Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια η κατερινα ξαναγυρισε στο βριλησσου 42!!εχω ακουσει οτι το κατεχει  το αθλημα ποιες ειναι οι γνωμες σας???

Αν μιλας για την Κατερινα την Τσεχα με τα γυαλακια, ΝΑΙ οντως το κατεχει το αθλημα!!!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Πρέπει να είναι τα πιο εύκολα λεφτά που βγάζουν έτσι οι πουτάνες!γέλιο που θα ρίχνουν μετα! Τραγικό να πληρώσεις για να στον παίξουν με τα πόδια!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εσυ τους βαζεις καλτσακια με τα παουερπαφ γκερλς πριν στον παιξουν?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ωραιο αισθημα να στον παιζουν με τα πατουσακια τους και να ειναι μαλακα!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τη βικτωρια απο βριλησσου 42 την εχει δοκιμασει κανενας για ποδολαγνεια? απο πατουσακια τι λεει?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια καμια απο το βριλησσου 46 για ποδοκατασταση εχετε δοκιμασει?προχθες το πρωι που περασα πετυχα μια ομορφη ξανθια με κοντο μαλακι και ομορφα πατουσακια!!!ονομα δεν συγκρατησα αλλα ουτε περασα γιατι κολωσα!!!ξερει καποιος συναγωνιστης κατι γι αυτη?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια απο το τατοιου 71 μηπως εχει δοκιμασει κανεις την ινα η τη μαιρα για ποδολαγνεια?και απο το θεσαλονικης 96 μηπως ξερετε καμια καλη για ποδολαγνεια????
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε παιδια απο το τατοιου 71 μηπως εχει δοκιμασει κανεις την ινα η τη μαιρα για ποδολαγνεια?και απο το θεσαλονικης 96 μηπως ξερετε καμια καλη για ποδολαγνεια????
την ίνα θα τη δοκιμάσω αύριο κ καθοτι φαν της ποδολαγνειας θα τα τιμήσω πάραυτα τα πατουσακια της. Καλή στην ποδολαγνεοα είναι η Λάουρα από κων/πολεως80 και 92α,Βριλησσού 36α. Εκεί θα τη βρεις. Εγώ περασα καταπληκτικά!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πρέπει να είναι τα πιο εύκολα λεφτά που βγάζουν έτσι οι πουτάνες!γέλιο που θα ρίχνουν μετα! Τραγικό να πληρώσεις για να στον παίξουν με τα πόδια!! :2funny: :2funny: :2funny:

είσαι υπερβολικος, δικά σου λεφτα είναι άλλωστε;
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
την ίνα θα τη δοκιμάσω αύριο κ καθοτι φαν της ποδολαγνειας θα τα τιμήσω πάραυτα τα πατουσακια της. Καλή στην ποδολαγνεοα είναι η Λάουρα από κων/πολεως80 και 92α,Βριλησσού 36α. Εκεί θα τη βρεις. Εγώ περασα καταπληκτικά!!!
ρε παιχτη τι εγινε με την ινα την δοκιμασες να μας πεις αν ειναι καλη να πααμε κι εμεις?????
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

  Όχι και ποδολαγνεία σε μπουρδέλο... Δε γίνεται... Μόνο με call girl και να είναι ειδοποιημένο από πριν.

  Καθαρή πατούσα, φτιαγμένη σε ινστιτούτο και να μην εχει πατήσει ούτε στο πάτωμα.


  Μία φορά είχα σηκώσει την πουτάνα στα χέρια από το ντους και την πήγα στο κρεβάτι. Γερό σκούπισμα στα πόδια (εκεί καταλαβαίνεις αν έχει λέπια) και μετά "περιποίηση"...

  Δυστυχώς το "αθλημα" δεν το κατέχουν πολλές.... Κι είναι πολύ εύκολο...

  Όπως μπορούμε θα πορευτούμε κι εμείς οι ποδολάγνηδες.... χχι χι χι ι
 

bkir

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μου έχει κολλήσει να πάω στο filis 104 studio...για ποδολαγνεια ποια-ες αξίζει να δοκιμάσω που να φαίνεται ότι το γουστάρει και η ίδια...και άραγε αξίζει να πάρεις δυο
?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μάγκες, η Ανέτα στο Κεραμεικού 13 ισόγειο, που πρέπει να είναι εκεί καμιά διετία, είναι ωραίο γκομενάκι και δίνει και τα ποδαράκια της στους φίλους του αθλήματος. Συνήθως κάνει διπλοβάρδιες από το πρωί. Τη ρώτησα για πλάκα αν της φαίνομαι ανώμαλος που ήθελα να μου κολλήσει τα πατουσάκια της στη μάπα και μου είπε ότι έχει κι άλλους σαν κι εμένα, μάλλον εσάς δηλαδή  :2funny:

ΥΓ.: Περιττό να πω ότι μετά, μέχρι να φθάσω σπίτι και να κάνω ένα μπάνιο σαν άνθρωπος, μύριζε όλη η φάτσα μου ποδαρίλας  :2funny:

 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Μαν γλύφεις τα πόδια της πουτάνας και την πληρώνεις? Αυτά είναι τα πιο εύκολα λεφτά που έβγαλε ποτέ της. Και χωρίς να την γαμήσουν :pipa2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom