Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Έχουμε πληροφορίες; Με ενδιαφέρει χαλαρωτικό μασαζάκι με τελείωμα χέρι χωρίς σεξ
 

SexyScorpio

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
14
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους έχουμε προτάσεις για βόρεια Αττικη;
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
239
Like
422
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος μια κυρία απο την Πάτρα Vasiliki Kaouma. Έχει δικό της χορό και κάνει και ραντεβού στην Αθήνα. Έχει περάσει κανείς και πέρα από μασάζ προσφέρει και τίποτε άλλο;
Παίζει φραπε με 40€
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
239
Like
422
Πόντοι
21
Για Vasiliki Kauma έχει κάποιος κάτι πιο φρέσκο;;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Ρε παίδες αυτή η Juliet massage στο Instagram, τι ρόλο βαράει??
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Καλήσπερα. Έχεις κανεί εμπειρία με annet_bb5. Της στέλνω και δεν απαντάει...
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Καλησπερα,ήθελα να ρωτήσω για την Χρυσαυγή(Δρακουμέλ) αν αξίζει για 1 φορά και τι ακριβώς κάνει;
Αν έχεις να χύσεις καιρό για ένα καλή είναι ... Αλλά να κλείσεις τα μάτια ... Αν πιεις και δύο τρία ποτα μια χαρά θα είναι χαχα ...
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
33
Like
2.509
Πόντοι
5.345
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Ποια είναι η συγκεκριμένη κυρία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom