Νέα

sonya

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgio sahini

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, από εργαλείο τι λέει; Είναι καθόλου ενεργητική, έχει δοκιμάσει κανείς;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
[size=10pt]1)[/size] [size=10pt]Αυτο το γαμημενο το μπαρ που στον πουτσο ειναι στην θεσσαλονικη? [/size]
[size=10pt]
2)
[/size]
[size=10pt]Εχεις τοσες πολλες φιλες τρανς? μπραβο δικε μου. καμια πασα παιζει προς τον άμοιρο λαο σου ?[/size]

[size=10pt]3)[/size] [size=10pt]Πολυ κωλοφαρδια ρε παιδι μου να πας στο ιδιο μπαρ και να ειναι παλι εκει. δεν εχει κριση η λεγαμενη ? τες πα...[/size]

[size=10pt]4)[/size] [size=10pt]Και στην συνεχεια παλι τυχερος ο παικτης. σε γουσταρισε με την πρώτη η γκομενα και μετα τα σοδομα και τα γομορα ειπε να σε τραταρει ποτακι να σε γλυκανει. μπραβο τυχη ο ελληνας... και μετα σου λενε ειμαστε λαος ατυχος... και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]5)[/size] [size=10pt]Αν και οχι σαλονικιος το μπαρ το ηξερες, αλλα, το που ακριβως στην μοναστηριου σου επεφτε πλακωμα. αντε και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]6)[/size] [size=10pt]ΌΟΟΟΟχι δεν βοηθησες κανεναν μας. διοτι φιλαρακι το μονο ουσιαστικό που μας ειπες ειναι τι γουσταρεις εσυ, και τι εξιταρει εσενα, και πως, στην τελικη εχεις πολυ πέραση στις τρανς. δηλαδη ενας συνχρονος[/size] [size=10pt]ΑΔΩΝΗΣ.[/size]  [size=10pt]δωσε αναλυτικη για να την παρουμε και εμεις χαμπαρι. Με ποτακια και γλυκιες ματιες γαμας την σημερον ημεραν? εδω δεν λεω τες πα. λεω απλα πεστα ολα... μολόγοτα μολόγατα
[/size]
τπτ χρηστο οι σαλτες για μπαρ μαρ ποτα και τετοια ειναι μαλακιες αλλα στα του αγωνα ειναι μεσα ετσι ακριβως ειναι
ο ανθρωπος ειπε να βοηθησει λιγο την κατασταση και το καταλαβαινω αλλα δεν εχει ουσια απ τι στιγμη που τα εχουμε πει για την κορασιδα και μαλιστα με τα καλυτερα λογια
εκεινο που θελουμε να μας πει καποιος δικο της(και δεν το λεω τυχαια ξερω οτι νταλαβεριζεται με ελληνες)ειναι το ποσο ασφαλης ειναι καποιος στο να την επισκεφθει στο χωρο της και για να το λεει ο αλεφαντος αυτο δεν το λεει τυχαια γνωριζω την ολη κατασταση και θα ηταν χρησιμο να το δουμε αυτο
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τπτ χρηστο οι σαλτες για μπαρ μαρ ποτα και τετοια ειναι μαλακιες αλλα στα του αγωνα ειναι μεσα ετσι ακριβως ειναι
ο ανθρωπος ειπε να βοηθησει λιγο την κατασταση και το καταλαβαινω αλλα δεν εχει ουσια απ τι στιγμη που τα εχουμε πει για την κορασιδα και μαλιστα με τα καλυτερα λογια
εκεινο που θελουμε να μας πει καποιος δικο της(και δεν το λεω τυχαια ξερω οτι νταλαβεριζεται με ελληνες)ειναι το ποσο ασφαλης ειναι καποιος στο να την επισκεφθει στο χωρο της και για να το λεει ο αλεφαντος αυτο δεν το λεει τυχαια γνωριζω την ολη κατασταση και θα ηταν χρησιμο να το δουμε αυτο
Πλάκα θα εχει....  :think:
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
εκεινο που θελουμε να μας πει καποιος δικο της(και δεν το λεω τυχαια ξερω οτι νταλαβεριζεται με ελληνες)ειναι το ποσο ασφαλης ειναι καποιος στο να την επισκεφθει στο χωρο της και για να το λεει ο αλεφαντος αυτο δεν το λεει τυχαια γνωριζω την ολη κατασταση και θα ηταν χρησιμο να το δουμε αυτο
τη φοβο δηλαδη εχεις αν την επισκεφτεις σπιτι της,που κομπλαρεις?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
τη φοβο δηλαδη εχεις αν την επισκεφτεις σπιτι της,που κομπλαρεις?
το εχεις παρακολουθησει ολο το σκηνικο στην πιατσα?
με ποιες μιλαει με ποιους μιλαει και συναναστρεφεται γενικα?
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ειλικρινα γιατρε αν δεν ειχα ιδια αντιληψη επι του θεματος θα γελουσα μεχρι το πασχα μ αυτα που γραφεις
στα του αγωνα εισαι μεσα 1000% αλλα οι σαλτσες τα αλατια και τα πιπερια για μπαρ και δεν συμαζευεται ειναι να γελαν και τα τσιμεντα
ποιο χρησιμο για τον λαο επειδη εγω λεω οτι εσυ εχεις επαφη με την κυρια(σταματω στην επαφη και δεν παω παρακατω τωρα)θα ηταν να μας πεις ποσο ασφαλες ειναι να την επισκεφθει καποιος στο σπιτι της
αυτο θελουν απαντες να μαθουν και οχι πως πινεται ποτα στο μπαρ

Μπορείς να γελάς και μέχρι τα επόμενα Χριστούγεννα όσον αφορά εμένα κύριε Αλέφαντε.

Η εμπειρία που έγραψα είναι 100% αληθινή και δεν με νοιάζει διόλου η άποψη σου επι το θέματος, εαν σε ενόχλησε η τελευταία παράγραφος για τα μπάρ,ε τι να κάνουμε, ζήλια ψώρα που λένε και στην Ελλάδα.

Ξαφνίαστηκα για μια στιγμή με την εισαγωγή σου για το επάγγελμα, αλλά που να με ξέρεις, δεν κινούμαστε και στους ίδιους κύκλους  ;)

PS: Φυσικά και είναι ασφαλές να πας στο σπίτι της, ξαφνιάζομαι και που το αναφέρεις, ποσο χρονών είσαι? 18?
Στρατό δεν πηγες ακόμη και εχεις τέτοιες φοβίες?
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
το εχεις παρακολουθησει ολο το σκηνικο στην πιατσα?
με ποιες μιλαει με ποιους μιλαει και συναναστρεφεται γενικα?
οχι δεν εχω δωσει σημασια με ποιους μιλαει.γιατι τη  σημασια εχει τη κανει στην πιατσα με το σπιτι που λες?
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Μπορείς να γελάς και μέχρι τα επόμενα Χριστούγεννα όσον αφορά εμένα κύριε Αλέφαντε.

Η εμπειρία που έγραψα είναι 100% αληθινή και δεν με νοιάζει διόλου η άποψη σου επι το θέματος, εαν σε ενόχλησε η τελευταία παράγραφος για τα μπάρ,ε τι να κάνουμε, ζήλια ψώρα που λένε και στην Ελλάδα.

Ξαφνίαστηκα για μια στιγμή με την εισαγωγή σου για το επάγγελμα, αλλά που να με ξέρεις, δεν κινούμαστε και στους ίδιους κύκλους  ;)

PS: Φυσικά και είναι ασφαλές να πας στο σπίτι της, ξαφνιάζομαι και που το αναφέρεις, ποσο χρονών είσαι? 18?
Στρατό δεν πηγες ακόμη και εχεις τέτοιες φοβίες?
για να ρωτα ο αλε κατι θα εχει στο νου ξεκολα....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Μπορείς να γελάς και μέχρι τα επόμενα Χριστούγεννα όσον αφορά εμένα κύριε Αλέφαντε.

Η εμπειρία που έγραψα είναι 100% αληθινή και δεν με νοιάζει διόλου η άποψη σου επι το θέματος, εαν σε ενόχλησε η τελευταία παράγραφος για τα μπάρ,ε τι να κάνουμε, ζήλια ψώρα που λένε και στην Ελλάδα.

Ξαφνίαστηκα για μια στιγμή με την εισαγωγή σου για το επάγγελμα, αλλά που να με ξέρεις, δεν κινούμαστε και στους ίδιους κύκλους  ;)

PS: Φυσικά και είναι ασφαλές να πας στο σπίτι της, ξαφνιάζομαι και που το αναφέρεις, ποσο χρονών είσαι? 18?
Στρατό δεν πηγες ακόμη και εχεις τέτοιες φοβίες?
ακου γιατρε ζηλεψα τρομερα που βγηκες με τρανς παρεα επεσα στο πατωμα :2funny: :2funny:
αν εσυ βγηκες εδω μια φορα και εγραψες μια παπαρια εγω τις τρανς τις ξερω απ εξω και ανακατωτα και εδω μεσα ξερω πως κοινουνται αλλα πολυ περισσοτερο απ εξω
ξερω για ολες απο την πολη ποιες κανουν παρεα μεταξυ τους ποιες μιλιουνται ποιες ειναι σκοτωμενες κτλ
ασε αυτα σε αλλον οχι εδω
και για να σου λεω εγω αν υπαρχει φοβος για το μερος δεν το λεω ετσι γιατι μου ηρθε ξερω τι λεω
και για το αν πηγα εγω φανταρος εκει που ημουν εγω εσυ ουτε καν σαν γιατρος δεν μπορουσες να ερθεις
οταν θα βγαινεις και θα μιλας με μενα δημοσια θα μιλας υπευθυνα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
οχι δεν εχω δωσει σημασια με ποιους μιλαει.γιατι τη  σημασια εχει τη κανει στην πιατσα με το σπιτι που λες?
ρε φιλε για να στο λεω εγω οτι χρηζει προσοχης το θεμα ειναι κατι σοβαρο δεν ειναι απλα τα πραγματα το εχουμε αναλυση και με τους παλιους εδω μεσα και με ατομα που την εχουν παρει στο αυτοκινητο 50 φορες θελει προσοχη δεν λεω οτι κατι θα γινει αλλα να μην παρουμε τα μετρα μας δλδ???
και δεν μιλαω μονο για αυτην εχει μια ακομη φιλη εξισου καλη τι βανεσα και 1-2 ακομη καλες αλλα υπαρχει ενα θεμα τελος εδω
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
[size=10pt]1)[/size] [size=10pt]Αυτο το γαμημενο το μπαρ που στον πουτσο ειναι στην θεσσαλονικη? [/size]
[size=10pt]
2)
[/size]
[size=10pt]Εχεις τοσες πολλες φιλες τρανς? μπραβο δικε μου. καμια πασα παιζει προς τον άμοιρο λαο σου ?[/size]

[size=10pt]3)[/size] [size=10pt]Πολυ κωλοφαρδια ρε παιδι μου να πας στο ιδιο μπαρ και να ειναι παλι εκει. δεν εχει κριση η λεγαμενη ? τες πα...[/size]

[size=10pt]4)[/size] [size=10pt]Και στην συνεχεια παλι τυχερος ο παικτης. σε γουσταρισε με την πρώτη η γκομενα και μετα τα σοδομα και τα γομορα ειπε να σε τραταρει ποτακι να σε γλυκανει. μπραβο τυχη ο ελληνας... και μετα σου λενε ειμαστε λαος ατυχος... και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]5)[/size] [size=10pt]Αν και οχι σαλονικιος το μπαρ το ηξερες, αλλα, το που ακριβως στην μοναστηριου σου επεφτε πλακωμα. αντε και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]6)[/size] [size=10pt]ΌΟΟΟΟχι δεν βοηθησες κανεναν μας. διοτι φιλαρακι το μονο ουσιαστικό που μας ειπες ειναι τι γουσταρεις εσυ, και τι εξιταρει εσενα, και πως, στην τελικη εχεις πολυ πέραση στις τρανς. δηλαδη ενας συνχρονος[/size] [size=10pt]ΑΔΩΝΗΣ.[/size]  [size=10pt]δωσε αναλυτικη για να την παρουμε και εμεις χαμπαρι. Με ποτακια και γλυκιες ματιες γαμας την σημερον ημεραν? εδω δεν λεω τες πα. λεω απλα πεστα ολα... μολόγοτα μολόγατα
[/size]

Χρήστο με απογοήτευσες, ειλικρινά.
Περίμενα τίποτα πικαρίσματα και κακόβουλα σχόλια απο μερικους, αλλά απο κάποιον σαν και σενα ειλικρινά όχι.

Αλλα εντάξει,πες οτι παρασυρθηκες απο τα παραπάνω σχόλια.

1.Το Γαμημένο το Μπάρ ειναι το Μεταξύ μας πάνω στην γαμημένη την Γιαννιτσων,μετα το σταθμο του ΟΣΕ στην Μοναστηριου κάνεις αριστερά (απαγορευεται βασικά αλλά ήμουν με ξένες πινακίδες οπότε δεν μαμεις) και μετά πάλι δεξιά και παρκάρεις οπου βρεις.
Απ'εξω γίνεται το ελα να δείς απο Βουλγαρες και Ρουμάνες πουτάνες στο δρόμο και επισης Βουλγαροτράβελα χαμηλής ποιότητας.


2.Φυσικά και πέρασα όμορφα παρέα με 4 Τρανς το Σάββατο, την Νικόλ ( κορυφαίο παιδί), την Τζούλια, την Δάφνη και την Αννα απο Δράμα.
Με την Αννα χορέψαμε κιόλας στην πιστα, τρελό παιδί και κορμί, χαρά σε αυτούς που μπορούν και την επισκέφτονται και είναι απο Δράμα, έχει τρομερό σώμα.
Μπα μετά τα σχόλια σου,μάλλον δεν θα γούσταρα ούτε να σε γνωρίσω, οπότε δεν.....


3.Ναι είδες , είμαι κολώφαρδος ε? Η για κάτσε,λές να μπορέι να την πετύχει ο καθένας εκεί? Λέω εγω τώρα με το φτωχό μυαλό μου....

4.Μην γίνεσαι αγαθός ,ούτε και αφελής, απο τα λεγόμενα μου κατάλαβες οτι εβγαλα γκόμενα? Εγω έγραψα οτι πήγα με επαγγελματία και περασα καλά, όχι οτι την εβγαλα γκόμενα.
Και ναι πηγαμε για ποτό μετα, ούτε κέρασε, ουτε κερασα, απο που το βγαζεις αυτό το συμπεραμα με το πλούσιο μυαλό σου?


5.Ναι αν και όχι ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ, το μπάρ το ήξερα και λυπάμαι που δεν μένω Σαλονίκη να το επισκέπτομαι πιο συχνα.

6.Ε αφού αυτα κατάλαβες απο όλα που έγραψα χαιρομαι που εσένα ειδικά δεν σε βοήθησα, δεν είσαι και για πολλά με το επίπεδο και τους τρόπους που κουβαλάς, δεν νομίζεις?
Ειλικρινά πιστευεις οτι είμαστε όλοι το ίδιο και τυχγάνουμε της ίδιας αντιμετώπισης? Με τέτοιο πλευρό να κοιμάσαι, άντε για σου αγκαλιτσα
 :sunglasses:
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
καλη νυχτα σας βγηκαν τα τσεκουρια
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εντάξει Αλέφαντος,
εαν υπάρχει ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ που επισημάνεις για το διαμέρισμα της, δεν αντικρούω σε θεματα ασφαλείας.
Εχεις υποχρέωση να το αναφέρεις υποθέτω.

Οσο για τις Τρανς στην Σαλονίκη,δεν σε γνωρίζω προσωπικά, είναι δικό σου θέμα σε πόσο βάθος ασχολείσαι με αυτες.

Προσωπικα δεν χάνω το χρόνο μου τόσο, χωρίς κανένα ίχνος πικαρίσματος το λεω αυτό.Ο καθένας ασχολείται με το χόμπυ και το σπόρ οσο γουστάρει.

Εαν αμφιβάλεις τα λεγόμενα μου, δικαίωμα σου, δεν θα κάνω αντιπαράθεση εδω με κάποιον, αλλά δεν είμαι σε ηλικία να γράφω παραμυθάκια και έγραψα τα πράγματα όπως ήταν.
Δεν είμαι ουτε μίζερος, ουτε μη εμφανίσιμος και δεν έχω ταμπού, ειδικά σε μια πόλη που δεν με γνωρίζει κανείς στην τελική, οπότε ήμουν πολυ ανετος σε ότι εκανα και αυτό ισως εσενα που είσαι απο εκει μάλλον είναι δυσνόητο,αλλά είναι όλη η αλήθεια.
Απο μένα ,το θέμα τέλος ,να είσθαι όλοι καλά.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Εντάξει Αλέφαντος,
εαν υπάρχει ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ που επισημάνεις για το διαμέρισμα της, δεν αντικρούω σε θεματα ασφαλείας.
Εχεις υποχρέωση να το αναφέρεις υποθέτω.

Οσο για τις Τρανς στην Σαλονίκη,δεν σε γνωρίζω προσωπικά, είναι δικό σου θέμα σε πόσο βάθος ασχολείσαι με αυτες.

Προσωπικα δεν χάνω το χρόνο μου τόσο, χωρίς κανένα ίχνος πικαρίσματος το λεω αυτό.Ο καθένας ασχολείται με το χόμπυ και το σπόρ οσο γουστάρει.

Εαν αμφιβάλεις τα λεγόμενα μου, δικαίωμα σου, δεν θα κάνω αντιπαράθεση εδω με κάποιον, αλλά δεν είμαι σε ηλικία να γράφω παραμυθάκια και έγραψα τα πράγματα όπως ήταν.
Δεν είμαι ουτε μίζερος, ουτε μη εμφανίσιμος και δεν έχω ταμπού, ειδικά σε μια πόλη που δεν με γνωρίζει κανείς στην τελική, οπότε ήμουν πολυ ανετος σε ότι εκανα και αυτό ισως εσενα που είσαι απο εκει μάλλον είναι δυσνόητο,αλλά είναι όλη η αλήθεια.
Απο μένα ,το θέμα τέλος ,να είσθαι όλοι καλά.
δεν αμβιβαλω παλικαρι μου καλο για αυτα που λες τα εξηγησες ωραια και πιστευω ετσι ειναι
επ ουδενι δεν λεω οτι υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα η τουλαχιστον δεν εχει αναφερθει με το διαμερισμα τις κοπελας το τονιζω για να μην παρεξηγηθω αλλα αν γενικα καποιος εχει εκει κατω το νου το μια φορα ας τον εχει δυο οταν παει γενικα με βολγαρες και δει στα σπιτια τους αυτο λεω και τελος
απλως το νου σας λιγο παραπανω
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Χρήστο με απογοήτευσες, ειλικρινά.
Περίμενα τίποτα πικαρίσματα και κακόβουλα σχόλια απο μερικους, αλλά απο κάποιον σαν και σενα ειλικρινά όχι.

Αλλα εντάξει,πες οτι παρασυρθηκες απο τα παραπάνω σχόλια.

1.Το Γαμημένο το Μπάρ ειναι το Μεταξύ μας πάνω στην γαμημένη την Γιαννιτσων,μετα το σταθμο του ΟΣΕ στην Μοναστηριου κάνεις αριστερά (απαγορευεται βασικά αλλά ήμουν με ξένες πινακίδες οπότε δεν μαμεις) και μετά πάλι δεξιά και παρκάρεις οπου βρεις.
Απ'εξω γίνεται το ελα να δείς απο Βουλγαρες και Ρουμάνες πουτάνες στο δρόμο και επισης Βουλγαροτράβελα χαμηλής ποιότητας.


2.Φυσικά και πέρασα όμορφα παρέα με 4 Τρανς το Σάββατο, την Νικόλ ( κορυφαίο παιδί), την Τζούλια, την Δάφνη και την Αννα απο Δράμα.
Με την Αννα χορέψαμε κιόλας στην πιστα, τρελό παιδί και κορμί, χαρά σε αυτούς που μπορούν και την επισκέφτονται και είναι απο Δράμα, έχει τρομερό σώμα.
Μπα μετά τα σχόλια σου,μάλλον δεν θα γούσταρα ούτε να σε γνωρίσω, οπότε δεν.....


3.Ναι είδες , είμαι κολώφαρδος ε? Η για κάτσε,λές να μπορέι να την πετύχει ο καθένας εκεί? Λέω εγω τώρα με το φτωχό μυαλό μου....

4.Μην γίνεσαι αγαθός ,ούτε και αφελής, απο τα λεγόμενα μου κατάλαβες οτι εβγαλα γκόμενα? Εγω έγραψα οτι πήγα με επαγγελματία και περασα καλά, όχι οτι την εβγαλα γκόμενα.
Και ναι πηγαμε για ποτό μετα, ούτε κέρασε, ουτε κερασα, απο που το βγαζεις αυτό το συμπεραμα με το πλούσιο μυαλό σου?


5.Ναι αν και όχι ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ, το μπάρ το ήξερα και λυπάμαι που δεν μένω Σαλονίκη να το επισκέπτομαι πιο συχνα.

6.Ε αφού αυτα κατάλαβες απο όλα που έγραψα χαιρομαι που εσένα ειδικά δεν σε βοήθησα, δεν είσαι και για πολλά με το επίπεδο και τους τρόπους που κουβαλάς, δεν νομίζεις?
Ειλικρινά πιστευεις οτι είμαστε όλοι το ίδιο και τυχγάνουμε της ίδιας αντιμετώπισης? Με τέτοιο πλευρό να κοιμάσαι, άντε για σου αγκαλιτσα
 :sunglasses:
[size=10pt]
Εχεις δικιο φιλε μου, αλλα, αν προσεξεις καλα τα γραφομμενα μου δεν νομιζω να ειναι στο υφος και στο επιπεδου που συνηθως γραφω εγω. το μεταξυ μας το ξερω ,εχει αναφερθει πολλες φορες εδω . Πάραυτα ζητω δημοσια μια μεγαλη συγνωμη. απλα, απο δικο μου λαθος καθησε στο γραφειο μου ο μαλακας ο κουμπαρος μου. εξου και το ηλίθιο σχόλιο που εγραψε. ετοιμαζουμουν να γραψω οτι με τα γραφομμενα σου δινεις μια αλλη διασταση για την εν λογο κορασιδα. μια πολυ καλη και θετικη γνωμη που θα ειναι αρκετα καλη σε ολους του συναγωνιστες εδω μεσα. δεν χρειαζεται να επεκταθω για τα σχολια σου . ισως εσυ τελικα να παρασυρθηκες απο το γενικο κλιμα κακιας και χλευασμου της κοινοτητας και να απαντησες ετσι. οπως και να εχει παντως να εισαι σιγουρος πως δεν ειμαι ο τυπος που νομιζει οταν πινεις ποτακι σε μπαρ με κοριτσια τις εχεις και γκομενες. αλλα οκ και παλι. πιστεψε με φιλε μου, το μυαλο μου δεν ειναι πλουσιο. αλλα ουτε και λειψό. και, αν  κοιταξεις μερικα ποστ δικα μου θα δεις πως μονος μου λεω οτι δεν ειναι δυνατον να τυγχάνουμε ιδιας μεταχειρησης απο τις κουκλες ολοι μας. δεν γινεται αυτο . το εχω πει πολλες φορες. δεν μπορει τωρα με το ποστ αυτο να αναιρώ τον εαυτο μου. Σκεψου λιγο ... απο τα ολα σχολια μου ειδες ποτε να ειμαι ειρωνικος σε κανεναν? αυτο και μονο θα επρεπε να σε βαλει σε σκεψεις. μολις τωρα πηρα χαμπαρι και απαντησα. ευχαριστω για την οποια υπομονη σου . ΣΥΓΝΩΜΗ και παλι. καλη συνεχεια.
φιλικα παντα Χρήστος
[/size]
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
ρε μεγάλε με τον κουμπαρο βγαινετε παρεα και κυνηγατε τρανσακια ;;;
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
ρε μεγάλε με τον κουμπαρο βγαινετε παρεα και κυνηγατε τρανσακια ;;;
[size=10pt]
του κανω πασες που και που τον μαλακα. απλα αυτος δεν ειναι και πολυ φαν . γουσταρει μερικες φορες να το κανει.
[/size]
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
[size=10pt]
του κανω πασες που και που τον μαλακα. απλα αυτος δεν ειναι και πολυ φαν . γουσταρει μερικες φορες να το κανει.
[/size]
αυριο επιστρέφω κύριοι έχοντας  τιμήσει τα ελληνικά χρώματα στην παγωμένη κεντρικη Ευρώπη
:s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom