Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Καβαλαω τη μηχανη, ξεκαβαλαω και ξανακαβαλω λαουρα!
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
338
Πόντοι
26
η εμμανουελα απο studio artemis τι λεει?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
η εμμανουελα απο studio artemis τι λεει?
Ειναι η Eμμανουέλα που δουλέυει Αγιου Μελετιου 37, Δροσοπουλου 95, και τωρα και Χαλκιδικης 83.
Μilf με καλες υπηρεσιες και καποιους ........φανατικους θαυμαστες.
Εγω προσωπικα εχω καλες αναμνησεις.

Μπορεις να δεις κριτικες γι΄αυτη στα παραπανω studio.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Κουταλα, να πω και τη γνωμημου για την συμπεριφορα των περισσοτερων μπουρδελιαρηδων, οπως την εχω αντιληφθει τα τελευταια χρονια που κανω το σπορ. Μαλλον λειπουν αυτοι που ευχαριστως θα μοιραστουν μια καλη πληροφορια. Μοναχοφαηδες και κρυψινοες οι περισσοτεροι, δυσκολευονται να μιλησουν στα σαλονια των στουντιο, η παραπληροφορουν, μην τυχον και μαθευτει το λαυρακι τους. Ασε που η ενοχη φαινεται να τους ακολουθει και περα απο την πορτα!
Αλλωστε εδω γραφουν διαπιστωμενα 10-20 και το θεμα το παρακολουθουν εκατονταδες η χιλιαδες. Αιτια? προφανως η αναγκη τους να μαθαινουν κι οχι να πληροφορουν.
Κι ετσι, προσθετοντας μια κρισιμη μαζα αγαπουληδων, ψεκαστων, μοντελοκυνηγων και πιτσιρικαδων με χαμηλα στανταρντ ικανοποιησης, επιπλεουν μετριες τανες και επιβραβευονται συμπεριφορες κακιστου δελου.

Ουφ, τα πα!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Βλεπεις τι εννοω Foot? :tooth:
Θα μου πεις τωρα δεν μου φταιει κανεις που δεν ειδα εγω τις κριτικες ή το θρεντ του Αντιοχειας αλλα το νοημα του συγκεκριμενου θρεντ αυτο δεν ειναι?

Δεν αντιλέγω, αγαπητέ :) Πάντως από κάπου θα πιαστεί κάποιος, θα πει κάτι για κάποια κοπέλα και μετά θα γίνει χαμός. Θα κρατήσει για λίγο και ύστερα είναι στο "χέρι" (και αλλού βέβαια) της κοπέλας εάν θα διατηρήσει τη φήμη της. Δεν κάνω παράθεση, αλλά για να απαντήσω και σε επόμενο post, κι εγώ πιστεύω ότι με τη σειρά μου, θα γίνει χαμός στις βάρδιες της Λάουρας αυτή την εβδομάδα, όπως ίσως και της Φρίντας που αναφέρθηκε σε κάποια post χθες και προχθές, αλλά αυτά έχει το site και κατά κάποιον τρόπο αυτή είναι η δυναμική του :) Και σκεφτόμενος τα studio που διαφημίζονται (25 τον αριθμό μόνο εδώ μέσα) σκέψου με πόσες εικόνες βομβαρδίζονται τα μέλη και οι επισκέπτες :) Τώρα, για την ενημέρωση δε νομίζω ότι είναι απαραίτητα να είσαι μοναχοφάης. Με το χαμό που γίνεται εδώ μέσα μπορεί να ακουστούν πολλές, το θέμα είναι πόσοι θα εστιάσουν σ'αυτά τα posts και πόσοι θα τα αγνοήσουν. Και όσον αφορά την ενημέρωση, σίγουρα πολλοί πρέπει να μπαίνουν απλά για να πάρουν μάτι, αλλά σκέψου ότι για να ενημερώσεις και σωστά πρέπει να ξέρεις και τί λες. Εγώ ήδη 2 φορές έχω φάει τα μούτρα μου :rolleyes:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Παιδια στο Κηφισου 60 εχει παει ποτε κανεις να πει εντυπωσεις ;;;;
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Ρε μαγκες η Ρανια απο Σπυρου Πατση εχει καμμια σχεση με Ρανια απο Κατεχακη;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν αντιλέγω, αγαπητέ :) Πάντως από κάπου θα πιαστεί κάποιος, θα πει κάτι για κάποια κοπέλα και μετά θα γίνει χαμός. Θα κρατήσει για λίγο και ύστερα είναι στο "χέρι" (και αλλού βέβαια) της κοπέλας εάν θα διατηρήσει τη φήμη της. Δεν κάνω παράθεση, αλλά για να απαντήσω και σε επόμενο post, κι εγώ πιστεύω ότι με τη σειρά μου, θα γίνει χαμός στις βάρδιες της Λάουρας αυτή την εβδομάδα, όπως ίσως και της Φρίντας που αναφέρθηκε σε κάποια post χθες και προχθές, αλλά αυτά έχει το site και κατά κάποιον τρόπο αυτή είναι η δυναμική του :) Και σκεφτόμενος τα studio που διαφημίζονται (25 τον αριθμό μόνο εδώ μέσα) σκέψου με πόσες εικόνες βομβαρδίζονται τα μέλη και οι επισκέπτες :) Τώρα, για την ενημέρωση δε νομίζω ότι είναι απαραίτητα να είσαι μοναχοφάης. Με το χαμό που γίνεται εδώ μέσα μπορεί να ακουστούν πολλές, το θέμα είναι πόσοι θα εστιάσουν σ'αυτά τα posts και πόσοι θα τα αγνοήσουν. Και όσον αφορά την ενημέρωση, σίγουρα πολλοί πρέπει να μπαίνουν απλά για να πάρουν μάτι, αλλά σκέψου ότι για να ενημερώσεις και σωστά πρέπει να ξέρεις και τί λες. Εγώ ήδη 2 φορές έχω φάει τα μούτρα μου :rolleyes:
Σωστα τα λες και εσυ και ο mounelanos!!!
Δυστυχως ομως ετσι ηταν ανεκαθεν η κατασταση και ετσι θα παραμεινει....οσο και να χτυπιεμαι εγω!!!
Το να φαει κανεις τα μουτρα του ειναι μεσα στο προγραμμα....δεν υπαρχει κανεις που να μην τις εχει φαει.....οπως δεν υπαρχει κανεις που να μην εχει φαει και φολες!!!Ειναι απαραιτητο και αυτο για να ξερεις τι λες και να ενημερωνεις σωστα!!! ;)

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μεσα στο καλοκαιρι, στο Θησεως 79 επαιζε μια Λολιτα, την εχει εντοπισει κανεις τωρα?
παιωνιου10 βραδυνη τελευταια και κανα αχαρνων106 ισως να τη πετυχεις.αν δεν την εχεις παρει,δε λεει και τιποτα(μεσα και απο κοντα χανει  σε εμφανιση).ευχαριστη χαμογελαστη αλλα μεχρι εκει.κριτικη στο αχαρνων106 αν θυμαμαι καλα ;)
 

petran69

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
παιωνιου10 βραδυνη τελευταια και κανα αχαρνων106 ισως να τη πετυχεις.αν δεν την εχεις παρει,δε λεει και τιποτα(μεσα και απο κοντα χανει  σε εμφανιση).ευχαριστη χαμογελαστη αλλα μεχρι εκει.κριτικη στο αχαρνων106 αν θυμαμαι καλα ;)

για την λολιτα που ηταν μιχαηλ βοδα λες, αυτη ειναι? ή αλλη λολιτα?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • 07092010127.jpg
    07092010127.jpg
    124 KB · Εμφανίσεις: 49

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
για την λολιτα που ηταν μιχαηλ βοδα λες, αυτη ειναι? ή αλλη λολιτα?
δεν εχω ιδεα για μιχαηλ βοδα φιλε,δεν ετυχε να παω ποτε σε αυτο.αυτη που λεω ειναι ξανθια, μετριας και βγαλε εμφανισης,λεπτη, 1.65 το πολυ,καμια 30 χρονων και επαιζε περσυ το χειμωνα κυριως στο παιωνιου10 και καμια φορα στα υπολοιπα της αλυσιδας.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
για την λολιτα που ηταν μιχαηλ βοδα λες, αυτη ειναι? ή αλλη λολιτα?
Η Λολιτα απο το Μ. Βοδα ειναι η Τζουλια στο Αλκαμενους 117!!!Πρωινα καποιες βαρδιες την εβδομαδα.....ρωτα στην ην. ενημ. για μπουρδελα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom