Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (42 μέλη και 330 επισκέπτες)

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Με χρονόμετρο πηγες και λες 4 λεπτά??? Εμενα δεν μου έχει τύχει...

Μια χαρα την ''εκοψες'' την ιβανα. Καραξεπετα του κερατα ειναι.
Δεβ ξερω βεβαια τι συμπεριφορα μπορει να εχει σε συχνους καταθετες της, που της αποφερουν σταθερο εισοδημα, αλλα σιγοιυρα δεν αξιζει.
1 φορα ειχα παει εγω, στο 4λεπτο σου λεει, 5 λεπτα αγαπη μου πρεπει να τελειωσεις, αντε!
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κανένα καλό milf για  :knockinb: σήμερα πρωί πού παίζει;
Θέλω μεγάλα βυζιά και καθαρό δωμάτιο όσο γίνεται....
Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω!
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930

Αρχές 90, λόγω έλευσης αλλοδαπών γυναικών ακόμα ψαρωμένων + ότι λόγω ανταγωνισμού ανέβασαν το επίπεδο των ντόπιων κοματιών.....Βέβαια δεν υπήρχαν ακάποτα κλπ αλλά δεν υπήρχε ακόμα ο άκρατος επαγγελματι΄σμός τουλάχιστων των εισερχομένων κομματιών. Τις πήδαγες το πρωί στα ντέλα και άμα ήσουν καπάτσος τις έβγαζες τα βράδια και τις πήδαγες και στο ξενοδοχείο. Ο μόνο κίνδυνος ήταν τα κυκλώματα-προστάτες που επειδή όλες ήταν παράνομες ήταν πιο σκληρό από τι τώρα....
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Αυτό ίσχυε και στα στριπ αλλά΄λίγο πιο μετά (τέλη 90)
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Με χρονόμετρο πηγες και λες 4 λεπτά??? Εμενα δεν μου έχει τύχει...

Πληθαίνει το φαινόμενο οι πουτάνες να δείχνουν το ρολόι πριν κλείσουν τα 5 λεπτά. Δεν χρειάζεται να έχεις χρονόμετρο για να το αντιληφθείς. Οι ίδιες λόγω επαγγέλματος έχουν εξαιρετική αίσθηση του χρόνου, αλλά και να στερούνται αυτής της ικανότητας, θα το ρυθμίσει η τσατσά απ' έξω, μην ανησυχείς!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Με χρονόμετρο πηγες και λες 4 λεπτά??? Εμενα δεν μου έχει τύχει...
Γιατι ρε φιλε χρονομετρο χρειαζεσαι για να ξερεις αμα εχεις κατσει 4 λεπτα ή 7-8 λεπτα??

Μετα απο πολυ συντομη πιπα, μολις αρχισαμε στο κυριως ''εσκουζε'', οπως ξερω οτι κανει και σε οσους μου εχουν πει οτι την εχουν παρει.
Τωρα αμα καποιος την παιρνει 5 φορες το μηνα και του φερεται καλυτερα αφου εχει σταθερο εισοδημα απο τετοιους αγαπουληδες, δεν θα με ενδιεφερε να εχω τετοια εμπειρια  :helpplea: :helpplea:
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
αν κατεβηκε κανενας φυλλης ασ κανει μια ενηεροση να δουμε τι παιζει :s&m_1:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Παράξενο  εγώ την παίρνω 2 φορες το μηνα περίπου και ποτε με χρόνο δεν είχα πρόβλημα... Σεβαστός αλλα και εγώ έχω άλλους που μου λένε καλή πάντα για αυτό ερώτησα...

Γιατι ρε φιλε χρονομετρο χρειαζεσαι για να ξερεις αμα εχεις κατσει 4 λεπτα ή 7-8 λεπτα??

Μετα απο πολυ συντομη πιπα, μολις αρχισαμε στο κυριως ''εσκουζε'', οπως ξερω οτι κανει και σε οσους μου εχουν πει οτι την εχουν παρει.
Τωρα αμα καποιος την παιρνει 5 φορες το μηνα και του φερεται καλυτερα αφου εχει σταθερο εισοδημα απο τετοιους αγαπουληδες, δεν θα με ενδιεφερε να εχω τετοια εμπειρια  :helpplea: :helpplea:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ μιλούσα για την συγκεκριμένη άλλες ναι έχει τύχει και σε εμενα να μου το κάνουν.. είναι πως λένε τα αφεντικά (νταβατζήδες) να κάνουν διάθεση κοπέλας έχεις δίκιο πολλά παίζονται...


Πληθαίνει το φαινόμενο οι πουτάνες να δείχνουν το ρολόι πριν κλείσουν τα 5 λεπτά. Δεν χρειάζεται να έχεις χρονόμετρο για να το αντιληφθείς. Οι ίδιες λόγω επαγγέλματος έχουν εξαιρετική αίσθηση του χρόνου, αλλά και να στερούνται αυτής της ικανότητας, θα το ρυθμίσει η τσατσά απ' έξω, μην ανησυχείς!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Παιδιά κανένα καλό milf για  :knockinb: σήμερα πρωί πού παίζει;
Θέλω μεγάλα βυζιά και καθαρό δωμάτιο όσο γίνεται....
Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω!

Θέλετε επιπλέον να σας σερβίρουν το πρόγευμα στο κρεβάτι; :grin:
 

Επισκέπτης
Μεσημεριανή Σαββατιάτικη εξόρμηση:

Πρώτη ημέρα λειτουργίας του Φυλής 136-Καμέλια από Αγ.Πέτρου 7.Γνωστή και εξαιρέσιμη.Μακρυά!!!
Πιπίνου 65-Ντενίσα σταθερά.
Φυλής 134ισ-Ναταλί η πουτσοφάγος
Φυλής 134 1ος-Ντενίζα-ΙΚΕΑ
Φυλής 109 κάτω-Αλίνα από Φώκαιας 24 προσπαθώντας να ψαρέψει πελάτες αυτοδιαφημιζόμενη.
Φυλής 109 άνω-Τζούλια από Περγάμου 1.Μελαχροινό άλογο.
Φυλής 59 άνω-Λολίτα από Κων/λεως 166ισ.Ακάποτο και πρωκτικό στα 20 ευρώ.

Φυλής 59 κάτω-Σακίρα η γνωστή.Έδινε ρεσιτάλ στο δωμάτιο χωρίς βιασύνες.Μπράβο Σακίρα!

Φώκαιας 19-Αδιάφορη ευτραφής καστανή κοπέλα.

Ιάσωνος 1 άνω αριστερά-Καινούργια μελαχροινή βουκολικής παρουσίας Ρουμάνα.Μόνο τα βασικά.
Ιάσωνος 1 άνω δεξία-Χριστίνα.Ξανθιά "Ρωσίδα" με ευρύ σωματότυπο.Όχι παχιά.

Και:
Περγάμου 1 κάτω-Πάολα από χθες.
Περγάμου 1 άνω-Αλεξάνδρα από χθες.
Φυλής 84 2ος-Αριάνα σταθερά.
Φυλής 200-Δώρα από Φ134 και Φ200 στο πρόσφατο παρελθόν.
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Μόλις έμπαινε η Ντιάνα.Ισχνή ξανθιά με ακάποτο.

[size=10pt]Αα..ξέχασα..Φυλής 71 κάτω- [/size]:grin: :grin: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
εγω θα κατεβω σε καμια ωριτσα παντως...... :knockinb:
σαν κ σενα που διαβαζουν κ ουτε ενα ποστ μετα,χιλιαδες.
Απογευμα 5 η ωρα Σαββατο
Ξεκιναω απο Φωκαιας 27 πανω ενα μελαχροινο ψιλοαδιαφορο.
Φωκαιας 22 στο κατω ενα αλλο μπαζακι κ στο πανω ενα ψιλολιγνο μελανουρι με βυζο
Στο 19 ειδα μια μελαχροινη με κοκκινες πουτανε ανταυγειες κ κωλαρα βραζιλιανικη,Αλινα το ονομα,υπηρεσιες ακαποτο μπουκι :pipa1: οπως κ εγινε κ καταθεση μετα απο συντομο παρσιμο στα βυζια της,γλειφει στο χαλαρο@@ κ γενικα ειναι ευχαριστη,πρωτη φορα την επαιρνα κ μου ειπε οτι ειναι κ στριπερ στην ΑΝΑΤΟΛΗ(ας επιβεβαιωσει ή διαψευσει οποιος γνωριζει)
Στο Φυλης 59 επανω ενα τυπου μιλφοειδες(στα 30 την εκοψα)που εδινε κ κωλο,δεν δοκιμασα κ αν κ την εψησα στο σαλονι οτι θα περασω εκανα μεταβολη γιατι το πορνο-κουμπι πανικου χτυπησε αστραπιαια :tits2: :huh:(μαλλον δικιο ειχε)
Κατω η Σαμπρινα που μπορει να την εχω τιμησει 4-5 φορες αλλα 6η δεν θα υπαρξει καθοτι ειναι μεγαλο παλτο.
Στο καινουριο μπουρδελακι υπογα στο 61 με την πορτα που δεν κλεινει καλα μια κοντοκωλα με αφρατο κωλο
Στο Χριστινακι η δευτερη καταθεση κ για μια ακομα φορα ρεστα. :pipa1: :knockinb:

ΥΓ Εστω 2 κουβεντες,''πετυχα'', πχ, ''το ταδε πουτανι εκει''να γραφετε.
Καλα κανουν μετα συμπεριλαμβανομενου κ εμου κ δεν γραφουμε κουβεντα. :tickedoff:
Απο κηφηνες αλλο πραγμα,μουνι στο πιατο του φερνουν κ κοιταζει τη σουφρα ο αλλος,γραφτε τιποτα ρεεεεεεεεε :jerking:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Την Ντενίζα δεν την έχω πάρει (ίσως επηρεασμένος και από τις αντικρουόμενες κριτικές των συναδέλφων).. εγώ κρίνω τη συμπεριφορά της στο σαλόνι, και διευκρίνισα...και στη Ρεμούνδου και τώρα στη Πιπίνου το να μη βγαίνει στο σαλόνι να παρουσιάσει τον εαυτό της και να πει δυο λόγια είναι αντιεπαγγελματικό και απαράδεκτο.
Για τη Ιβάννα ίσως την αδικώ... αλλά μου έδωσε αυτή την εντύπωση αφού βγήκε κρύα και ανέκφραστη...
Τώρα μέσα στο δωμάτιο μπορεί και οι δυο να είναι πορνοσταρ...
Αν εσείς θεωρείτε ότι οι υπηρεσίες που μας προσφέρονται σε όλα τα μπουρδέλα είναι ανάλογες και των χρημάτων που δίνουμε...τι να πω... Και είναι μερικοί που λένε "αν δε σαρέσει φιλαράκι να πληρώσεις παραπάνω να πας σε studio"... ωραία λογική..
Επειδή πιστεύω πως το site το επισκέπτονται και πολλές απότ τις κοπέλες πρέπει να κάνουμε κριτική σε όλα και όχι να εξωραϊζουμε καταστάσεις...
Εκτός και αν όλοι είστε παραλήδες οπότε.... πάω πάσο...
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Η Κατερίνα που δούλευε πρωινή στη Φυλής 200 και για λίγο καιρό δούλευε πρωινή στη Φωκαίας 27 στο πάνω δουλεύει από χθες Παρασκευή στη Διδύμου 8 απογευματινή βάρδια.Μου είπε ότι από εδώ και πέρα εκεί θα δουλεύει. 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
______________________________________________
Πρωινή βάρδια περίπου γύρω στις 13.00’
______________________________________________

ΙΑΣΩΝΟΣ 43
:zfuck:
Ναταλία τεχνητά γκρίζα μαλλιά μέχρι τις πλάτες (25 ετών, μάλλον), σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα, ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΙΑΣΩΝΟΣ 27 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
:)
Ναταλία με σπαστά (τεχνητά) γκρίζα μαλλιά μέχρι τους ώμους, συγκρατημένο ύφος προσώπου, μέτρια στο ύψος με κανονικό σώμα

ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΔΕΞΙΑ
:sunglasses:
Χριστίνα (από Ιάσωνος 30/όροφος) ξανθιά με μαλλιά μέχρι τις πλάτες (δεμένα αλογοουρά αυτή την φορά), αποδεκτό πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα

ΚΟΛΩΝΟΥ 28
:booty:
Χριστίνα (από Φυλής 54 παλαιότερα, Κολωνού 42/υπόγειο, Λεωνίδου 6) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με σχεδόν Ελληνικό σωματότυπο ενώ κατάγεται από Ρουμανία

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 (ΟΡΟΦΟΣ)
:boobies:
Ελένη μελαχρινή με κοντά μαλλιά καρέ από Κολωνού 30/όροφος, σχετικά μέτρια προς ψηλή στο ύψος, αρκετά λεπτή, μέτρια βυζιά και σφιχτό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 (ΟΡΟΦΟΣ)
:)
Άννα ξανθιά με μαλλιά extensions μέχρι την μέση, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα (όσο χρειάζεται), ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 11 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
;)
Νέα κοπέλα συμπαθητικό πρόσωπο, μαλλιά μέχρι τις πλάτες με ανταύγειες, κανονικό σώμα με αποδεκτές αναλογίες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom