Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Νέο αίμα στο empire και είπα να τιμήσω . Αφροδίτη 22-23 μελαχρινό ψηλό και άνετο . +20 για φραπέ
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
296
Κριτικές
19
Like
1.127
Πόντοι
1.011
Νινα στο joy είναι τελικά η οχι;
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
109
Like
169
Πόντοι
1
Ναι στο Joy είναι, αλλα δεν την βρίσκεις πολύ συχνα
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
74
Like
166
Πόντοι
0
χαιρετω τους μαγκες τους σπορ
ξερει κανεις τιποτα για κελλυ βιπ
και για μελιτα massaua ?
καλες και οι 2 , μελιτα βαρεων βαρων για πολυ μερακληδες αλλα τα δινει ευκολα ( λογω εμφανισης προφανως )
 

Blaxader0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
26
Like
888
Πόντοι
990
καλησπέρα παιδιά έχουμε καμία πληροφορία για το γραφείο της ΤΕΑ ?? επικοινωνίσα και μου είπαν θα είναι κλειστό μέχρι νεοτέρας..ξέρετε που μπορώ να. Βρω την Κίρα η ίριδα ?
Έκλεισαν όπως κάνουν για γιορτές. Απλά έκλεισαν νωρίτερα τώρα γιατί εξυπηρετούσε μόνο η Κιρα. Από μέσα Μαΐου πάλι λογικά. Για ίριδα δεν έχω ιδέα, ψάχνω κι εγώ
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Έκλεισαν όπως κάνουν για γιορτές. Απλά έκλεισαν νωρίτερα τώρα γιατί εξυπηρετούσε μόνο η Κιρα. Από μέσα Μαΐου πάλι λογικά. Για ίριδα δεν έχω ιδέα, ψάχνω κι εγώ
Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα...η Τεα έκανε ένα χειρουργείο και είναι στο στάδιο της ανάρρωσης.
Το γραφείο ειναι κλειστό μέχρι νεοτερας για άλλους λόγους και όχι λόγω επερχόμενων γιορτών.
 

Blaxader0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
26
Like
888
Πόντοι
990
Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα...η Τεα έκανε ένα χειρουργείο και είναι στο στάδιο της ανάρρωσης.
Το γραφείο ειναι κλειστό μέχρι νεοτερας για άλλους λόγους και όχι λόγω επερχόμενων γιορτών.
Το χειρουργείο της Τεας το ξέρω. Το γραφείο λειτουργούσε μόνο με την Κιρα και έκλεισε τώρα για διακοπές. Μπορώ να σου πω και που είναι διακοπές και πότε γυρνάει η Κιρα. Περίμενε μέσα Μαΐου να ανοίξουν πάλι
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Thanks misti
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ταντρα ζωη
ξερουμε που βρισκετε ?
Δρομολόγιο 1: Κρήτη - Μέδουσα.
Δρομολόγιο 2: Κρήτη - Νιρβάνα.
Όπου την πετύχεις, αλλά δεν πηγαίνει σε σπίτια.
 

zakxen1997

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα , δοκιμή από Deluxe την Ολγα , που μας φάγατε ότι έχει βυζαρες κτλ κτλ , η γυναίκα είναι προφανώς πολύ μεγαλύτερη από ότι στην φωτό και το στήθος σοβαρή κάθοδος . +20 φραπές με σηκωμένη μπλούζα , μασάζ χάδι , κατά τα αλλά άνετη και επικοινωνιακή . Ψάχνω ελληνίδα βυζαρου έχετε κάποια να προτείνεται ;;
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
74
Like
166
Πόντοι
0
Καλησπέρα , δοκιμή από Deluxe την Ολγα , που μας φάγατε ότι έχει βυζαρες κτλ κτλ , η γυναίκα είναι προφανώς πολύ μεγαλύτερη από ότι στην φωτό και το στήθος σοβαρή κάθοδος . +20 φραπές με σηκωμένη μπλούζα , μασάζ χάδι , κατά τα αλλά άνετη και επικοινωνιακή . Ψάχνω ελληνίδα βυζαρου έχετε κάποια να προτείνεται ;;
δεν εχει βυζαρες η ολγα ? για μιλφ -γκιλφ φιλε μου εχει και παραεχει διαφωνω ..
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
@ambe77 Δεν έγραψε δεν έχει ο άνθρωπος....για την κάθοδο/πτώση λόγω ηλικίας ανέφερε.
Ο χρόνος είναι αμείλικτος απέναντι σε όλους φίλε μου...
Όσα φίλτρα και αν μπουν στις φωτογραφίες το γυμνό σώμα, πάντα θα προδίδει την πραγματική ηλικία.
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, είμαι νέος στο site και γράφτηκα γιατί με ενδιαφέρει να μάθω πληροφορίες για τα μασάζ στο σπίτι. Είμαι πελάτης γραφείων "Μασάζ στο σπίτι" εδώ και αρκετό καιρό και πολλές φορές έχω φάει καλά αλλά και κάποιες φορές έπεσα σε φόλες. Με ενδιαφέρει η ανταλλαγή απόψεων για να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές. Ευχαριστώ.
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω γιατί είμαι νέος στο forum αν επιτρέπεται να δημοσιεύσω φωτογραφίες από λαδοκόρες που αναζητώ.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπέρα παιδιά! Διαβάστε προσεκτικά το παρακάτω μήνυμα ώστε να μην προσπαθήσουν να σας εξαπατησουν ποτε!
Μετά από πολύ καιρό κανόνισα ραντεβού για μασάζ με το γραφείο massageway.gr. Μου έστειλαν φωτογραφίες τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες για σήμερα και επέλεξα την Λουιζα, καμια σχέση με τις φωτό αλλά το προσπερνάω!(Ανέβασα κ φωτογραφία να ξέρετε) πηγαίνω στο ξενοδοχείο πληρώνω δωμάτιο και μετά από 15 λεπτά έρχεται η κοπέλα. Μου λέει για τα έξτρα κλπ συμφωνούμε στο τι θα κάνουμε και προχωράμε στο μασάζ.
Τελειώνουμε όμορφα κ ωραία κ μπαίνω στο μπάνιο. Μου λέει να κλείσω την πόρτα να μιλήσω με τον οδηγό μου; Εκεί υποψιάστηκα ότι θέλει να με κλέψει. Της λέω κλείσε την δεν έχω πρόβλημα. Ανοίγω το νερό κ καλά πως κάνω μπάνιο αλλά ημουν έξω από τη ντουζιέρα, είχα ανοίξει ελάχιστα τη πόρτα κ την έβλεπα από τον καθρέφτη να βάζει χερι στα πράγματα μου και να μου παίρνει χρήματα από το πορτοφόλι που είχα κρύψει μέσα στα ρούχα κ να τα βάζει σε ένα μαύρο τσαντάκι μέσα στη τσάντα της. (Ήταν αρκετά). Βγαίνω από το μπάνιο κ της λέω δώσε μου τα λεφτά που μόλις πήρες. Το έπαιζε τρελή δεν πήρα χρήματα τι είναι αυτά που λες με προσβάλεις κλπ. Να μου λέει δες άνοιξε το πορτοφόλι μου. Τις λέω είδα που τα έβαλες εκεί σε ένα μαύρο τσαντάκι. Μου λέει αυτά τα χρήματα είναι δικά μου που κατέψυξα τα ωάρια μου (εδώ γελάμε) 860 ευρώ. Σταματά να λες ψέμματα της λέω κ παραδέξου το!
Ανένδοτη.. επέμενε στα ψέματα της. Πήρα αστυνομία τηλέφωνο και εκεί κάπως την είδα κ άλλαξε συμπεριφορά. Μου έδωσε να μιλήσω κ με κάποιον από το γραφείο τους δεν ξέρω τι της ήταν λογικά γκόμενος. Της λέω κοίταξε είμαι στρατιωτικός στους αλεξίπτωτιστες( βοήθησε πως ημουν κ με τα ρούχα της δουλειας) και δεν θέλω να συνεχίσουμε αυτό το ψέμα πως είναι δικά σου κ να σου κάνω μήνυση ποιον νομίζεις να πιστεψουν; Η αστυνομία καθοδον εντωμεταξύ. Της παίρνω τα χρήματα και που μου έκλεψε και την έδιωξα από το δωμάτιο, εφόσον την πλήρωσα κανονικά όμως για την υπηρεσία που πρόσφερε, αν κ δεν θα έπρεπε με όλη την ταλαιπωρία που τράβηξα! Ακύρωσα την αστυνομία και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να γράψω εδώ να σας ενημερώσω! Να έχετε το νου σας παιδιά!! Προσοχή μεγάλη στα αρπαχτικά!! Εγω το πήρα το μάθημα μου, ευτυχώς δεν την πάτησα κ δεν έχασα τα χρήματα μου!
Σε ευχαριστουμε κομμαντο. Εικαζω εισαι στην 2 ΜΑΛ, εγω ημουν στην 1η στο Μαλεμε, αλλα πριν 30+ χρονια...
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Δεν ειπα οτι θα την τιμισω ρε συναγωνιστες , απλα ειπα πως το σκεφτομαι . Αν σε ολα τα υπολοιπα ηταν καλη , και δεν υπαρχει το ιδιο εξεφτελιστικο τελος , επειδη θα παρω το πορτοφολι μου μαζι , ειτε θα κουβαλαω οσα λεφτα ακριβως για το ραντεβου και τα εξτρα , δεν αξιζει λετε να την συναντισω και να την χυσω στο προσωπο?
Οχι ρε φιλε, δεν αξιζει, αν μη τη αλλω γιατι πρεπει να τιμωρησουμε και το/τα γραφεια για την αθλια συμπεριφορα τους και να τους οδηγησουμε εκτος αγορας. Αν την παρεις, ακομη και υποψιασμενος, θα την πατησει ο επομενος που δεν ειναι μελος εδω.
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Σε ευχαριστουμε κομμαντο. Εικαζω εισαι στην 2 ΜΑΛ, εγω ημουν στην 1η στο Μαλεμε, αλλα πριν 30+ χρονια...
Καλησπέρα αδερφέ! Όπου μπορούμε επιβάλλεται να βοηθάμε! Να προσέχουν κ τα νέα παιδιά!
Ο θάνατος έρχεται από ψηλααα..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
ραντεβού με Μαρία απο Joy... κλασσική περίπτωση με φραπεδάκι μόνο στα +20,00... Μια περιφέρεια την έχει.. όπως και αρκετά tatoo (δεν τ λέω αρνητικά).
Τίποτα σημαντικό....πάμε για άλλα...
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.019
Πόντοι
86
Έχει πάρει κανείς κοπέλα από erosmassage και bumassage να μας πει εντυπώσεις για να μη φάμε καμιά μεγάλη ήττα
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Έχει πάρει κανείς κοπέλα από erosmassage και bumassage να μας πει εντυπώσεις για να μη φάμε καμιά μεγάλη ήττα
bunmassage=osmose....εάν δεν θεωρείς αυτό που τρώμε από το osmose ήττα προχωράς.
erosmassage με ξεκάθαρες υπηρεσίες tantra, body to body και nuru...δε κρύβουν κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom