Νέα

Marina Satti

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 498
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
346
Like
440
Πόντοι
21
Σύμφωνα με μια άποψη είναι αυτό ακριβώς που βλέπει ένας τουρίστας όταν έρχεται εδώ.
Φυσικά αυτό δεν μας τιμά...
Εμείς που θέλουμε κάτι καλύτερο για την χώρα μας φυσικά και νιώθουμε άβολα με αυτήν την συριζοειδη πλεμποπνευστη μπούρδα που θα στείλουμε...
Παρόλα αυτά θα ποντάρω ολίγα κερματακια σε νίκη μας και φυσικά θα ποντάρω και σε κάτι άλλο για κάλυψη όταν δω τους ημιτελικούς και αποκτήσω άποψη ως διαχρονικός Eurofan( παλαιάς κοπής από τότε που υπήρχε ορχήστρα από τους διοργανωτές!!!!).

Πάντως όλοι οι ξένοι που κάνουν reaction στο βιντεοκλιπ αυτό, εκτος από το ότι τους αρέσει/εντυπωσιάζει, όλοι λένε θέλω να πάω στην Ελλάδα τώρα! Θέλω να φάω ελληνικο φαγητό κτλπ κτλπ. Όλοι.
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
129
Like
341
Πόντοι
21
Στους στίχους του 'ζάρι' συμμετέχει κι ο vlospa. Στην trap σκηνή πάντως εδώ, κυριαρχούν πολλοί μετανάστες ή μιγάδες. Ο πατέρας της Σάττι δεν ήταν και από καμιά 'φαβέλα', γιατρός είναι νομίζω από το Βόρειο Σουδάν και η ίδια είχε περάσει αρχιτεκτονική.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Στους στίχους του 'ζάρι' συμμετέχει κι ο vlospa. Στην trap σκηνή πάντως εδώ, κυριαρχούν πολλοί μετανάστες ή μιγάδες. Ο πατέρας της Σάττι δεν ήταν και από καμιά 'φαβέλα', γιατρός είναι νομίζω από το Βόρειο Σουδάν και η ίδια είχε περάσει αρχιτεκτονική.
Γι αυτο προκόψαμε σαν κοινωνία-μουσική-κουλτούρα κλπ...μας εχουν σώσει οι "επενδυτές"...και τα πτυχία!!!!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.208
Κριτικές
1
Like
33.284
Πόντοι
6.256
Στο σημείο που φτάσαμε,8/10 γκόμενες να έχουν βυζια Ζέπελιν και χείλη σαν σαμπρέλες για τρακτερ,οτιδήποτε πιο φυσικό μοιάζει όαση...κι ας έχει και μια εσανς γυφτοκατάστασης!!!Απλά οταν πας να την γαμήσεις ασε καλύτερα το πορτοφόλι στο σπιτι σου...!!!!!!
Χα χα . Βυζια ζεπελιν.
Πριν τριαντα χρονια τα βυζια ηταν μουσειακο ειδος.
Τωρα ολες ειναι βυζαρούδες
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Χα χα . Βυζια ζεπελιν.
Πριν τριαντα χρονια τα βυζια ηταν μουσειακο ειδος.
Τωρα ολες ειναι βυζαρούδες
Μην μπερδευτούμε...βυζομπαλίτης ταγμένος ειμαι κι εγω...αλλα κάπου ώπα...πάνε ολες και τα φουσκώνουν με 350 ευρω στα κέντρα αισθητικής και ή βάζουν μέσα πέτρες ή τα κάνουν μπαλόνια για ταξιδι στο υπερπέραν!!!Εχει ξεφύγει το πράγμα λεμε....!!!!
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
100
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
Εχω εξυπηρετησει στο μαγαζι που εργαζομαι πριν κανα διχρονο.Μιλαμε για σουπερ βλημα.Την εχει καραψωνισει και νομιζει οτι ειναι τιτανοτεραστια καλλιτεχνης.Καλη γκομενιτσα αλλα τιποτα ιδιαιτερο.
Και λιβανι μυρωδια απο χιλιομετρο...
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Εχω εξυπηρετησει στο μαγαζι που εργαζομαι πριν κανα διχρονο.Μιλαμε για σουπερ βλημα.Την εχει καραψωνισει και νομιζει οτι ειναι τιτανοτεραστια καλλιτεχνης.Καλη γκομενιτσα αλλα τιποτα ιδιαιτερο.
Και λιβανι μυρωδια απο χιλιομετρο...
Πανηλίθια-ψώνιο-χασικλού????Η συνταγη της επιτυχίας...το μέλλον της ανήκει!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Και εγώ έβλεπα από πιτσιρίκι Eurovision οικογενειακώς με τους γονείς μου, φυσικά και παλιότερα ήταν και πάλι ένα "πανηγυράκι" αλλά υπήρχε και μία αισθητική στα τραγούδια! Άκουγες Μαρινέλλα, Ντέμη Ρούσο, Πασχάλη αλλά και στις μέρες μας με Καιτούλα (Καίτη Γαρμπή) με εκείνο το εκπληκτικό φόρεμα που φαίνονταν τα πάντα, τη Σοφία Βόσσου και τον Ανδρέα Μικρούτσικο και το πολύ καλό "Άνοιξη" αλλά και άλλα τραγούδια που δεν τα θυμάμαι...Φτάσαμε αισίως εν έτει 2024, να ασχολούμαστε με ένα Βαλκανο-βλαχο-μπαρόκ τραγούδι, το οποίο μάλλον, θα πάει "άπατο" και νομίζω, ότι, είναι προδιαγεγραμμένη η αποτυχία του! Η διαχρονική μου απορία, είναι η εξής: Πότε, θα στείλουμε μία φορά ένα "κανονικό" ελληνικό τραγούδι που να αποπνέει, να εκφράζει και να εμπνέει Ελλάδα;
Η μεγάλη μας ευκαιρία ήταν όταν νικήσαμε το 2005 και έπρεπε να στείλουμε μια αρχαιοπρεπή συμμετοχή για να πουλησουμε τρελιτσα.
Όμως εμείς βαδίσαμε στην πεπατημένη χωρίς να κάνουμε την διαφορά...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Kάποιοι κάποτε γέλασαν με αυτο...δεν ηξεραν τι ακολουθει...δεν φαντάστηκαν!!!!Συγχωρεμένοι...δώσε πγιότητα Μιχαλάκη!!!!!
Μπροστά στην φετινή συριζοπνευστη μαλακια της ΝΤΠ αυτό ήταν αριστούργημα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Και εγώ έβλεπα από πιτσιρίκι Eurovision οικογενειακώς με τους γονείς μου, φυσικά και παλιότερα ήταν και πάλι ένα "πανηγυράκι" αλλά υπήρχε και μία αισθητική στα τραγούδια! Άκουγες Μαρινέλλα, Ντέμη Ρούσο, Πασχάλη αλλά και στις μέρες μας με Καιτούλα (Καίτη Γαρμπή) με εκείνο το εκπληκτικό φόρεμα που φαίνονταν τα πάντα, τη Σοφία Βόσσου και τον Ανδρέα Μικρούτσικο και το πολύ καλό "Άνοιξη" αλλά και άλλα τραγούδια που δεν τα θυμάμαι...Φτάσαμε αισίως εν έτει 2024, να ασχολούμαστε με ένα Βαλκανο-βλαχο-μπαρόκ τραγούδι, το οποίο μάλλον, θα πάει "άπατο" και νομίζω, ότι, είναι προδιαγεγραμμένη η αποτυχία του! Η διαχρονική μου απορία, είναι η εξής: Πότε, θα στείλουμε μία φορά ένα "κανονικό" ελληνικό τραγούδι που να αποπνέει, να εκφράζει και να εμπνέει Ελλάδα;
Πες τα ρε...και ας μην βγούμε στην δεκάδα...ελληνικό τραγούδι θέλουμε ρε...τόσο δύσκολο είναι πχια;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.208
Κριτικές
1
Like
33.284
Πόντοι
6.256
37 ειναι;
Καλα κρασια. Υπεργηρη για γιουροβιζιον
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Μπροστά στην φετινή συριζοπνευστη μαλακια της ΝΤΠ αυτό ήταν αριστούργημα...
H μαλακία δεν έχει όρια....και τα ψυχολογικά κομματική προέλευση!!!!Γιατι τέτειο μουσικό και τραγουδιστικό αχταρμά σαν το "Ζάρι" μόνο τύποι με χοντρούς κάλους στον εγκέφαλο μπορούν να φτιάξουν...ξεκάθαρα!!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
Αντιπροσωπευει το πολυπολιτισμικο κουλησταν όπως είπε ο φίλος παραπανω

Με την μετάδοση του σόου απο τον αρχι-λοατκι συνομιλητή του Κουλη το μόνο που μπορουμε είναι να κλεισουμε την τηλεοραση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
H μαλακία δεν έχει όρια....και τα ψυχολογικά κομματική προέλευση!!!!Γιατι τέτειο μουσικό και τραγουδιστικό αχταρμά σαν το "Ζάρι" μόνο τύποι με χοντρούς κάλους στον εγκέφαλο μπορούν να φτιάξουν...ξεκάθαρα!!!!
Αυτά να τα βλέπουν οσοι νομίζουν ότι κυβερνάει η Ν.Δ.
Μια συνιστώσα του ΣΥΡΙΖΑ με γραβάτες κυβερνάει...και όχι η Ν.Δ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom