Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
νταρια ειναι η ρωσιδα η ψηλή???
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
185
Πόντοι
0
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
Άμα εννοείς μια ξανθιά, λίγο κοντούλα, δε θυμάμαι όνομα (Φαίδρα?), αλλά κάνει καλή πίπα και τα πήρε στο στόμα.
 

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
256
Πόντοι
280
Καλησπέρα αδέρφια. Σορι κιόλας υποθέτω έχει χιλιοειπωθει ξεκίνησα πρόσφατα το σπορ των εσκορτ και θέλω να ρωτήσω τα basic για μασάζ. Αυτά είναι κανονικά μιας ώρας απλά στους τέλος σου ρωτάνε μετά έξτρα αν θες να στον παίξουν?

Kai μετά αναλόγως σου λένε για πιπα πάλι με έξτρα κόστος? Συνήθως έτσι πάνε?

Συγκεκριμένα να ρωτήσω και για το anita spa/vana spa έστειλα στο fb και μου απάντησε αισθησιακό μασάζ με 30 ευρώ και 50 με δύο κορίτσια? Αυτές οι τιμές τι φάση? 150 δίνουμε στις εσκορτ. Είναι απλά κανονικό μασάζ αυτό εννοεί?

Και επίσης στα έξτρα σεξ δεν? λίγο χούφτωμα έστω παίζει?

Πολύ αρχαριες απορίες ξέρω όλοι από κάπου ξενοκναμε
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Καλησπέρα αδέρφια. Σορι κιόλας υποθέτω έχει χιλιοειπωθει ξεκίνησα πρόσφατα το σπορ των εσκορτ και θέλω να ρωτήσω τα basic για μασάζ. Αυτά είναι κανονικά μιας ώρας απλά στους τέλος σου ρωτάνε μετά έξτρα αν θες να στον παίξουν?

Kai μετά αναλόγως σου λένε για πιπα πάλι με έξτρα κόστος? Συνήθως έτσι πάνε?

Συγκεκριμένα να ρωτήσω και για το anita spa/vana spa έστειλα στο fb και μου απάντησε αισθησιακό μασάζ με 30 ευρώ και 50 με δύο κορίτσια? Αυτές οι τιμές τι φάση? 150 δίνουμε στις εσκορτ. Είναι απλά κανονικό μασάζ αυτό εννοεί?

Και επίσης στα έξτρα σεξ δεν? λίγο χούφτωμα έστω παίζει?

Πολύ αρχαριες απορίες ξέρω όλοι από κάπου ξενοκναμε
Ότι τιμή σου λένε στα ινμποξ είναι για το μασάζ,καμία δεν θα σου πει διαδυκτιακα για εκτόνωση η γαμησι,οπότε για Βάνα 30 μασάζ + 20 φραπεδακι,σε κάποια άλλα +30 καλαμάκι και +30 μπριζόλα
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
Πας κ χαλαρώνεις σε στρωμα κατω και μετα την χυνεις !!!
Έχω κάνει nuru μαζί της. Τον ξέρω τον χώρο. Η ερώτηση είναι: Έχει κάποια τεχνική ή σου βάζει δάχτυλο (γιατί δεν θέλω δάχτυλο)
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
Μήπως εννοείς την νικολ
 

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
256
Πόντοι
280
Ότι τιμή σου λένε στα ινμποξ είναι για το μασάζ,καμία δεν θα σου πει διαδυκτιακα για εκτόνωση η γαμησι,οπότε για Βάνα 30 μασάζ + 20 φραπεδακι,σε κάποια άλλα +30 καλαμάκι και +30 μπριζόλα
Κατάλαβα άρα ουσιαστικά είναι μπουρδελα με ότι συνεπάγεται σε υπηρεσία και ποιότητα κοριτσιών που τα μασκαρουν σαν μασάζ και μόλις χυσεις φεύγεις κιόλας αφού εκεί δεν πας για μασάζ αλλά για σεξ
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
269
Like
1.038
Πόντοι
201
Κατάλαβα άρα ουσιαστικά είναι μπουρδελα με ότι συνεπάγεται σε υπηρεσία και ποιότητα κοριτσιών που τα μασκαρουν σαν μασάζ και μόλις χυσεις φεύγεις κιόλας αφού εκεί δεν πας για μασάζ αλλά για σεξ
Όχι. Τα περισσότερα είναι μασάζ στα 2/3 του χρόνου που είσαι εκεί και στο 1/3 προσφέρουν χουφτώματα και εκτόνωση. Υπάρχουν και κάποια που σε αυτό το 1/3 προσφέρουν και παραπάνω, πίπες ή και σεξ περιληπτικά. Ποιο μασαζίδικο προσφέρει τι, θα το βρεις εύκολα εδώ αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι μπουρδέλα, πας για το πακέτο που προανέφερα.
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
Παιδιά, μπορεί κάποιος εν συντομία , να απαριθμήσει τα μασατζιδικα αυτή την περίοδο;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Όχι. Τα περισσότερα είναι μασάζ στα 2/3 του χρόνου που είσαι εκεί και στο 1/3 προσφέρουν χουφτώματα και εκτόνωση. Υπάρχουν και κάποια που σε αυτό το 1/3 προσφέρουν και παραπάνω, πίπες ή και σεξ περιληπτικά. Ποιο μασαζίδικο προσφέρει τι, θα το βρεις εύκολα εδώ αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι μπουρδέλα, πας για το πακέτο που προανέφερα.
επισης να αναφερουμε οτι γαμας σε ολα τα μπουρδελα χωρις να ειναι πριβε και σε τιμες πολυ καλυτερες
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
256
Πόντοι
280
Ποιο μασαζίδικο προσφέρει τι, θα το βρεις εύκολα εδώ αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω.
Διαβάζω 20 σελίδες πίσω και μόνο για αφροδισιακό και σμν μιλάνε. Παίχθηκε περιστατικό και στο βασικό νήμα δεν κουνήθηκε φύλλο
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
245
Πόντοι
21
Γνωριζει κανενας για ποιο μασατζιδικο προκειται?
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
280
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
Βγάζουν ρούχα τα κορίτσια και στο πρώτο και στο δεύτερο μέρος ή μπα ; Επίσης επειδή από ότι βλέπω το δίδυμο Σοφία Νταρια παίζει φουλ μπορείς να τις περιγράψει κάποιος ;;

Ευχαριστώ
 

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
93
Πόντοι
0
Πήρα Ευα στην Μαριάννα. Καλή φάση, με πολλά γλωσσόφιλα και γλυψήματα. Σκοπεύω να πάρω και Κατερίνα σε διπλό. Αλλά δεν την έχω δοκιμάσει. Ξέρει κανείς να μας πει?
 

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
93
Πόντοι
0
Τελευταία επίσης πήγα και Κρύσταλ και είδα την ξυνή την Ντίβα που το παίζει αφεντικό και την έκανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom