Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 127 άτομα (7 μέλη και 120 επισκέπτες)

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.119
Πόντοι
721
Άποψη αν αξίζει μεσα;
Το πιό αντικειμενικό που μπορώ να σού πώ είναι ότι έχει αρκετά σταθερή πελατεία οπότε λογικά κάποιοι είναι ευχαριστημένοι,την κλείνουν και μισάωρα κλπ.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
858
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Το πιό αντικειμενικό που μπορώ να σού πώ είναι ότι έχει αρκετά σταθερή πελατεία οπότε λογικά κάποιοι είναι ευχαριστημένοι,την κλείνουν και μισάωρα κλπ.
Ευχαριστώ πολύ !
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Όχι, είπα να περάσω με την Σάρα που είναι και αυτή αδύνατη και την έβλεπα καιρό αλλά ποτέ δεν μπήκα. Τι το ήθελα; Πεταμένο 20αρικο. Πίπα άθλια με δόντι και αμέτοχη εντελώς. Λες και γαμαω κομοδίνο. Έχω ανεβάσει κριτική αναλυτικά. Απορω ομωσ επειδή έχω δει να λέτε και καλά λόγια εδώ μέσα μήπως απλά την πέτυχα σε κακή μέρα.
Συγνώμη παίδες αλλά έχω μια απορία.τι διαφορά έχει με δόντι η χωρίς??να πω την αλήθεια μου ορισμένες φορές μου αρέσει γιατί με κόβει στο να χύσω ποιο γρήγορα. εκτός αν κάνω λάθος σε κάτι.θα ήθελα τι γνώμη σας.
 

kynigos86

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
Συγνώμη παίδες αλλά έχω μια απορία.τι διαφορά έχει με δόντι η χωρίς??να πω την αλήθεια μου ορισμένες φορές μου αρέσει γιατί με κόβει στο να χύσω ποιο γρήγορα. εκτός αν κάνω λάθος σε κάτι.θα ήθελα τι γνώμη σας.
ο καθε ενας με τα βιτσια του
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Χαχαχαχαχαχαχααχα οπότε τη πετυχαίνω ο Τσάτσος λέει πρώτη μέρα :2funny:

Αύριο αν έχω χρόνο και παω θα του μείνω αξέχαστος!
Βέβαια δεν νοώ να κάνω φασαρία και μαλακίες, θα του μπλοκάρω την όλη ψυχολογία του.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Καλή επαγγελματίας η Σάρα πάντα με περιποιείται, γουστάρει δυνατό γαμησι και είναι αρκετά καθαρή.
Οπότε έχω περάσει πάντα μοσχοβολαει .
Ένα πράγμα δεν γουστάρει, είναι να μην της τσιμπας τα βυζιά γιατί τα φουσκώνει κάθε 3μηνο
Καλησπέρα δεν είπε κανείς ότι δεν είναι καλή εγώ δεν μπορώ να έχω και πολύ ολοκληρομενη άποψη γιατί μόνο μια φορά έχω περάσει μαζί της. Απλώς λέμε αυτό που βγαίνει έξω και ζητάει από τους θαμώνες γλείψιμο
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια χρόνια πολλά!ξέρει κανείς που βρίσκεται η Λουνα;μια ψηλή που εθεάθη τελευταία φορά φυλής 59! @n.smirni76 αν δεν γνωρίζεις εσύ το χάσαμε το κορμί
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Καλησπέρα!

Για πρώτη φορά μετά από καιρό, εντόπισα νέες ενδιαφέρουσες φάτσες σε μπουρδελότσαρκα β' βάρδιας Φυλής.

Τις αναφέρω μπας και ξέρει κάποιος να μας πει αν είναι φόλες ή αξίζουν μια δοκιμή.
1) Υπερμουνάρα "Μαρία Τσέχα" στο Φυλής 69Α, εκεί με τα πολλά εξωτερικά σκαλιά.
2) Τζούλια ή κάτι τέτοιο, μελαχρινό κοντοπούτανο, κι ένα ξανθό τούμπανο (που όμως η έκφρασή της μύριζε φόλα και την απέφυγα) στο Φυλής 65Β.
3) Μελαχρινό χαμογελαστό κοντοπούτανο στο διπλανό, Φ65Α, με πεσμένα μικρά βυζιά αλλά ωραία vibes.
4) Νικόλ ή κάτι τέτοιο, στη θέση της Μαρίας με τα γυαλάκια στο ισόγειο της Φωκαίας (δεύτερο μπουρδέλο, δεν συγκρατώ αριθμό). Και πάλι μού έβγαλε ωραία vibes.

Προτείνεται κάποια απ' τις παραπάνω;

Ευχαριστώ.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Εντάξει, εγώ δεν γαμάω τέτοιες.
Το θέμα είναι αν κάνει και τπτ στο δωμάτιο, επειδή δεν είδα πολλή κίνηση στο μαγαζί και απόρησα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είναι άνω του μ.ο. και σε service, θα την επισκεφθώ σύντομα.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Εντάξει, εγώ δεν γαμάω τέτοιες.
Το θέμα είναι αν κάνει και τπτ στο δωμάτιο, επειδή δεν είδα πολλή κίνηση στο μαγαζί και απόρησα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είναι άνω του μ.ο. και σε service, θα την επισκεφθώ σύντομα.
Έχω τύχει εγώ να έχει πολύ δουλειά φουλ δωμάτια κ φουλ κόσμο έξω αλλά περίμενα φίλο μου το μόνο που μπορώ να σου πω που το έγραψα και προχθές είναι ότι πάει καπάκια από δωμάτιο σε δωμάτιο χωρίς διάλειμμα για φρεσκαρισμα - ξεκούραση. Τώρα μέσα τι κάνει ακριβώς δεν το ξέρω
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: kosamf

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν αξίζει πρωτα και μετά πήγαινε και αν δεν έχει κίνηση περνά! Τώρα αν είσαι σιχασιαρης ότι και να σου πω άλλο δεν σε βλέπω αλλά τεσπα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosamf

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Μήπως η Έμμυ είναι η κοκκινομάλλα Καιτη από Φιλιππίδου 11 και μετά Φυλής 66α?είχε τατουάζ θυμάσαι, κάτω από τον αυχένα, ανάμεσα στα βυζιά?
Έχει τατουάζ στην πλάτη σίγουρα.
Αριστερό μπράτσο..
Αυχένα και στήθος δεν είμαι σίγουρος..

Και κάποιος άλλος συναγωνιστής είχε πει ότι είναι η Καίτη η Κάτια από Φιλιππίδου.

Είχε αναφέρει στην προηγούμενη συνάντηση που είχαμε ότι δούλευε άλλου

Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gsociety

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Θα αναφέρω μερικά δυνατά φολιασματα που έφαγα την προηγούμενη εβδομάδα σε ξεχωριστές τσάρκες .. 1ο) μια Άννα ταί από φυλής 69α δεν θα πω πολλά απλά είναι ένα όμορφο τρολλ , ούτε απέξω ξανά . 2ο) Φ71 όροφος μια Σανέλ και Βερόνικα λατίνες και οι δυο , Βερόνικα όσο όμορφη είναι άλλο τόσο τρέχεις πιο μακρυά για να μην κλαις 20αρικο είμαι παθών ! Μην τα πολυλογώ μπαίνω με Σανέλ ,ξανθιά σγουρομάλλα , δεν είναι ωραια (για τα γούστα μου) έχει ένα τίμιο σώμα , έχω ξανά μπει μαζί της άλλες δυο φορές , την 1η φορά φόλα την 2η κομπλέ και ερχεταιιιιι να κλεισει το σεριιιι και μια 3η , μπαίνει μέσα ,με θυμόταν αλλά ήταν έτοιμη να κλάψει , να έχει νεύρα και να το δείχνει έντονα , έβριζε στα ισπανικά όχι εμένα ευτυχώς , πρώτη φορά ανυπομονούσα να χτυπήσει η πόρτα από τσα2 πιο γρήγορα , τελειώνουμε ότι δεν αρχίσαμε και βγαίνω έξω και ξεκινάει η εξής συζήτηση με τσα2
Τσα2 : όλα καλά ; ( με χαμόγελο)
Εγώ : Η κοπέλα δεν φαίνεται και πολύ καλά οποτε όχι
Τσα2 : Δεν είναι καλά σήμερα γιατί μάλωσε με τον φίλο της , έλα αύριο πάλι που θα είναι καλύτερα
Εγω :ναι καλό βράδυ
Να έχω μείνει μλκας και να λέω δεν παίζει να γίνονται μόνο σε μένα αυτά , ούτε απέξω και εκεί ξανά , λες και είναι μπίλια σε ρουλέτα .. πείτε κάνα καλό οίκο αλλιώς να αρχίσω να καίω από μόνος τα 20ρικα , συγνώμη για το σεντόνι
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.954
Πόντοι
2.046
Συγνώμη παίδες αλλά έχω μια απορία.τι διαφορά έχει με δόντι η χωρίς??να πω την αλήθεια μου ορισμένες φορές μου αρέσει γιατί με κόβει στο να χύσω ποιο γρήγορα. εκτός αν κάνω λάθος σε κάτι.θα ήθελα τι γνώμη σας.
κόλλα στην παλάμη σου μερικά τουβλάκια lego, φόρα
καπότα
και ξεκίνα να τραβάς
μ****ία... θα την καταλάβεις τη διαφορά!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.954
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα!

Για πρώτη φορά μετά από καιρό, εντόπισα νέες ενδιαφέρουσες φάτσες σε μπουρδελότσαρκα β' βάρδιας Φυλής.

Τις αναφέρω μπας και ξέρει κάποιος να μας πει αν είναι φόλες ή αξίζουν μια δοκιμή.
1) Υπερμουνάρα "Μαρία Τσέχα" στο Φυλής 69Α, εκεί με τα πολλά εξωτερικά σκαλιά.
2) Τζούλια ή κάτι τέτοιο, μελαχρινό κοντοπούτανο, κι ένα ξανθό τούμπανο (που όμως η έκφρασή της μύριζε φόλα και την απέφυγα) στο Φυλής 65Β.
3) Μελαχρινό χαμογελαστό κοντοπούτανο στο διπλανό, Φ65Α, με πεσμένα μικρά βυζιά αλλά ωραία vibes.
4) Νικόλ ή κάτι τέτοιο, στη θέση της Μαρίας με τα γυαλάκια στο ισόγειο της Φωκαίας (δεύτερο μπουρδέλο, δεν συγκρατώ αριθμό). Και πάλι μού έβγαλε ωραία vibes.

Προτείνεται κάποια απ' τις παραπάνω;

Ευχαριστώ.
1) υπερμουνάρα δε θα την έλεγα τη σκίννυ Μαρία Τσέχα από το Ελμπασάν παντού κόκκαλα και ξινισμένο ύφος με το που μπει στο δωμάτιο επίσης υπερβολικά
αξύριστη
2) Τζούλια συμπαθητικό
πετίτ μελαχρινάκι αλλά σαν να πηδάς
πτώμα - Χριστίνα Ρουμάνα με το τατού στο πόδι και ολόκληρη την πλάτη οκ είναι υπερμουνάρα αλλά πολύ
μυγιάγγιχτη "μη εδώ μη εκεί, πονάω γαργαλιέμαι" κλπ
3) λογικά Κορίνα με το τατού χειλάκια πίσω στο κωλομέρι υπερφολάρα γνωστή και αυτή
4) η Νικόλ με το βαριεστημένο ύφος την έχω δοκιμάσει πρόσφατα που σαλονάριζε γυμνόστηθη με ένα καυτό σορτσάκι αναρωτιόμουν για ποιο λόγο μέχρι που γδύθηκε στο δωμάτιο κι έβγαλε τα
πορνοτάκουνα

εγώ προτείνω Χριστίνα Ρουμάνα για το παλμαρέ μόνο και εάν έχεις κάνα 20ρικάκι ακόμα για κάψιμο ή και παραπάνω δώστης το μπας και πάρεις κάνα εξτραδάκι, όσοι ξέρουν ξέρουν
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
1) υπερμουνάρα δε θα την έλεγα τη σκίννυ Μαρία Τσέχα από το Ελμπασάν παντού κόκκαλα και ξινισμένο ύφος με το που μπει στο δωμάτιο επίσης υπερβολικά
αξύριστη
2) Τζούλια συμπαθητικό
πετίτ μελαχρινάκι αλλά σαν να πηδάς
πτώμα - Χριστίνα Ρουμάνα με το τατού στο πόδι και ολόκληρη την πλάτη οκ είναι υπερμουνάρα αλλά πολύ
μυγιάγγιχτη "μη εδώ μη εκεί, πονάω γαργαλιέμαι" κλπ
3) λογικά Κορίνα με το τατού χειλάκια πίσω στο κωλομέρι υπερφολάρα γνωστή και αυτή
4) η Νικόλ με το βαριεστημένο ύφος την έχω δοκιμάσει πρόσφατα που σαλονάριζε γυμνόστηθη με ένα καυτό σορτσάκι αναρωτιόμουν για ποιο λόγο μέχρι που γδύθηκε στο δωμάτιο κι έβγαλε τα
πορνοτάκουνα

εγώ προτείνω Χριστίνα Ρουμάνα για το παλμαρέ μόνο και εάν έχεις κάνα 20ρικάκι ακόμα για κάψιμο ή και παραπάνω δώστης το μπας και πάρεις κάνα εξτραδάκι, όσοι ξέρουν ξέρουν

Ευχαριστώ, απ' ό,τι κατάλαβα δεν υπάρχει ελπίδα....

Μου γυάλισε λίγο και μια Ηλέκτρα ( ; ) και καλά Ελληνίδα, στο Φιλιππίδου δεξιά.

Κυρίως με αποθάρρυνε η παράδοση του εν λόγω μαγαζιού στη μοντελοξεπέτα και ο πάντα ενοχλητικός τσάτσος, που παλιότερα συνήθιζα να κάνω μεταβολή και να εξαφανίζομαι με το που τον πετύχω στο σαλόνι οποιουδήποτε μαγαζιού.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Συγνώμη παίδες αλλά έχω μια απορία.τι διαφορά έχει με δόντι η χωρίς??να πω την αλήθεια μου ορισμένες φορές μου αρέσει γιατί με κόβει στο να χύσω ποιο γρήγορα. εκτός αν κάνω λάθος σε κάτι.θα ήθελα τι γνώμη σας.

Την ίδια διάφορα του να περιποιείται στοργικά τις μπάλες η εκδιδόμενη.. από το να τις τραβάει και να κακομεταχειρίζεται άγαρμπα λες και αρμέγει κατσίκα...
* Και στις δύο περιπτώσεις οι πιθανότητες να σου πέσει είναι πολλές....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom