Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
573
Like
2.693
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
_Q9A0089.jpg
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Δεν χω πάρει Ρούλα...η αλήθεια ειναι ότι δεν εχω πάσι ποτε στο μαγαζί αυτό...μπορεί κάποιος να πει υπηρεσίες Ρούλας?γλωσσοφιλα,,πιπα καλη?τα παίρνει πρόσωπο η στόμα?γενικα εινα δυνατή στο προγραμμα ..?πρόσωπο ειναι καλο?
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
201
Κριτικές
16
Like
770
Πόντοι
311
Η κοπέλα είναι σούπερ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι π βλέπω τη φωτό απλά να ξαπλώσω και να κατσει αυτό ο κωλος στη μαπα που θέλω τπτ άλλο μια ωρα
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Η κοπέλα είναι σούπερ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι π βλέπω τη φωτό απλά να ξαπλώσω και να κατσει αυτό ο κωλος στη μαπα που θέλω τπτ άλλο μια ωρα
Την έχεις γαμησει?αν ναι τι έχεις να πεις γι αυτά π ρώτησα?μπορει να θεωρηθεί δυνατό χαρτί μασαζ?
 

Old Rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
220
Πόντοι
280
H Ρούλα είναι απλά "αποκαλυψη".!!! Είναι κρίμα που δεν μπορώ να την επισκέπτομαι κατά διαστήματα πλέον ενώ θά ήθελα , λόγω της "πολιτικής " του συγκεκριμένου, κατά τα άλλα άξιου αναφοράς καταστήματος!
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
H Ρούλα είναι απλά "αποκαλυψη".!!! Είναι κρίμα που δεν μπορώ να την επισκέπτομαι κατά διαστήματα πλέον ενώ θά ήθελα , λόγω της "πολιτικής " του συγκεκριμένου, κατά τα άλλα άξιου αναφοράς καταστήματος!
Ποια είναι δλδ η πολιτική του καταστήματος;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
H Ρούλα είναι απλά "αποκαλυψη".!!! Είναι κρίμα που δεν μπορώ να την επισκέπτομαι κατά διαστήματα πλέον ενώ θά ήθελα , λόγω της "πολιτικής " του συγκεκριμένου, κατά τα άλλα άξιου αναφοράς καταστήματος!

Tι εννοείται φίλτατε;
 

Old Rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
220
Πόντοι
280
Εννοώ απλά ότι η Ρούλα ικανοποιεί τις προτιμήσεις μου γενικώς και προσφέρει άριστες υπηρεσίες. Όμως ραντεβού ως γνωστόν, σημαίνει συμφωνία ανθρώπων για συνάντηση μια συγκεκριμένη ώρα με κάποια ανεκτά περιθώρια. Δυστυχώς τα ραντεβού δεν τηρούνται στο συγκεκριμένο κατάστημα. Εάν λοιπόν κάποιος με κοροϊδέψει μια φορά φταίει αυτός, αν όμως με κοροϊδέψει και δεύτερη, τότε φταίω εγώ!
Ελπίζω να έγινα κατανοητός!
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
648
Πόντοι
300
H Ρούλα είναι απλά "αποκαλυψη".!!! Είναι κρίμα που δεν μπορώ να την επισκέπτομαι κατά διαστήματα πλέον ενώ θά ήθελα , λόγω της "πολιτικής " του συγκεκριμένου, κατά τα άλλα άξιου αναφοράς καταστήματος!
Στο 2024 έχω πάει στο diamond 4 φορές και της 4 την Ρούλα έχω πάρει δεν μου είπε κανείς για πολιτική του καταστήματος :think:
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Εννοώ απλά ότι η Ρούλα ικανοποιεί τις προτιμήσεις μου γενικώς και προσφέρει άριστες υπηρεσίες. Όμως ραντεβού ως γνωστόν, σημαίνει συμφωνία ανθρώπων για συνάντηση μια συγκεκριμένη ώρα με κάποια ανεκτά περιθώρια. Δυστυχώς τα ραντεβού δεν τηρούνται στο συγκεκριμένο κατάστημα. Εάν λοιπόν κάποιος με κοροϊδέψει μια φορά φταίει αυτός, αν όμως με κοροϊδέψει και δεύτερη, τότε φταίω εγώ!
Ελπίζω να έγινα κατανοητός!
Αν συμβαίνει αυτό στο κατάστημα έχεις απόλυτο δίκιο...απ ότι κατάλαβα τλκ απο όσα λέτε η Ρούλα ειναι καλο χαρτί,,,δε λέει οχι σε τπτ και έχει τοπ υπηρεσίες..στόμα τα παίρνει?γλωσοοφιλα?
 

Old Rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
220
Πόντοι
280
Είναι πολύ έμπειρη, έχει καλό ρεπερτόριο και ταυτόχρονα είναι η απόλυτη GFE! Υπάρχουν αρκετές κριτικές για αυτήν. Γενικά στο συγκεκριμένο κατάστημα οι υπηρεσίες των κοριτσιών, όσες γνώρισα, είναι πολύ καλές, αν σου αρέσει ο σωματότυπος της "στρουμπουλής". Εγώ όχι γι'αυτό προτιμούσα τη Ρούλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom