Νέα

Μαρία Χούκλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Άν είναι 1,75 η Χούκλη, δηλαδή πόσο είναι η Δανδουλάκη;

 

Συνημμένα

  • χούκλη δανδουλάκη.jpg
    χούκλη δανδουλάκη.jpg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 33

rigas el

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
390
Like
12
Πόντοι
1
Εμένα προσωπικά μου αρέσει η Χούκλη. Έτσι για να μην υπάρχει παρεξήγηση.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
559
Πόντοι
306
Ούτε το 1962 είναι, ούτε το 1964 όπως γράφεται παντού. Γεννήθηκε το 1961, απ'ό,τι μου έχουν πεί οι πηγές μου.

Δεν έχουν δίκιο οι πηγές σου. Ημουν συμφοιτητής της και ξέρω. Είναι γεννημένη πριν την 1η Απριλίου 1962 και έχει κερδίσει χρονιά, όπως λέγαμε τότε. Δηλαδή, στο σχολείο, πανεπιστήμιο κ.λ.π. συμβάδιζε με τους γεννημένους το 1961.
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Δεν έχουν δίκιο οι πηγές σου. Ημουν συμφοιτητής της και ξέρω. Είναι γεννημένη πριν την 1η Απριλίου 1962 και έχει κερδίσει χρονιά, όπως λέγαμε τότε. Δηλαδή, στο σχολείο, πανεπιστήμιο κ.λ.π. συμβάδιζε με τους γεννημένους το 1961.

Καταλαβαίνω οτι έχει μια βάση αυτό που λές. Απλώς, επειδή μια οικογενειακή μου γνωστή που είναι και συνάδελφός της, την έχει ώς φίλη στο Facebook (αληθινό λογαριασμό, όχι fake), έχω δεί με τα μάτια μου οτι η ίδια η Χούκλη αναφέρει ως ημερομηνία γέννησής της τον Ιούλιο του 1961. Δε νομίζω να προσθέτει χρόνια στον εαυτό της....
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Καλή ήταν η Χούκλη αλλά εκφράσεις του τύπου «μούναρος» δεν συμβαδίζουν με την εικόνα της.

Είναι θέμα διατύπωσης, δλδ? Είτε την πείς 'μουνάρα', είτε θεά Αφροδίτη, το θέμα είναι οτι η γυναίκα είναι από άλλο πλανήτη.
 

rigas el

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
390
Like
12
Πόντοι
1
Καλά κουράγια. Πρέπει να έχεις ρίξει πολύ δουλειά με την κοπέλα.
 

rigas el

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
390
Like
12
Πόντοι
1
Χαχαχα.. σιγά, τύπε. Δεν είμαι και για εξορκισμό επειδή βρίσκω την Χούκλη γκομενάρα.

Ε νομίζω πως η περίπτωσή σου δεν είναι και τόσο απλή. Μέρα νύχτα με τη Χούκλη ασχολείσαι. Πάντως ωραία είναι δεν διαφωνώ και σε μένα αρέσει.
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Ε νομίζω πως η περίπτωσή σου δεν είναι και τόσο απλή. Μέρα νύχτα με τη Χούκλη ασχολείσαι. Πάντως ωραία είναι δεν διαφωνώ και σε μένα αρέσει.

Καλά, μην υπερβάλλουμε. Όχι και μέρα νύχτα. Μπουρδολογούμε σε ένα φόρουμ, μέχρι εκεί όμως.
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Από τις πιο καυτές ενδυματολογικές της επιλογές..
 

Συνημμένα

  • χούκλη στήθος.JPG
    χούκλη στήθος.JPG
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • φωτιά στα κόκκινα.JPG
    φωτιά στα κόκκινα.JPG
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom