Νέα

Χύνουν οι πουτάνες με πελάτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθην πρόσφατα μια κορασίδα σε στούντιο. Κατά τη διάρκεια της πράξεως βλέπω ξαφνικά τη κοπελα να σταματά  και μου κάνειι ... "i'm cuming" και μου ζήτησε να σταματήσουμε καθώς το μουνί της δε μπορούσε μετά "να με δεχθεί ξανά".Μόλις τέλειωσα κι εγώ... τη ρώτησα αν ήταν αλήθεια ότι έχυσε ή προσποιήθηκε κι αυτή επέμενε πως ναι. Φαινόταν ειλικρινής πάντως :think:

να σημειώσω πως ήμουν ο πρώτος της στη βάρδια.. έίχα τρελές καύλες και τη γαμούσα αρκετή ώρα και με πολύ πάθος.ίσως βέβαια (σκέφτηκα) να θέλει και να φύγει οπότε σου λέει κάτσε να του πω τίποτα τέτοιο να τσιμπήσει.

Οι πιο έμπειροι του αθλήματος τι λένε; παίζει να χύσει μια εργαζόμενη κοπέλα...αν τους έχει τύχει κ.λ.π

σας ευχαριστώ..

μετά τιμής.

;) :sunglasses:Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ :) :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω προσωπικα μονο με μια κοντεψαμε να φτασουμε σε τετοιο σημειο

γενικα πηγαινα να της κανω διαφορα κολπα και με σταμάταγε με παράκληση για να μην τελειωσει και αυτη

γτ δεν συνέχησες ρε πιροκαυλε?  :rockon: :rockon: :rockon:

θα εβλεπες ριαλ sqouirting  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
το ζήτημα είναι να χύνουν οι πελάτες με τις 'τανες...
κανονικά, θα΄πρεπε να χρεώνουν το service με τα χυσίματα...
2 shots->100€, 3 shots->150€...
τόσος αλτρουισμός πια!!!!  :uglystupid:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ναι μου εχει τυχει .. αλλα δεν ειναι και να νοιθεις περιφανος .. απλα ετυχε και ειχε καυλες
αν εχετε και καλη χημεια δε θελει πολυ ...
Οταν σηκωθηκε παραπατουσε και μου ειπε ζαλιστηκα :tooth:

Επισης μου ειχει τυχει να το παιζει χυνω και καλα για να με κανει να χαρω ..
Oπως και επεισης να παριστανει οτι τελειωσε επιδη ειχαμε αργησει οντως και δε ηθελε να μου πει
τελειωνε μαλακα .....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ναι μου εχει τυχει .. αλλα δεν ειναι και να νοιθεις περιφανος .. απλα ετυχε και ειχε καυλες
αν εχετε και καλη χημεια δε θελει πολυ ...
Οταν σηκωθηκε παραπατουσε και μου ειπε ζαλιστηκα :tooth:

Επισης μου ειχει τυχει να το παιζει χυνω και καλα για να με κανει να χαρω ..
[glow=red,2,300]Oπως και επεισης να παριστανει οτι τελειωσε επιδη ειχαμε αργησει οντως και δε ηθελε να μου πει
τελειωνε μαλακα .....[/glow]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ο μετρ του γυναικείου οργασμού!
ο μετρ ειναι ενας... που εισαι ρε xilnik...? εισαι ωραιος
bowing-036.gif
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Με εμενα χυνουν και τα δεντρα. :zfuck: :rockon: :rockon:







Σε πολυ σπανιες στιγμες να χυνουν με τοσο καυλι που εχουν φαει ουτε πολυορκιτικο κριο δεν θα νιωθουν.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
εγω μια φορα μπαινω σε μια και ημουνα ηδη ντουρος μου κανει πιπα 10 δευτερα και μετα τη γυρναω για  :knockinb: μετα απο 1 λεπτο τελειωνω και λεω οχι ρε πουστη τελειωσα και λεει
και εγω μωρο μου  :2funny: γαμηθηκα να γελαω
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Απαντώ στο ερώτημα του ποστ: Πολύ-πολύ σπάνια (και είναι λογικό, αφού γι' αυτές το σέξ δεν είναι ευχαριστηση αλλά επάγγελμα).
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι χύνουν
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Καποιες φορες, με μια συγκεκριμενη κοπελα -ιεροδουλη μου εχει συμβει  να τελειωσει στα αληθεια.Επαιρνα μια συγκεκριμενη σταση που μου αρεσε και εμενα και συγχρωνος εγλυφα το στηθος της για αρκετη ωρα,καταλαβαινα οτι η κορυφωση ηταν αληθηνη γιατι εκεινη την ωρα ειχε σπασμους,κοκκινιζε και οι κινησεις της,την ωρα της κορυφωσεις ηταν καπως ατσουμπαλες.Παντως δεν με χαλαγε καθολου,ενιωθα σαν να ειμαι με τη κοπελα μου ;)
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.411
Like
1.849
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθην πρόσφατα μια κορασίδα σε στούντιο. Κατά τη διάρκεια της πράξεως βλέπω ξαφνικά τη κοπελα να σταματά  και μου κάνειι ... "i'm cuming" και μου ζήτησε να σταματήσουμε καθώς το μουνί της δε μπορούσε μετά "να με δεχθεί ξανά".Μόλις τέλειωσα κι εγώ... τη ρώτησα αν ήταν αλήθεια ότι έχυσε ή προσποιήθηκε κι αυτή επέμενε πως ναι. Φαινόταν ειλικρινής πάντως :think:

να σημειώσω πως ήμουν ο πρώτος της στη βάρδια.. έίχα τρελές καύλες και τη γαμούσα αρκετή ώρα και με πολύ πάθος.ίσως βέβαια (σκέφτηκα) να θέλει και να φύγει οπότε σου λέει κάτσε να του πω τίποτα τέτοιο να τσιμπήσει.

Οι πιο έμπειροι του αθλήματος τι λένε; παίζει να χύσει μια εργαζόμενη κοπέλα...αν τους έχει τύχει κ.λ.π

σας ευχαριστώ..

μετά τιμής.

;) :sunglasses:Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ :) :sunglasses:

Γιατί οχι ??? επειδή κάνουμε αυτή την δουλειά και απαγορεύουμε το εαυτό μας, εμείς δεν έχουμε ορμόνες ???? έχουμε ζωντανό σόμα και δεν ήμαστε ανεστιτες !

Ιδικά η ιερόδουλη έχει ποιο ερεθισμένη ορμόνες  λόγο συνέχειας επαφή, πάρα μια γυναικά εκτός χορού !!!


   
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Γιατί οχι ??? επειδή κάνουμε αυτή την δουλειά και απαγορεύουμε το εαυτό μας, εμείς δεν έχουμε ορμόνες ???? έχουμε ζωντανό σόμα και δεν ήμαστε ανεστιτες !

Ιδικά η ιερόδουλη έχει ποιο ερεθισμένη ορμόνες  λόγο συνέχειας επαφή, πάρα μια γυναικά εκτός χορού !!!


   
:rockon:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Nαι- ιδίως αν ειναι πρωι και είσαι ο πρώτος της βαρδιας της- και δεν εχει κανει διπλο- τριπλοβαρδια - συμβαινει  συχνότερα
Η μαρια  έχει δικιο
Παιζουν βεβαια  και αλλα-   χημείες -- πελατειακες σχέσεις  κλπ
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
Με μένα χύνουν κάθε φορά.Υπάρχουν μάλιστα φορές που χύσανε  με το που με είδανε να κάθομαι στο σαλονάκι του ντέλου/στούντιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom