Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (13 μέλη και 160 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
468
Κριτικές
3
Like
2.599
Πόντοι
441
Δεν είναι δικό μου αυτό, νομίζω το Ναταλί "Τσιαντακης" και Φωτεινή "Γκμοχ" είχαν βγει από τον Πύραυλο @Οξαποδω

μερικά που έχω βγάλει απ αυτά πού θυμάμαι δηλαδή τώρα, είναι Άννα Κου ,Χριστίνα ξαδέρφη Άννας Κου, Αννα Pitsos, Αννα Ροφός, Ναταλί Τουρλοκωλιαστρα, Ιωαννα η Βολειμπολιστρια Άντζελα Formet κλπ
Πέθανα χαχαχαχαχ
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Α μαλιστα απο οτι φαινεται έχουμε και τολμηρούς καβλιάρηδες εδω μέσα.

Σκληροί πορνο κομάντο ! Ευγε !
Να πω την αλήθεια μου, μου έχει τύχει να έχω τέτοιες καβλες και να θέλω να γαμησω και την πιο χάλια, για τελείως βρώμικο γαμησι. Παίζουν φορές που για εμπειρία και από τρελή καυλιτιδα να έχω πάρει grannies, χοντρες θωρηκτα κτλ..
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
255
Κριτικές
16
Like
1.615
Πόντοι
6.240
Δεν είναι δικό μου αυτό, νομίζω το Ναταλί "Τσιαντακης" και Φωτεινή "Γκμοχ" είχαν βγει από τον Πύραυλο @Οξαποδω

μερικά που έχω βγάλει απ αυτά πού θυμάμαι δηλαδή τώρα, είναι Άννα Κου ,Χριστίνα ξαδέρφη Άννας Κου, Αννα Pitsos, Αννα Ροφός, Ναταλί Τουρλοκωλιαστρα, Ιωαννα η Βολειμπολιστρια Άντζελα Formet κλπ
Μονο την Νικη "Μανταλος" εχω βαφτισιμιά εγω !!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κάτω του μετρίου κατάθεση με Κατερίνα Λατίνα στο Φωκαίας 25 πάνω. 69 και φιλιά δεν άφηνε, ούτε να της αγγίζω το μουνί καλά καλά. Για μένα δεν υπάρχει πιο ξενερωτικό από το να μου κόβει η άλλη το γλειφομούνι εντωμεταξύ. Καλύτερα να μη με αφήσει να γαμήσω παρά αυτό. Μετά είδα και την τρίχα στα χέρια της και δεν ήθελε πολύ, για να μου πέσει και να μην ξανασηκωθεί ποτέ. Έφυγα άχυστος. Ούτε να το προσπαθούσαν να μας ξενερώσουν ορισμένες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Δοκίμασα και εγώ την κατερινα από Φωκαίας25 όροφος. 69 δεν κάνω ποτέ σχεδόν σε μπουρδελο, όποτε δεν είχα άσχημη εμπειρία. Καλή πίπα κάνει με προσπάθειες για deep throat και αρκετά σάλια. Στήνεται καλά και τον τρώει αδιαμαρτύρητα με καλη αίσθηση μουνιού παρά την κρέμα. Συμφωνώ για την τρίχα στα χέρια είναι το μόνο αρνητικό στην εμφάνισή της, αλλά δεν είναι τραγικό. Εχει όμορφο πρόσωπο, τέλειο χαμόγελο, όπως επίσης και περιποιημένα άκρα σε χέρια και πόδια. (Χίλιες φορές για μένα να έχει λίγο τρίχα στα χέρια,
IMG_4779.jpeg
IMG_4777.jpeg
IMG_4778.jpeg
παρά άφτιαχτα νύχια). Δεν μπορώ να πω πως πέρασα άσχημα σαν συμπέρασμα.
Υγ: παραθέτω μια φωτο από το δωμάτιο με τη μεγάλη παλιά ντουλάπα. Δεν κρατήθηκα να μην την ανοίξω. Στο κάτω μέρος της, είχε κάποια σεντόνια και πετσέτες ενώ στο πάνω μια παλιά σόμπα!
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251
Νόμιζα ότι είχε αποχωρήσει...ούτε εγώ την έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα....μπορεί και να κάνω το κασκαντρριλικι.... απόγευμα βάρδια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Νόμιζα ότι είχε αποχωρήσει...ούτε εγώ την έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα....μπορεί και να κάνω το κασκαντρριλικι.... απόγευμα βάρδια?
Να το κάνεις το κασκαντεριλίκι έτσι για το βιογραφικό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δοκίμασα και εγώ την κατερινα από Φωκαίας25 όροφος. 69 δεν κάνω ποτέ σχεδόν σε μπουρδελο, όποτε δεν είχα άσχημη εμπειρία. Καλή πίπα κάνει με προσπάθειες για deep throat και αρκετά σάλια. Στήνεται καλά και τον τρώει αδιαμαρτύρητα με καλη αίσθηση μουνιού παρά την κρέμα. Συμφωνώ για την τρίχα στα χέρια είναι το μόνο αρνητικό στην εμφάνισή της, αλλά δεν είναι τραγικό. Εχει όμορφο πρόσωπο, τέλειο χαμόγελο, όπως επίσης και περιποιημένα άκρα σε χέρια και πόδια. (Χίλιες φορές για μένα να έχει λίγο τρίχα στα χέρια
Ναι, δε διαφωνώ για την πίπα της, ήταν πολύ καλή. Όταν όμως είδα την τρίχα της που ήταν περισσότερη από τη δική μου, αναρρωτήθηκα αν έχω περάσει με ladyboy. :confused: Κι αυτά μπορούν να έχουν περιποιημένα άκρα.
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
921
Πόντοι
361
Ρε παιδια μια κοντη γυφτοπιτσιρικα στο υπογειο Διδυμου 18 ή 20 τι βαρδια παιζει?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Στοχευμενη Διπλή Καταδρομική πρωινή βάρδια στο Εμετουργείο - Μεταξουργείο της καρδιάς μας :smitten:

Πρώτη κατάθεση σε...

Ιάσωνος 44 Σανέλ
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 με 15€ όμως...
Πολύ καλή συνεδρία με το γνωστό μιλφ από Ουκρανία.
Σαλονάρει ξεβράκωτη και πραγματικά της έδωσα το μουνί στο χέρι. :rockon:

Δευτέρη...

Ιάσονος 39 (2) πορνομόλ
Νικόλ σε απλό και 69.
Εδώ πλήρωσα μισή Ώρα και πραγματικά δεν μετάνιωσα ούτε μισό σεντ. :wanker:
Θα μείνει λίγες μέρες ακόμα.
Έρωτας :headbaning1:


Σύντομα και κριτικές!!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
4.670
Πόντοι
726
σε λίγα στο τέλος 1ης βάρδιας

Φωκ27β Νάταλι ερχόταν με πολιτικά.

Φωκ27α Κατερίνα λατίνα με το ξανθοκάστανο μαλλί

Φωκ19 Νάταλι η γνωστή απο Φιλιπ11 φωκ27 κλπ. είπε θα το δουλεύει αυτή με Χριστίνα ξανθιά και Άντζελα Μολδαβές.

Φωκ17β Ρίτα και Κλεοπάτρα

Φωκ17α δε μπήκα λογικά Αλεξάνδρα.

Φωκ13ισ Σύλβια η γνωστή

Φωκ13υπ. Σόφι μελαχρινή λατίνα

Φωκαίας επίσης τα 7άρια ανοιχτά κλασικ.

Φυλής 59 μόνο το κατω με Τζουλιάνα και Κατρίν

Φ61 Σόλ

Φ86β Τζέσικα

Κλειστά τα 54άρια και 56

Νωρις στη 2η βάρδια

Φωκαίας
27β Νάταλι
27α Μελίσσα λατίνα
25β κλειστό
25α Κατερίνα ξανθιά συνεχίζει εκεί απ το 27α
19 δε μπήκα
17β Ρίτα συνέχεια
13ισ δε μπήκα
13 υπ. Εμμυ με Εσμεράλντα

7υπόγειο αλλαγή οι απογευματινές κατά τις 6.00

Φυλής
54πάνω η άλλη Κατερίνα η μελαχρινή λατίνα καλό κορμί,σοβαρό βλέμμα.

54κάτω κλειστά
56 η Παλόμα που οι δίπλα λένε Παολίνα.

Φ66α Μαίρη
Φ66δ Νίκη

Φ59 άνοιξε κι ο όροφος

Φ65β Μπιούτυ

Φ84β η γνωστή αριστοκρατική μιλφ με το ποιηματάκι από 8πμ ως 8μμ

Φ86α μία Λίντα μελαχρινή νεαρή λατίνα με λίγα πιασίματα ,συμπαθητική.

Φ71α άλλη Λίντα , από Φιλιππίνες μελαχρινή μπαμπάτσικη και
Νατάσα η μελαχρινή λατίνα από το 27α,56 κλπ.

Αυτά σε όσα μπήκα,γενικά τα περισσότερα ανοιχτά,μετρια κίνηση αλλά και κάποια φούλ γεμάτα σαλόνια.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Δεν είναι δικό μου αυτό, νομίζω το Ναταλί "Τσιαντακης" και Φωτεινή "Γκμοχ" είχαν βγει από τον Πύραυλο @Οξαποδω

μερικά που έχω βγάλει απ αυτά πού θυμάμαι δηλαδή τώρα, είναι Άννα Κου ,Χριστίνα ξαδέρφη Άννας Κου, Αννα Pitsos, Αννα Ροφός, Ναταλί Τουρλοκωλιαστρα, Ιωαννα η Βολειμπολιστρια Άντζελα Formet κλπ
ξεχασες την Χριστινα η Ελληνοουκρανςζα, Χριστινα μουναροπιπινα, και άλλες που ξεχναω εγώ. Αυτες ποιός τισ βάπτισε?
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Αν και λέτε αστεία παρατσούκλια..
Θα έλεγα και την Εβελίνα έτσι γιατί αξίζει να την θυμόμαστε.

Εβε η βασίλισσα..που ήταν όντως.
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
921
Πόντοι
361
Περασμα με μια Δαναη απο Ι20Α. Πρωτο gilf της καριερας μου.
Στο 6 λεπτο βαρεσε η πορτα, αλλα κλαιν γιατι ηδη ειχα ξενερωσει πριν στην πιπα. Της λεω σε μια φαση πανω στην πιπα παρτον ολον μεσα, μου λει δεν μπορω εχω θυροειδη, θα ξερασω και γενικα δεν ειμαι για τσοντοκατασταση.
1η και τελέυταια με gilf.
Να στε καλα.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Α διδυμου 18 το βρηκα οκ. Την Αντριαννα σκεφτομουν χωματιανου 11 αλλα μαλλον δεν θα ειναι σημερα λογω περιοδου που ειχε υποθει πριν 2-3 μερες απο εναν συναγωνιστη εδω.
Στην Ανδριάνα ήρθε περίοδος πριν 11 μέρες εγώ το είχα 1ογράψει. Ακόμα δεν επέστρεψε??
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Δεν είναι δικό μου αυτό, νομίζω το Ναταλί "Τσιαντακης" και Φωτεινή "Γκμοχ" είχαν βγει από τον Πύραυλο @Οξαποδω

μερικά που έχω βγάλει απ αυτά πού θυμάμαι δηλαδή τώρα, είναι Άννα Κου ,Χριστίνα ξαδέρφη Άννας Κου, Αννα Pitsos, Αννα Ροφός, Ναταλί Τουρλοκωλιαστρα, Ιωαννα η Βολειμπολιστρια Άντζελα Formet κλπ
Το "Ναταλί Τσιαντάκης" το είχε επινοήσει ο zerotolerance, ωστόσο το χρησιμοποιούσα συστηματικά.
Ούτε το "Φωτεινή Γκμοχ" είχα επινοήσει.
Τι απέγινε άραγε ο θρυλικός Ορέστης Κου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom