Νέα

Εγκληματική οργάνωση ο Άλλος Άνθρωπας!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
γινεται ολο και καλυτερο, πακιστανικα μαγαζια, παιδικες τροφες, προμηθειες απο αυστριακο :confused:


 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.983
Κριτικές
30
Like
20.475
Πόντοι
8.746
Τι είναι η εκκλησία για σένα τύπε?
κτήριο για τη λατρεία των θείων αγράμματε σαούλη :grin::grin::grin::grin::grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μην πειράζεις τον φίλο τέλλυ !!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.051
Like
11.692
Πόντοι
3.656

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.733
Κριτικές
36
Like
35.545
Πόντοι
18.565
κτήριο για τη λατρεία των θείων αγράμματε σαούλη :grin::grin::grin::grin::grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μην πειράζεις τον φίλο τέλλυ !!!
Όταν ήμουν πιτσιρικάς η γιαγιά μου με πήγαινε στην εκκλησία, αλλά μια "θειτσα" τής προκοπής δεν είχε να λατρεψω και εγώ :confused:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.983
Κριτικές
30
Like
20.475
Πόντοι
8.746

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
1
Like
1.242
Πόντοι
216
Αυτό πες το στο παιδάκι που έδωσε τα 100€ που μάζεψε στα κάλαντα στον τύπο άλλο άνθρωπο...
Δεν ειναι κακο τα παιδια να παιρνουν μαθηματα ζωης και να μην εμπιστευονται ευκολα καποιον εστω και με αυτο τον ασχημο τροπο.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.332
Κριτικές
1
Like
805
Πόντοι
96
Έβλεπα usa ειδήσεις στο ΥΤ και στα πλάγια βίντεο εμφανίστηκαν και μερικά για τον "άλλον άνθρωπο"
Κλίκαρα από περιέργεια και στο δεύτερο διάβασα τα σχόλια επειδή ήταν μπόλικα...και επαθα κοκομπλόκο!
Εδώ και χρόνια υπάρχουν καταγγελίες εναντίον του (όπως αυτά που γράφονται τώρα!)

@mariamilio217

πριν από 4 έτη
Kostas Pagan ..ΑΚΟΥ ΣΥΝΕΛΛΗΝΑ ΜΟΥ,.........

Απο οτι καταλαβαινω πολλοι ξερανε αλλα στην Ελλαδα για να σε χτυπήσουν πρεπει να σε δουν πεσμενο .
Βολευει και η αγιοποιηση για αυτο και καποιοι βλακες αφησαν την Προεδρο να τον βραβευσει .
Και απατεωνια να μην ηταν χωρις ΑΦΜ , με συναλλαγες σε προσωπικους λογαριασμους και χωρις αποδειξεις επρεπε εδω και χρόνια να επεμβει η εφορία .

Υποψιαζομαι οτι ο τυπος εκανε καβαντζα και την εβαλε στο Paypal και οι Αμερικανοι που δεν αστειευονται ξυπνησαν απο το ραχάτι τους τις ελληνικες αρχες .

Οι δημοσιογραφοι αντι να ξεκινησουν ερευνα τοσα χρόνια μαλλον παιρνουν τα στοιχεια ετοιμα από τις αρχες και μας "ενημερωνουν"

ΥΓ ειχε βραβευτει και ως "Ευρωπαιος πολίτης" το 2015 αλλα δεν δεχθηκε το βραβειο
Ακούω μπράβο που δεν δεχτήκαμε το βραβείο???

Δηλαδή τι περιμένατε?? Να δεχτώ ένα βραβείο από μια Ευρώπη που βλέπει ανθρώπους να είναι και να ζούν στον δρόμο, από μια Ευρώπη που τα κράτη μέλη βγαίνουν και λένε ότι εμείς σαν Γαλλία, σαν Βρετανία, σαν Γερμανία, κ.λ.π θα δεχτούμε, ΑΚΟΥ ΘΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ, 20.000 , 24.000 Ή 40.000 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Σύρια και όχι απο το Αφγανιστάν ,δηλαδή μια Ευρώπη που κάνει διαχωρισμό στους ανθρώπους?? Να δεχτώ ότι όλα αυτά τα κράτη μέλη θα δεχτούν αυτούς τους ανθρώπους και η Μυτιλήνη, η Χίιος, η Κως, αυτά τα μικρά νησάκια έχουν δεχτεί 200.000 ανθρωπους???? Να δεχτώ τι και από ποιά Ευρώπη που σε ένα κράτος μέλος της εχει αφήσει την ανθρωπιστική κρίση να φτάνει και να ξεπερνάει την μεταπολεμική, μετά τον Β’ παγκόσμιο πολεμο?? Να δεχτώ από ποιά ευρώπη που έχει αναδείξει ότι το μόνο που την νοιάζει είναι το κέρδος και τα χρήματα και όχι οι άνθρωποι? Να δεχτώ από ποιά ευρώπη όταν κράτη σαν την Ουγγαρία, πετάνε σε χιλιάδες ανθρώπους το ψωμί σαν να ειναι σκυλιά?/την Τσεχία που βάζει αριθμούς στα χέρια των ανθρώπων σαν να είναι ζώα που πάνε για σφάξιμο??

Να δεχτώ τι?? Ένα βραβείο απο αυτή την Ευρώπη περιμένατε?? Εσείς θα το δεχόσαστε?? Αν όχι τότε γιατί περιμένατε να το δεχτώ εγώ?? Αυτή την Ευρώπη δεν την δέχομαι. Δέχομαι την Ευρώπη που είδα στην Μυτιλήνη, δέχομαι την Ευρώπη της Αγάπης, δέχομαι την Ευρώπη της Αλληλεγγύης, δέχομαι την Ευρώπη του Σεβασμού του ανθρώπου απο τον ίδιο τον άνθρωπο, δέχομαι τέλος την Ευρώπη του πολιτισμού και όχι την Ευρώπη του κανιβαλισμού.

oallosanthropos.blogspot.gr


ΥΓ2 ο "δεν εχω λογαριασμο στην τραπεζα" ειχε paypal

O AΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.734
Πόντοι
8.006
Μια ερωτηση θα κάνω. Ειλικρινη απορία θα εκφρασω, θελω τη γνωμη σας.

Ας υποθεσουμε οτι βγαινω στο διαδικτυο και ζηταω δωρεες για να ταισω φτωχους και αστεγους.

Οι δωρητες, μου δινουν συνολικα 1 εκατομμυριο ευρω.
Τα 900.000 ευρω τα ξοδευω πραγματι για φαγητο και ταιζω εκατονταδες ατομα καθε μερα.
Αλλά τα 100.000 ευρω τα κραταω για λογαριασμό μου, πονταρω στο στοιχημα, ζω απο αυτα τα λεφτα και δεν εργαζομαι.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
Σοβαρα ρωταω.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ επειδη εδωσα το 90% για τον φιλανθρωπικο σκοπο που εξηγγειλα αλλά κρατησα το 10%?
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.425
Like
13.702
Πόντοι
3.506
Μια ερωτηση θα κάνω. Ειλικρινη απορία θα εκφρασω, θελω τη γνωμη σας.

Ας υποθεσουμε οτι βγαινω στο διαδικτυο και ζηταω δωρεες για να ταισω φτωχους και αστεγους.

Οι δωρητες, μου δινουν συνολικα 1 εκατομμυριο ευρω.
Τα 900.000 ευρω τα ξοδευω πραγματι για φαγητο και ταιζω εκατονταδες ατομα καθε μερα.
Αλλά τα 100.000 ευρω τα κραταω για λογαριασμό μου, πονταρω στο στοιχημα, ζω απο αυτα τα λεφτα και δεν εργαζομαι.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
Σοβαρα ρωταω.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ επειδη εδωσα το 90% για τον φιλανθρωπικο σκοπο που εξηγγειλα αλλά κρατησα το 10%?
Απο τη στιγμη που βγαινεις μπροστα και ζητας τα λεφτα των αλλων για φιλανθρωπιες ουτε τα δικα σου δεν εχεις δικαιωμα να σπαταλας.
Γνωμη μου!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.733
Κριτικές
36
Like
35.545
Πόντοι
18.565
Ο τζογος ειναι η χειροτερη αρρωστια, η χειροτερη εξαρτηση.
Το τσιγαρο κοβεται.
Το αλκοολ κοβεται.
Τα ναρκωτικα, εστω και δυσκολα κοβονται.
Ο ΤΖΟΓΟΣ ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Μια ερωτηση θα κάνω. Ειλικρινη απορία θα εκφρασω, θελω τη γνωμη σας.

Ας υποθεσουμε οτι βγαινω στο διαδικτυο και ζηταω δωρεες για να ταισω φτωχους και αστεγους.

Οι δωρητες, μου δινουν συνολικα 1 εκατομμυριο ευρω.
Τα 900.000 ευρω τα ξοδευω πραγματι για φαγητο και ταιζω εκατονταδες ατομα καθε μερα.
Αλλά τα 100.000 ευρω τα κραταω για λογαριασμό μου, πονταρω στο στοιχημα, ζω απο αυτα τα λεφτα και δεν εργαζομαι.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
Σοβαρα ρωταω.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ επειδη εδωσα το 90% για τον φιλανθρωπικο σκοπο που εξηγγειλα αλλά κρατησα το 10%?
Αντίστοιχα ρωτάω και εγώ αν διαχειρίζομαι εθελοντές για εθελοντικό έργο ας πούμε προϊστάμενός τους εγώ έχω δικαίωμα να πληρώνομαι κανονικό μισθό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom