Νέα

Ανοίγει στούντιο με ΑΝΤΡΕΣ! Στην Ιερά Οδό!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είστε Υπέρ του ΣΤΟΥΝΤΙΟ με ΑΝΤΡΕΣ??

  • ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 59 61,5%
  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 37 38,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    96

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εκτός από το alexander υπάρχει και το flex, στην Πολυκλείτου. ΄Αλλο ένα spa ευρωπαϊκών προδιαγραφών.
΄Οσο για τη φράση "εγώ είμαι στρέιτ και δεν κάνω τέτοια", μάγκες έχω να σας πω ότι η καύλα δεν έχει σεξουαλικό προσανατολισμό. Η καύλα στον άντρα ειδικά είναι πιο αυθόρμητη και είναι κρίμα να τη φυλακίζουμε σε στρατόπεδα και να την περιορίζουμε από τα ταμπού.
Ξέρω,  πολλοί νομίζουν ότι αν δώσουν μια πίπα ή αν γαμήσουν έναν κώλο, ότι θα χάσουν ένα μέρος της αντρικής τους ταυτότητας. Στην ουσία, κατά τη γνώμη μου, δεν είναι έτσι. Η αντρική ταυτότητα είναι πολυπαραγοντική συνισταμένη. Την αποκτάς με τον καιρό και δεν τη χάνεις από μια περιπέτεια ή και δύο ή τρεις.....
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
λεβεντοπεδααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Συνεχίζω: τα παραπάνω τα είπα, γιατί η πείρα μου έχει δείξει κάτι τέτοιο. ΄Εχω πλαγιάσει με αρκετούς άντρες. ΄Αλλος παντρεμένος με παιδιά, άλλος αρραβωνιασμένος, άλλος με γκόμενα. Χαρήκαμε το σεξ όσο κράτησε και κάποιες φορές το επαναλάβαμε. Δεν είχα ούτε μια στιγμή την απορία να αναρρωτηθώ για τη σεξουαλική τους ταυτότητα. Μου αρκούσε η δραστηριότητα....
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Συνεχίζω: τα παραπάνω τα είπα, γιατί η πείρα μου έχει δείξει κάτι τέτοιο. ΄Εχω πλαγιάσει με αρκετούς άντρες. ΄Αλλος παντρεμένος με παιδιά, άλλος αρραβωνιασμένος, άλλος με γκόμενα. Χαρήκαμε το σεξ όσο κράτησε και κάποιες φορές το επαναλάβαμε. Δεν είχα ούτε μια στιγμή την απορία να αναρρωτηθώ για τη σεξουαλική τους ταυτότητα. Μου αρκούσε η δραστηριότητα....
παρε κομπρεσερ παντα ινε δραστιριο
 

pantero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
23
Like
186
Πόντοι
290
Εκτός από το alexander υπάρχει και το flex, στην Πολυκλείτου. ΄Αλλο ένα spa ευρωπαϊκών προδιαγραφών.
΄Οσο για τη φράση "εγώ είμαι στρέιτ και δεν κάνω τέτοια", μάγκες έχω να σας πω ότι η καύλα δεν έχει σεξουαλικό προσανατολισμό. Η καύλα στον άντρα ειδικά είναι πιο αυθόρμητη και είναι κρίμα να τη φυλακίζουμε σε στρατόπεδα και να την περιορίζουμε από τα ταμπού.
Ξέρω,  πολλοί νομίζουν ότι αν δώσουν μια πίπα ή αν γαμήσουν έναν κώλο, ότι θα χάσουν ένα μέρος της αντρικής τους ταυτότητας. Στην ουσία, κατά τη γνώμη μου, δεν είναι έτσι. Η αντρική ταυτότητα είναι πολυπαραγοντική συνισταμένη. Την αποκτάς με τον καιρό και δεν τη χάνεις από μια περιπέτεια ή και δύο ή τρεις.....

σεβαστή άποψη, αρα ερχόμαστε στο δίλημμα με την πρώτη φορά γίνεσαι ή όχι πούστης???? οεο???  :fuck1:  :kissass:
 

Επισκέπτης
Συνεχίζω: τα παραπάνω τα είπα, γιατί η πείρα μου έχει δείξει κάτι τέτοιο. ΄Εχω πλαγιάσει με αρκετούς άντρες. ΄Αλλος παντρεμένος με παιδιά, άλλος αρραβωνιασμένος, άλλος με γκόμενα. Χαρήκαμε το σεξ όσο κράτησε και κάποιες φορές το επαναλάβαμε. Δεν είχα ούτε μια στιγμή την απορία να αναρρωτηθώ για τη σεξουαλική τους ταυτότητα. Μου αρκούσε η δραστηριότητα....
Εκτός από το alexander υπάρχει και το flex, στην Πολυκλείτου. ΄Αλλο ένα spa ευρωπαϊκών προδιαγραφών.
΄Οσο για τη φράση "εγώ είμαι στρέιτ και δεν κάνω τέτοια", μάγκες έχω να σας πω ότι η καύλα δεν έχει σεξουαλικό προσανατολισμό. Η καύλα στον άντρα ειδικά είναι πιο αυθόρμητη και είναι κρίμα να τη φυλακίζουμε σε στρατόπεδα και να την περιορίζουμε από τα ταμπού.
Ξέρω,  πολλοί νομίζουν ότι αν δώσουν μια πίπα ή αν γαμήσουν έναν κώλο, ότι θα χάσουν ένα μέρος της αντρικής τους ταυτότητας. Στην ουσία, κατά τη γνώμη μου, δεν είναι έτσι. Η αντρική ταυτότητα είναι πολυπαραγοντική συνισταμένη. Την αποκτάς με τον καιρό και δεν τη χάνεις από μια περιπέτεια ή και δύο ή τρεις.....
Πολύ αληθινά ποστ φίλε μου. :thumbsup:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Σεβαστά όσα λες Νεοκλή, αλλά θα σε ρωτήσω κάτι. Έχω παρατηρήσει το εξής πράγμα σε όσους έχουν εμπειρίες με άνδρες. Όλοι αυτοί πιστεύουν ότι όλοι οι άνδρες θα θελαν να δοκιμάσουν κάτι με άντρα και είτε δεν τολμούν να το παραδεχτούν, ή κολλάνε, κλπκλπ/. Δεν είναι έτσι ρε φίλε! Δεν έχεις σκεφτεί ότι απλά ΔΕΝ γουστάρουν κάτι τέτοιο?
 

Επισκέπτης
Μα άντρας είναι όποιος δοκίμασε και δεν του άρεσε.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Βρε φίλε, γιατί να δοκιμάσει κάποιος κάτι το οποίο δεν του αρέσει αρχικά σαν σκέψη? Πχ πρέπει να δοκιμάσω ναρκωτικά για να τα απορρίψω? Όχι. Τα απορρίπτω χωρίς να τα δοκιμάσω. Και δεν τίθεται θέμα κάποιος να μην είναι άντρας. Αντρας είναι όποιος με πάει με άντρες, άντρας κι αυτός που πάει με γυναίκες.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Βρε φίλε, γιατί να δοκιμάσει κάποιος κάτι το οποίο δεν του αρέσει αρχικά σαν σκέψη? Πχ πρέπει να δοκιμάσω ναρκωτικά για να τα απορρίψω? Όχι. Τα απορρίπτω χωρίς να τα δοκιμάσω. Και δεν τίθεται θέμα κάποιος να μην είναι άντρας. Αντρας είναι όποιος με πάει με άντρες, άντρας κι αυτός που πάει με γυναίκες.
σοστο κανι με τισ γινεκεσ πεδια κε με τουσ αντρεσ ζομπι
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ θα απαντήσω ότι δε θεωρώ πώς όλοι οι άντρες γουστάρουν τη φάση αυτοί. Δε θα υπεισέλθω στο γιατί και το πώς συμβαίνει, γιατί σε ανάλογες περιπτώσεις οι ερμηνείες δεν οδηγούν πουθενά.
Υπάρχουν όμως αρκετοί που το θέλουν και είναι δεσμευμένοι με εμπόδια που έχουν να κάνουν με την ανατροφή τους κυρίως και όχι με τη βαθύτερη επιθυμία τους.
Καλέ μου συνοδοιπόρε στον κυβερνοχώρο, εδώ σας μεταφέρω την εμπειρία μου και δε θα ήθελα σε καμιά περίπτωση να γενικεύσω ή να θεωρηθεί ότι κάνω προπαγάνδα "ελάτε να με γαμήσετε, γιατί είναι έτσι το σωστό".
Η επιθυμία της έλξης από άντρα σε άντρα υπάρχει προ πάντων των αιώνων, κυνηγήθηκε κυρίως από μια ιστορικη/ιδεολογική παρεξήγηση. Καλό είναι να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους αντικειμενικά και χωρίς μισαλλοδοξίες. Γι αυτό και σχολιάζω σε ένα σάιτ σαν αυτό, για να ακούγεται και μια αιρετική μεν, πλην υπαρκτή άποψη.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Εδώ θα απαντήσω ότι δε θεωρώ πώς όλοι οι άντρες γουστάρουν τη φάση αυτοί. Δε θα υπεισέλθω στο γιατί και το πώς συμβαίνει, γιατί σε ανάλογες περιπτώσεις οι ερμηνείες δεν οδηγούν πουθενά.
Υπάρχουν όμως αρκετοί που το θέλουν και είναι δεσμευμένοι με εμπόδια που έχουν να κάνουν με την ανατροφή τους κυρίως και όχι με τη βαθύτερη επιθυμία τους.
Καλέ μου συνοδοιπόρε στον κυβερνοχώρο, εδώ σας μεταφέρω την εμπειρία μου και δε θα ήθελα σε καμιά περίπτωση να γενικεύσω ή να θεωρηθεί ότι κάνω προπαγάνδα "ελάτε να με γαμήσετε, γιατί είναι έτσι το σωστό".
Η επιθυμία της έλξης από άντρα σε άντρα υπάρχει προ πάντων των αιώνων, κυνηγήθηκε κυρίως από μια ιστορικη/ιδεολογική παρεξήγηση. Καλό είναι να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους αντικειμενικά και χωρίς μισαλλοδοξίες. Γι αυτό και σχολιάζω σε ένα σάιτ σαν αυτό, για να ακούγεται και μια αιρετική μεν, πλην υπαρκτή άποψη.
ι ασποπσι σεβαστι

αλα δε παβι να μιν ινε λανθασμενι


καλουσ απογονουσ γιγαντα...


παο να χεσο καλινιχτα
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Βρε φίλε, γιατί να δοκιμάσει κάποιος κάτι το οποίο δεν του αρέσει αρχικά σαν σκέψη?
Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο
Πχ πρέπει να δοκιμάσω ναρκωτικά για να τα απορρίψω? Όχι. Τα απορρίπτω χωρίς να τα δοκιμάσω. (μου αρέσει ο συνειρμός στο παράδειγμά σου!!!! Συνδέεις την έλξη άντρα με άντρα με κάτι αρνητικό όπως τα ναρκωτικά.....είναι αυτό που έλεγα περί ανατροφής και εκπαίδευσης σε πολυ βαθύ και ασυνείδητο επίπεδο...


Και δεν τίθεται θέμα κάποιος να μην είναι άντρας. Αντρας είναι όποιος με πάει με άντρες, άντρας κι αυτός που πάει με γυναίκες.
εδώ θα καμαρώσω το καθαρό σου μυαλό που δείχνει επίσης πόσο έχουμε προχωρήσει σαν κοινωνία ..... κάποιοι, όπως εσύ,  πιστεύουμε ότι και ό άντρας που έλκεται από άντρες είναι επίσης άντρας.....
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Σίγουρα Νεοκλή είναι καλό να ακούγονται όλες οι απόψεις. Και δεν βρίσκω αιρετικές τις δικές σου.Καλή συνέχεια στη νυχτερινή σου κυβερνοτσάρκα!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Δεν συνδέω την έλξη προς άντρα με τα ναρκωτικά! Παράδειγμα σου έφερα! Ατυχές ίσως, αλλά για να καταλάβεις τι εννοώ! Άλλο παράδειγμα: Δεν θέλω να δοκιμάσω φάβα! Με τίποτα! Την απορρίπτω! Δε σημαίνει ότι είμαι λάθος επειδή απλά δεν θέλω να την δοκιμάσω!
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Σίγουρα δεν είσαι "λάθος"  De gustibus et coloribus non est disputandum = Περί ορέξεων και χρωμάτων ουδείς λόγος= Περί ορέξεως ...κολοκυθόπιτα... χεχε

Αυτό θα έλειπε να είσαι "λάθος" όταν λες "μ' αρέσει/ δε μ' αρέσει"
΄Ελα όμως που κάποια "μου αρέσει" δυσαρεστούν κάποιους και εκεί χαλάει το γλυκό....
και σε βαφτίζουν ανώμαλο, διεστραμένο και άλλα κοσμιτικά υψηλής ποιότητας και κοινωνικής αναγνώρισης επίθετα.

Είμαι αισιόδοξος για ένα πράγμα : ότι η κοινωνία αλλάζει, αργά και με δυσκολίες, αλλά αλλάζει....
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Μη με κάνεις να απολογηθώ για τα θέλω μου ρε φίλε τώρα.
οχι καλο μου φιλαρακι , απλα τωρα καταλαβαινω εκεινη την εμμονη σου οταν κανω μπιντε να πλενεις παντα τα δοντια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom