Νέα

Ζευγαρι σε τσοντοσινεμα!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggeloskalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τι δοξαζει ρε βλαμενε , εαν εισαι κανονικος ρε , τι το παιζεις πουστρακι τοτε και εδω μεσα ?? μαλακας εισαι ? :jerking: :jerking:

και μου ανεβαζεις την πιεση βραδιατικα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


για εξήγησε μου από που συμπεραίνεις το "πουστράκι", το μόνο που κάνω είναι να απαντώ το δυνατόν κόσμια, σε κάτι που εσύ ξεκίνησες.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
για εξήγησε μου από που συμπεραίνεις το "πουστράκι", το μόνο που κάνω είναι να απαντώ το δυνατόν κόσμια, σε κάτι που εσύ ξεκίνησες.

διαβασε ρε μαλακοπιτουρα τις απαντησεις σου και θα το καταλαβεις μονος σου ρε πενταμαλακα :jerking: :jerking: :jerking:

ελεος να εχουμε τα πουστρακια που μπαινουν εδω μεσα μα να εχουμε και τους συνναγωνιστες να το παιζουν πουστρακια  ?:jerking: :jerking:
:jerking:


παιχτη , δεν απαντας κοσμια , πεταγεσαι σαν την πουτσα (σαν την τρελη αδερφη) αναμεσα στα τοπικ και κανεις παρατηρεις αριστερα και δεξια , μαζεψου :uglystupid:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
διαβασε ρε μαλακοπιτουρα τις απαντησεις σου και θα το καταλαβεις μονος σου ρε πενταμαλακα :jerking: :jerking: :jerking:

ελεος να εχουμε τα πουστρακια που μπαινουν εδω μεσα μα να εχουμε και τους συνναγωνιστες να το παιζουν πουστρακια  ?:jerking: :jerking:
:jerking:


παιχτη , δεν απαντας κοσμια , πεταγεσαι σαν την πουτσα (σαν την τρελη αδερφη) αναμεσα στα τοπικ και κανεις παρατηρεις αριστερα και δεξια , μαζεψου :uglystupid:


οι  ιστορίες που διαβάζεις εδώ οι 9 από τις 10 είναι μούφα, μόλις κλείσεις δύο μήνες εδώ θα τις πιάνεις στον αέρα, όταν είναι μούφα και μόνο σε αυτές θα έχουν και την ανάλογη συμπεριφορά.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
οι  ιστορίες που διαβάζεις εδώ οι 9 από τις 10 είναι μούφα, μόλις κλείσεις δύο μήνες εδώ θα τις πιάνεις στον αέρα, όταν είναι μούφα και μόνο σε αυτές θα έχουν και την ανάλογη συμπεριφορά.

εχεις δικιο και σκεψουν χρειαστικα μολις 2 μερες και οχι μηνες ,για να καταλαβω τον πρωτο μαλακα και με διαφορα εδω μεσα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ειρήνη υμίν.
Της ειρήνης ξεσκίσθη ο υμήν.
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν αυτό thread με έκανε και έκανα εγγραφή στο forum.
Καλώς σας βρήκα.

Λοιπόν ένα κρύο βράδυ του περασμένου χειμώνα ,απόλαυσα μια μεταμεσονύχτια προβολή τσόντας στο πατάρι του Αβέρωφ παρέα με την γυναίκα μου.
Ηταν μια εμπειρία μοναδική και για μένα και για κείνην και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε ζευγάρια που τους αρέσει το "ζην επικινδύνως" και στις ερωτικές περιπτύξεις.

Αυτά και καλημέρα. ;)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
εεεεεεεεεεεεεεεεεπ τι καλημερα. λεγεεεεεεεεεεε
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλό αλλά δεν είχε. :2funny:
Λοιπόν,
το αβέρωφ είχε σχεδόν μισάνοιχτα τα φώτα και ήταν ψιλοσπαστικό αλλά παρόλα αυτά γινόταν παιχνίδι.....
event της βραδιάς μας
μπροστά μας ακριβώς ένας τύπος πίπωνε έναν άλλον,
ο οργασμός για την δικιά μου στα ουράνια.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ειχε πολλα δροσερα αγορια? σας πλευρισαν?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Λοιπόν αυτό thread με έκανε και έκανα εγγραφή στο forum.
Καλώς σας βρήκα.

Λοιπόν ένα κρύο βράδυ του περασμένου χειμώνα ,απόλαυσα μια μεταμεσονύχτια προβολή τσόντας στο πατάρι του Αβέρωφ παρέα με την γυναίκα μου.
Ηταν μια εμπειρία μοναδική και για μένα και για κείνην και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε ζευγάρια που τους αρέσει το "ζην επικινδύνως" και στις ερωτικές περιπτύξεις.

Αυτά και καλημέρα. ;)
τι ετσι θα την βγαλεις τυπε?
πες τα σκηνικα που γινανε
δεν βαζεις και καμια φωτο της γυναικας να παρουμε λιγο ματι? :2funny:
κρυψε μονο το προσωπο της
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
τι ετσι θα την βγαλεις τυπε?
πες τα σκηνικα που γινανε
δεν βαζεις και καμια φωτο της γυναικας να παρουμε λιγο ματι? :2funny:
κρυψε μονο το προσωπο της

Αντε μπας και βγει η σημερινη μαλακια τυπε!!!!!
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom