Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Ποια προτείνετε θα κλαρίνο
1 Φένια ελέγκανς
2 Βικτώρια γκολτεν
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Κάποτε είχε έρθει στο σπίτι μου υποτίθεται για απλό μασάζ

Κοπέλα έχει επιχείρηση με Εντελώς διαφορετικό αντικείμενο

Λόγω δυσκολιών το προσπάθησε, γιατί δεν πρέπει να πιστεύουμε ότι είναι εύκολο για μια γυναίκα να ασχοληθεί με τον αγοραίο έρωτα πάσης φύσεως, Αλλά τόσο μπόρεσε και σταμάτησε
παλια ναι εκανε και επισκεψεις -την εφαγες ;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
613
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
παλια ναι εκανε και επισκεψεις -την εφαγες ;
Πριν 4,5 χρονια
Μέσω fb η γνωριμία
Ούτε τον πυρετό μου δεν θα της έδινα. Για κανονικό μασάζ βρεθήκαμε αρχικά αλλά Άρχισε το μπούρου μπούρου με υπαινιγμούς. Γενικά είναι γενικά πολύ χαμηλού επιπέδου στην συμπεριφορά.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Πριν 4,5 χρονια
Μέσω fb η γνωριμία
Ούτε τον πυρετό μου δεν θα της έδινα. Για κανονικό μασάζ βρεθήκαμε αρχικά αλλά Άρχισε το μπούρου μπούρου με υπαινιγμούς. Γενικά είναι γενικά πολύ χαμηλού επιπέδου στην συμπεριφορά.
Γενικα οκ μην περιμενεις πολλα απο αυτες τις Γυναικες-καθε μια γυναικα εχει το ρολο της
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
613
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Γενικα οκ μην περιμενεις πολλα απο αυτες τις Γυναικες-καθε μια γυναικα εχει το ρολο της
Φίλε μου πάω σε τέτοια μαγαζιά από το 1995. Απλά όταν ήρθε η συγκεκριμένη υποτίθεται ότι έκανε κανονικό μασάζ. Δεν ξέρω αν τριβόταν για να βγάλει χρήματα ή επειδή γουσταρε να κάνει κάτι αλλά όπως και να έχει δεν θα έκανα ποτέ τίποτα μαζί της
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Ποια προτείνετε θα κλαρίνο
1 Φένια ελέγκανς
2 Βικτώρια γκολτεν
Golden το καβλοδρεπανο ειναι η Ναταλια..Μια καινουργια ψιλομιλφονι που κανει και φοβερο μασαζ ονοματι Ευα..με τη Βικτωρια τελευταια φορα εκανα καλοκαιρι αλλα η Φενια ειιναι πιο πανω σ αυτο που ζητας..ολες προχωρανε μετα τη δευτερη τριτη φορα,αν οχι μενεις στη μλκια..επισης Στελλα και Μαριαν golden καλες καβλες αλλα μεχρι φραπε.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
5
Like
11.991
Πόντοι
3.786
Golden το καβλοδρεπανο ειναι η Ναταλια..Μια καινουργια ψιλομιλφονι που κανει και φοβερο μασαζ ονοματι Ευα..με τη Βικτωρια τελευταια φορα εκανα καλοκαιρι αλλα η Φενια ειιναι πιο πανω σ αυτο που ζητας..ολες προχωρανε μετα τη δευτερη τριτη φορα,αν οχι μενεις στη μλκια..επισης Στελλα και Μαριαν golden καλες καβλες αλλα μεχρι φραπε.
Άρα για το καυλωτικού τύπου μασάζ αυτές που αξίζουν είναι οι Εύα,Στέλλα και Μάριαν;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Άρα για το καυλωτικού τύπου μασάζ αυτές που αξίζουν είναι οι Εύα,Στέλλα και Μάριαν;
Προσωπικα μ αρεσει το δυνατο και μονο η Ευα εκει κανει..τωρα για χαιδεμα ολες κανουν!
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Η Ναταλία είναι η παλιά Δανάη που είχε ....η Μάριαν είναι ωραία αλλά πολύ ξυνή ..... πιστεύω περνάει και την Ξένια
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Η Ναταλία είναι η παλιά Δανάη που είχε ....η Μάριαν είναι ωραία αλλά πολύ ξυνή ..... πιστεύω περνάει και την Ξένια
Επειδη δεν διαβαζω κριτικη για να παω καπου,εχει τυχει "ξυνο" ατομο απο περιγραφη να ειναι η καλυτερη καυλα..γι αυτο ποτε δεν γραφω λεπτομερειες κλπ..εγω μπορει να την τσιμπουκωσα την ξυνη που λες..ή το αντιθετο..περιπετεια ειναι τα μασαζ..με καποιες θα ταιριαξεις με καποιες οχι..
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
5
Like
11.991
Πόντοι
3.786
Επειδη δεν διαβαζω κριτικη για να παω καπου,εχει τυχει "ξυνο" ατομο απο περιγραφη να ειναι η καλυτερη καυλα..γι αυτο ποτε δεν γραφω λεπτομερειες κλπ..εγω μπορει να την τσιμπουκωσα την ξυνη που λες..ή το αντιθετο..περιπετεια ειναι τα μασαζ..με καποιες θα ταιριαξεις με καποιες οχι..
Εν μέρει ισχύει.Όμως γενικά είναι σημαντικές οι κριτικές.Εμένα με έχουν βοηθήσει για καλές επιλογές.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Επειδη δεν διαβαζω κριτικη για να παω καπου,εχει τυχει "ξυνο" ατομο απο περιγραφη να ειναι η καλυτερη καυλα..γι αυτο ποτε δεν γραφω λεπτομερειες κλπ..εγω μπορει να την τσιμπουκωσα την ξυνη που λες..ή το αντιθετο..περιπετεια ειναι τα μασαζ..με καποιες θα ταιριαξεις με καποιες οχι..
Δεν διαφωνώ φίλε μου εγώ είπα την άποψη μου
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Φίλε μου πάω σε τέτοια μαγαζιά από το 1995. Απλά όταν ήρθε η συγκεκριμένη υποτίθεται ότι έκανε κανονικό μασάζ. Δεν ξέρω αν τριβόταν για να βγάλει χρήματα ή επειδή γουσταρε να κάνει κάτι αλλά όπως και να έχει δεν θα έκανα ποτέ τίποτα μαζί της
ε και εγω παω απο το 1990 -δεν παιζει ρολο αυτο που λες ! Ειμαι απο τους πρωτους που πηρα την Μαρια και της εκανα μαθηματα για το σεξ--Η Μαρια αυτα προσφερει .
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Ποια προτείνετε θα κλαρίνο
1 Φένια ελέγκανς
2 Βικτώρια γκολτεν
Φενια 2 κλάσεις πάνω.. η βικτωρια είναι ξινομουνα! Επίσης Νταρια.. πιπαρα, 1 κλάση πάνω και από Φενια!!
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
79
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλικάρια υπάρχει κανενα μαγαζι που παει περα απ το καλαμάκι απ την πρώτη φορά;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Η Ναταλία είναι η παλιά Δανάη που είχε ....η Μάριαν είναι ωραία αλλά πολύ ξυνή ..... πιστεύω περνάει και την Ξένια
Η πρώην Δανάη η κοντουλα μελαχροινή υπέρ καύλα έγινε Ναταλία και επέστρεψε? Αλήθεια τώρα.? Μη τρέχω τζαμπα? Μένω και μακριά…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom