Νέα

Ποιός θα ήθελες να είσαι αν δεν εισαι αυτος που εισαι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gobr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 323
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
το κακο για σενα ειναι οτι δεν τα βλεπει και κανενας αλλος.


κατσε στη γωνια σου τωρα και μην ασχολεισαι μαζι μου.σου ειπα ή θα ερθεις να μου τα πεις καταμουτρα αυτα ή σταματα γιατι ενοχλουμε τους αλλους.

καθόλου δεν ενοχλείτε :huh: σφαχτείτε με την ησυχία σας :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.020
Κριτικές
1
Like
30.718
Πόντοι
8.006
το κακο για σενα ειναι οτι δεν τα βλεπει και κανενας αλλος.


κατσε στη γωνια σου τωρα και μην ασχολεισαι μαζι μου.σου ειπα ή θα ερθεις να μου τα πεις καταμουτρα αυτα ή σταματα γιατι ενοχλουμε τους αλλους.
Δεν νομιζω οτι ενοχλειται κανενας. Με την ησυχια σας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Να κατσεις στην ουρα,ολο τα γυναικεια μελη του μπου παρακαλανε τον μπολτ για ενα ραντεβου,δεν θα τους βγεις εσυ στην στροφη.

με αναρχιδους φιλε δεν μιλαω... συγγνωμη.
Εσβησες τα ποστ που ελεγες πως αμα κανεις καμακι σε καποια
θα σου κανουν μηνυση. Εκτος απο μιζερομαλακας εισαι και πουστης
γιατι τα εσβησες.

Εσυ (αναρχιδος και μιζερος γεροντοκορος ναυτικος) ο γλειφτης της βελβυ και ο αλλος που γαμαει παντρεμενες και το παιζει καμακι μαζι μου δεν εχετε κουβεντες. Για αυτο μην στελνεις αδικα ειναι η τελευταια απαντηση που παιρνεις  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το κακο για σενα ειναι οτι δεν τα βλεπει και κανενας αλλος.


κατσε στη γωνια σου τωρα και μην ασχολεισαι μαζι μου.σου ειπα ή θα ερθεις να μου τα πεις καταμουτρα αυτα ή σταματα γιατι ενοχλουμε τους αλλους.

ΠΟιος ασχολειτε μαζι σου ρε νουμερο
εσυ μου ποσταρισες πρωτη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θα μας γαμήσει όλους αυτός ρε :badair: :birdman:
τυπε αν τελειωσουν απο δω παμε διπλα να βαλουμε φυτιλιες.....ειναι ετοιμοι να αρπαχτουν ο λεοντορο με τον εκτορινο..... :birdman:

παρε και δρακουλινια να μασαμε κατι....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.020
Κριτικές
1
Like
30.718
Πόντοι
8.006
με αναρχιδους φιλε δεν μιλαω... συγγνωμη.
Εσβησες τα ποστ που ελεγες πως αμα κανεις καμακι σε καποια
θα σου κανουν μηνυση. Εκτος απο μιζερομαλακας εισαι και πουστης
γιατι τα εσβησες.

Εσυ (αναρχιδος και μιζερος γεροντοκορος ναυτικος) ο γλειφτης της βελβυ και ο αλλος που γαμαει παντρεμενες και το παιζει καμακι μαζι μου δεν εχετε κουβεντες. Για αυτο μην στελνεις αδικα ειναι η τελευταια απαντηση που παιρνεις  :grin:
Τωρα θυμηθηκα τον περσονα, που την τελευταια φορα που ηθελε να μου την πει, μου ειπε "τραβα πλυνε κανενα βρακι της βελβως".
Γιατι το ονομα της Βελβυ συνδυαζεται με καθε τι απαξιωτικο???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θυμασαι που τσακωνοσουν με τον παιχτουρα? :birdman:

ουτε με το μεμο δεν τσακωνεσαι τοσο :birdman:
ναι φιλε :birdman:.....ηταν μια κρισιμη εποχη για το σαιτ :birdman:....καλοκαιρι,ολοι στην παραλια :birdman:.κανεις δεν εκανε εγγραφη :birdman:.....κατι επρεπε να κανω :birdman:......πεφταν και τα μπανερακια.... :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τωρα θυμηθηκα τον περσονα, που την τελευταια φορα που ηθελε να μου την πει, μου ειπε "τραβα πλυνε κανενα βρακι της βελβως".
Γιατι το ονομα της Βελβυ συνδυαζεται με καθε τι απαξιωτικο???

δεν απαξιωνω την βελβυ

για τον γλειφτη της λεω.

Γενικα ο μαστερ21 που σβηνει μηνυματα και ειναι αναρχιδος δεν εχει κανει ποτε στην ζωη του καμακι και μπαινει και λεει για γκομενες... ο λουτσος προυτσος που ειναι σουπια απο μπροστα και απο πισω τσατιζεται και ο μαξιμιλιαν που ειναι παντρεμενος και καυχιεται οτι γαμαει αλλες παντρεμενες ειναι οι 3 χειροτεροι μου. ΕΙναι σε μαυρη λιστα  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.020
Κριτικές
1
Like
30.718
Πόντοι
8.006
δεν απαξιωνω την βελβυ

για τον γλειφτη της λεω.

Γενικα ο μαστερ21 που σβηνει μηνυματα και ειναι αναρχιδος δεν εχει κανει ποτε στην ζωη του καμακι και μπαινει και λεει για γκομενες... ο λουτσος προυτσος που ειναι σουπια απο μπροστα και απο πισω τσατιζεται και ο μαξιμιλιαν που ειναι παντρεμενος και καυχιεται οτι γαμαει αλλες παντρεμενες ειναι οι 3 χειροτεροι μου. ΕΙναι σε μαυρη λιστα  :grin:
Ηρεμείς ποτέ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
με αναρχιδους φιλε δεν μιλαω... συγγνωμη.
Εσβησες τα ποστ που ελεγες πως αμα κανεις καμακι σε καποια
θα σου κανουν μηνυση. Εκτος απο μιζερομαλακας εισαι και πουστης
γιατι τα εσβησες.

Εσυ (αναρχιδος και μιζερος γεροντοκορος ναυτικος) ο γλειφτης της βελβυ και ο αλλος που γαμαει παντρεμενες και το παιζει καμακι μαζι μου δεν εχετε κουβεντες. Για αυτο μην στελνεις αδικα ειναι η τελευταια απαντηση που παιρνεις  :grin:
Εκτος απο μπουλης εισαι και βλαμενος.Ειχαμε συζητηση με αλλο παιδι για καποιο θεμα για μυνησεις.Και δεν ηταν στο σπαμοθρεντ που εψαχνες εσυ.Και το μονο που ειπα ηταν οτι αν πεσεις σε καποια στριμενη,μπορει να σου κανει μυνηση αν θελει,για το τιποτα,σαν παρενοχληση.Τωρα πως στο διαολο καταλαβες εσυ,οτι εννοουσα αν κανεις καμακι θα φας και μυνηση,ενας θεος το γνωριζει.και πραγματικα,στην περιπτωση σου ολοι σηκωνουν πλεον τα χερια ψηλα. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Τωρα θυμηθηκα τον περσονα, που την τελευταια φορα που ηθελε να μου την πει, μου ειπε "τραβα πλυνε κανενα βρακι της βελβως".
Γιατι το ονομα της Βελβυ συνδυαζεται με καθε τι απαξιωτικο???
ε....χμ.....το απαξιωτικο στην προταση νομιζω ειναι το βρακι.....δλδ αν σου λεγε πλυνε κανα βρακι του μπολντ θα ησουν οκ; :think:
 

Επισκέπτης
ΠΟιος ασχολειτε μαζι σου ρε νουμερο
εσυ μου ποσταρισες πρωτη  :2funny: :2funny: :2funny:
βρε μαλακισμενο καθυστερημενο ντεμεκ κουραδομαγκακι ποσο μογγολο παιζει να εισαι?ποσταρα και απευθυνθηκα στη λουκ και πεταχτηκες σαν την πορδη.γιατι σ'αρεσει να αυτοξεφτιλιζεσαι?να στο πω αλλη μια.αν εχεις τα κοτσια ελα να με κοιτας στα ματια και να μου μιλας ετσι.οχι τζαμπα μαγκας πισω απο το πληκτρολογιο.κοτα λυρατη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.020
Κριτικές
1
Like
30.718
Πόντοι
8.006
βρε μαλακισμενο καθυστερημενο ντεμεκ κουραδομαγκακι ποσο μογγολο παιζει να εισαι?ποσταρα και απευθυνθηκα στη λουκ και πεταχτηκες σαν την πορδη.γιατι σ'αρεσει να αυτοξεφτιλιζεσαι?να στο πω αλλη μια.αν εχεις τα κοτσια ελα να με κοιτας στα ματια και να μου μιλας ετσι.οχι τζαμπα μαγκας πισω απο το πληκτρολογιο.κοτα λυρατη.
Λειρατη εννοεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom