρε στοκε;;;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Στην ουσια εβριζες ρε μαλακα λεγοντας με τοκογλυφο

Αντε απο δω βλακα

Αν σου ζητησει κανεις δανεικα δωσε χωρις εξασφαλιση και περιμενε .........


Το μουνοδουλος παλι που ειπες ειναι μαλακια γιατι κατι τετοιο δεν υφισταται στην ηλικια που ειμαι
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Στην ουσια εβριζες ρε μαλακα λεγοντας με τοκογλυφο

Αντε απο δω βλακα

Αν σου ζητησει κανεις δανεικα δωσε χωρις εξασφαλιση και περιμενε .........


Το μουνοδουλος παλι που ειπες ειναι μαλακια γιατι κατι τετοιο δεν υφισταται στην ηλικια που ειμαι

εγω δεν σ εβρισα..

εσυ εχεις καταταξει τον εαυτο σου εκει..Οταν γραφεις οτι θα το εκανα εαν....

Τωρα mila sto xeri
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Mεγάλε ...
ΤΟ ΤΕΒΕ, minimum 900€/2μηνο το υπολόγισες ;;;;;;;;;

Τα Δημοτικά Τέλη 200€/μήνα ;;;;;;;;;;;;;

Γιατί δεν ανοίγεις εσύ ένα σουβλατζίδικο ,
να πουλάς 0,10€ το καλαμάκι ;;;;;;;



ΤΕΒΕ το πολυ ενα 550αρι το διμηνο.. δημοτικα τελη κλπ δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι κλεβουν τον κοσμο.. και το δημοσιο.
 

Επισκέπτης
ΤΕΒΕ το πολυ ενα 550αρι το διμηνο.. δημοτικα τελη κλπ δεν ξερω.

Τίποτε δεν ξέρεις, γιατί είσαι ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ μια ζωή
και υπάλληλος θα πεθάνεις.

ΤΕΒΕ , λέμε 900€ ΤΟ ΔΙΜΗΝΟ.
Δεν έχει μικρότερη κατηγορία , για άνω της 5ετίας.

Αν κάνεις πάντως εσύ σουβλατζίδικο με 0,40€ το σουβλάκι
μας το λες , να ερχόμαστε να τρώμε ....
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Mεγάλε ...
ΤΟ ΤΕΒΕ, minimum 900€/2μηνο το υπολόγισες ;;;;;;;;;

Τα Δημοτικά Τέλη 200€/μήνα ;;;;;;;;;;;;;

Γιατί δεν ανοίγεις εσύ ένα σουβλατζίδικο ,
να πουλάς 0,10€ το καλαμάκι ;;;;;;;

καλα μην ορκιζεσαι οτι πληρωνουν ΤΕΒΕ ή πληρωναν πριν....αλλοι εχουν να δωσουν εισφορες εδω και 10 ετη και δεν μιλαμε για ενα δυο ,αλλα για την πλειοψηφια .....τα τελευταια ετη ολοι πληρωνουν κατι και οι περισσοτεροι παλαιοι τα εξαγοραζουν στο τελος μπας και παρουν κανα ποσο καλο ......
Επισης ,ενα κιλο χοιρινο κρεας δες ποσα καλαμακια βγαζει και ποσο κοστιζει πρωτα και μετα να δουμε το περιφημο 1.30-1.50 που παιζει μεσο ορο ,πως βγαινει ,και τι ποιοτητα κρεατος ειναι,παντως ντοπιο και μαντολες που λενε  δεν ειναι........επισης να σου πω ,οτι σχεδον ολοι παιζουν κομπινα με την ΔΕΗ ,ξερεις,αυτην που κοβουν μια -δυο φασεις στο ρολοι και τους ερχεται το ρευμα στο μισο ανα διμηνια.....και οταν λεω ολοι εννοω ενα 80% των κατεχοντων μαγαζι στην Ελλαδαρα μας...........επισης το ΤΕΒΕ στην μεγαλυτερη κατηγορια ,πανω απο 980 νομιζω,δεν φτανει ποτε .........οσο για τα ΦΠΑ που λες..αστα,ολοι ενα γαμωσουβλακι το εχουμε αγορασει και αντι για αποδειξη...εχουμε λαβει ενα γαμωδελτιο παραγγελιας.......και δεν μπορω να καταλαβω , πως προ κρισης το τυλιχτο επαιζε 2 ευρω περιππου και τωρα με την κριση καποια σουβλατζιδικα το πουλανε 1,50 και και 1,40 με τις αφραγκιες που εχουμε σημερα.......αυτοι κερδος δεν βγαζουν ?? μαλακες θεωρουνται που το πηγαν τοσο χαμηλα ?? ή ειναι τοσοι ανικανοι που το πανε για λουκετο ηθελημενα ?? σα τα ρουχα......2 ευρω το μακο χονδρικη και στο καταστημα 20 ευρω......
Αλλα στην ελλαδα στον ιδιωτικο τομεα δυο πραγματα ειναι που κανουν κακο.......οτι οι περισσοτεροι επιχειρηματιες ειναι αμορφωτοι και οι περισσοτεροι εχουν γαμημενη κουλτουρα στο κερδος.......θελουν σε ενα χρονο να εχουν κανει αποσβεση ,να εχουν ριξει μπετα σε μεζονετα και εξοχικο και ενα αμαξι πολυτελες για το αφεντικο και ενα smart στην κυρια του αφεντικου και στις υποχρεωσεις τους,θεωρουν οτι δεν πρεπει να πληρωσουν πενια πουθενα ,ακομη και στους προμηθευτες τους.........δεν ειναι τυχαιο που η αγορα εχει πεσει απο το 2004 και μετα απο τις επιταγες τις ακαλυπτες που εδιναν και επαιρναν αλλαζοντας χερια καμια δεκαρια ατομων και ο τελευταιος την ετρωγε στην μαπα ,γεμιζοντας στις τραπεζες στοιβες απο σφραγισμενες........εγω το γαμωσουβλακι ομως,το πληρωνα μετρητα χωρις γαμω επιταγες με το γαμω ΦΠΑ μεσα........!!!!!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

Επισκέπτης
καλα μην ορκιζεσαι οτι πληρωνουν ΤΕΒΕ ή πληρωναν πριν....αλλοι εχουν να δωσουν εισφορες εδω και 10 ετη και δεν μιλαμε για ενα δυο ,αλλα για την πλειοψηφια .....
δεν ειναι τυχαιο που η αγορα εχει πεσει απο το 2004 και μετα απο τις επιταγες τις ακαλυπτες που εδιναν και επαιρναν αλλαζοντας χερια καμια δεκαρια ατομων και ο τελευταιος την ετρωγε στην μαπα ,γεμιζοντας στις τραπεζες στοιβες απο σφραγισμενες........εγω το γαμωσουβλακι ομως,το πληρωνα μετρητα χωρις γαμω επιταγες με το γαμω ΦΠΑ μεσα........!!!!!

Ρε λεβεντόπαιδα
αφού ξέρετε καλύτερα :

1)Γίνεται να έχεις σουβλατζιδικο χωρίς να πληρώσεις ΤΕΒΕ 10+ χρόνια
2)Γίνεται να μην πληρώνεις ΔΕΗ
3)Γίνεται να μην πληρώνεις ΠΟΥΤΑΝΩΝ ΓΙΟΥΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥΣ , δημοτικά τέλη,
για κάθε καρέκλα που είναι έξω και πρόστιμα αν η καρέκλα μετακινηθεί 10cm.
4)Πόσα καλαμάκια βγάζει κάθε κιλό χοιρινό ....

[size=15pt]ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ
ΝΑ ΠΟΥΛΑΤΕ 0,40€ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΤΕ ;;;;;;;
ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΒΕΤΕ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ .....[/size]
[size=13pt]
Και όλοι όσοι λέτε τέτοιες μαλακίες
είστε ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ , σε σούπερ μάρκετ, ΠΛΑΙΣΙΟ , ασφαλιστικές ...[/size]


ΓΕΝΙΚΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΑΤΕ ....

όλοι σας όμως ..............


γιατί όποιος έχει κρατήσει μαγαζί έστω και 1 μέρα
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ .....



Είχε συγγενής μου καφετέρια επί δεακετίες , παλιά.
Πλήρωνε νοίκι στο μαγαζί 1.000.000 δρχ το μήνα
Τεράστιο μαγαζί , το ενοίκιο αυτό δεν θεωρούνταν υπερβολικό.

"ΝΟΙΚΙΑΖΕ" ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΝΙΟ
(από τον Ξ.Π.Δ. λες και ήταν του πατέρα του)
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕ 1.500.000 ΔΡΧ ΤΟ ΜΗΝΑ ....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.868
Πόντοι
12.756
Ρε λεβεντόπαιδα
αφού ξέρετε καλύτερα :

1)Γίνεται να έχεις σουβλατζιδικο χωρίς να πληρώσεις ΤΕΒΕ 10+ χρόνια
2)Γίνεται να μην πληρώνεις ΔΕΗ
3)Γίνεται να μην πληρώνεις ΠΟΥΤΑΝΩΝ ΓΙΟΥΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥΣ , δημοτικά τέλη,
για κάθε καρέκλα που είναι έξω και πρόστιμα αν η καρέκλα μετακινηθεί 10cm.
4)Πόσα καλαμάκια βγάζει κάθε κιλό χοιρινό ....

[size=15pt]ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ
ΝΑ ΠΟΥΛΑΤΕ 0,40€ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΤΕ ;;;;;;;
ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΒΕΤΕ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ .....[/size]
[size=13pt]
Και όλοι όσοι λέτε τέτοιες μαλακίες
είστε ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ , σε σούπερ μάρκετ, ΠΛΑΙΣΙΟ , ασφαλιστικές ...[/size]


ΓΕΝΙΚΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΑΤΕ ....

όλοι σας όμως ..............


γιατί όποιος έχει κρατήσει μαγαζί έστω και 1 μέρα
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ .....



Είχε συγγενής μου καφετέρια επί δεακετίες , παλιά.
Πλήρωνε νοίκι στο μαγαζί 1.000.000 δρχ το μήνα
Τεράστιο μαγαζί , το ενοίκιο αυτό δεν θεωρούνταν υπερβολικό.

"ΝΟΙΚΙΑΖΕ" ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΝΙΟ
(από τον Ξ.Π.Δ. λες και ήταν του πατέρα του)
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕ 1.500.000 ΔΡΧ ΤΟ ΜΗΝΑ ....

Αν ανοιξουν μαγαζι lakis μολις ερθουν οι πρωτοι λογαρισμοι θα ειναι φυλακη για χρέη, ειναι απλα τα πραγματα 
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.043
Κριτικές
1
Like
29.737
Πόντοι
8.006
Και όλοι όσοι λέτε τέτοιες μαλακίες
είστε ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ , σε σούπερ μάρκετ, ΠΛΑΙΣΙΟ , ασφαλιστικές ...[/size]
Ποιος σε πληγωσε που δουλευε στο πλάισιο τύπε μου?
Τον "Δημοκριτο" ξεχασες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom