Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.121
Κριτικές
27
Like
17.685
Πόντοι
7.415
μου ζητησε 100 φορες συγνωμη το massaua,ενταξει τους συγχωρω γιατι θελω να δοκιμασω τη Μαριαννα_20 να πω την αληθεια. το πολυ μεχρι τεταρτη θα εχω κανει ενημερωση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.393
Πόντοι
3.656
Ελισσάβετ από joy,Ελληνίδα,μικρή,κοντούλα,μεγάλα βυζιά αλλά και μεγάλος κώλος! Στο μασαζ επειδή δεν το κατέχει βάζει δύναμη με αποτέλεσμα να πονάς.Στο τέλος προχώρησε και σε εκτονωση χωρις τιμοκατάλογο.΄Εδωσα +20. Χρόνος κάτω απο 1 ώρα.
Πόσα έδωσες για μια κοντρή για κάτω από μία ώρα ;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.393
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα παιδιά! Διαβάστε προσεκτικά το παρακάτω μήνυμα ώστε να μην προσπαθήσουν να σας εξαπατησουν ποτε!
Μετά από πολύ καιρό κανόνισα ραντεβού για μασάζ με το γραφείο massageway.gr. Μου έστειλαν φωτογραφίες τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες για σήμερα και επέλεξα την Λουιζα, καμια σχέση με τις φωτό αλλά το προσπερνάω!(Ανέβασα κ φωτογραφία να ξέρετε) πηγαίνω στο ξενοδοχείο πληρώνω δωμάτιο και μετά από 15 λεπτά έρχεται η κοπέλα. Μου λέει για τα έξτρα κλπ συμφωνούμε στο τι θα κάνουμε και προχωράμε στο μασάζ.
Τελειώνουμε όμορφα κ ωραία κ μπαίνω στο μπάνιο. Μου λέει να κλείσω την πόρτα να μιλήσω με τον οδηγό μου; Εκεί υποψιάστηκα ότι θέλει να με κλέψει. Της λέω κλείσε την δεν έχω πρόβλημα. Ανοίγω το νερό κ καλά πως κάνω μπάνιο αλλά ημουν έξω από τη ντουζιέρα, είχα ανοίξει ελάχιστα τη πόρτα κ την έβλεπα από τον καθρέφτη να βάζει χερι στα πράγματα μου και να μου παίρνει χρήματα από το πορτοφόλι που είχα κρύψει μέσα στα ρούχα κ να τα βάζει σε ένα μαύρο τσαντάκι μέσα στη τσάντα της. (Ήταν αρκετά). Βγαίνω από το μπάνιο κ της λέω δώσε μου τα λεφτά που μόλις πήρες. Το έπαιζε τρελή δεν πήρα χρήματα τι είναι αυτά που λες με προσβάλεις κλπ. Να μου λέει δες άνοιξε το πορτοφόλι μου. Τις λέω είδα που τα έβαλες εκεί σε ένα μαύρο τσαντάκι. Μου λέει αυτά τα χρήματα είναι δικά μου που κατέψυξα τα ωάρια μου (εδώ γελάμε) 860 ευρώ. Σταματά να λες ψέμματα της λέω κ παραδέξου το!
Ανένδοτη.. επέμενε στα ψέματα της. Πήρα αστυνομία τηλέφωνο και εκεί κάπως την είδα κ άλλαξε συμπεριφορά. Μου έδωσε να μιλήσω κ με κάποιον από το γραφείο τους δεν ξέρω τι της ήταν λογικά γκόμενος. Της λέω κοίταξε είμαι στρατιωτικός στους αλεξίπτωτιστες( βοήθησε πως ημουν κ με τα ρούχα της δουλειας) και δεν θέλω να συνεχίσουμε αυτό το ψέμα πως είναι δικά σου κ να σου κάνω μήνυση ποιον νομίζεις να πιστεψουν; Η αστυνομία καθοδον εντωμεταξύ. Της παίρνω τα χρήματα και που μου έκλεψε και την έδιωξα από το δωμάτιο, εφόσον την πλήρωσα κανονικά όμως για την υπηρεσία που πρόσφερε, αν κ δεν θα έπρεπε με όλη την ταλαιπωρία που τράβηξα! Ακύρωσα την αστυνομία και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να γράψω εδώ να σας ενημερώσω! Να έχετε το νου σας παιδιά!! Προσοχή μεγάλη στα αρπαχτικά!! Εγω το πήρα το μάθημα μου, ευτυχώς δεν την πάτησα κ δεν έχασα τα χρήματα μου!
Με εργαζόμενες, έχεις πάντα σε ραντεβού σε χοτέλ , μπανάνα ... και έχεις μέσα πορτοφόλι , κλειδί αυτοκινήτου και ταυτότητα , κινητό . ΤΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ .
Δεν αφήνεις τίποτε έξω.

Κλειδιά σπιτιού , ταυτότητες κτλ τα αφήνεις στο αυτοκίνητο.

Φιλική συμβουλή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το "κοντρη" είναι συντόμευση για κοντή+χοντρή;
Σωστά.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Πραγματικά τι άλλο θα δούμε
Με εργαζόμενες, έχεις πάντα σε ραντεβού σε χοτέλ , μπανάνα ... και έχεις μέσα πορτοφόλι , κλειδί αυτοκινήτου και ταυτότητα , κινητό . ΤΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ .
Δεν αφήνεις τίποτε έξω.

Κλειδιά σπιτιού , ταυτότητες κτλ τα αφήνεις στο αυτοκίνητο.

Φιλική συμβουλή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σωστά.
Σωστό
Δεν αφήνεις αντικείμενα δικά σου εκτεθημενα πότε
Και κυρίως σε αυτές εδώ των κατ οίκον που φαίνεται ότι είναι ότι να ναι
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
3
Like
2.548
Πόντοι
441
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
417
Πόντοι
26
Να παρέμβει η νομική προστασία του bou στον συναγωνιστή μας
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Αν δεν έχει προσωπικά στοιχεία σου μέσα αν θες ανέβασε το μνμ..να φορτώσουμε κ άλλο με τα μουνοπανα
Γεια σας παιδιά.. Δεν θέλω να ανεβάσω κάτι άλλο κ να δώσω συνέχεια στο θέμα, αρκετά έχω συγχυστεί από χτες . Έχουν σταματήσει να με ενοχλούν κ από το συγκεκριμένο γραφειο. Κρατάω τα μηνύματα στο αρχείο μου σε περίπτωση που τα χρειαστώ. Πιστεύω καταλαβαίνετε.
 

DimFran

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2023
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Ζωη Silk που στελνουν αξιζει η φωτο φαινετε τουμπανο..Ξερει κανεις λεπρομερεις τελικα κανει φραπε η οχι;
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
56
Like
37
Πόντοι
0
Ζωη Silk που στελνουν αξιζει η φωτο φαινετε τουμπανο..Ξερει κανεις λεπρομερεις τελικα κανει φραπε η οχι;
Κάνει φραπέ αλλά χωρίς πολλά πολλά αν με καταλαβαίνεις. Καλύτερα κοίτα αλλού
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Γενικα.ρε μαν..αφου κτλβς οτι θελει να σ κλεψει επρεπε να της πεις οκ...κ να επαιρνες τ πορτοφολι μαζι σ...εγω επειδη ειχα διαβασει μια κριτικη παρομοιια πριν καιρο...τωρα π εκανα κατι μασαζακια στ ζουλα..τ πορτπφολι τ εοχα σ κρυφο μερος κ απο λεφτα ειχα τοσο οσο....προσοχη γενικα!
Έχεις δίκιο αδερφέ από εδώ και πέρα αυτό θα κανω. Ευχαριστώ την συμπαράσταση όλων σας!
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Ζωη Silk που στελνουν αξιζει η φωτο φαινετε τουμπανο..Ξερει κανεις λεπρομερεις τελικα κανει φραπε η οχι;
παει μεχρι φραπε με +30,χωρις να βγαζει ρουχα
αποψη μου δεν αξιζει,αλλα το μασαζ της ειναι παρα πολυ καλο
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Silk massage κατεληξα,που ειδα κ καποιες αναφορες εδω μεσα για την Ζωη.Γυναικαρα,με το τακουνι ακουμπαει το 1,75 κ απο σωμα,οπως διαγραφοταν απο το στενο μπλουζακι κ το σορτσακι,δυνατο.Μελαχροινη,πανω απο 40 κ παρα πολυ ευγενικη κ ευδιαθετη.Μασαζ πολυ καλο,χωρις να κανει αυχενα,χερια κ πελματα.
60 η ωρα,ζητησε συν 30 για εκτονωση με το χερι,σε ερωτηση μου για στοματικο,κατηγορηματικα οχι,δεν εβγαλε ρουχα.Φυσικα κ δεν εδωσα το εξτρα κ εμεινα ως εχει γιατι για μενα ειναι υπερβολικα πολλα.
Αυτα απο εμενα,θα επανελθω με νεοτερα το επομενο ΣΚ
Ας θυμηθούμε λοιπόν την τότε ανάρτηση σου όταν έκανες με Ζωή ...
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Ελισσάβετ από joy,Ελληνίδα,μικρή,κοντούλα,μεγάλα βυζιά αλλά και μεγάλος κώλος! Στο μασαζ επειδή δεν το κατέχει βάζει δύναμη με αποτέλεσμα να πονάς.Στο τέλος προχώρησε και σε εκτονωση χωρις τιμοκατάλογο.΄Εδωσα +20. Χρόνος κάτω απο 1 ώρα. Δεν θα ξανα έπαιρνα.
Για την άλλη την Μαριάννα του massaua την πιο μεγάλη με το σπαστό το μαλλί,αυστηρά μόνο μασαζ και με πετσέτα!
Σε ευχαριστώ πολύ !
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
82
Like
204
Πόντοι
20
Σε ευχαριστουμε πολυ φιλε που κατεθεσες την εμπειρια σου. Αν δεν σε πειραζει , θα ηθελες να πεις λεπτομεριες για τον αγωνα? Μεχρι που παει, ποσα λεφτα ειχατε κανονισει και αν εξαιρεσεις την αηδιαστικη κλεψια στο τελος ηταν ορεξατη κατα τη διαρκεια του μασαζ? Φαινεται ωραια και σκεφτομαι να δοκιμασω αλλα με προσοχη. Οπως και να εχει ευχαριστουμε που μας ανοιγεις τα ματια
το οτι σε νοιαζει το σερβις μετα την εμπειρ'ια που ειχε ο φιλος , τι να πω
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
Ελισσάβετ από joy,Ελληνίδα,μικρή,κοντούλα,μεγάλα βυζιά αλλά και μεγάλος κώλος! Στο μασαζ επειδή δεν το κατέχει βάζει δύναμη με αποτέλεσμα να πονάς.Στο τέλος προχώρησε και σε εκτονωση χωρις τιμοκατάλογο.΄Εδωσα +20. Χρόνος κάτω απο 1 ώρα. Δεν θα ξανα έπαιρνα.
Για την άλλη την Μαριάννα του massaua την πιο μεγάλη με το σπαστό το μαλλί,αυστηρά μόνο μασαζ και με πετσέτα!
Καλή φαίνεται η Κοντουλα με τα μεγάλα βυζια στα στορυς του joy και η νινα εμφανιστηκε πάλι στο εν λογο γραφείο . Πάντως με Τίνα (παλιά ήταν με το όνομα ζετα) ένα καυλοραπανοστο στο deluxe και νινα στο joy και γενικά με τέτοιο ρόστερ που έχουν αυτά τα γραφεία δύσκολο τι να επιλέξεις . Έχει ανεβεί πολύ ψηλά ο πήχης .
 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους ,



Επειδή δεν το γνωρίζω το άθλημα και δεν θέλω να πάω στα τυφλά σόρρυ αν έχει είδη αναφερθεί αλλά με ενδιαφέρει να κλείσω ραντεβού στις επόμενες μέρες με Νικολέτα από το Massaua . Η ερώτηση μου είναι η εξής σε άτομα που την έχουν πάρει: η κοπέλα στο πρόγραμμα έχει σεξ; Και αν ναι, τι είναι η συνολική τις χρέωση . (Αν δεν κάνω λάθος κάπου διάβασα εδώ ότι έχει στο πρόγραμμα και σεξ αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν αναφέρθηκε η ολική χρέωση) .
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
982
Πόντοι
81
Ελισσάβετ από joy,Ελληνίδα,μικρή,κοντούλα,μεγάλα βυζιά αλλά και μεγάλος κώλος! Στο μασαζ επειδή δεν το κατέχει βάζει δύναμη με αποτέλεσμα να πονάς.Στο τέλος προχώρησε και σε εκτονωση χωρις τιμοκατάλογο.΄Εδωσα +20. Χρόνος κάτω απο 1 ώρα. Δεν θα ξανα έπαιρνα.
Για την άλλη την Μαριάννα του massaua την πιο μεγάλη με το σπαστό το μαλλί,αυστηρά μόνο μασαζ και με πετσέτα!
επομενως απο joy προχωρανε Ελισαβετ και Νινα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom