Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Πέρασμα με julieta κολομβιανή.
Εμφανισιακά μουν@ρ@.
Μπηκα στο δωμάτιο και έκανε κανένα 20λεπτο μέχρι να έρθει.(νομίζω ότι δεν είχε άτομο σε άλλο δωμάτιο)
*Στο ιεραποστολικό στινοταν λίγο άβολα για να μην μπαίνω όλος μέσα (αν και είναι λίγο πηγάδι)
*Στα 4 τραβιόταν λίγο μπροστά για να μην μπαίνω όλος μέσα.
Αφού δεν τελείωνα με ρώτησε τι να κάνουμε τώρα.(για να τελειώσω)
*Ανέβηκε από πανό μου όπου έκανε μια καλουτσικη προσπαθεία αλλά τίποτα.Και μου είπε do you have 2 minutes.
Δεν τελείωσα.
Συμπέρασμα: μουν@ρ@ γκόμενα αλλά τα ψιλοεκλαψα τα λεφτά μου.
Ξέρει να γαμ**τε αλλά δεν θέλει
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
οταν λεμε μην μπαινετε με τις λατινες εκει εσεις να σπασετε το κεφαλι σας. Καλα να παθετε. Μουναρες ξε μουναρες δεν κανουν σχεδον ολες αφηνω μια εξαιρεση γιατι δεν εχω αποψη και ουτε θα αποκτησω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346
οταν λεμε μην μπαινετε με τις λατινες εκει εσεις να σπασετε το κεφαλι σας. Καλα να παθετε. Μουναρες ξε μουναρες δεν κανουν σχεδον ολες αφηνω μια εξαιρεση γιατι δεν εχω αποψη και ουτε θα αποκτησω.
Κι εγω συναδελφε που την απεφυγα (τζουλιετ) στο 90 και πηγα με την ρωσιδα τι καταλαβα;
παλι πατατα εφαγα.. τωρα που το σκεφτομαι, καλυτερα δεν θα ηταν αν ετρωγα λατιν πατατα; νομιζω αυτοι πρωτοι την ανακαλυψαν και μετα ηρθε στην Ελλαδα. :grin:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Καλα εννοειται λεβεντη μου, αυτο που ειπα δεν σημαινει οτι αποφευγοντας τις λατινες οι υπολοιπες ειναι απο την γη της επαγγελιας. Υπαρχουν πατατες παντου και εξαιρεσεις πολλες η λιγες σε καθε,"ρατσα" ας το πουμε, αλλα για καποιο λογο αποκτουν κακη φημη οπως οι ελληνιδες καποτε η και ακομη. Πολυ πιθανον να υπαρχουν καποια κρυφα αστερια εκει πολυ πιθανον και οχι. Θαυμαζω τους κασκαντερ πλεον μεσω της οθονης και του φορουμ. Καποτε ημουν και εγω πλεον δεν εχω υπομονη και ορεξη να φαω πατατα αυτου του ειδους. Παω αραια και που αν βρω κατι θα το πω. Συνηθως καταλιγο στην γνωστες πλεον σε ολους οπου δεν χρειαζεται περαιτερω αναφορα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346
Καλα εννοειται λεβεντη μου, αυτο που ειπα δεν σημαινει οτι αποφευγοντας τις λατινες οι υπολοιπες ειναι απο την γη της επαγγελιας. Υπαρχουν πατατες παντου και εξαιρεσεις πολλες η λιγες σε καθε,"ρατσα" ας το πουμε, αλλα για καποιο λογο αποκτουν κακη φημη οπως οι ελληνιδες καποτε η και ακομη. Πολυ πιθανον να υπαρχουν καποια κρυφα αστερια εκει πολυ πιθανον και οχι. Θαυμαζω τους κασκαντερ πλεον μεσω της οθονης και του φορουμ. Καποτε ημουν και εγω πλεον δεν εχω υπομονη και ορεξη να φαω πατατα αυτου του ειδους. Παω αραια και που αν βρω κατι θα το πω. Συνηθως καταλιγο στην γνωστες πλεον σε ολους οπου δεν χρειαζεται περαιτερω αναφορα.
Αλβανιδες θες να πεις..που βαφτιζονται στα ρδελα Ελληνιδες. Κακη φημη αυτες εχουν και τωρα τελευταια οι λατινες... αλλα μαλλον ξερουμε το λογο που συμπεριφερονται ετσι.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
οταν λεμε μην μπαινετε με τις λατινες εκει εσεις να σπασετε το κεφαλι σας. Καλα να παθετε. Μουναρες ξε μουναρες δεν κανουν σχεδον ολες αφηνω μια εξαιρεση γιατι δεν εχω αποψη και ουτε θα αποκτησω.
εχεις δικιο και το ηξερα.Παρασύρθηκα επειδη ειναι μουν@ρ@.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
57
Like
224
Πόντοι
20
Μάγκες θέλω να παραθέσω προς ενημέρωση σας τις τελευταίες τρεις συναντήσεις που είχα.

Έκλεισα την χρονιά πολύ καλά με την Μαριάννα. Η φωτογραφιες στο άλλο σάιτ είναι αρκετά επεξεργασμένες αλλά σε γενικές γραμμές η κοπέλα μου άρεσε εμφανισιακά. Περασα με χαλαρό στα 50 ευρώ. Με το που μπήκε μέσα με ρώτησε σε όχι καλά αγγλικα τι θέλω. Ήταν πολύ πρόθυμη και έπαιρνε πρωτοβουλίες. Είχα άνεση χρόνου και δεν αρνήθηκε τπτ ούτε δυσανασχέτησε καθόλου. Γενικά πολύ τίμια επιλογή και θα ξανά προτιμηθεί εάν μείνει κ άλλο στην πόλη μας.

Δυστυχώς το νέο έτος δεν ξεκίνησε καλά. Πρώτη συνάντηση για το 24 με την Ντιάνα στο Paradise. 50 ευρώ με χαλαρό προγραμμα. Με το που μπήκε άνοιξε την καποτα και πήγε να την φορέσει σε πεσμένο εργαλείο. Την σταμάτησα αλλά και πάλι μετά από λίγο τ έβαλε. Γενικά απρόθυμη και καθόλου ψημένη. Κοιτούσε και με ένα βλέμμα ειρωνίας. Το μόνο καλό ότι ήταν πολύ ωραία με κωλαρα.

Τελευταία συνάντηση ήταν και η χειρότερη. Περασα με μια Σόνια στο λας βεγκας. Πολύ αδιάφορη εμφανισιακά αλλά δεν είχε τπτ άλλο εκείνη την ώρα και έκανα την Μαλακια και περασα με 40 για χαλαρό (υποτίθεται). Μπαίνει και αυτήν κατευθείαν για πέρασμα καποτας. Της έκανα παρατήρηση και άρχισε να μου τον παίζει δυνατά και καθόλου ευχάριστα. Στο σημείο εκείνο νευρίασα Φουλ και την Εχυσα μετά από πέντε λεπτά καθώς δεν ψηνομουν για περαιτέρω. Ακόμα τα κλαίω τα φράγκα…
 

Sigma male

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες,
Θελω να ρωτησω για ενα σκηνικο που μου ετυχε τις προαλλες και με χει θορυβησει.Σε στουντιο βιλα κοπελα λατινικης καταγωγης ενω πηρα απλο προγραμμα μου εκανε μπουκιτσι γυμνο χωρις να πω τιποτα.Λιγο η καυλα της στιγμης και ο ενθουσιασμος και δεν τη σταματησα.Παρολα αυτα οταν οι καυλες καταγιαλασαν και αρχισα να σκεφτομαι με το πανω κεφαλι το μονο που μπορουσα να σκεφτω ειναι ποια σμν κολλανε με γυμνο στοματικο.Οι ερωτησεις λοιπον ειναι οι εξης:
1. Για ποιο λογο να εκανε γυμνο χωρις εξτρα χρηματα;
2.Εχει τυχει σε καποιον λατινα του χωρου να του κανει γυμνο στο απλο;
3.Ποσο επικινδυνο ειναι;


Επισης να αναφερω οτι ειχα επισκεφτει την ιδια καναν μηνα πριν και οι υπηρεσιες ηταν οι προβλεπομενες με τις απαραιτητες προφυλαξεις σε ολα τα σταδια.Παρολα αυτα δεν υπηρξε πολυ επικοινωνια οποτε δεν μπορει να δικαιολογηθει αυτο το "δωρακι".Το χειροτερο σεναριο να ειναι τακτικη που εφαρμοζει σε ολους ειτε απο αγνοια ειτε ως μεθοδος για να αποκτησει πελατες. Ποια ειναι η γνωμη σας συναγωνιστες;
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
η νατασσα μπορει να μας δςχτει? τηλ εχουμε?
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες,
Θελω να ρωτησω για ενα σκηνικο που μου ετυχε τις προαλλες και με χει θορυβησει.Σε στουντιο βιλα κοπελα λατινικης καταγωγης ενω πηρα απλο προγραμμα μου εκανε μπουκιτσι γυμνο χωρις να πω τιποτα.Λιγο η καυλα της στιγμης και ο ενθουσιασμος και δεν τη σταματησα.Παρολα αυτα οταν οι καυλες καταγιαλασαν και αρχισα να σκεφτομαι με το πανω κεφαλι το μονο που μπορουσα να σκεφτω ειναι ποια σμν κολλανε με γυμνο στοματικο.Οι ερωτησεις λοιπον ειναι οι εξης:
1. Για ποιο λογο να εκανε γυμνο χωρις εξτρα χρηματα;
2.Εχει τυχει σε καποιον λατινα του χωρου να του κανει γυμνο στο απλο;
3.Ποσο επικινδυνο ειναι;


Επισης να αναφερω οτι ειχα επισκεφτει την ιδια καναν μηνα πριν και οι υπηρεσιες ηταν οι προβλεπομενες με τις απαραιτητες προφυλαξεις σε ολα τα σταδια.Παρολα αυτα δεν υπηρξε πολυ επικοινωνια οποτε δεν μπορει να δικαιολογηθει αυτο το "δωρακι".Το χειροτερο σεναριο να ειναι τακτικη που εφαρμοζει σε ολους ειτε απο αγνοια ειτε ως μεθοδος για να αποκτησει πελατες. Ποια ειναι η γνωμη σας συναγωνιστες;
μπορει να τις αρεσες...μπορει να ειναι και αυτο που λες...σπανια αλλα καμια φορα συμβαινει...πως καποιες κανουν γλωσσοφυλα αλλα κανονικα εν επιτρεπεται...καπως ετσι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Καλησπερα μαγκες,
Θελω να ρωτησω για ενα σκηνικο που μου ετυχε τις προαλλες και με χει θορυβησει.Σε στουντιο βιλα κοπελα λατινικης καταγωγης ενω πηρα απλο προγραμμα μου εκανε μπουκιτσι γυμνο χωρις να πω τιποτα.Λιγο η καυλα της στιγμης και ο ενθουσιασμος και δεν τη σταματησα.Παρολα αυτα οταν οι καυλες καταγιαλασαν και αρχισα να σκεφτομαι με το πανω κεφαλι το μονο που μπορουσα να σκεφτω ειναι ποια σμν κολλανε με γυμνο στοματικο.Οι ερωτησεις λοιπον ειναι οι εξης:
1. Για ποιο λογο να εκανε γυμνο χωρις εξτρα χρηματα;
2.Εχει τυχει σε καποιον λατινα του χωρου να του κανει γυμνο στο απλο;
3.Ποσο επικινδυνο ειναι;


Επισης να αναφερω οτι ειχα επισκεφτει την ιδια καναν μηνα πριν και οι υπηρεσιες ηταν οι προβλεπομενες με τις απαραιτητες προφυλαξεις σε ολα τα σταδια.Παρολα αυτα δεν υπηρξε πολυ επικοινωνια οποτε δεν μπορει να δικαιολογηθει αυτο το "δωρακι".Το χειροτερο σεναριο να ειναι τακτικη που εφαρμοζει σε ολους ειτε απο αγνοια ειτε ως μεθοδος για να αποκτησει πελατες. Ποια ειναι η γνωμη σας συναγωνιστες;
Νομίζω πως τυχαίνει σε μερικές κοπέλες την δεύτερη φορά να δίνουν κάτι περισσότερο απο την πρώτη με την λογική οτι αφού ξαναπήγες άρα κάτι σου άρεσε σε αυτήν , και για να στο ανταποδώσει μπορεί να έκανε αυτό το δώρο ... η για να σε κρατήσει σαν πελάτη.

Όσον αφορά το 3. νομίζω πως δεν είναι και τόσο επικίνδυνο , σε μένα τουλάχιστον δεν έτυχε ποτέ τίποτα με ακάπωτη πίπα ... βέβαια δεν πηγαίνω πολύ συχνα (η και να πάω δεν παίρνω πάντα ακάπωτη) οπότε μάλλον είναι και αυτός ένας απο τους λόγους.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
57
Like
224
Πόντοι
20
Καλησπερα μαγκες,
Θελω να ρωτησω για ενα σκηνικο που μου ετυχε τις προαλλες και με χει θορυβησει.Σε στουντιο βιλα κοπελα λατινικης καταγωγης ενω πηρα απλο προγραμμα μου εκανε μπουκιτσι γυμνο χωρις να πω τιποτα.Λιγο η καυλα της στιγμης και ο ενθουσιασμος και δεν τη σταματησα.Παρολα αυτα οταν οι καυλες καταγιαλασαν και αρχισα να σκεφτομαι με το πανω κεφαλι το μονο που μπορουσα να σκεφτω ειναι ποια σμν κολλανε με γυμνο στοματικο.Οι ερωτησεις λοιπον ειναι οι εξης:
1. Για ποιο λογο να εκανε γυμνο χωρις εξτρα χρηματα;
2.Εχει τυχει σε καποιον λατινα του χωρου να του κανει γυμνο στο απλο;
3.Ποσο επικινδυνο ειναι;


Επισης να αναφερω οτι ειχα επισκεφτει την ιδια καναν μηνα πριν και οι υπηρεσιες ηταν οι προβλεπομενες με τις απαραιτητες προφυλαξεις σε ολα τα σταδια.Παρολα αυτα δεν υπηρξε πολυ επικοινωνια οποτε δεν μπορει να δικαιολογηθει αυτο το "δωρακι".Το χειροτερο σεναριο να ειναι τακτικη που εφαρμοζει σε ολους ειτε απο αγνοια ειτε ως μεθοδος για να αποκτησει πελατες. Ποια ειναι η γνωμη σας συναγωνιστες;
Και εμένα δυο φορές μου έτυχε τέτοια φάση με λατινες. Βέβαια τις σταμάτησα καθώς την πάτησα μια φορά στο παρελθόν και δεν το ξαναρισκαρω… Νομίζω πως αν αρέσεις το προσφέρουν δωρεάν…
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Και εμένα δυο φορές μου έτυχε τέτοια φάση με λατινες. Βέβαια τις σταμάτησα καθώς την πάτησα μια φορά στο παρελθόν και δεν το ξαναρισκαρω… Νομίζω πως αν αρέσεις το προσφέρουν δωρεάν…
Λατινες μεγάλες φολες μακρυά
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
στα λαδαδικα και περιξ θα σου απαντουσα αλλα θα φανω ειρωνικος. Παντως αν βρεις ακρη σφυρα και σε μας
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Την καλημέρα μου.πριν λίγες μέρες πήγα σονια στο λας βεγκας.παιδια μακριά η γυναίκα στην κυριολεξία αποφεύγει να σε ακουμπήσει απαράδεκτη …. Διάβασα και άλλο ίδιο σχόλιο όποτε μακριά απλα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
Την καλημέρα μου.πριν λίγες μέρες πήγα σονια στο λας βεγκας.παιδια μακριά η γυναίκα στην κυριολεξία αποφεύγει να σε ακουμπήσει απαράδεκτη …. Διάβασα και άλλο ίδιο σχόλιο όποτε μακριά απλα
αυτη η Σονια που λετε δεν ειναι εκεινη η πολυ γυμνασμενη με τα σιλικονατα βυζια ετσι. γυρω στα 25 σαν αλβανακι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφοι! Δεν αντεξα και εκανα καταδρομικη στη Λαρα με εναλλακτικη Τζουλιετ εαν στραβωνε παλι η δουλεια..
Ευτυχως ειχε λιγο κοσμο 4 ατομα περιμεναμε στο σαλονι και δυο ηταν μεσα :confused: ολα καλα, ολα σουπερ για ακομα μια φορα μαζι της. Για μενα με διαφορα η καλυτερη.
Δεν γραφω κριτικη.. πανω κατω ολοι ξερετε τι κανει..εχω γραψει και παλιοτερα νομιζω δυο..οποτε αυτα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom