Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (28 μέλη και 268 επισκέπτες)

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
εθεαθη σημερα το απογευμα κατα τις 17.20, ξανθο 30something τουμπανο με ροζ εσωρουχα στο Φυλης 65Β...καινουργια κοπελα ειπε η υπηρεσια, κι εγω 1η φορα την εβλεπα, ονομα δν ρωτησα... εχει κανει κανεις το test drive?? αξιζει ή θα κλαιμε?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η Σαρα του 104 ειναι ναι!
Δουλεψε για καποιο διαστημα στο Φυλης 69 ισογειο προτου παει στο 104
Υ.Γ Δεν ειχα ιδεα οτι στις Κυριες υπαρχει ειδικο section με φωτος απο τα μπουρδελοκοριτσα!
Ωραιος :thumbsup:
Ποιο ειναι αυτο το section συναγωνιστη;
 

Επισκέπτης
Πρωινή μίνι ενημέρωση έπειτα από εκτενή αναζήτηση προσφερόμενων κώλων...

Αχιλλέως 51: Εύα! Η μετριότητα του κώλου! Ακολουθεί κριτική...
Αχιλλέως 40: Η ασχήμια σ' όλο της το μεγαλείο!
Σκιάχτηκα τόσο που το ότι έκανε φουλ πρόγραμμα στα 15 ευρά το άκουσα με την πλάτη γυρισμένη και την εξώπορτα ανοιχτή.
Συναγωνιστής έτυχε να ανεβαίνει με κράνος στο χέρι...
-Καλή;
-Θεόμουνο!
Εκείνος ανέβηκε βιαστικός να προλάβει το κελεπούρι κι εγώ την πούλεψα σφαιράτος να γλιτώσω το ξύλο!
Φωκαίας 19: Απούσα η γνωστή κομοδινούσα Ρωξάννα! Θα κρύωσε φαίνεται κι έμεινε σπίτι.
Εμ τα θέλει ο κώλος της αφού κυκλοφορεί συνέχεια ξεβράκωτη.
Στη θέση της μια άλλη μαυρομάλλα μαζί με την Άννα του καταστήματος. Παραδοσιακά επίσης ξεβράκωτες, άτριχες και χαμογελαστές.
Μόνο για το τσάμπα μπανιστήρι αξίζει αυτό το μαγαζί τελικά!
Φωκαίας 25 πάνω: Αλεξάνδρα! Απλό πρόγραμμα στο δωμάτιο, πικάντικη παρουσίαση στο σαλόνι.
Φεύγοντας μου γράπωσε τον πούτσο, μου έκλεισε την πόρτα στο στήθος αφήνοντας το αριστερό μου αρχίδι εκτός μαγαζιού και το δεξιό εντός και μου δάγκωσε το πάνω χείλος τραβώντας με μέσα...
Μην είδατε τον Παναή!
Φωκαίας 27Β ισόγειο: Απορροφήθηκα τόσο να κοιτώ τους βύζους της Βικτώριας, που η πηγαδομούνα Γιάννα χτυπούσε τα δάχτυλά της μπροστά να μου δείξει ότι υπάρχει κι εκείνη!
Φιλαράκι μου πέρασε με τη Γιάννα κι εγώ περιμένοντας τα έψαλλα στην σουφρόγρια που χτύπησε την πόρτα στα 5 λεπτά!
Για να μην ξεχαστεί η κοπέλα λέει...
Δεν τη χάλασε που φεύγοντας έδιωξα και δυο συναγωνιστές που μόλις είχαν μπει.
Για να μην ξεχνιόμαστε της απάντησα...
Φωκαίας 22 πάνω: Υπερμούναρος Χριστίνα! Πιο εύκολα βρίσκεις παρθένα παρά γυναίκα με τέτοιο βυζί!
Η τσατσά με ρωτούσε πως λέγεται στα αγγλικά η πίπα χωρίς καπότα...
Όταν απόρησα γιατί ρωτάει αφού η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα μου απάντησε ότι είναι για το κάτω μαγαζί...
Κρίμα για τέτοιο κορίτσαρο να μην σε αφήνει να τον χαρείς όπως πρέπει. Αν είχε μυαλό θα ήταν ήδη πλούσια...
Φωκαίας 22 κάτω: Αυτή για την οποία προοριζόταν το "Blowjob No Condom"... Αδιάφορη τελικά, με μύτη στραβή σαν το πέος μου...
Η τσατσά με έβαλε και της έγραφα σ' ένα μπλοκάκι αγγλικές εκφράσεις στα ελληνικά! Για τους Εγγλέζους πελάτες λέει...
Όταν μπήκε Πακιστανός, τον ρωτούσε Where are you from...
Πάω στοίχημα ότι στην επόμενη τσάρκα θα έχει κορνιζάρει και Lower!
Φυλής 66Δ: Άννα με τη σούφρα σαν καμπάνα, που αναφέρω και σε παλιότερη κριτική. Προσφορά 13 λεπτά στα 20 ευρώ!
Φυσιογνωμία γι' άλλη μια φορά ο τσάτσος που πήγε να μου πιάσει τον πούτσο...
Όταν τραβήχτηκα μου παραπονέθηκε ότι ούτε τόσο δα δεν τον αφήνω να χαρεί...
Μου μάτωσε την καρδιά!
Φυλής 80: Άννα! Παραδέχτηκε ότι φούσκωσε τα βυζιά της, δεν παραδεχόταν με τίποτα ότι πέρυσι εκδιδόταν στο Φωκαίας 22.
Και όμως, μοιάζει πολύ μ' αυτήν που είχε χεστεί πάνω μου!
Απλό πρόγραμμα πλέον αν και η τσατσόγρια άφησε υποννοούμενα για συνεννόηση με την κοπέλα...
Φυλής 71Α: Προς απογοήτευσή μου δεν ήταν η Στέλλα με τον ελεύθερο κώλο αλλά η Βίκη η Πολωνέζα.
Μην τυχόν και βρω μια φορά κώλο που ψάχνω ρε πούστη μου!
Φυλής 86Α: Τζούλια! Η μπόμπα από την Διδύμου! Έχει στανταροποιηθεί πλέον!
Βγήκα από το μαγαζί αλλά μετάνοιωσα και ξαναμπήκα αμέσως αφού οι κώλοι είναι είδος προς εξαφάνιση...
Δεν έβαλε και κρέμα σήμερα και ήταν στενή μάλιστα! Πως να μην την ξανατιμήσω εγώ μετά απ' αυτό;
Φυλής 84Α: Η κορασίδα στο δωμάτιο! Μόλις ή τσατσά μου ανέφερε απλό πρόγραμμα, έκανα να φύγω!
- Μα γιατί; Αν τη δεις μπορεί να σου αρέσει!
- Έχω γαμήσει δύο φορές σήμερα και ψάχνω σπέσιαλ.
- Τι ζώδιο είσαι;
- Παρθένος! (και καλά)
- Μα οι παρθένοι γαμάνε πολύ!

Μόνο σ' εμένα ακούγεται κάπως οξύμωρο αυτό;
Φυλής και Μονής Προδρόμου κάτω: Λεπτή νευρώδης ξανθιά με κοντό μαλλί, που αν είχε γεννηθεί άντρας θα έκανε μεγάλη καριέρα στο χώρο του μόντελινγκ. Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό.
- Γιατί φεύγεις;
- Θέλω κώλο γι' αυτό.
- Μα θα σου δώσω εγώ!
- Με δουλεύεις; Αφού αυτή είπε ότι δεν δίνεις!
- Καλά τι πας και λες στο παιδί;

Έφυγα αφήνοντάς τες να βγάλουν τα μάτια τους μόνες τους.
Φυλής 109Β: Δεν μπήκαμε, αλλά αράξαμε έξω από το παράθυρο και τρώγαμε κρουασάν, ακούγοντας τον τύπο που γαμούσε με δύναμη. Μπράβο φίλε!
Πιπίνου 65Β: Βαμμένο μαυρομάλλικο σκυλί. Είχε πλάκα και πιάσαμε την κουβέντα για κάνα τέταρτο, αλλά έχω ξεχάσει τ' όνομά της ρε γαμώτο... Όχι η Άνκα πάντως.
- Μπες κάνω ό,τι θέλεις!
- Ό,τι, ό,τι;
- Είπαμε τα πάντα!
- Κώλο θέλω!
- Ε όχι και κώλο ρε μωρό μου!
- Και να χεστείς μη σε νοιάζει. Δεν σιχαίνομαι εγώ.
- Όχι είπαμε! Ο κώλος είναι επικίνδυνος. Δεν μπορείς να χέσεις μετά και αρρωσταίνεις. Αυτές που δίνουν κώλο πεθαίνουνε νωρίς!
- Τότε γιατί οι πουστόγεροι δεν ψοφολογάνε με τίποτα;

Δεν ήξερε ν' απαντήσει...
Αγκύρας 12Α: Λίλιαν! Ωραίο πανύψηλο μιλφ! Και όταν λέω πανύψηλο το εννοώ! Κάτι ποδάρες δυο στρέμματα!
Να σου δώσει κλωτσιά να σε σακατέψει!
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Ρεμούνδου 20: Καιρό είχα να δω την πιο καλτ μορφή των ελληνικών μπουρδέλων! Τον Άρη!
Μου παρουσίασε το Μαράκι! Σωματότυπος όπως το Κατερινάκι το κοντό αλλά σκουρόχρωμο με στοματικό τελειωτικό και όχι κώλο.
Προσπαθούσα να πείσω τον Άρη να της πει να  μου δώσει κώλο όταν βγήκε έξω μια πολική άρκτος (όπως λέει κι ο Πύραυλος) και ρωτούσε <<Τι θέλει ο κύριος;>>.
Ευτυχώς με φυγάδευσε ο Άρης λέγοντας ότι είμαστε παλιοί γνωστοί και τα λέγαμε.
Περγάμου 27Β: Στρουμπουλή νεαρά με απλό! Βγήκε δύο φορές στο σαλόνι για να τη δούμε καλύτερα λέει.
- Γιατί δεν μπαίνεις;
- Θέλω κώλο.
- Δεν έχεις δικό σου;
- Είμαι μικροτσούτσουνος και δεν τον φτάνω!

Διδύμου 27Α: Η Ελληνίς μιλφ Βάλια με το φουλ που δοκιμάσθηκε με απόλυτη επιτυχία την περασμένη Κυριακή.
Με θυμόταν το θηρίο! Κι εγώ που νόμιζα ότι όποια γαμάω με ξεχνάει!
Αλκιβιάδου 16Α: Με υποδέχτηκε ο γνωστός τσάτσος με τα γυαλλάκια. Όταν μου είπε ότι είναι η Νταϊάνα, σηκώθηκα. Εκείνος νόμιζε ότι θα περνούσα και άνοιξε την πόρτα του δωματίου. Όταν εγώ άνοιξα την εξώπορτα, γυαλίσαν τα μάτια του...
Αλκιβιάδου 16Β: Μια ξανθούλα ομορφούλα και μετά από καιρό δεν ανακοινώνεται πρωκτικό σ' αυτό το μαγαζί!
Κατερίνα γύρνα στο λαό σου!
Αλκιβιάδου 16Γ: Δύο ξανθιά μιλφοειδή. Το ένα με περούκα, το άλλο μπορεί και όχι. Ένα αδιάφορο κι ένα ενδιαφέρον.
Η τσατσά μου έταξε πίπα άνευ, τελειωτικό όπου θέλω, αρχιδογλείψιμο, πρωκτικό, παρτούζα, αγκαλίτσες και φιλάκια και χαρούλες και λόγια γλυκά.
Μπορούσα λέει να ζητήσω και το χέρι τους αν τις γαμούσα πρώτα φυσικά.
Ψηνόμουν άγρια για τη μία αλλά μόλις είχα φάει πίτσα και βρωμούσα κρεμμυδίλα, οπότε είπα να αναβάλω τη γνωριμία με τα εσώτερα μέρη του εντέρου της για την επόμενη βδομάδα.

Στο επανειδείν μάγκες!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ποιο ειναι αυτο το section συναγωνιστη;
Στην αρχικη σελιδα κλικαρεις στα μπουρδελα!

ΑΡΧΙΚΗ        ΕΛΛΑΔΑ        ΚΟΣΜΟΣ        ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ        ΑΝΔΡΑΣ        MEDIA        SPORTS        AUTO MOTO        ΠΟΛΙΤΙΚΗ        XXX NEWS
Κυρίες        Στούντιο        Μπουρδέλα        Στριπτιτζάδικα        Στριπτιζέζ        Sex Shops        Ξενοδοχεία        Μασάζ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...
Αυτή ίσως είναι και η τελευταία μου ενημέρωση γιατί έφυγα μόνιμα από την Αθήνα. Ελπίζω να σας βοήθησα.
Καλές τσάρκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να' σαι καλά συνάδελφε όπου και να' σαι !  :)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παιδια έχει πεσει ΠΕΙΝΑ το πρωι περασα μια γρηγορη βολτα...........ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΩ μαλιστα 1 με ειχε γραπωσει με φιλαγε χουφτονε για να μην φυγω.............!Καλο μουνακι αλλα κατι δεν μου αρεσε.....και ηθελα να δω τι παιζει στα αλλα..!Αλλα γενικώς πεινα...!
 

Επισκέπτης
Παιδια έχει πεσει ΠΕΙΝΑ το πρωι περασα μια γρηγορη βολτα...........ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΩ μαλιστα 1 με ειχε γραπωσει με φιλαγε χουφτονε για να μην φυγω.............!Καλο μουνακι αλλα κατι δεν μου αρεσε.....και ηθελα να δω τι παιζει στα αλλα..!Αλλα γενικώς πεινα...!
Αλήθεια είναι αυτό.
Όταν έφτασα πλατεία Βικτωρίας κατά τις 12:00 το μεσημέρι γινόταν της πουτάνας από κόσμο αλλά στους οίκους δεν είχε τίποτα!
Χαρακτηριστικά, ο τσάτσος στο 66Δ που είπε ότι θα με αφήσει 12-13 λεπτά μέσα αφού δεν έχει κίνηση, ενώ η Τζούλια από το 86Α μου έλεγε ότι την περισσότερη μέρα κοιμόταν.
Γενικά ελάχιστες οι κοπέλες στα δωμάτια.
Μετά τις 14:00 που σχόλασε ο κόσμος άρχισε ν' ανεβαίνει κάπως...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Τα εκδιδόμενα θήλεα ανήκουν σε όλους και σε κανέναν.
Όπως ο ήλιος, ο ουρανός...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καποιος φίλος είχε γράψει για 2 καλά στο 134 την προηγούμενη βδομάδα. Ξέρουμε τίποτα;
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Καποιος φίλος είχε γράψει για 2 καλά στο 134 την προηγούμενη βδομάδα. Ξέρουμε τίποτα;

Πάολα μελαχροινο λεπίδι στην υπόγα και ακριβώς δίπλα άλλο ένα μελαχροινό λεπίδι εξίσου ωραίο θα μπορούσε να είναι και αδελφές απογευματινή βάρδια την προηγούμενη Παρασκευή τις είδα (πάω σπάνια στα σπιτάκια)
υπηρεσίες καλές για την Πάολα σύμφωνα με τις κριτικές για την άλλη δεν ξέρω ούτε όνομα ούτε service...
 

Επισκέπτης
Χθες το πρωί στην υπόγα ήταν όντως η Πάολα.
Μικρή, μαυρομάλλα, αδύνατη με μέτριο πρόσωπο και ελαφρώς στραβωμένα δόντια.
Δίπλα ήταν ωραίο μουνί, ξανθό με βυζάρες.
Φίλος που δοκίμασε το ξανθό, δεν έμεινε ικανοποιημένος.
Απλό πρόγραμμα και τα δύο.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Η Σαρα του 104 ειναι ναι!
Δουλεψε για καποιο διαστημα στο Φυλης 69 ισογειο προτου παει στο 104
Υ.Γ Δεν ειχα ιδεα οτι στις Κυριες υπαρχει ειδικο section με φωτος απο τα μπουρδελοκοριτσα!
Ωραιος :thumbsup:

thanks φίλε μου ;)  :thumbsup:
 

jigis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια κανενα νεο για τη ντιανα απο περγαμου 27α (πρωην αιμιλια αγκυρας 12)?
την εχει παρει ματι κανεις??
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινή καταδρομή.

Φυλ. 92 νέο, 73, Φωκ. 17 άνω, Φωκ. 22 κάτω & Μ. Πρ. άνω: κλειστά.

Φυλ. 92 παλιό: η Κλόντια με τις ξανθές ανταύγειες.
Μ. Πρ. υπ.: μια οδοντογλυφίδα με φουλ.
Φυλ. 86 ισ.: Η Τζούλια να υποθέσω
Φυλ. 84 άνω: η ξανθιά Ντιάνα
Φυλ. 71 ισ.: η Ρενάτα
Φυλ. 71 άνω: η Χριστίνα του Φ.69
Φυλ. 69 κάτω: μια μπαμπάτσικια γλυκούλα μαυρομάλα
Φυλ. 69 άνω: η Άννα η Βουλγάρα
Φυλ. 65 άνω: η Αλεξάνδρα
Φυλ. 65 κάτω: η μελαχρινή νεαρά καμπυλόγραμμη με το κομπινεζόν.
Φωκ. 19: το γνωστό δίδυμο
Φωκ. 25 άνω: μια καλύγραμμη κοπέλα, γνωστή στην περιοχή, μου διαφεύγει το όνομα.
Φωκ. 22 άνω: αριστερά η καινούργια βουκολική νεανική μορφή, ενώ δεξιά είδα μόνο κόλο και έφυγα.
Φωκ. 27 ισ.: Η Γιάννα, όπου για άλλη μια φορά έδωσε ρεσιτάλ.
Φωκ. 27 άνω: η Κλαούντια, κοντοπούτανο, με μακρύ μαλλί, έντονο βάψιμο και μπότες. Λόγω αναλογιών, πέρασα στα ενδότερα. της λείπει λίγο ο "αέρας", αλλα είναι φιλική, χαμογελαστή, με μικρή συμμετοχή και βογγητά, υπέροχο πρόσωπο/μάτια, μικρό βυζάκι, κολαράκι βερίκοκο. ότι πρέπει για τον farkeli !

Καλή συνέχεια
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Bόλτα σε Αγ.Παντελεήμονα και Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια σήμερα και είδα τα εξής:
Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήταν η Ρωσίδα μιλφ Στέλλα η οποία φοράει κατάξανθη περούκα και έχει και λίγα πιασιματάκια.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,ισπανικό και γλύψιμο στα αρχίδια.Στο 16Β ήταν η Βερόνικα,αδιάφορη υπέρβαρη που εργάζονταν στο Διδύμου 18 υπόγειο  και πολύ παλιότερα στο Αλκιβιάδου 16Α.Στο Αλκιβιάδου 16Α κατάθεσα στην Νταιάνα την Βουλγάρα γιατί δεν είναι να χάνουμε εικοσάρικα.Πολύ καλές υπηρεσίες όπως πάντα η κοπέλα!!
Στο Διδυμου 27 ήταν η μιλφ Ελληνίδα Βάλια γεματούλα με κατσαρά κοντά μαλλιά με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Αδιάφορη προσωπικά για μένα με αναχρονιστικό στυλ εμφάνισης που θυμίζει γυναίκες του 70 ίσως και του 60.Ο όροφος ήταν κλειστός.
Στο Διδύμου 20 ήταν η υποκριτικά ευγενική τσατσά,λεπτή με ξανθά μακριά μαλλιά που είχα μαυρίσει στο Αγκύρας 12 σε κριτική μου για την Χριστίνα.Φοβούμενη τότε οτι θα της ζητήσω πίσω τα λεφτά μου πέσαν οι μάσκες απότομα και έγινε αναιδής μαζί μου.Μάλιστα μου είχε πει και να μην ξαναπατήσω λές και το μπουρδέλο ήταν τσιφλίκι της.Σήμερα είχε καινούριο κομμάτι την Άντζελα.Πρόκειται για όμορφη ξανθιά με μακριά μαλλιά λεπτή μεγαλοκοπέλα γύρω στα 30,με λευκό δέρμα μάλλον Ρωσίδα.Ανακοινώθηκε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Φορούσε ολόσωμο εφαρμοστό κομπινεζόν μάλλον για να κρύβει ενδεχόμενες ατέλειες του σώματος της.Θα περνούσα να δοκίμαζα την νέα άφιξη αλλά δεν ήθελα να πάρει φράγκο αυτή η υπηρεσία απο μένα!! Ελπίζω ο πρόσφατος αποκλεισμός της σαν υπηρεσία να την έκανε να βάλει μυαλό και να μην αντιμιλάει στους καλούς πελάτες της αλυσίδας και σε οποιονδήποτε δυνητικό πελάτη.Το site είναι άλλωστε δύναμη μην το ξεχνάμε!! Ας προσέξει λοιπόν πολύ καλά η συγκεκριμένη την επόμενη φορά!!Στο Διδύμου 16 ήταν η Σόνια κλασσικά γνωστή παλιότερα και σαν Εύα απο Φυλής 92 και Αλκιβιάδου 16Γ.Αξίζει μόνο για το τσιμπούκι της.
Διδύμου 8 η Κάρμεν η καβλιάρα που δουλεύει απόγευμα και στο στουντέλο της Λιοσίων 73.Πολύ καλή πασαρέλα στο σαλόνι.Κανονικό πρόγραμμα με 69.
Φυλής 40 η Ναταλύ απο Διδύμου 25&27 με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Λεπτή κοπέλα,με λευκό δέρμα και καστανά κανονικά μαλλιά.Μικρά δόντια.Την πήρα όταν ήταν πρώτη μέρα στην δουλειά και ήταν μέτρια.Στην συνέχεια χάλασε ακόμα περισσότερο.Καθολικά κακές αναφορές.Το πρωκτικό το αποφεύγει.
Φυλής 66Δ αριστερό ισόγειο η Άννα η Ρουμάνα μέτριας εμφανίσεως αλλά μέσα κάνει πολύ καλή σπάτουλα η γλώσσα της.Κάνει γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό.
Φυλής 59 ισόγειο το δίδυμο των πιπινιών Τζούλια λεπτή με καρέ μαύρο μαλλί και Αλεξάνδρα λεπτό μωράκι με ξανθά μακριά μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι και παρτούζα.Για την Αλεξάνδρα το σκέφτομαι αλλά με φοβίζει η ξεπέτα!
Φώκαιας 19 το γνωστό ξεβράκωτο δίδυμο Ρωξάννη και Άννα.Μέτριες ως κακές υπηρεσίες.Γυμνό τσιμπούκι.
Φώκαιας 22 κάτω κλειστό.Πάνω αριστερά ήταν η Άννα κοπέλα με κοντά μαύρα μαλλιά,μουστακάκι,λεπτή με κάπως τραχύ πρόσωπο.Γυμνό τσιμπούκι.Σήμερα δεν ανακοινώθηκε κωλαράκι ενώ παλιότερα το έλεγε η υπηρεσία.Στο πάνω δεξιά κοπέλα κανονικών κιλών με πολύ λίγα περιττά κιλά,λευκό δέρμα και καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα με 69.Το κωλαράκι της είχε κάποιες ραβδώσεις απο χτύπημα με ζωστήρα.Οφείλω να την αναφέρω αυτή την δυσάρεστη παρατήρηση στο φόρουμ για να σταματήσει η κακοποίηση των κοριτσιών απο κάποια υπάνθρωπα κτήνη νταβατζήδες.
Φώκαιας 27 υπόγειο η Ρωσίδα Χριστίνα γνωστή νομίζω σε όλους σας.Στο ισόγειο ήταν η Γιάννα την οποία σήμερα και τίμησα για δεύτερη φορά και ήταν και η δεύτερη κατάθεσεη της ημέρας.Γυμνό τσιμπούκι που μέσα γίνεται και τελειωτικό (δεν το αναφέρει στο σαλόνι).Δεν θα επαναληφθώ σε δεύτερη κριτική γιατί θα είναι καρμπόν της πρώτης.Το μόνο που θέλω να τονίσω όμως είναι οτι είναι λίγο άγαρμπη στο γλείψιμο όρχεων και στο τσιμπούκι,με πόνεσε μερικές φορές και χρειάζεται καθοδήγηση μέσα όσοι την πάρετε για να είναι περισσότερο προσεκτική.
Κάθοδος στο Μεταξουργείο όπου στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 το ισόγειο ήταν κοπέλα περίπου στα 30 λεπτή με καστανά πυκνά μαλλιά μέχρι τους ώμους και γαμψή μύτη.Η κοπέλα αυτή δούλευε πριν 2 εβδομάδες περίπου σε ντουέτο με άλλη κοπέλα στο Φώκαιας 24 σαν ρεπατζούδες της Χριστίνας.Κανονικό πρόγραμμα με 10 ευρώ χωρίς εξτρά.
Στον όροφο ήταν κοπέλα που έκανε την παρθενική της εμφάνιση σε αυτόν τον οίκο τον Ιούλιο.Επέστρεψε ξανά πίσω μετά απο δίμηνη αποχή.Είναι κανονικών κιλών προς το γεμάτο με πιασίματα και καστανά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα.Λευκό δέρμα.Εμφάνιση βλάχας βοσκοπούλας απο τα Καρπάθια όρη.Με 15 ευρώ γυμνό τσιμπούκι και κώλος και με 10 ευρώ κανονικό πρόγραμμα.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28Α στο καινούριο μπουρδέλο που είναι στο ισόγειο και είναι ακόμα φρεσκοβαμμένο και αρκετά καθαρό έκανα μια απροσδόκητη ανακάλυψη.
Κοπέλα ήταν το ψηλό πιπίνι με τα μαύρα μακριά μαλλιά που δούλευε προσφάτως στο Φυλής 71 στον όροφο.Δεν θυμάμαι πως την λένε,πάντως είναι απο τις κοπέλες που δεν σε αφήνουν ασυγκίνητο.Είναι λεπτή,με όμορφο σώμα μάλλον Ρουμάνα.Η τιμή της ήταν 10 ευρώ το κανονικό πρόγραμμα.Ρώτησα αν κάνει κάποιο εξτρά και η τσατσά μου είπε οτι κάνει γυμνό τσιμπούκι με +5 ευρώ,Γυμνό τσιμπούκι ανακοινώνονταν και στο Φυλής 71.Επειδή η κοπέλα δεν είχε πολύ όρεξη μάλλον στο οτι υποβιβάστηκε σε αυτήν την παρακμιακή περιοχή δεν εμφανίστηκε ορεξάτη πολύ στο σαλόνι.Επειδή υποψιάστηκα έπιπλο και αγγαρεία δεν πέρασα μέσα.Πράγματι πολύ κρίμα για τέτοια κοπέλα να βρίσκεται σε τέτοιο βούρκο και να γαμιέται για 10 ευρώ με τον κάθε βρωμιάρη Πακιστανό!!
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο τώρα τελευταία έχει μία κοντή με κάποια παραπανίσια κιλά,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά μάλλον αθίγγανη.Πρόγραμμα γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό και κώλο.Αδιάφορη παντελώς για να δώσει κανείς 20 ευρώ.Στον όροφο ήταν κοντή,λεπτή αθίγγανη,μελαμψή με άσχημο πρόσωπο η οποία είναι γυρολόγος.
Την έχω δει στο Φυλής 54 όροφος,στο Φυλής 74 υπόγειο,στα Φυλής 22 έπειτα υποβιβάστηκε στα Ιάσωνος 46,στο Ιάσωνος 44,Αχιλλέως 40 σε ντουέτο με μία πατσόγρια αθίγγανη αρκετά τρομακτική σαν Φρανκεστάιν και τώρα εδώ.Να τονίσω οτι μάλλον λόγω εμφανίσεως η συγκεκριμένη αξιώνει μόλις 15 ευρώ σε μπουρδέλο του 20άρικου.Προσφέρει γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό και πρωκτικό.
Στο Λεωνίδου 28 στον όροφο ήταν η αθίγγανη Φίφη η οποία κάνει γυμνό τσιμπούκι και κώλο με 15 ευρώ και κανονικό πρόγραμμα με 10 ευρώ.Λεπτή,μελαμψή με άλουστα βρώμικα μαύρα μαλλιά.
Στο Λεωνίδου 6 ήταν κλασσικά η ίδια που είναι εκεί τα πρωινά.Είναι καστανόξανθη με σχιστά μάτια και έχει παχύνει κάπως.Αδιάφορη για μένα.
Στο Ακομινάτου συναγωνιστές ο δρόμος είχε γεμίσει απο τοξικομανείς και Νιγηριανούς πρεζέμπορους.Εκείνη την στιγμή γινόταν εμπορικό νταλαβεράκι στον δρόμο και μάλιστα ένας καθίκης είχε το θράσος να μου προτείνει να αγοράσω το stuff του το οποίο κατα τα λεγόμενα του ήταν πολύ καλό.Η αστυνομία τι κάνει;;Στο Ακομινάτου λοιπόν εκδίδοταν η καστανόξανθη κοπέλα με το πλαδαρό σώμα που προσφάτως δούλευε σερί πρωινή στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 όροφος.Αδιάφορη κοπέλα.
Αποχώρηση μου απο την περιοχή αυτή μετά απο τις σκηνές που είδα να εκτυλίσσονται μπροστά στα μάτια μου.
Κλείνω την ενημέρωση μου κάνοντας μία γενική εκτίμηση οτι πολύ σύντομα θα πέσουν οι τιμές αρκετά στους οίκους ανοχής και πολύ φοβάμαι και στις προσφερόμενες υπηρεσίες λόγω των νέων επώδυνων οικονομικών μέτρων που έρχονται! Είδη οι πρώτες μειώσεις έχουν γίνει.Πολύ φοβάμαι κύριοι οτι σύντομα θα γίνουμε και εμείς οι ίδιοι μετανάστες γιατί όσοι καταφέρουν και διατηρήσουν τις δουλειές τους εδώ θα πέρνουν μισθούς Βουλγαρίας!! Ο αφρός των ιεροδούλων θα απορροφηθεί μάλλον στην Ιταλία κατα τις εκτιμήσεις μου και εδώ θα μείνουν μόνο η τελευταίας διαλογής γκόμενες!! Περαστικά μας!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28Α στο καινούριο μπουρδέλο που είναι στο ισόγειο και είναι ακόμα φρεσκοβαμμένο και αρκετά καθαρό έκανα μια απροσδόκητη ανακάλυψη.

Δεν υπαρχει αυτο το σπιτακι στον καταλογο?
 

Επισκέπτης
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28Α στο καινούριο μπουρδέλο που είναι στο ισόγειο και είναι ακόμα φρεσκοβαμμένο και αρκετά καθαρό έκανα μια απροσδόκητη ανακάλυψη.
Κοπέλα ήταν το ψηλό πιπίνι με τα μαύρα μακριά μαλλιά που δούλευε προσφάτως στο Φυλής 71 στον όροφο.Δεν θυμάμαι πως την λένε,πάντως είναι απο τις κοπέλες που δεν σε αφήνουν ασυγκίνητο.Είναι λεπτή,με όμορφο σώμα μάλλον Ρουμάνα.Η τιμή της ήταν 10 ευρώ το κανονικό πρόγραμμα.Ρώτησα αν κάνει κάποιο εξτρά και η τσατσά μου είπε οτι κάνει γυμνό τσιμπούκι με +5 ευρώ,Γυμνό τσιμπούκι ανακοινώνονταν και στο Φυλής 71.Επειδή η κοπέλα δεν είχε πολύ όρεξη μάλλον στο οτι υποβιβάστηκε σε αυτήν την παρακμιακή περιοχή δεν εμφανίστηκε ορεξάτη πολύ στο σαλόνι.Επειδή υποψιάστηκα έπιπλο και αγγαρεία δεν πέρασα μέσα.Πράγματι πολύ κρίμα για τέτοια κοπέλα να βρίσκεται σε τέτοιο βούρκο και να γαμιέται για 10 ευρώ με τον κάθε βρωμιάρη Πακιστανό!!
Προφέσορα πάντα χαίρομαι όταν διαβάζω τις ενημερώσεις σου γιατί σχεδόν πάντα πηγαίνεις σε κάποια συγκεκριμένα σπιτάκια του μεταξουργείου στα οποία εγώ πηγαίνω σπάνια. Κατά μία έννοια με συμπληρώνεις. :thumbsup:
Μάλλον αναφέρεσαι στη Σάντρα. Όσο ήταν στο φυλ71α απογευματινή βάρδια ήθελα να την πάρω αλλά πάντα κάποια άλλη βρισκόταν μπροστά μου και έκλεβε το 20άρι που προόριζα γι'αυτή. Ίσως κατέβω αύριο μετάξι οπότε και θα ενημερώσω αν είναι. Ασφαλώς και εμένα η διάθεση της κοπέλας με επηρεάζει πάρα πολύ οπότε θα δω αν θα ρισκάρω.
Κλείνω την ενημέρωση μου κάνοντας μία γενική εκτίμηση οτι πολύ σύντομα θα πέσουν οι τιμές αρκετά στους οίκους ανοχής και πολύ φοβάμαι και στις προσφερόμενες υπηρεσίες λόγω των νέων επώδυνων οικονομικών μέτρων που έρχονται! Είδη οι πρώτες μειώσεις έχουν γίνει.Πολύ φοβάμαι κύριοι οτι σύντομα θα γίνουμε και εμείς οι ίδιοι μετανάστες γιατί όσοι καταφέρουν και διατηρήσουν τις δουλειές τους εδώ θα πέρνουν μισθούς Βουλγαρίας!! Ο αφρός των ιεροδούλων θα απορροφηθεί μάλλον στην Ιταλία κατα τις εκτιμήσεις μου και εδώ θα μείνουν μόνο η τελευταίας διαλογής γκόμενες!! Περαστικά μας!
Κάνω πολλές φορές παρόμοιες σκέψεις με αυτά που βλέπω. Δυστυχώς δεν μπορώ να δω τα πράγματα πιο αισιόδοξα.

Φυλής 59 ισόγειο το δίδυμο των πιπινιών Τζούλια λεπτή με καρέ μαύρο μαλλί και Αλεξάνδρα λεπτό μωράκι με ξανθά μακριά μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι και παρτούζα.Για την Αλεξάνδρα το σκέφτομαι αλλά με φοβίζει η ξεπέτα!
Την αλεξάνδρα την είχα πάρει πριν κανένα μήνα. Δεν ήταν ξεπέτα, χαμογελούσε συνέχεια από αμηχανία και ήταν πολύ άπειρη όσον αφορά τις υπηρεσίες τις. Έχει μικρό και στενό μουνάκι και δεν αφήνει να μπεις και πολύ μέσα της. 'Ημουν κι εγώ γλυκός μαζί της και δεν την ζόρισα. Η εμπειρία ήταν κάτω του μετρίου αλλά λόγω απειρίας και μόνο. Πάντως επειδή δουλεύει σε κλασικό ξεπετόσπιτο, μετά από ένα μήνα μπορεί και να έχει αλλάξει (who knows?). Καλύτερα να βασιστείς στο δικό σου μπουρδελοένστικτο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom