Νέα

Λευκορωσία - Μίνσκ Πληροφορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos fkr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 697
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Aπολυτε τυπε που εισαι που σου τραγουδανε τα κοριτσια??  :rockon:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
βρε ακου με και πανε ΝΕΧΤ να βρεις αυτο που ψαχνεις...


Υ.Γ. χωρις πλακα, προσεχτε σαυτο το βιντεο ποσες ειναι μονες τους γυρω απο την πιστα και χορευουνε (ψαρευουνε)

Μινσκακι φορ εβερ λεμεεεε  :rockon: :rockon:

να σε δω να χορευεις με μια μπλουζα με την μαπα του καρατζαφυρερ απο πισω και τι στον κοσμο ρε φασιστακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
να σε δω να χορευεις με μια μπλουζα με την μαπα του καρατζαφυρερ απο πισω και τι στον κοσμο ρε φασιστακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκει φοραω μπλουζα με τη μαπα της προεδραραςςς  :rockon: :rockon:

Belarus-president-Alexand-007-300x180.jpg
 

Επισκέπτης
μεμοθεωρια Νο.1234:

τα ρωσσικα τα μιλας στις ντισκο

στο δρομο εισαι ενας χαμενος τουριστας που ψαχνει για βοηθεια/πληροφοριες/κλπ

μπες σε οποιο εμπ.κεντρο θες, βρες την πιο ομορφη, αρχισε να της μιλας μεταξυ αγγλικων, ρωσσικων και νοηματικης  και ζητα βοηθεια για να αγορασεις κατι  (π.χ. ενα σαμπουαν για τα μαλλια ναναι και φτηνο). Θα σε παρει απο το χερακι και θα σε παει εκει να σε βοηθησει να το παρεις. Μετα μπορεις να της πεις την πας απεναντι που εχει τα εστιατορια για φαγητο για να την ευχαριστησεις...θα ερθει (προτιμισε να την πας για σουσι σε αυτο με την ασπρη τεντα πανω στο δρομο)

Επισης καλο κολπο ειναι να τους ζητησεις να σου πουνε που εχει νετ καφε, εχει ενα απεναντι απο τη βουλη τους (αρκετα μακρια απο την πιατσα που λεμε), θα σε πανε με τα ποδια να σου δειξουνε που ειναι...εκει τις κρατας να κερασεις γλυκακι (οχι καφε) για να τις ευχαριστησεις. Θα ερθει...και γλυκο εκει (π.χ. μια τιραμισου) τρωνε μια φορα το χρονο...

μεχρι εδω μπορω να σε βοηθησω, απο κει και περα το παιχνιδι ειναι στα χερια σου με αβανταζ  ;)

guarantee 100% by memosan ;)
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!ξεροχινο με μεμοθεοριεσ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
:cum: :cum: :cum: :cum:
αντε να γινει πολεμος να ερχονται προς τα εδω τα λευκορωσιδια τυπε :grin:
τυπε προσεξε τη λεπτομερεια,

εχει πιασει καταιγιδα, η σκηνη δεν εχει στεγαστρο και τα κοριτσια συνεχιζουνε σα να μη τρεχει τιποτα....και ειναι και χειμωνας....

ποια Ελλεηνιδα θα καθοτανε σε τετοιες συνθηκες??? Ειναι μεγαλες καλλλιτεχνιδες λεμεεε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε προσεξε τη λεπτομερεια,

εχει πιασει καταιγιδα, η σκηνη δεν εχει στεγαστρο και τα κοριτσια συνεχιζουνε σα να μη τρεχει τιποτα....και ειναι και χειμωνας....

ποια Ελλεηνιδα θα καθοτανε σε τετοιες συνθηκες??? Ειναι μεγαλες καλλλιτεχνιδες λεμεεε  :rockon: :rockon: :rockon:
τυπε τα εχει σκληραγωγησει ο προεδρας :grin:

τυπε παρατηρησα οτι τα μελαχρινα λευκορωσιδια φαινονται πιο καυλιαρικα
ισχυει αυτο?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
τυπε τα εχει σκληραγωγησει ο προεδρας :grin:

τυπε παρατηρησα οτι τα μελαχρινα λευκορωσιδια φαινονται πιο καυλιαρικα
ισχυει αυτο?
τυπε, γενικα τα μελαχροινα ρωσσιδια/ουκρανιδια/λευκορωσσιδια ειναι αντε γεια....

http://[URL unfurl="true"]www.topnews.in/light/files/Dasha-Astafieva.jpg[/img[/URL]]
[img]http://3.bp.blogspot.com/_iAS-W9eZdLg/SKONmzPSBJI/AAAAAAAAAL4/3tFdH9PzxSA/s320/dasha-astafieva-playboy.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.novinite.com/media/images/2006-04/62777.jpg[/img[/URL]]
[MEDIA=youtube]G-IG-kdwmEg&playnext=1[/MEDIA]


:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
λιγο τεχνη ακομα για τον Απολυτο τυπο... :rockon: :rockon:

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
τυπε ειναι και θρησκα τα λευκορωσιδια :2funny:
bela18.jpg
πατρις , θρησκεια, οικογενεια τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:


girls_in_army_01.jpg

law-offices-photos-army.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.worldaffairsboard.com/attachments/multimedia-jukebox-room/6791d1169721850-beautiful-army-girls-thread-girls121.jpg[/img[/URL]]
[img]http://cdn.theatlantic.com/static/infocus/victoryday051011/s_v20_13856904.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πατρις , θρησκεια, οικογενεια τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:


girls_in_army_01.jpg

law-offices-photos-army.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.worldaffairsboard.com/attachments/multimedia-jukebox-room/6791d1169721850-beautiful-army-girls-thread-girls121.jpg[/img[/URL]]
[img]http://cdn.theatlantic.com/static/infocus/victoryday051011/s_v20_13856904.jpg
bela19.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είμαι τώρα στην επαρχία της Λευκορωσίας και τι να πω;Αυτό που συμβαίνει εδώ δεν έχει καμία σχέση με ο,τι έχω δει μέχρι τώρα.Μιλάμε για παράλληλο σύμπαν.Μερικά δεδομένα:
1.Πόλεις σοβιετικού τύπου με τεράστιες λεωφόρους μεγάλα κτίρια πλατείες
2.Ανθρωποι σοβιετικού τύπου ξανθοί ψηλοί μπρατσωμένοι όπως οι σοβιετικοί στις ταινίες του Σταλόνε
3.Γκόμενες εκπληκτικού επιπέδου.Καραμούναροι.Τέτοιο πράγμα δεν έχω δει πουθενά(Πράγα,Μπρατισλάβα,Πολωνία,Κίεβο για να αναφέρω μερικά από τα ιερά τέρατα) απλά η μουνοθύελλα της Λευκορωσίας δεν παίζεται.Μία στις δύο γκόμενες είναι μούναρος και το ταλέντο έχει μείνει όλο στη χώρα(δεν την έχουν κάνει οι μουνάρες για πιο πλούσιους προορισμούς όπως σε Τσεχία Πολωνία).Οπότε η εμπειρία είναι γνήσια σλαυική μιλάμε για την κορυφή του σλαυικού μουνιού το απόλυτο δείγμα.
Ερχόμαστε τώρα στο δια ταύτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
1.Καμάκι στο δρόμο.Η απόλυτη αποτυχία.Οι γκόμενες εδώ δε μιλάνε σε αγνώστους στο δρόμο.Πολύ χειρότερα από Πολωνία Ουκρανία.
2.Καμάκι στη ντίσκο.Εδώ τα ποσοστά επιτυχίας είναι εκπληκτικά.Σχεδόν όλες οι γκόμενες ανταποκρίνονται στο καμάκι στη ντίσκο και ο λόγος είναι απλός(ο κάμακερ πληρώνει τα ποτά για τη γνωριμία.Αγαπημένα ποτά σαμπάνια,κοκταίηλ,βότκα.Τιμές πολύ καλές λόγω της πρόσφατης υποτίμησης του ρουβλίου).
3.Καμάκι μέσω ίντερνετ.Αρκετά αποδοτικό αλλά γνωριμία με περίεργες γκόμενες.
Βασικά σήμερα δεν προλάβαινα τα ραντεβού.Κυκλοφορούσα από τη μία περιοχή της πόλης στην άλλη.Αμέτρητο πιώμα στη ντίσκο.Γάμευση μιας γκόμενας από τη ντίσκο μετά προσφορά μικρού δώρου(φορέματος) αξίας 50 ευρώ.Η γκόμενα είχε δυο φίλες στη ντίσκο εκ των οποίων η μία μέθυσε και άρχισε το στριπτίζ.Τελικά έκατσε δίπλα μου με το στρινγκ και το σουτιέν έξω.Η κατάσταση ήταν εντέλώς σουρεαλιστική.Το απόλυτο ήταν όταν ρίχτηκε στον ταξιτζή και άρχισε να τον δαγκώνει και να τον γλύφει μέχρι που ο τύπος αναγκάστηκε να σταματήσει το ταξί.Πιο πριν την πέταξαν έξω από το κλαμπ γιατί δε συγκρατιόταν χόρευε στους στύλους και στα τραπέζια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Την άλλη μέρα η γκόμενα με κάλεσε σε συγκέντρωση φίλων για μαύρισμα στο ποτάμι.Μιλάμε το τι ψώλες κυκλοφοράνε εκεί άλλο πράγμα.Η γκόμενα ενός είχε ανοιχτό το μαγιό στα πλάγια και φαινόταν το μουνί οι άλλες ήταν με τα στρινγκ,δίπλα μας τόπλες κάτι θεικά μουνιά και όλα αυτά στο μέσο της πόλης.Κάποια στιγμή μία δίπλα μας τα πέταξε όλα και έκανε ηλιοθεραπεία γυμνή.
Βασικά πίναμε συνέχεια βότκα χάνεις την αίσθηση του χρόνου.Σήμερα που γάμησα τη γκόμενα μου είπε οτι αν θέλω μπορεί να κανονίσει να γαμήσω και τις φίλες της που κάναμε μπάνιο μαζί.
Κάτι άλλες τύπισσες μου γνώρισαν ένα μπάρμπα που μου ζήτησε να παντρευτώ μια γνωστή του.Μετά μου πρότεινε να παντρευτώ και τις 4 φίλες.Το τι παρανόια παίζει άλλο πράγμα.Στη ντίσκο εκτός από φουσκωτούς(κάτι Σλαύοι με τεράστιους λαιμούς) υπάρχει στρατός και βλέπεις κάτι θεόρστους τύπους με παραλλαγή ντουλάπες να περπατάνε ανάμεσα στα θεικά μουνιά.
Μια άλλη γκόμενα με έφερε σπίτι της και πριν γίνει η γάμευση κατέφτασε η μάνα της και έπρεπε να φύγω.Γενικά σόδομα και γόμορα.Περίεργες καταστάσεις.Δεν είναι καθαρές οι καταστάσεις όπως στην Ουκρανία.Πάντα κάπου μπλέκεις.Αλλά αν κάνεις γνωριμίες μετά τις γαμάς όλες σουβλάκι.Η πληρότητα των αισθήσεων.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δόξα και τιμή στο Λουκασένκα που κράτησε το μουνί στη χώρα αλλά ο πούστης έκανε τις γκόμενες επιφυλακτικές στους ξένους.Φοβούνται γιατί δεν ξέρουν τι καπνό φουμάρεις.Χτες ένας Λευκορώσος μου εξηγούσε γιατί η Πολωνία είναι κατά της γνώμη του η τέλεια χώρα.Αλλοι μου λένε τι γαμάτη είναι η Ρωσία αλλά όλοι συμφωνούν για την Ουκρανία οτι είναι εντελώς σκατά εκτός από το Κίεβο το οποίο το θεωρούν πόλη κλάσσης.Πραγματικά ο βαλκάνιος τσομπάνης νιώθει κάπως μειονεκτικά απέναντι σε αυτά τα μεγαθήρια.
 

Επισκέπτης
Την άλλη μέρα η γκόμενα με κάλεσε σε συγκέντρωση φίλων για μαύρισμα στο ποτάμι.Μιλάμε το τι ψώλες κυκλοφοράνε εκεί άλλο πράγμα.Η γκόμενα ενός είχε ανοιχτό το μαγιό στα πλάγια και φαινόταν το μουνί οι άλλες ήταν με τα στρινγκ,δίπλα μας τόπλες κάτι θεικά μουνιά και όλα αυτά στο μέσο της πόλης.Κάποια στιγμή μία δίπλα μας τα πέταξε όλα και έκανε ηλιοθεραπεία γυμνή.
Βασικά πίναμε συνέχεια βότκα χάνεις την αίσθηση του χρόνου.Σήμερα που γάμησα τη γκόμενα μου είπε οτι αν θέλω μπορεί να κανονίσει να γαμήσω και τις φίλες της που κάναμε μπάνιο μαζί.
Κάτι άλλες τύπισσες μου γνώρισαν ένα μπάρμπα που μου ζήτησε να παντρευτώ μια γνωστή του.Μετά μου πρότεινε να παντρευτώ και τις 4 φίλες.Το τι παρανόια παίζει άλλο πράγμα.Στη ντίσκο εκτός από φουσκωτούς(κάτι Σλαύοι με τεράστιους λαιμούς) υπάρχει στρατός και βλέπεις κάτι θεόρστους τύπους με παραλλαγή ντουλάπες να περπατάνε ανάμεσα στα θεικά μουνιά.
Μια άλλη γκόμενα με έφερε σπίτι της και πριν γίνει η γάμευση κατέφτασε η μάνα της και έπρεπε να φύγω.Γενικά σόδομα και γόμορα.Περίεργες καταστάσεις.Δεν είναι καθαρές οι καταστάσεις όπως στην Ουκρανία.Πάντα κάπου μπλέκεις.Αλλά αν κάνεις γνωριμίες μετά τις γαμάς όλες σουβλάκι.Η πληρότητα των αισθήσεων.
απο γλωσα? τι γινεται?μιλανε καθολου Αγγλικα?
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.132
Κριτικές
3
Like
4.165
Πόντοι
736
Αρχηγέ σε ποια πόλη είσαι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom