Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Να μην μου στεναχωριεστε θελω....  Θα γερασετε γρηγορα και η ζωη ειναι μικρη...  αν ειναι να γεμιζουμε 152 σελιδες για την αστυνομια για τα αλλα τι πρεπει να γεμισουμε?????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Να μην μου στεναχωριεστε θελω....  Θα γερασετε γρηγορα και η ζωη ειναι μικρη...  αν ειναι να γεμιζουμε 152 σελιδες για την αστυνομια για τα αλλα τι πρεπει να γεμισουμε?????

ως τι ακριβώς μας δίνεις συμβουλές;
ως άντρας;
ως γυναίκα;
ως εκδιδόμενη;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Να μην μου στεναχωριεστε θελω....  Θα γερασετε γρηγορα και η ζωη ειναι μικρη...  αν ειναι να γεμιζουμε 152 σελιδες για την αστυνομια για τα αλλα τι πρεπει να γεμισουμε?????

γιατίιιιι? δεν είναι σοβαρό θέμα η αστυνομία?  :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εμένα πάντως τη νίτσα μου ξεφεύγει καμιά φορά και τη λέω νίτσα και in real life  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66

Δυστηχώς, η εγκληματικότητα συνεχώς αυξάνεται κ οι κάθε λογής "παράνομοι" εξοπλίζονται όλο και περισσότερο! ΔΕΝ γίνεται δίωξη του εγκλήματος χωρίς τον κατάλληλο εξοπλισμό κ φυσικά ΣΩΣΤΗ εκπαίδευση. Μακάρι τα χρήματά μας (ως φορολογούμενων πολιτών) ν' αξιοποιηθούν όπως πρέπει κ να μην σπαταληθούν σε άσκοπες δαπάνες...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.968
Κριτικές
14
Like
3.898
Πόντοι
2.777

ναι εξοπλισμός χρειάζεται, αλλά όχι τόσο προκλητικά, υπάρχουν κι άλλοι τομείς πολύ πιο νευραλγικοί δε νομίζεις;

όταν βασιζόμαστε στο ''μακάρι'' άστα βράστα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
ναι εξοπλισμός χρειάζεται, αλλά όχι τόσο προκλητικά, υπάρχουν κι άλλοι τομείς πολύ πιο νευραλγικοί δε νομίζεις;

Θεωρώ την Δημόσια Ασφάλεια έναν εκ των νευραλιγότερων τομέων της καθημερινότητας!
Το άρθρο της Κ (όπως κ το προηγούμενο της ιδιας εφημερίδας) αναφέρεται στο συνολικό πενταετές (2009-2013) εξοπλιστικό πρόγραμμα. Κι εφ' όσον η εγκληματικότητα καλπάζει, ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ τα κατάλληλα μέσα...

Η απορία μου όμως είναι άλλη: τόσα έξοδα έγιναν για θέματα ασφαλείας κ το 2004... ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ??? :think:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.968
Κριτικές
14
Like
3.898
Πόντοι
2.777
μίζεν μίζεν μίζεν
αντ/πος
προμηθευτής
μεσάζων
σφουγγοκωλάριος
παραβουλευτικός
παραϋπουργικός
υπουργός
 

solonos_poutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφε τι που πηγαν τα λευτΑ ? Εδω στο Ελλαδα κοιταν ποιος θα φαει τα περισσοτερα.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
τα αφεντικα προσλαμβανουν οσους περισσοτερους μπατσους για να τους προστατευουν απο τις επερχομενες κοινονικες αναταραχες!!! σκυλια φυλατε τα αφεντικα σας!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ως τι ακριβώς μας δίνεις συμβουλές;
ως άντρας;
ως γυναίκα;
ως εκδιδόμενη;

Tωρα βγηκε το  ΠΑΣΟΚ  καλε  τι ανησυχητε.... Δεν εχει μιζες εκει καλεεεεε... Και η Αστυνομια θα βελτιωθηηηηη....  Θα τους δωση 2 ροπαλα τωρα....    :2funny:
Αυτα τα λεω εγω που μονο κρεβατι ξερω να κανω... αντε και κανα Παστιτσιο....
Περσονα μιας και εχεις για ολα τις λυσεις δεν πας απο τον Χρυσοχοιδη καμια βολτα... να του πεις την συνταγη...
Οσο για μενα..... εχω τουλαχιστον το θαρρος να βαζω φωτογραφια μου και να ξερη ο κοσμος πια ειμαι.... εσυ το εχεις?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom