Νέα

Wax with happy ending

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Nofucksgiven

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Ψαξε mansion massage εχει δωρο αποτριχωση με το μασαζ.Επισης καποια Λι στην Μεσογειων.
Mansion massage.
Μπηκα να ψαξω.
Απο εμενα ειναι ΟΧΙ λογω της συμπεριφορας και μονο.
Το εχει μια Αλικη η οποια παλιαοτερα ηταν κωλομπαρου στην Μιχαλακοπουλου.
Επειδη με ενδιαφερει καιρο η υπηρεσια της αποτριχωσης της ειχα στειλει και παλαιοτερα μυνημα απαντοντας σε μια αγγελια που ειχε στο KANE SEX.
Οταν λοιπον την ρώτησα για αποτριχωση στα γεννητικα οργανα και εκτονωση μου αποκριθηκε πως δεν ειναι μπουρδελο εκει κλπ.
Μα της λεω εβαλες αγγελια στο KANESEX.
Και λεει ναι αλλα στην κατηγορια μασαζ οχι στην κατηγορία ερωτικές υπηρεσίες και τελος μου ειπε πως ειναι εκει ενας κυριος Γιωργος εαν ενδιαφερομαι που μπορει να μου κανει αποτριχωση στην κωλοτρυπιδα.
Σε τετοια σκουπιδια μαγαζια με τετοια σκουπιδια εργαζομενους το μαυρο ειναι λιγο.
Η αλικη η κωλομπαρου η ποτηρογαμιολα η κερνα με μια φιαλη σπεσιαλ και θα σου κανω τσιμπουκι κατω απο το τραπεζι εγινε θεραπευτρια...
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Ρε, αφήστε τις αποτριχώσεις και μαζέψτε λεφτά να κάνετε μια περιτομή και ένα ball ironing...
Με ευχαριστείτε μετά.
 
OP
OP
Nofucksgiven

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Ρε, αφήστε τις αποτριχώσεις και μαζέψτε λεφτά να κάνετε μια περιτομή και ένα ball ironing...
Με ευχαριστείτε μετά.
Εγω θελω να κοψω τον χαλινο και το σκεφτομαι.
Το ball ironing τι ειναι?
Τι ευχαριστηση εχει το καθενα δωσε καμια λεπτομερεια
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Δε θα αναφερθώ στην περιτομή, όλοι ξέρουμε τι είναι. Συνιστάται ανεπιφύλακτα για αισθητικούς λόγους αλλά κυρίως για λόγους υγιεινής!
Το ball ironing είναι η λεγόμενη στα ελληνικά "αποσχεοποίηση", δηλαδή η αφαίρεση του περιττού δέρματος από το σάκο των όρχεων. Μπορεί να συνοδευτεί από τη λύση των συνδέσμων που συγκρατούν το πέος μέσα στο περινέο, προκειμένου να εκμεταλλευτεί κάνεις το μήκος του που δεν είναι ορατό (φανταστείτε το πέος σαν παγόβουνο).
 
OP
OP
Nofucksgiven

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Δε θα αναφερθώ στην περιτομή, όλοι ξέρουμε τι είναι. Συνιστάται ανεπιφύλακτα για αισθητικούς λόγους αλλά κυρίως για λόγους υγιεινής!
Το ball ironing είναι η λεγόμενη στα ελληνικά "αποσχεοποίηση", δηλαδή η αφαίρεση του περιττού δέρματος από το σάκο των όρχεων. Μπορεί να συνοδευτεί από τη λύση των συνδέσμων που συγκρατούν το πέος μέσα στο περινέο, προκειμένου να εκμεταλλευτεί κάνεις το μήκος του που δεν είναι ορατό (φανταστείτε το πέος σαν παγόβουνο).
Μεγαλωνει το πουλι δηλαδη?
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Έχω μία τύπε, αν τη θες στη δίνω σε καλή τιμή.
 

Kadom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
12
Πόντοι
0
Ψαξε mansion massage εχει δωρο αποτριχωση με το μασαζ.Επισης καποια Λι στην Μεσογειων.
Αυτή στη Μεσογείων είναι ξεπέτα και χαλί.Μακρια.Σου ζητάει να κρατάς τον φακό του κινητού για βλέπει...Πολλές κλωτσιες
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Αυτή στη Μεσογείων είναι ξεπέτα και χαλί.Μακρια.Σου ζητάει να κρατάς τον φακό του κινητού για βλέπει...Πολλές κλωτσιες
Το χειροτερο ειναι οτι οι τιμες ειναι στα υψη για χαλια υπηρεσιες.Και αυτη στη Ν.Φιλαδελφεια χαλια και πολυ βρωμικο σπιτι.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Αυτή στη Μεσογείων είναι ξεπέτα και χαλί.Μακρια.Σου ζητάει να κρατάς τον φακό του κινητού για βλέπει...Πολλές κλωτσιες
12 χρονια μελος πρωτο μηνυμα,ωραιος!
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
525
Like
1.523
Πόντοι
206
Χαρά στο κουράγιο σας που κάνετε αποτρίχωση με κερί. Μόνο στην ιδέα για το πόνο που προκαλεί μου φτάνει, μετά είναι η φαγούρα όταν μεγαλώνουν οι τρίχες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Εκεί που έχουν φτάσει τα κασέ τις παίρνω και μόνος μου..
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Έχεις καμία που κάνει αποτρίχωση...?
Ενδιαφέρομαι και εγώ φίλε αν έχεις τηλέφωνο.
Οποιος ενδιαφερεται υπαρχει το irida spa στο Χιλτον και καποια αισθητικος στον Ν.Κοσμο.Δεν εχω παει σε καποιο απο αυτα και δεν εγγυωμαι το happy ending.Τα αναφερω για καποιον που ενδιαφερεται για αποτριχωση.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Οποιος ενδιαφερεται υπαρχει το irida spa στο Χιλτον και καποια αισθητικος στον Ν.Κοσμο.Δεν εχω παει σε καποιο απο αυτα και δεν εγγυωμαι το happy ending.Τα αναφερω για καποιον που ενδιαφερεται για αποτριχωση.
Γιατί τύπε άλλα κέντρα δεν κάνουν αποτρίχωση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom