Νέα

Top10 Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agent_smith

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Current Top10 χωρίς σειρά

Τζούλια Αλεξανδράτου
Βανέσα Αδαμοπούλου
Πατρίσια Περιστέρη (μοντέλο-ηθοποιός)
Κατερίνα Στικούδη
ʼννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους
Λένα Αργύρη(ΝΕΤ ειδήσεις τον 7)
Ιωάννα Λίλη
Αποστολία Ζώη
Χρυσάνθη Ντάφλα
Λίνα Σακκά.

Αλλά βέβαια όλο και αλλάζουν.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Φίλε είναι εξακριβωμένο. Αν θες και μία εσωτερική πληροφορία, άμα δεις την μύτη της σε λυκειακές φωτό και τωρινές, νομίζει ότι έχει περάσει ο ʼλμπερτ Σπέερ από εκεί πάνω.. όχι επιδιόρθωση, αρχιτεκτονική σωστή!


Η μαμά (κομμώτρια νομίζω) την έφερε στη Γ' Λυκείου εδώ για να μπει στα κυκλώματα. Και μπήκε!

Φίλε μου 1 απλή ερωτησούλα:

Λέω ψέματα για την αδελφή του Σπύρου?
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες, ως ο χρήστης που άνοιξε αυτό το φοβερό thread, θα βάλω όχι δέκα, αλλά ΕΙΚΟΣΙ ονόματα (όχι με σειρά προτεραιότητας), και ελπίζω να μου αναγνωρίζετε αυτό το δικαίωμα. Πάμε λοιπόν...

- Σμαράγδα Καρύδη (ηθοποιός)
- Εβελίνα Παπούλια (ηθοποιός)
- Τάνια Καψάλη (ηθοποιός ? πρώην φωτομοντέλο)
- Φανή Χαλκιά (αθλήτρια στίβου ? εμπόδια)
- Λίνα Δρούγκα (παρουσιάστρια δελτίων ειδήσεων)
- Λίζα Δουκακάρου (παρουσιάστρια δελτίων ειδήσεων)
- Έλενα Κουντουρά (πολιτικός, πρώην εκδότρια, πρώην φωτομοντέλο)
- Μαρίνα Βερνίκου (επιχειρηματίας)
- Έλενα Πετρουλάκη (γυμνάστρια)
- Χρυσάνθη Ραψομανίκη (επιχειρηματίας)
- Μάγκυ Χαραλαμπίδου (Ραδιοφωνική παραγωγός ? ντίσκ τζόκεϋ)
- Κατερίνα Γιατζόγλου (ηθοποιός, πρώην δημοσιογράφος)
- Μπέτυ Μαγγίρα (ραδιοφωνική παραγωγός, παρουσιάστρια τηλεοπτικών εκπομπών)
- Τατιάνα Στεφανίδου (παρουσιάστρια τηλεοπτικών εκπομπών)
- Λήδα Ματσάγκου (ηθοποιός)
- Ολυμπία Χοψωνίδου (φωτομοντέλο, Σταρ Ελλάς)
- Ναστάζια Μητροπούλου (φωτομοντέλο - γλάστρα σε εκπομπές του Θέμου)
- Δήμητρα Μαργέτη (πρώην κατάδικος - πρώην;;; σατανίστρια ? συνεργός σε δολοφονίες)
- ʼννα Καραμανλή (παρουσιάστρια αθλητικών ειδήσεων και εκπομπών)
- Σοφία Λουκέρη (οδοντίατρος ? υποψήφια με το Δημοτικό Συνδυασμό «Αθήνα, Πόλη της Ζωής μας» του Νικήτα Κακλαμάνη)

Το απόλυτο must, πάντως, ήταν, είναι και ΘΑ είναι (όσα χρόνια κι αν περάσουν) η Καρυοφιλιά Καραμπέτη (ηθοποιάρα)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
επισης απιστευτα ομορφο μουνι ειναι η παναγιωτα βλαντη και οι: φαιη σκορδα,χριστινα λεκκα,μαρια λεκακη(το ονειρο μου),αννα τσουκαλα(ερωτας),η κουκλαρα μελαχροινη με τα απιστευτα ματια(που βουκωνουν συνεχεια απο το κλαμα) που παιζει φετος σε μια σειρα με τον σταυρο ζαλμα,η μελαχροινη σαρανταρα(και βαλε) που επαιζε με τον καφετζοπουλο(ακαλυπτος)!!!!
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
σωστος
εχουμε πιασει θεμα που δεν βγαζουμε ακρη τοπ 100 πρεπει να κανουμε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μάγκες είναι μια μουνάρα που ανήκει στη Νεολαία του Συνασπισμου κ την βγάζουν στα παράθυρα στα κανάλια.Την έχει δει κανείς;χει μαύρα μαλλιά,απίστευτες πράσινες ματάρες κ πανέμορφο πρόσωπο.Φέρνει στην μουνάρα την ηθοποιό την Λωτσάρη.Έχω πάθει τέτοια πλάκα που λέω να πάω να γραφτώ στον Συνασπισμό(παρόλο που δεν ανήκω εκεί).
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Έχω πάθει τέτοια πλάκα που λέω να πάω να γραφτώ στον Συνασπισμό(παρόλο που δεν ανήκω εκεί).

τι μου θύμησες ρε ξάδελφε... παλιά εμείς γραφόμασταν στον Ρήγα (νεολαία του ΚΚΕ εσωτ πρόγονου του συνασπισμού) γιατί είχε τις καλύτερες γκόμενες.. ψηφοπαγίδες τις λέγανε.. μιλάμε τώρα για τα χρόνια 1974-1977
 

Επισκέπτης
τι μου θύμησες ρε ξάδελφε... παλιά εμείς γραφόμασταν στον Ρήγα (νεολαία του ΚΚΕ εσωτ πρόγονου του συνασπισμού) γιατί είχε τις καλύτερες γκόμενες.. ψηφοπαγίδες τις λέγανε.. μιλάμε τώρα για τα χρόνια 1974-1977

Μην υπερβαλουμε. ηταν λιγο αξυριστες και γενικα ατημέλητες. Ασε που για να πιασεις κουβεντα, έπρεπε να ειχες διαβασει του κοσμου τις μαλακιες και εγχειρίδια.. Ηταν ονως καθαρες, οχι σαν τις αλλες του κκκ που βρωμαγαν υδρωτίλα 10 μετρα μακρια. Παντως, τις ονεδήτησες με το μες μαλλι, το πεντακαθαρο, μπραζίλιαν μουνακι, το προμισινγκ καλσονακι με τη γοβιτσα και μοσχομυρωδάτο βυζάκι δεν τις αλλαζα με τίποτα...και ας καναν στην αρχη οτι δεν θελαν...οταν έμπαινε το εργαλείο μεσα, καναν σαν σκύλες.....τι ωραιες εποχες, γμτ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρε ΔΑΠΙΤΙΣΣΕΣ για πάντα.Σας μιλάω εκ πείρας. :cool2:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.583
Κριτικές
15
Like
6.277
Πόντοι
8.345
επισης απιστευτα ομορφο μουνι ειναι η παναγιωτα βλαντη και οι: φαιη σκορδα,χριστινα λεκκα,μαρια λεκακη(το ονειρο μου),αννα τσουκαλα(ερωτας),η κουκλαρα μελαχροινη με τα απιστευτα ματια(που βουκωνουν συνεχεια απο το κλαμα) που παιζει φετος σε μια σειρα με τον σταυρο ζαλμα,η μελαχροινη σαρανταρα(και βαλε) που επαιζε με τον καφετζοπουλο(ακαλυπτος)!!!!
αυτη λες εε?? κατερινα παπουτσακη

KaterinaPapoutsaki003.jpg


ματαρες μου

Μάγκες είναι μια μουνάρα που ανήκει στη Νεολαία του Συνασπισμου κ την βγάζουν στα παράθυρα στα κανάλια.Την έχει δει κανείς;χει μαύρα μαλλιά,απίστευτες πράσινες ματάρες κ πανέμορφο πρόσωπο.Φέρνει στην μουνάρα την ηθοποιό την Λωτσάρη.Έχω πάθει τέτοια πλάκα που λέω να πάω να γραφτώ στον Συνασπισμό(παρόλο που δεν ανήκω εκεί).
οντως ωραιο μωρο και αυτο.προχτες το ειδα στα πεταχτα.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Μην υπερβαλουμε. ηταν λιγο αξυριστες και γενικα ατημέλητες. Ασε που για να πιασεις κουβεντα, έπρεπε να ειχες διαβασει του κοσμου τις μαλακιες και εγχειρίδια.. Ηταν ονως καθαρες, οχι σαν τις αλλες του κκκ που βρωμαγαν υδρωτίλα 10 μετρα μακρια. Παντως, τις ονεδήτησες με το μες μαλλι, το πεντακαθαρο, μπραζίλιαν μουνακι, το προμισινγκ καλσονακι με τη γοβιτσα και μοσχομυρωδάτο βυζάκι δεν τις αλλαζα με τίποτα...και ας καναν στην αρχη οτι δεν θελαν...οταν έμπαινε το εργαλείο μεσα, καναν σαν σκύλες.....τι ωραιες εποχες, γμτ

θεσσαλονίκη η ΟΝΝΕΔ δεν είχε δύναμη εκείνα τα χρόνια .. .πιό πολλές θεούσες είχε.. γιαυτό ξεσπούσαμε στις Ρηγίτισες και στις Φιλοσοφικίνες.. οντως οι μαλακίες που λέγανε ήταν πολλές αλλά κάποια στιγμή τους το βούλωνες το στόμα..
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για πάμε ξανά πίσω στο θέμα μας. Μην ξεστρατίζετε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ʼντε πάμε τότε:1)Γεωργία Βασιλειάδου
2)Σαπφώ Νοταρά
3)Νατάσσα Γερασιμίδου
4)Τασσώ Καββαδία
5)Ταϋγέτη
6)Ελένη Γερασιμίδου
7)Βάσια Τριφύλλη
8)Μαριέττα Γιαννάκου Κουτσίκου(όταν είναι ξυρισμένη)
9)Μέλπω Ζάρπα
10)Βούλα Πατουλίδου
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ρε dark πωπω μας έφτιαξες μιλάμε ...... :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :humpleg: :hammer: :crazy: :crazy: :badair: :badair: :hammer: :hammer: :crazy: :crazy:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Το ξέρω.Ρε συ δεν βγήκε χθες καθόλου στο ράδιο ο Αλέξης.Περίμενα λόγω της ήττας του Ολυμπιακού,αλλά τζίφος. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Το ξέρω.Ρε συ δεν βγήκε χθες καθόλου στο ράδιο ο Αλέξης.Περίμενα λόγω της ήττας του Ολυμπιακού,αλλά τζίφος. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ναι δεν βγήκε να γελάσουμε λίγο ,το πρωί στον μαχαίρα βγήκε ο παππους-βλάχος
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
ωπ sporefemites :) αλεξης μορφη μεγαλη καλα και ο ζιζις καμμενοσ με μιαουλη νικολαιδ μαχαιρα αρε ξενυχτια
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Η παλιά δόξα της Τι-Βι Ελεάνα Παγουρά (παρτεναίρ του Μυλωνά στα Παιδιά της Νύχτας) μόνο σε μένα αρέσει τελικά;  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom