Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
15
Like
2.299
Πόντοι
2.487
Οχι δεν λεω τξμ δαμη μασσαζ που ηταμ χαλια, αλλα μια πιτσορικα με μοντελο προσωπο γαλανα ματια με κορμαρα αλλα πολυ ακριβη,
Ξανθια γαλαζοματα ηταν, πλαστικο βυζι,κοντο μαλλι πρεπει να ναι 28-30 σημερα και εχει σταματησει 2 χρονια περιπου
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
37
Like
21.078
Πόντοι
4.646
Δεν πηρα προσωπικο τηλεφωνο ποτε.Λογικα λες μια ξεπετα μπαζολα ανεξαρτητη με ονομα Danae massage εσυ(μακρια btw).
Εγω λεω τη Δαναη του ντελουξ, τοπ ονομα του χωρου 3-4 χρονια πριν
Για την ίδια θά λέμε λογικά πού τό γύρισε σαν ανεξάρτητη σέ Νάντια πλέον.
:hi:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
15
Like
2.299
Πόντοι
2.487

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
37
Like
21.078
Πόντοι
4.646

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν
Όχι φίλε δε γαμιοταν !!!! Χαχαχαχαχαχα . Από το πρώτο ραντεβού γαμήθηκε φίλε μου… !!!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα συναγωνιστες,
Ερωτηση κρισεως, απο Deluxe, μεταξυ Ζετας και Χριστιαννας, ποια προτεινετε;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
Ειπα ηδη τη Δαναη.Η αλλη ηταν η Σαντυ που παντρευτηκε.Ροστερ χρυσης εποχης deluxe και οι 2 προ 3-4 χρονων αν ασχολεισαι γενικοτερα με το σπορ
Κάτι μου θυμίζει το όνομα Σάντυ και δεν μπορώ να θυμηθώ αν την είχα δοκιμάσει. Ήταν όταν είχε πρώτο εμφανιστεί το γραφείο?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Τι να σου πω μπριζολα με δαναη δεν ειχα φαει,7-8 φορες την ειχα δει,τις πρωτες 4-5 περα μασαζ(καλη,πολυ καλη) κερναγε φραπε χωρις εξτρα κοστος, στις τελευταιες κερασε καλαμακι και μπαλαμουτι με +30.Αν προλαβες και εφαγες μπριζολα ειλικρινα ζηλευω, πολυ δυνατη σε ολα της αλλα την τελευταια φορα που χα δει μου λεγε κιαυτη οτι εχει ξενερωσει και θα σταματησει γιατι την πιεζαν για μπριζολα νεοι πελατες(επειδη ειχε γραφτει εδω) και μου λεγε-και ειχε δικιο- πως μασαζ αγοραζεις, τα εξτρα τα προσφερει η κοπελα οταν και αν θελει.Δε μου χε πει οτι δεν κανει, απλα οτι δεν παιζει στο προγραμμα, τωρα κατ εξαιρεση δε ξερω αν εκανε.Η τωρινη παντως επεμενε και σε μενα και αλλους συναδελφους φερεγγυους οτι μπριζολα ποτε και πουθενα
σου ειπε μεγαλη αληθεια η κοπελα που το εχω ακουσει κι απο αλλες απο κοντα !!! και ειναι πολυ διαφορετικο αν καποια κοπελα γουσταρει καποιον πολυ και θελει να μπριζολιαστει!!! αλλωστε οι πιο πολλες θελουν καποιον να τις βγαλει απο το μασαζ και να της προσφερει μια ανετη και ποιοτικη ζωη
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Για μια Κωνσταντίνα νομίζω από GM massage
Δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά που γράφει εδώ.. Αλλά το μερικοί άνθρωποι ότι είστε μαλάκες με ξεπερνάει αγαπούληδές γκομενιάρηδες σε ποιες ;; στις ζητιάνες της ψωλής ;;; Φαντάζομαι πόσοι από δω έχουνε πάει με Κοπέλες για μασάζ και νόμιζαν ότι τους έπιασε γκόμενους.. Επειδή ίσως έδωσαν ένα κινητό ή βγήκανε μετά μαζί. Μετά λοιπόν αυτός μπορεί να μπει εδώ να γράψει άλλα αντ’ άλλων για να μπερδέψει μην τυχόν και το φάνε την γκόμενα ή να την υπερασπίζεται σα βαλσαμωμένο κοράκι.. Ξυπνήστε λίγο μαλάκες. Και προπαντώς να σέβεστε ότι εδώ μέσα μερικοί άνθρωποι έχουνε χαλάσει πάρα πολύ χρήμα,το έχουν δεν το έχουν, Για να πάρεις εσύ ο μαλάκας μία πληροφορία να πας να κάνεις τον γκόμενο..!!!!!! το ότι μερικές γαμιούνται από το πρώτο ραντεβού ή από τη Δευτέρα η από το τρίτο παίζει καθαρά ρόλο ο πελάτης. Είναι μερικοί που πάνε μόνο σε σουίτες και και και ,και ψαρώνει μια γκόμενα.. Σου λέει δεν θέλω να τον χάσω.. Αυτές πρέπει να μας κυνηγάνε,όχι εμείς αυτές ξυπνάτε λίγο. Μπένει ο άλλος και γράφει στείλε μου φίλε πληροφορίες σε PM, Λες και όλοι υπόλοιποι εδώ μέσα που σας έχουν ανοίξει τα μάτια είναι μαλάκες είσαστε εσείς οι έξυπνοι….
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
Δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά που γράφει εδώ.. Αλλά το μερικοί άνθρωποι ότι είστε μαλάκες με ξεπερνάει αγαπούληδές γκομενιάρηδες σε ποιες ;; στις ζητιάνες της ψωλής ;;; Φαντάζομαι πόσοι από δω έχουνε πάει με Κοπέλες για μασάζ και νόμιζαν ότι τους έπιασε γκόμενους.. Επειδή ίσως έδωσαν ένα κινητό ή βγήκανε μετά μαζί. Μετά λοιπόν αυτός μπορεί να μπει εδώ να γράψει άλλα αντ’ άλλων για να μπερδέψει μην τυχόν και το φάνε την γκόμενα ή να την υπερασπίζεται σα βαλσαμωμένο κοράκι.. Ξυπνήστε λίγο μαλάκες. Και προπαντώς να σέβεστε ότι εδώ μέσα μερικοί άνθρωποι έχουνε χαλάσει πάρα πολύ χρήμα,το έχουν δεν το έχουν, Για να πάρεις εσύ ο μαλάκας μία πληροφορία να πας να κάνεις τον γκόμενο..!!!!!! το ότι μερικές γαμιούνται από το πρώτο ραντεβού ή από τη Δευτέρα η από το τρίτο παίζει καθαρά ρόλο ο πελάτης. Είναι μερικοί που πάνε μόνο σε σουίτες και και και ,και ψαρώνει μια γκόμενα.. Σου λέει δεν θέλω να τον χάσω.. Αυτές πρέπει να μας κυνηγάνε,όχι εμείς αυτές ξυπνάτε λίγο. Μπένει ο άλλος και γράφει στείλε μου φίλε πληροφορίες σε PM, Λες και όλοι υπόλοιποι εδώ μέσα που σας έχουν ανοίξει τα μάτια είναι μαλάκες είσαστε εσείς οι έξυπνοι….
Όλη αυτή η παράθεση για εμένα? Εγώ φίλε έχω κόψει το μασάζ στα γραφεία εδώ και πολύ καιρό, απλά απάντησα στον φίλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
15
Like
2.299
Πόντοι
2.487
Όχι φίλε δε γαμιοταν !!!! Χαχαχαχαχαχα . Από το πρώτο ραντεβού γαμήθηκε φίλε μου… !!!
Tη σελφι αυριο μη ξεχασεις, περιμενουμε με κομμενη την ανασα απο την αγωνια.Κακες εποχες για ξεφτιλισμα και συναφη
Δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά που γράφει εδώ.. Αλλά το μερικοί άνθρωποι ότι είστε μαλάκες με ξεπερνάει αγαπούληδές γκομενιάρηδες σε ποιες ;; στις ζητιάνες της ψωλής ;;; Φαντάζομαι πόσοι από δω έχουνε πάει με Κοπέλες για μασάζ και νόμιζαν ότι τους έπιασε γκόμενους.. Επειδή ίσως έδωσαν ένα κινητό ή βγήκανε μετά μαζί. Μετά λοιπόν αυτός μπορεί να μπει εδώ να γράψει άλλα αντ’ άλλων για να μπερδέψει μην τυχόν και το φάνε την γκόμενα ή να την υπερασπίζεται σα βαλσαμωμένο κοράκι.. Ξυπνήστε λίγο μαλάκες. Και προπαντώς να σέβεστε ότι εδώ μέσα μερικοί άνθρωποι έχουνε χαλάσει πάρα πολύ χρήμα,το έχουν δεν το έχουν, Για να πάρεις εσύ ο μαλάκας μία πληροφορία να πας να κάνεις τον γκόμενο..!!!!!! το ότι μερικές γαμιούνται από το πρώτο ραντεβού ή από τη Δευτέρα η από το τρίτο παίζει καθαρά ρόλο ο πελάτης. Είναι μερικοί που πάνε μόνο σε σουίτες και και και ,και ψαρώνει μια γκόμενα.. Σου λέει δεν θέλω να τον χάσω.. Αυτές πρέπει να μας κυνηγάνε,όχι εμείς αυτές ξυπνάτε λίγο. Μπένει ο άλλος και γράφει στείλε μου φίλε πληροφορίες σε PM, Λες και όλοι υπόλοιποι εδώ μέσα που σας έχουν ανοίξει τα μάτια είναι μαλάκες είσαστε εσείς οι έξυπνοι….

Παραξενο που δεν εχεις αναφερει(oυτε στο main ουτε στο κλωνο) το γαμησι αυτο.Ακομα πιο παραξενο να με κατηγορεις οτι ζητησα pm(btw επειδη εισαι ΚΑΙ μαλακας στειλε λινκ ειπα, οχι pm, το αφησα πανω του κοινως αν ηθελε να το πει δημοσια η εμπιστευτικα.Ατομα σαν εσενα δε βοηθανε η αληθεια ειναι).Επισης, το πολυ χρημα εσυ που το εχεις χαλασει ακριβως και τι πληροφορια εχεις δωσει?Στα στουντιο η στα μπουρδελα?Μελος απο το 2006 με 0 ΜΗΔΕΝ κριτικες και απο τα 2 προφιλ και ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τη σελφι αυριο μη ξεχασεις ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α και εγω τα λεω προσωπικα
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
 
Τελευταία τροποποίηση:

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Tη σελφι αυριο μη ξεχασεις, περιμενουμε με κομμενη την ανασα απο την αγωνια.Κακες εποχες για ξεφτιλισμα και συναφη


Παραξενο που δεν εχεις αναφερει(oυτε στο main ουτε στο κλωνο) το γαμησι αυτο.Ακομα πιο παραξενο να με κατηγορεις οτι ζητησα pm(btw επειδη εισαι ΚΑΙ μαλακας στειλε λινκ ειπα, οχι pm, το αφησα πανω του κοινως αν ηθελε να το πει δημοσια η εμπιστευτικα.Ατομα σαν εσενα δε βοηθανε η αληθεια ειναι).Επισης, το πολυ χρημα εσυ που το εχεις χαλασει ακριβως και τι πληροφορια εχεις δωσει?Στα στουντιο η στα μπουρδελα?Μελος απο το 2006 με 0 ΜΗΔΕΝ κριτικες και απο τα 2 προφιλ και ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τη σελφι αυριο μη ξεχασεις ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α και εγω τα λεω προσωπικα
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
ρε εισαι κ πολυ μαλακας αντρας τελικα!!!!αλλος γραφει για εμενα λες παλι;;; δε θελει η κοπελα σελφι της εστειλα στο viber!!!μου ειπε οτι ειχε συναντησει εναν παρανοικο που πηγε με μονοπετρο στο 2ο ραντεβου κ γι'αυτο εξαφανιστηκε!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε μλκ ΣΥΝΕΛΘΕ!!!! κ αν θες να με ξεφτυλισεις στειλε μου pm να σου δωσω το τηλ μου να βρεθουμε οπου κ οποτε θες...ελα κουρασες ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom