Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Χιλια μπραβο στον αστερα...να παρουν κανα μαθημα οι ταλαιπωρημενοι Αδεκαστοι Εκτοι (6) για το πως φτιαχνεις ομαδα χωρις πολλα λεφτα και ας αφησουν εμας να λυσουμε μονοι μας τα οποια προβληματα.
Για τους "αντικειμενικους" "ποδοσφαιροφιλους" που αγαπανε την μπαλα ταχαμου,θα επρεπε να τους φτανει η εικονα του Αστερα και οχι το τροπαιο.
Κανετε μια συγκριση του προπονητη του αστερα και καποιον ξενων παικτων του με αντιστοιχους αλλων υπερομαδων του ελληνικου πρωταθληματος και αναρωτηθητε για το ποιον προεδρο θα επρεπε να κυνηγατε.Η "παραγκα" ειναι αλλοθι και ευκολη λυση για πολλους.
Καλημερα
Κouradakhs την μαλακια την εχεις κανει επιστημη..
Υπαρχουν ακομα γαυροι που τους φτυνουν και νομιζουν οτι βρεχει και μαλλον δεν ειναι και λιγοι :sunglasses:

600830_372038572906302_1435219589_n.jpg
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
ΚΑΡΤΑΚΗ αυτή θα είναι η κατάληξη...














 

Συνημμένα

  • marin.jpg
    marin.jpg
    112,3 KB · Εμφανίσεις: 41

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Να με συγχωρεις αλλα στο μπασκετ εισαστε οι μονοι που λεγατε για παραγκα,οταν ο βαζελος σαρωνε τα ευρωπαικα και εσυ πηγαινες μετα βιας φαιναλ φορ.Για τον βαρδινογιαννη συμφωνω απολυτα ηταν ο πρωτος διδαξας,αλλα αυτο το χαλι της τελευταιας 20ετιας δεν το ειχε,με αποκορυφωμα αυτη την χρονια που επαιζες μονος σου και παρολο που πηρες νταμπλ,εισαι ηττημενος απο ολες τις πλευρες.Ειναι η μονη χρονια που μια ομαδα κατεκτησε νταμπλ και εχασε οπαδους.
ο ολυμπιακος τα τελευταια 5 χρονια εχει παει σε 4 φαιναλ φορ, εχει παιξει σε 3 τελικους με τον σημερινο και στην ελλαδα εχει 1 πρωταθλημα, τα αλλα τα εχανε περιπατο, καμια παραγκα εχεις δικιο, ολα αγγελικα πλασμενα στο μπασκετ, εσεις μπηκατε σε ρυθμιση, ξανακανατε τα ιδια και περισσοτερα χρεη σε χρονο ρεκορ και αντι να βαλετε φυλακη αυτους που τα εφαγαν σας φταιει ο ολυμπιακος....και παλι δικιο εχεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ο ολυμπιακος τα τελευταια 5 χρονια εχει παει σε 4 φαιναλ φορ, εχει παιξει σε 3 τελικους με τον σημερινο και στην ελλαδα εχει 1 πρωταθλημα, τα αλλα τα εχανε περιπατο, καμια παραγκα εχεις δικιο, ολα αγγελικα πλασμενα στο μπασκετ, εσεις μπηκατε σε ρυθμιση, ξανακανατε τα ιδια και περισσοτερα χρεη σε χρονο ρεκορ και αντι να βαλετε φυλακη αυτους που τα εφαγαν σας φταιει ο ολυμπιακος....και παλι δικιο εχεις
Αυτος που τα εκανε εχει μπει ηδη φυλακη,εχουν εκδικαστει ηδη 45 εκ να παρουμε και με τους τοκους εχουν παει 80 εκ,αλλα οσο θα τα δεις εσυ,θα τα δουμε και εμεις.Και σου ξαναλαεω,αντικειμενικα,τα τελευταια 5 χρονια εκτος απο περυσι,ο βαζελος ειχε πολυ καλυτερη ομαδα.Για φετος πιστευω οτι ειναι ισοδυναμες.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Αυτος που τα εκανε εχει μπει ηδη φυλακη,εχουν εκδικαστει ηδη 45 εκ να παρουμε και με τους τοκους εχουν παει 80 εκ,αλλα οσο θα τα δεις εσυ,θα τα δουμε και εμεις.Και σου ξαναλαεω,αντικειμενικα,τα τελευταια 5 χρονια εκτος απο περυσι,ο βαζελος ειχε πολυ καλυτερη ομαδα.Για φετος πιστευω οτι ειναι ισοδυναμες.
κατι μπερδευεις, τα χρεη ρυθμιστηκαν επει ντεμη, δηλαδη μετα ψωμιαδη εποχη, και επι ντεμη πολλαπλασιαστηκαν, εκτος κι αν μπηξκε ο ντεμης φυλακη και δεν το ξερω, ασε λοιπον την καραμελα περι ψωμιαδη, την χρονια που παιξαμε τελικο με μπαρτσελονα στο φαναιλ φορ και ο βαζελος σερνοταν ειχε καλυτερη ομαδα παλι;;  εσυ ειπες οτι καθρεφτης του βαζελου στο μπακετ ειναι οι ευρωπαικη του πορεια, ακομα και οταν στην ευρωπη σερνοταν και εμεις παιζαμε τελικο εδω το επαιρνε, η μηπως το δικο μας πρωταθλημα ειναι καλυτερο απο την ευρωλιγκα;;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.novasports.gr/media/2013/5/07652f1f-e803-4017-9377-28b5b79e07d5_main.jpg[/img[/URL]]
[MEDIA=youtube]I4pWIRNABKg[/MEDIA]
:referee: :referee: :referee:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
μόνο ο μαρινάκης και οι παίκτες πρέπει να χάρηκαν το κύπελλό...τους φτύνουν και νομίζουν ότι βρέχει...
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
Οπως ξανά είπα η λύση ειναι μια

Καμία ομαδα της σούπα λίγδας να μην κατέβει να παίξει πρωτάθλημα του χρόνου .

Αν δεν κατέβει ο Παναθηναϊκός ο ΠΑΟΚ η ΑΕΚ ο Άρης ΑΣΕ το γουρουνακι να παίζει με τα παραρτήματα  και να χαίρεται τίτλους. Εκει κάπου η σεμνή τελετή θα τελειώσει και οι ίδιοι οι οπαδοί του θα τον πάρουν στο κηνυγι και θα του κατεβάσουν τα βραδιά όπως του εκανε ο σαλιαρελης.

Τα πρόβατα ξύπνησαν έστω και αργά και αυτό ειναι προς τιμή τους

Καλή επιτυχία στον μπασκετικο ολυμπιακό σημερα και να γυρίσει με την κούπα.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Για χτες ήθελα έστω τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς να δω λίγο μπάλα..Αγαρεία το κάναν.Και το παιχνίδι κυλούσε ανιαρά μέχρι την παράταση.Εκεί έγιναν όργια και μεγάλες αλητείες..Το ματς ήταν για 2-2 και μετά στα πέναλτυ..Από τους λίγους τίτλους που ξενέρωσα..Μακάρι του χρόνου να δούμε επιτέλους μπάλα όπως πέρσυ που είμασταν πολύ καλοί και στην Ευρώπη..Μεταγραφές ουσίας χρειάζονται και δεν είμαι σίγουρος με τον Μιτσελ..Πιστεύω ο Ζαρντίμ ήταν καλύτερος.Αλλά τα κλασσικά τι να πει ο Μαρινάκης ότι φταίει που φύγαν ο Μιραλάς και άλλοι παίκτες και μείναν χωρίς ότι καλό είχαν;


Μακάρι σήμερα ο Ολυμπιακός στο μπασκετ να τα κααφέρει να πάρει το ευρωπαικό και εκεί να πανηγυρίσουμε έξαλλα!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
Το ελπιδοφόρο ειναι ότι πλέον, άρχισε να υπαρχει λιγη ντροπή.
Χθες οι μισοι ολυμπιακοι εφυγαν απο το γηπεδο πριν την απονομη.
Σημερα με οσους ολυμπιακους μιλησα, το 80% μου ειπαν οτι ντρεπονται για τα χθεσινα.
Οι αλλοι ψελλιζουν κατι δικαιολογιες του στυλ "και τι φταιμε εμεις αν οι διαιτητες μάς πουλανε εκδούλευση" και τέτοια.
Δεν πειραζει ομως.
Σε αυτον τον κοσμο τιποτα δεν μενει απληρωτο, οπως καταλαβαμε και με τα δανεικα και την κριση.
Μονο ανεγκεφαλοι χαιρονται που πλεον δεν υπαρχει ΑΕΚ και Παναθηναικος.
Το επομενο πρωταθλημα θα το παρει ο ολυμπιακος με 30 νικες, και οι οπαδοι του θα βριζουν τον Μαρινακη οτι "αλλιως ονειρευονται τον ολυμπιακο".
Αλλά καλά να παθουν εκει στο λιμανι.
Εξεθρεψαν το ΤΕΡΑΣ, και τωρα θα τους φαει.
Σαν την Γερμανια, που εχει καψει ολη την Ευρωπη και στο τελος θα πεθανει εξαιτιας της ξηρασιας και η ιδια, μονη και λαομίσητη πανω στον πέτσινο θρονο της.
Συγχαρητήρια στον Αστέρα.
Εννοείται οτι σημερα ειμαστε ολοι με τον Ολυμπιακο παντως, κοντρα στη Ρεαλ.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Το ελπιδοφόρο ειναι ότι πλέον, άρχισε να υπαρχει λιγη ντροπή.
Χθες οι μισοι ολυμπιακοι εφυγαν απο το γηπεδο πριν την απονομη.
Σημερα με οσους ολυμπιακους μιλησα, το 80% μου ειπαν οτι ντρεπονται για τα χθεσινα.
Οι αλλοι ψελλιζουν κατι δικαιολογιες του στυλ "και τι φταιμε εμεις αν οι διαιτητες μάς πουλανε εκδούλευση" και τέτοια.
Δεν πειραζει ομως.
Σε αυτον τον κοσμο τιποτα δεν μενει απληρωτο, οπως καταλαβαμε και με τα δανεικα και την κριση.
Μονο ανεγκεφαλοι χαιρονται που πλεον δεν υπαρχει ΑΕΚ και Παναθηναικος.
Το επομενο πρωταθλημα θα το παρει ο ολυμπιακος με 30 νικες, και οι οπαδοι του θα βριζουν τον Μαρινακη οτι "αλλιως ονειρευονται τον ολυμπιακο".
Αλλά καλά να παθουν εκει στο λιμανι.
Εξεθρεψαν το ΤΕΡΑΣ, και τωρα θα τους φαει.
Σαν την Γερμανια, που εχει καψει ολη την Ευρωπη και στο τελος θα πεθανει εξαιτιας της ξηρασιας και η ιδια, μονη και λαομίσητη πανω στον πέτσινο θρονο της.
Συγχαρητήρια στον Αστέρα.
Εννοείται οτι σημερα ειμαστε ολοι με τον Ολυμπιακο παντως, κοντρα στη Ρεαλ.
respect τύπε!!!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Δινει και συγχαρητηρια στον Αστερα ο Kouradakhs,μιλαμε για ποδοσφαιρικο ηθος..
Τον εχει διδαξει καλα ο προεδρος του το παχυδερμο φαινεται :2funny: :2funny: :2funny:

936147_548791508493652_934303185_n.jpg
κλαψε μουνι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να χαιροσαστε τον τουιτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Εννοείται οτι σημερα ειμαστε ολοι με τον Ολυμπιακο παντως, κοντρα στη Ρεαλ.

Ναι Κούγια, σε πιστεύουμε, μην ορκίζεσαι. Σα να το βλέπω μπροστά μου, αν χάσει ο ολυμπιακός σήμερα (χτύπα ξύλο) όλοι οι αγνοί οπαδοί των άλλων ομάδων που βγαίνατε και λέγατε "Το μπάσκετ του ολυμπιακού το στηρίζουμε γιατί είναι υγιές και μακάρι να νικήσει την ρεάλ" θα βγείτε να πείτε "Καλά να πάθει γι' αυτά που κάνει στο ποδόσφαιρο".
Δε θέλουμε καμιά στήριξη ρε μουνόπανα από εσάς!
Με τις μαλακίες βρήκε ο κάθε άρρωστος τη γιατρειά του, σε λίγο θα βγουν κι οπαδοί της καλλονής να διαμαρτυρηθούν για το πώς κατάντησε το ελληνικό ποδόσφαιρο
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ναι Κούγια, σε πιστεύουμε, μην ορκίζεσαι. Σα να το βλέπω μπροστά μου, αν χάσει ο ολυμπιακός σήμερα (χτύπα ξύλο) όλοι οι αγνοί οπαδοί των άλλων ομάδων που βγαίνατε και λέγατε "Το μπάσκετ του ολυμπιακού το στηρίζουμε γιατί είναι υγιές και μακάρι να νικήσει την ρεάλ" θα βγείτε να πείτε "Καλά να πάθει γι' αυτά που κάνει στο ποδόσφαιρο".
Δε θέλουμε καμιά στήριξη ρε μουνόπανα από εσάς!
Με τις μαλακίες βρήκε ο κάθε άρρωστος τη γιατρειά του, σε λίγο θα βγουν κι οπαδοί της καλλονής να διαμαρτυρηθούν για το πώς κατάντησε το ελληνικό ποδόσφαιρο
:thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
Ναι Κούγια, σε πιστεύουμε, μην ορκίζεσαι. Σα να το βλέπω μπροστά μου, αν χάσει ο ολυμπιακός σήμερα (χτύπα ξύλο) όλοι οι αγνοί οπαδοί των άλλων ομάδων που βγαίνατε και λέγατε "Το μπάσκετ του ολυμπιακού το στηρίζουμε γιατί είναι υγιές και μακάρι να νικήσει την ρεάλ" θα βγείτε να πείτε "Καλά να πάθει γι' αυτά που κάνει στο ποδόσφαιρο".
Δε θέλουμε καμιά στήριξη ρε μουνόπανα από εσάς!
Με τις μαλακίες βρήκε ο κάθε άρρωστος τη γιατρειά του, σε λίγο θα βγουν κι οπαδοί της καλλονής να διαμαρτυρηθούν για το πώς κατάντησε το ελληνικό ποδόσφαιρο
Δεν εχω κανεναν λογο να μην ειμαι με τον μπασκετικο ολυμπιακο, τα παιδια ειναι οι καλυτεροι, δεν τους σπρωχνει αηδιαστικά κανενας, παιζουν το μπασκετ τους και μας κανουν υπερηφανους.
Ε και φυσικα δεν θα παρω αδεια απο κανεναν για το αν θα στηριζω σημερα ολυμπιακο στο μπασκετ.
Τωρα, γιατι το συμπερασμα σου σε αυτα τα αυτονοητα ειναι οτι ειμαι μουνοπανο, ας το κρινουν οσοι βλεπουν. Καλημερα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Δεν εχω κανεναν λογο να μην ειμαι με τον μπασκετικο ολυμπιακο, τα παιδια ειναι οι καλυτεροι, δεν τους σπρωχνει αηδιαστικά κανενας, παιζουν το μπασκετ τους και μας κανουν υπερηφανους.
Ε και φυσικα δεν θα παρω αδεια απο κανεναν για το αν θα στηριζω σημερα ολυμπιακο στο μπασκετ.
Τωρα, γιατι το συμπερασμα σου σε αυτα τα αυτονοητα ειναι οτι ειμαι μουνοπανο, ας το κρινουν οσοι βλεπουν. Καλημερα.

Γιατί να υποστηρίξεις τον ολυμπιακό ρε φίλε, δικιά σου ομάδα δεν έχεις να υποστηρίξεις;
Α ναι, ξέχασα, δεν έχεις  ;) :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
Γιατί να υποστηρίξεις τον ολυμπιακό ρε φίλε, δικιά σου ομάδα δεν έχεις να υποστηρίξεις;
Α ναι, ξέχασα, δεν έχεις  ;) :grin:
Ειναι ελληνικη ομαδα.
Απο μικρος εγω ηξερα οτι στην ευρωπη, ολοι στηριζουμε την ελληνικη ομαδα.
Εσεις οι καινουργιοι τωρα το καταργησατε κι αυτο?
Αλλο ενα δειγμα καταντιας.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ειναι ελληνικη ομαδα.
Απο μικρος εγω ηξερα οτι στην ευρωπη, ολοι στηριζουμε την ελληνικη ομαδα.
Εσεις οι καινουργιοι τωρα το καταργησατε κι αυτο?
Αλλο ενα δειγμα καταντιας.
εγω παλι που δεν ειμαι μικρος παντα ημουν με τους αντιπαλους του βαζελου και της αεκ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom