Νέα

Ενδεχόμενα Πυρηνικού πολέμου στη Μέση Ανατολή ή αλλού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakis_11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 518
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.552
Like
3.386
Πόντοι
456
o Τραμπ τραβουσε αυτια τυπε...δεν σηκωνε πολλα-πολλα...
θα ελεγε στο Ισραηλ "αν κανετε μαλακια,θα σας αφησω να ξελασπωσετε μονοι σας"...
εδω δεν μασησε και μπηκε μονος του στην Β.Κορεα,χωρις συνοδεια....

Ναι, κι εξού είναι η δουλειά του Μπάϊντεν να δημιουργήσει δεδομένα, πριν καν βγει ο Τραμπ.

Οι Δημοκρατικοί δεν θα έχουν κάμπια διάθεση να χαθεί κι αυτή «η ευκαιρία για έναν Γ´ Παγκόσμιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.680
Κριτικές
1
Like
31.442
Πόντοι
8.006
Πλάκα κάνεις;Μακάρι να την κάνει σαν την Ελλάδα

ΗΠΑ 2.0 :rockon:
Φανταζεσαι τον Κουλη να εβγαινε δημοσιως και να ελεγε να κανουμε ενεσεις με αντισηπτικο οπως ελεγε ο Τραμπ?
Και να πεθαινε και κοσμος οπως στις ΗΠΑ επειδη εκαναν αυτο που ειπε ο Προεδρος?
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.909
Like
7.117
Πόντοι
1.056
Το Ιράν εκτόξευσε 400-500 drones που χρειάζομαι 3 με 4 ώρες για να φτάσουν.

Μετά θα εκτοξεύσει Cruise πυραύλους που χρειάζονται 45’ λεπτά για να φτάσουν.

Και μετά θα εκτοξεύσει βαλλιστικούς πυραύλους που χρειάζονται 15’ λεπτά για να φτάσουν.

Ο στόχος είναι να φτάσουν όλα αυτά μαζί, την ίδια ώρα, για να κορέσουν τα αντιπυραυλικά συστήματα του Ισραήλ.

Το Ισραήλ έχει ήδη σηκώσει αεροπορία και προσπαθεί να τα σταματήσει πριν φτάσουν, έτσι ώστε να μην υπέρ κορεστεί η αντιπυραυλική τους άμυνα…
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.919
Like
4.262
Πόντοι
506
να ποιος ελειπε......

Capturebhvcfxd.JPG
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.552
Like
3.386
Πόντοι
456
Το Ιράν εκτόξευσε 400-500 drones που χρειάζομαι 3 με 4 ώρες για να φτάσουν.

Μετά θα εκτοξεύσει Cruise πυραύλους που χρειάζονται 45’ λεπτά για να φτάσουν.

Και μετά θα εκτοξεύσει βαλλιστικούς πυραύλους που χρειάζονται 15’ λεπτά για να φτάσουν.

Ο στόχος είναι να φτάσουν όλα αυτά μαζί, την ίδια ώρα, για να κορέσουν τα αντιπυραυλικά συστήματα του Ισραήλ.

Το Ισραήλ έχει ήδη σηκώσει αεροπορία και προσπαθεί να τα σταματήσει πριν φτάσουν, έτσι ώστε να μην υπέρ κορεστεί η αντιπυραυλική τους άμυνα…

Αυτό. Αν τυχόν τους κάτσει, ακολουθεί ένας μικρός χαμούλης, καθώς το Ισραήλ θα αντιδράσει κομματάκι πιο έντονα από το συνηθισμένο.

:—)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.341
Κριτικές
1
Like
33.533
Πόντοι
6.256
Το Ιράν εκτόξευσε 400-500 drones που χρειάζομαι 3 με 4 ώρες για να φτάσουν.

Μετά θα εκτοξεύσει Cruise πυραύλους που χρειάζονται 45’ λεπτά για να φτάσουν.

Και μετά θα εκτοξεύσει βαλλιστικούς πυραύλους που χρειάζονται 15’ λεπτά για να φτάσουν.

Ο στόχος είναι να φτάσουν όλα αυτά μαζί, την ίδια ώρα, για να κορέσουν τα αντιπυραυλικά συστήματα του Ισραήλ.

Το Ισραήλ έχει ήδη σηκώσει αεροπορία και προσπαθεί να τα σταματήσει πριν φτάσουν, έτσι ώστε να μην υπέρ κορεστεί η αντιπυραυλική τους άμυνα…
Δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχουν προβλεψει οτι εγραψες.
Μιλαμε για ισραηλ και αμερικη.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.556
Like
5.469
Πόντοι
1.056
Πήρα τηλέφωνο τη μάνα μου να πλύνει τη θερινή στολή και να γυαλίσει τις μπότες. Το πρόβλημα είναι οτι δεν έχω το πράσινο μπερέ ούτε το νεκροτάμπελο , τα χα χαρίσει στην τότε γκόμενα μου. Τι να κάνω τύποι ; Βοηθήστε! Εδώ στο νησί δεν παίζει να βρω τέτοια πράγματα. Που πουλάνε ;

Είμαι καθόλα έτοιμος να πεθάνω για το δόξα του νεοναζί τακουνάκια ηθοποιού , του ψυχοπαθή επίσης νεοναζί εβραίου γενοκτόνου και του θειου Τζο με το Αλτσχαιμερ. Κούλη δώσε το σύνθημα για επίθεση!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.647
Πόντοι
506
Έναν πόλεμο επρεπε να κανουν οι Αμερικανοι με το Ιραν και δεν τον εκαναν. Αντι αυτου κάνανε μπουρδελο το Ιρακ με τα δηδεν χημικά όπλα του Σανταμ.
αχμαντινετζαντ θα λετε και θα κλαιτε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.534
Like
16.238
Πόντοι
3.656
Πήρα τηλέφωνο τη μάνα μου να πλύνει τη θερινή στολή και να γυαλίσει τις μπότες. Το πρόβλημα είναι οτι δεν έχω το πράσινο μπερέ ούτε το νεκροτάμπελο , τα χα χαρίσει στην τότε γκόμενα μου. Τι να κάνω τύποι ; Βοηθήστε! Εδώ στο νησί δεν παίζει να βρω τέτοια πράγματα. Που πουλάνε ;

Ζήτα απο κανα τσομπάνη,όλοι έχουν
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
235
Like
368
Πόντοι
21
So it begins.... Για να δούμε πόσο επιτυχημένες θα είναι οι επιθέσεις των Ιρανών. Δε νομίζω να καταφέρουν κατι, αν ενα 5% των δρόνων και των πυραύλων περάσει και χρυπήσει στόχους καλα θα είναι. Ε6κολα θα τα κατρίψουν οι Εβραίοι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.861
Like
16.615
Πόντοι
3.656
Φανταζεσαι τον Κουλη να εβγαινε δημοσιως και να ελεγε να κανουμε ενεσεις με αντισηπτικο οπως ελεγε ο Τραμπ?
Και να πεθαινε και κοσμος οπως στις ΗΠΑ επειδη εκαναν αυτο που ειπε ο Προεδρος?


Αυτό που είπαν εδώ ... ότι μελέτες έδειξαν ότι δεν κόλλαγε στις χειρότερες συγκοινωνίες του κόσμου
το τρένο και τα λεωφορεία της αθήνας δηλαδή, ήταν κυριλέ ;;

Όλοι σε αυτά τα ρημάδια κόλλησαν και συνάντησαν το δημιουργό τους.
Και ...απαγόρεψαν να ανεβαίνεις μόνος σου με το αμάξι στην πεντέλη και στην πάρνηθα νύχτα !!!!!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.009
Like
30.117
Πόντοι
6.056
Αναρωτιέμαι αν τα αμερικανικά πλοια στη Μεσογειο και μεση Ανατολή θα πάρουν μερος στην προσπάθεια κατάρριψης τον Ιρανικών drones.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.919
Like
4.262
Πόντοι
506
Αναρωτιέμαι αν τα αμερικανικά πλοια στη Μεσογειο και μεση Ανατολή θα πάρουν μερος στην προσπάθεια κατάρριψης τον Ιρανικών drones.
ηδη πετανε Φ35 και καταριπτουν και αυτα drone...μαζι με Βρετανικα,Γαλλικα και Ιορδανικα αεροσκαφη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom