Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Χτες βράδυ στη Λέλας Καραγιάννη πήγα στο στούντιο και με μάγκωσαν οι μπλε, λέγοντάς μου ότι πάω σε μια κατάληψη δίπλα. Ρε παιδιά στο στούντιο πάω. Παίζει κάνα καλό κομμάτι; μου λένε. Δεν ξέρω τους λέω θα δείξει. Με άφησαν τελικά, είδα, ήταν μια Λία άκυρη τελείως, και απήλθα.
Πλάκα κάνεις ή όντως έτσι έγινε ?  :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ολιγοήμερες διακοπές στην Θεσσαλία παρέα με τους αγαπητούς  συναγωνιστές Biker, Lex80 και SPEED και δεν ήταν δυνατόν να μην επισκευτούμε τα τοπικά ιδρύματα.

Ξεκίνημα με την VILLA EROTICA

Στο  5ο χιλιόμετρο της Εθνικής οδού Λαρίσης – Τρικάλων.
Πολυτελής περιφραγμένος χώρος, δυο στρεμμάτων περίπου, με άνετο παρκινγκ και 3 μικρά σπιτάκια που το κάθε ένα λειτουργεί σαν ξεχωριστό studio.

Είσοδος στο πρώτο ίδρυμα και η τυπική υπηρεσία μας προλόγισε την Κατερίνα. Νεαρή ξανθή με κοντά μαλλιά, τατουάζ στην μέση, μικρό στήθος και piercing στο αριστερό φρύδι. Σώμα μοντέλου και πρόσχαρη διάθεση.

Στο δεύτερο η ιδια η κοπέλα έκανε χρέη υπηρεσίας, αναλύοντας μετά από αίτημα μου τα προγράμματα. 30 το απλό, 50 στο ένα τέταρτο. Προβληματίστηκα αρκετά, με αυτή της την δήλωση. Ξανθιά με καρε μαλλιά, εντυπωσιακό στήθος, ωραία παρουσία. Δεν μας είπε το ονοματάκι της.

Στο τρίτο ίδρυμα, ο κύριος επί της υποδοχής, με χτύπησε φιλικά στην πλάτη, λέγοντας μας ότι η κοπέλα έχει κλείσει πρόγραμμα μιας ώρας.

Προορισμός η VILLA ΕΠΟΧΗΣ SOULA,

Εξαιρετικός χώρος. Σε ένα αχανές οικόπεδο 1,5 χιλιόμετρο από την διασταύρωση της Εθνικής οδού Λαρίσης – Συκουρίου ένα πολυτελές συγκρότημα με γκαζόν, ιδιόκτητο παρκινγκ πολλών θέσεων , άνετους χώρους με ανετότατη πρόσβαση για άτομα με κινητικά προβλήματα. Ακριβώς στον παράδρομο της Εθνικής οδού στο ρεύμα προς Λαμία. Επίσης 3 οικήματα τα οποία αποτελούσαν διαφορετικό studio το κάθε ένα.

Στο πρώτο: Λέϊλα, νεαρή,  μελαχρινή, αρκετά ναζιάρα στο σαλόνι, Φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Λεπτομέρειες για τις αποδόσεις της στα ενδοτέρα στην κριτική του Lex80.

Δεύτερο ίδρυμα: Τζένη. Ελληνίδα κατά δήλωση της ευγενέστατης υπηρεσίας. Ο χώρος άπαιχτος, ειδικά το πριβέ δωμάτιο, στο όποιο με πολύ περηφάνεια μας ξενάγησε στον κάτω όροφο του ιδρύματος η υπηρεσία. Ξανθή. Ψηλή, νταρντάνα, μακριά μαλλιά, γυναίκα, που σου γεννάει όρεξη για sex. . Λεπτομέρειες για τις αποδόσεις της στα ενδοτέρα στην κριτική του SPEED.

Κάρλα εκ Ρωσίας η τρίτη εργαζομένη. Μελαχρινή με δυο ξανθές ανταύγειες .Στήθος από σιλικόνη, πολύ καλής ποιότητας, τουρλωτό κωλαράκι Ο χώρος επίσης εξαιρετικός. Λεπτομερές για τις αποδόσεις της στα ενδοτέρα στην κριτική μου.

Εκεί που θέλω να σταθώ (κάτι που έκανε μεγάλη εντύπωση σε όλους μας) είναι ότι οι ποικιλίες στα προγράμματα δεν ήταν στις υπηρεσίες, αλλά στον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο.
Δηλαδή: Το απλό 30 στηνVilla, 40 στην Soula. Το πρόγραμμα των 50στην villa Erotica είχε ένα τέταρτο, 200 ευρώ την μισή ώρα (με τζακούζι), 400 μια ώρα στην Soula.!!!

Από extra υπηρεσίες, στην Villa Erotica μας αναφέρθηκε, το ελεύθερο στοματικό στα 100, 150 φουλ πρόγραμμα (άνευ πρωκτικού) 60 ευρώ το 69 . Όλες οι υπόλοιπες διαφορές ήταν σε χρόνο. Καμία αναφορά σε αυταρχικό, sex show, ποδολαγνίες και λοιπά που υπάρχουν στην Αθήνα.

Αυτά τα ολίγα επί του παρόντος…..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Στο Βουνο περασα εγω !!
Την Μαντονα καθησα και την ειδα και ειναι οντος καλυτερη εμφανησιακα με το κοντο μαλλι απο τοτε που την ειχα συναντηση στα τελη Αυγουστου !!!!
Οχι δεν καθησα για τα παιρετερω λογο ανωτερας βιας ( αγαπουληδες around  )και επειδη σεβομαι τον εαυτο μου και δεν γαμαω με το κουπονι τα τελευταια 5 χρονια !!!
Πηγα δυο οροφους πιο πανω οπου με εκανε κουκλο η Μαριαννα η οποια συμφερει απο καθε αποψη !! ;)

Waiting list     = 0
Time in the room = 40 min

Oποιος επιασε το νοημα το επιασε οι υπολοιποι στην Μαντονα !!! ;)

Καλο ΣΚ Παιχτες !!

:2funny: :2funny: :2funny:Ετσι........... Δεν σου αρεσουν οι ουρες αναμονης για ενα γαμησι!!  :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τύπε, την αδικείς την Ιρένα. Είναι όντως εξαιρετική και άψογη επαγγελματίας.
Θυμάμαι μια φορά που είχε κάπως μειωμένη απόδοση, επειδή την είχαν βάλει την προηγούμενη 11 βράδυ-5 πρωί και 10 πρωί-5 απόγευμα, μου ζήτησε συγγνώμη μόλις τελειώσαμε.
Καμιά σχέση με ξεπέτες και ψωνισμένες που την έχουν δει Next Top Model.
Θα συμφωνησω. :thumbsup:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Εντόπισα δυο νέα καλά κορίτσια στο Γκρις Λέιντις..!
Μια Εμμανουελ στο Ισμήνης 2, που θα 'ναι αύριο 10:00-20:00

Κ μια ξανθιά Έρικα με σιλικόνη σε στήθος κ χείλη στο Παπαδοπούλου 2..!

Τις ξέρει κανείς..; Μήπως οι φωτο είναι πάλι μούφα..;
 

Συνημμένα

  • Έρικα pic_102112881832337618lathen.jpg
    Έρικα pic_102112881832337618lathen.jpg
    379,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Like
10
Πόντοι
1
Πλάκα κάνεις ή όντως έτσι έγινε ?  :2funny:
Αν και δεν εχω επισκεφτει το 35,παροτι υπερφανατικος προσκυνητης της τσαρινας! γνωριζω οτι στο 37(λογικα ειναι διπλα!)εχουνε "καταληψη/στεκι" οι γνωστοι"αγνωστοι"(3/4 φακελωμενοι και 1/4 γονοι "βορειων προαστειων") αναρχικοι/wannabe αυτονομοι. Οι "μπλε" ειναι φιλοι μας.....(μεγαλοι μπουρδελιαρηδες!)
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Εντόπισα δυο νέα καλά κορίτσια στο Γκρις Λέιντις..!
Μια Εμμανουελ στο Ισμήνης 2, που θα 'ναι αύριο 10:00-20:00

Κ μια ξανθιά Έρικα με σιλικόνη σε στήθος κ χείλη στο Παπαδοπούλου 2..!

Τις ξέρει κανείς..; Μήπως οι φωτο είναι πάλι μούφα..;
Aσε την Παπαδοπουλου καλυτερα !!!
Εκτος αν θες να παρεις τα ρισκα σου βυζολαγνε !!!
Αλλα μετα μην λες οτι δεν σου ειπαμε !!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Aσε την Παπαδοπουλου καλυτερα !!!
Εκτος αν θες να παρεις τα ρισκα σου βυζολαγνε !!!
Αλλα μετα μην λες οτι δεν σου ειπαμε !!! :grin: :grin: :grin: :grin:

ποιά είναι τα ρίσκα. πες με π.μ αν έχεις πρόβλημα
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
μολις περασα απο αχαρνων 85, δουλευει η μιρελα.... :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
φιλε νομιζω οτι δουλευει μονο βραδυ...αν εισαι λατρης του  :tits: πηγαινε....
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
Εντόπισα δυο νέα καλά κορίτσια στο Γκρις Λέιντις..!
Μια Εμμανουελ στο Ισμήνης 2, που θα 'ναι αύριο 10:00-20:00

Κ μια ξανθιά Έρικα με σιλικόνη σε στήθος κ χείλη στο Παπαδοπούλου 2..!

Τις ξέρει κανείς..; Μήπως οι φωτο είναι πάλι μούφα..;

δίχως να βάζω το χέρι στη φωτιά...αλλά μυρίζει τρανσίλα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εντόπισα δυο νέα καλά κορίτσια στο Γκρις Λέιντις..!
Μια Εμμανουελ στο Ισμήνης 2, που θα 'ναι αύριο 10:00-20:00

Κ μια ξανθιά Έρικα με σιλικόνη σε στήθος κ χείλη στο Παπαδοπούλου 2..!

Τις ξέρει κανείς..; Μήπως οι φωτο είναι πάλι μούφα..;
Η Εμμανουελ ειναι οπως στις φωτος!
Ομορφη κοντοτουμπανη αλλα απο σερβις απλα τιμαει το 50αρικο..δεν εχει το κατι παραπανω που θα σε κανει πελατη της!Για μια φορα ειναι οκ παντως
Για την αλλη οτι σου ειπε ο BABY!


 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αλινα (καινουρια) - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω):Αλεξανδρα - Ιβανα - Τζενη
[size=16pt]Νεο![/size] Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Ρανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Σιμονα - Σιμονα
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - Αμαντα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Eγώ να γράψω λίγα πράγματα για την Μαριάννα από Κ3 και Κ4!!!!!
Ρωσσίδαρα με καταπληκτικό σέρβις και εμφάνιση!!!!!
Την τελευταία φορά που την είδα "φύσαγε".....
Αεράτη, με αυτοπεποίθεση στα ύψη.....κουκλάρα!!!!
Και στο δωμάτιο με έκανε κάτι παραπάνω από κούκλο!!!!!
Είναι "αντράκι" κανονικό, μια γυναίκα που πραγματικά δεν συναντάς κάθε μέρα!!!
Εγώ έχω συναντήσει γυναίκα με τόσο έντονη προσωπικότητα μόνο μια φορά ακόμα μέχρι σήμερα!!!!
Στα στούντιο, παρότι δεν έχω εμπειρίες με πάρα πολλές, μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι η μοναδική με εμφάνιση-σέρβις επιπέδου ct!!!!!!
Δεν αρκεί να γράψω απλώς μια κριτική για πάρτη της!!!!
Όσο καλή και αν είναι η κριτική μου, πραγματικά θα την αδικήσω!!!!!
Για μένα η Μαριάννα είναι μια κατηγορία μόνη της!!!!
Όσες φορές και να γράψω για άλλη, όσο καλά και να περάσω, ότι και να μου συμβεί....
......η Μαριάννα θα είναι πάντα κάτι παραπάνω από όλες!!!!!
Για την Μαριάννα ίσως να ξέρω τα λιγότερα.....αλλά στα μάτια της και στον τόνο της φωνής της αναγνώρισα κάτι.....!!!!
Τέτοιο "αντράκι" έχω γνωρίσει μόνο μια φορά ακόμα....
Και τότε είχα δει το ίδιο βλέμμα....τώρα πλέον το αναγνωρίζω και ξέρω!!!!!
Αυτό που έχει βάλει στόχο, θα το πετύχει, είμαι σίγουρος!!!!!

Υ.Γ.Είμαι κοκκινιστός και είμαι......καλά!!!!! :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom