Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.900

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.745
Κριτικές
5
Like
6.110
Πόντοι
2.306
Μόνος σου το λες ρε μλκ είχε τον 40 Άρη γκόμενο για να του τα τρώει οπότε η Έλληνιδα η όμορφη γιατί να πάει με αφραγκο μαύρο τι συμφέρον έχει?τίποτα,θα κοιτάξει μια όμορφη ελληνιδα κάποιον μαύρο στη τελική αμα έχει λεφτά αλλιώς τι να τον κάνει.
Είχε τον Άρη ή τον ΠΑΟΚ γκόμενο;;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.745
Κριτικές
5
Like
6.110
Πόντοι
2.306
Το βλέπω ναι άμα είσαι πχ 25 Άρης και έχεις γαμησει στα μπουρδέλα 100 φορές τη έχεις τη ποικιλία ήδη δε χρειάζεται να ασχολησαι με τις έξω που είναι πυκροχωλες.Αφου και στα μπουρδέλα θα γαμησεις και στις γκόμενες έξω το αποτέλεσμα είναι ίδιο γιατί να μη πας στο εύκολο που δε σου πρήζει μπάλες?και συνήθως όσοι έχουν χαρεί τα μπουρδέλα να ξέρεις δε έχουν ανάγκη να μιλάνε έξω σε γκόμενες.Οσοι δε πάνε στα μπουρδέλα μόνο λύσανε να φλερτάρουν.Οσοι πάνε στα μπουρδέλα αδιαφορούν για τις έξω.
Άρης ολέ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Και που ξέρεις ρε μαν ότι είναι τσιγκανες έχει και μαυριδερες ελλεεινιδες, πολλες κρητικές ροδιτισες από κυκλαδες είναι μαύρες σχεδόν σαν τσιγκανες.. Πως το αποκλείει ςνα είναι ελλεινιδες? Οι μαύροι όπως λέει ο πάπιας έχουν πλεονέκτημα ότι γυμναζοντε πολύ πιο εύκολα από εμάς, παίρνουν όγκο πιο εύκολα, επίσης είναι μαύροι στο χρώμα και η γράμμωση πάνω τους δείχνει πιο εντυπωσιακή από ότι αν είσαι άσπρος, και η πούτσα δείχνει πιο μεγαλη αν είναι μαύρη, αντί για άσπρη, δοκίμασε πχ να κάνεις σολαριουμ, εγώ όταν κάνω μου λενε όλοι πως έγινα έτσι και ότι γυμναστήκα και ότι ομόρφυνα, γιατι τα χερια οι πλάτες φαινοντε μεγαλύτερα αν μαυρισεις
Το άκουσα ότι ήταν τσιγγάνα γιατί ήταν με κάτι συγγενεις που μοίραζαν τέρμα με γυφτοι και μίλαγαν και γύφτικη διάλεκτο,επίσης Χαλκίδα έχει άπειρους τσιγγανους ήμουν καθ μαζί με τους γονείς μου και το συζητήσαμε,επίσης η αλβανεζα που είπα πιο πάνω ήταν Αλβανή γιατί έλεγε τσιφσα.Δε τα βγάζω από το μυαλό μου αυτα όλα.Μια άλλη που ήταν στο κέντρο της Αθήνας ήταν Σέρβα με μαύρο την άκουσε ο πατέρας μου να μιλαει.Μια άλλη ήταν Αγγλίδα με μαύρο γιατί τη άκουσα να μιλάει αγγλικα.Ελληνιδα όμορφη με μαύρο θα είναι μόνο όταν ο μαύρος είναι φραγκατος όχι αλλιώς,πχ ο λαιτ που είναι φραγκατος τα έχει με πλούσια Ελληνίδα αλλά είναι ο λάιτ αν ήταν φτωχός ο λάιτ μόνο τίποτα σαβουρες χοντρές Ελληνίδες θα μπορούσε να βρει.Επισης ένας άλλος μπασκετμπολίστας χοντρός μαύρος τα έχει με Ελληνίδα αλλά είναι μπασκετμπολίστας γνωστός όχι αφραγκος μαύρος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είχε τον Άρη ή τον ΠΑΟΚ γκόμενο;;
Πολύ τρολια κάνεις εσύ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.464
Like
16.151
Πόντοι
3.656
Οι εκδιδόμενες είναι μόνο για κάλυψη των βιολογικών μας αναγκών. Σε μία σχέση κάποια στιγμή μπορεί να μην καλύπτεις καν τις βιολογικές σου ανάγκες για μία σειρά από λόγους και να τρέχεις πάλι στις εκδιδόμενες.
Αν κάποιος δει μία σχέση ως μέσο κάλυψης μόνο των βιολογικών του αναγκών και τις εκδιδόμενες (συνήθως μία) ως υποκατάστατο μίας σχέσης, κάτι κάνει λάθος.

Πλέον οι περισσότεροι άντρες περνάνε εντελώς απαρατήρητοι από το σύνολο των γυναικών γύρω τους.Είναι σαν να μην υπάρχουν γι'αυτές

Όταν μέσα σε όλο αυτό,βρεθεί κάποια να ενδιαφέρεται γι'αυτούς,θα ενδώσουν για σχέση.Πιστεύω ότι οι πιο πολλοί υποφέρουν πρώτα απο μοναξιά και μετά απο αγαμία.

Δεν είναι περίεργο που πολλοί ζητάνε απο τις πουτάνες αγκαλιές,γλωσσόφιλα,ακόμα και ακάποτο.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.438
Κριτικές
10
Like
2.971
Πόντοι
3.385
Πλέον οι περισσότεροι άντρες περνάνε εντελώς απαρατήρητοι από το σύνολο των γυναικών γύρω τους.Είναι σαν να μην υπάρχουν γι'αυτές

Όταν μέσα σε όλο αυτό,βρεθεί κάποια να ενδιαφέρεται γι'αυτούς,θα ενδώσουν για σχέση.Πιστεύω ότι οι πιο πολλοί υποφέρουν πρώτα απο μοναξιά και μετά απο αγαμία.

Δεν είναι περίεργο που πολλοί ζητάνε απο τις πουτάνες αγκαλιές,γλωσσόφιλα,ακόμα και ακάποτο.
Συμφωνώ με την πρώτη παρατήρηση και το έχω ξαναγράψει: ο ''μέσος άντρας'' είναι ανύπαρκτος.
Το ότι πολλοί βλέπουν τις εκδιδόμενες ως υποκατάστατο της γκόμενας είναι πραγματικά τραγικό, δεν το κρύβω ότι προσωπικά μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν θέματα εδώ μέσα όπου τύποι καυλαντίζουν ολημερίς με τις κοπέλες: μία εκδιδόμενη είναι απλά μία επαγγελματίας που παρέχει υπηρεσίες, δεν είναι κάτι παραπάνω από αυτό. Την πληρώνω για μία ώρα ή περισσότερες για να απολαύσω το σεξ μαζί της, όχι για να σαλιαρίζω μετά τη συνεύρεσή μας.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.178
Κριτικές
8
Like
26.997
Πόντοι
6.536
Πλέον οι περισσότεροι άντρες περνάνε εντελώς απαρατήρητοι από το σύνολο των γυναικών γύρω τους.Είναι σαν να μην υπάρχουν γι'αυτές

Όταν μέσα σε όλο αυτό,βρεθεί κάποια να ενδιαφέρεται γι'αυτούς,θα ενδώσουν για σχέση.Πιστεύω ότι οι πιο πολλοί υποφέρουν πρώτα απο μοναξιά και μετά απο αγαμία.

Δεν είναι περίεργο που πολλοί ζητάνε απο τις πουτάνες αγκαλιές,γλωσσόφιλα,ακόμα και ακάποτο.
Όχι και οι περισσότεροι,αρκετοί ναί.

Εκτός από τους δυσμορφικούς και τους ψυχοπαθείς οι υπόλοιποι φταίνε οι ίδιοι....

Όπως εμείς γουστάρουμε γυναίκες με ωραίο σώμα ή πάτο ή πρόσωπο έτσι και αυτές γουστάρουν έναν γυμνασμένο ή καλοντυμένο ή με ωραίο πρόσωπο....

Ο μ.ο των γυναικών προσέχει πολύ περισσότερο τον εαυτό του από τον μ.ο των ανδρών....


Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όχι και οι περισσότεροι,αρκετοί ναί.

Εκτός από τους δυσμορφικούς και τους ψυχοπαθείς οι υπόλοιποι φταίνε οι ίδιοι....

Όπως εμείς γουστάρουμε γυναίκες με ωραίο σώμα ή πάτο ή πρόσωπο έτσι και αυτές γουστάρουν έναν γυμνασμένο ή καλοντυμένο ή με ωραίο πρόσωπο....

Ο μ.ο των γυναικών προσέχει πολύ περισσότερο τον εαυτό του από τον μ.ο των ανδρών....


Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια....
Μεταξύ μας αυτό είναι το φυσιολογικό η γυναίκα πρέπει να προσέχει τον εαυτό της και να έχει ωραίο σώμα,άντρας που προσέχει το σώμα του κάνει διατροφές και λοιπές πίπες και ζυγίζεται συνέχεια σα αδερφή δε είναι αντρικό.Ενας άντρας πρέπει πχ που έχει ύψος 1.80 να είναι 90-95 κιλά,ούτε γυμνασμενος ούτε μαλακίες,ας κάνει λίγα push aps αλλά μέχρι εκεί,να μη έχει ούτε κοιλιακους ούτε τίποτα,αυτά με τα γυμνάσματα,τους κοιλιακούς είναι τελείως αδερφιστικες καταστάσεις.Παλια υπήρχαν μόνο γυναίκες μοντέλα μη κοιτάς τώρα που πήγαν και άντρες μοντέλα στο gntm,αυτοί όλοι που πήγαν στο παιχνίδι αυτό αδερφές είναι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.178
Κριτικές
8
Like
26.997
Πόντοι
6.536
Μεταξύ μας αυτό είναι το φυσιολογικό η γυναίκα πρέπει να προσέχει τον εαυτό της και να έχει ωραίο σώμα,άντρας που προσέχει το σώμα του κάνει διατροφές και λοιπές πίπες και ζυγίζεται συνέχεια σα αδερφή δε είναι αντρικό.Ενας άντρας πρέπει πχ που έχει ύψος 1.80 να είναι 90-95 κιλά,ούτε γυμνασμενος ούτε μαλακίες,ας κάνει λίγα push aps αλλά μέχρι εκεί,να μη έχει ούτε κοιλιακους ούτε τίποτα,αυτά με τα γυμνάσματα,τους κοιλιακούς είναι τελείως αδερφιστικες καταστάσεις.Παλια υπήρχαν μόνο γυναίκες μοντέλα μη κοιτάς τώρα που πήγαν και άντρες μοντέλα στο gntm,αυτοί όλοι που πήγαν στο παιχνίδι αυτό αδερφές είναι.
Να είναι προσεγμένος είπα,όχι να είναι κορμί Σόμερ η Σπαλιάρας....
Απλα προσεγμένος....
Η γυμναστική απο την άλλη δεν αδερφίστικη που λές....
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Να είναι προσεγμένος είπα,όχι να είναι κορμί Σόμερ η Σπαλιάρας....
Απλα προσεγμένος....
Η γυμναστική απο την άλλη δεν αδερφίστικη που λές....
Όχι και εγώ κάνω push ups,τρέξιμο αλλά δε είμαι κανένας υπερβολικός με κοιλιακούς γράμμωση και λοιπές μαλακίες.Ειμαι ψηλός με τα κιλά μου μια χαρά,έχω τον τύπο μου αλλά γυμνασμενος και γραμμώσεις όχι,μόνο μπράτσα έχω τα οποία έχουν και μύες αλλά και λοιπός,γράμμωση όχι πάντως και υπερβολές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.464
Like
16.151
Πόντοι
3.656
Όχι και οι περισσότεροι,αρκετοί ναί.

Εκτός από τους δυσμορφικούς και τους ψυχοπαθείς οι υπόλοιποι φταίνε οι ίδιοι....

Όπως εμείς γουστάρουμε γυναίκες με ωραίο σώμα ή πάτο ή πρόσωπο έτσι και αυτές γουστάρουν έναν γυμνασμένο ή καλοντυμένο ή με ωραίο πρόσωπο....

Ο μ.ο των γυναικών προσέχει πολύ περισσότερο τον εαυτό του από τον μ.ο των ανδρών....


Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια....

Το 95% των αντρών είναι όλοι δυσμορφικοί και ψυχοπαθείς;Γιατί τόσοι βλέπω να πέρνάνε απαρατήρητοι,από ΟΛΕΣ τις γυναίκες,όχι μόνο τις ωραίες.

Περνάς δίπλα απο μπάζα,χοντρές,κακομούτσουνες κι ούτε αυτές δεν κοιτάνε.Πού φταίνε οι άντρες;

Πλέον δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ εκεί έξω που να της λείπει άντρας και πούτσα.Ακόμα και κάτι 100-200κιλες.Ας πάει να την πέσει κάποιος και σ'αυτές και αν δεν φάει άκυρο,ας με φτύσει.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εγώ σου λέω τι βλέπω. Δεν γνωρίζω πως σκέφτεται το μουνί τους.
Και εγώ σου λέω ήξερα αράπη στη Κυπαρισσία διακοπές που ήμουν και ήταν αφραγκος δούλευε για το μεροκάματο είχε σχέση με μια μπαζολα,ξανθιά χοντρή ασχημομουρα.Τετοιες ναι οι αφραγκοι μπορούν να βρουν όχι όμως κάτι άλλο.Ο λάιτ που είναι λεφτας μαύρος όμως άμα δεις τα έχει με ξανθιά μουναρα,ναι άμα έχεις λεφτά και μαύρος να είσαι βρίσκεις Ελληνίδα όμορφη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.513
Κριτικές
62
Like
41.283
Πόντοι
8.530
Μέχρι τα 30 τίποτα στα 30 και πάνω ναι πρέπει να κάνουμε σχέση,δε είναι καν δύσκολο,αν στα 30 έχεις δουλειά όλο και κάτι βρίσκεις άμα είσαι άνεργος ναι δε πρόκειται να βρεις κάτι.
Aυτα μπορεί στην Αθήνα γιατί σε τόσες γυναίκες μπορεί να πέσεις και σε κάποια που δεν θα σε κοιτάζει σαν πορτοφόλι.
Παραεξω αν δεν μυριστει φράγκα η άλλη ιδίως από τα 30 και μετά ,απλά δεν ασχολείται γιατί θέλει ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Το 95% των αντρών είναι όλοι δυσμορφικοί και ψυχοπαθείς;Γιατί τόσοι βλέπω να πέρνάνε απαρατήρητοι,από ΟΛΕΣ τις γυναίκες,όχι μόνο τις ωραίες.

Περνάς δίπλα απο μπάζα,χοντρές,κακομούτσουνες κι ούτε αυτές δεν κοιτάνε.Πού φταίνε οι άντρες;

Πλέον δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ εκεί έξω που να της λείπει άντρας και πούτσα.Ακόμα και κάτι 100-200κιλες.Ας πάει να την πέσει κάποιος και σ'αυτές και αν δεν φάει άκυρο,ας με φτύσει.
Έχεις απόλυτο δίκιο,εγώ έχω φάει άκυρα όχι μόνο από μέτριες αλλά και κάτι χοντρές μπάζα.Ολες έστω σεξ της μιας βραδιάς μπορούν να το βρουν οπότε και δε κοιτάνε γύρω γύρω.Πηγα διακοπές τώρα Αύγουστο και βλέπω έναν αδύνατο καραφλο εμφανώς καλύτερος από τη γυναίκα του,αυτή ήταν ένα τέρας χοντρή με κάτι πλάτες χειρότερη από το ζουγκλακο,μιλάμε τερατομπαζο η τύπισσα,παρόλα αυτά βρήκε έναν τριςκαλύτερο της.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aυτα μπορεί στην Αθήνα γιατί σε τόσες γυναίκες μπορεί να πέσεις και σε κάποια που δεν θα σε κοιτάζει σαν πορτοφόλι.
Παραεξω αν δεν μυριστει φράγκα η άλλη ιδίως από τα 30 και μετά ,απλά δεν ασχολείται γιατί θέλει ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .
Συμφωνώ αυτά όλα αν είσαι Αθήνα.Αν είσαι επαρχία δύσκολο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Περί εξωτικης προτίμησης των μαύρων από τα γκομενάκια έχω γράψει κι εγώ και το ξέρουν όλοι οτι ισχύει. Επίσης είναι πολύ πιο γυμνασμενοι (στο εύκολο) που αποτελεί συν για κάποιες όμορφες Ελληνίδες που τους γουσταρουν. Αν σε αυτό προσθέσουμε ότι έχουν μεγαλύτερες και χοντρές ψωλες, τι άλλο μπορεί να τις οδηγεί στο να πάνε μαζί τους; έχουν τίποτα ράβδους χρυσού στις τσέπες; :2funny:φυσικά και όχι. Το σεξ είναι ο λόγος. Απλά κάποιοι δεν γαμάνε ΠΟΤΕ γκόμενα λόγω δειλίας και ανικανότητας, με άμεση συνέπεια να τρελλαίνονται όταν αντιμετωπίζουν τέτοια φαινόμενα και να οδηγούνται στην άρνηση. :):confused:
Οι Έλληνες έχουμε αναλογικά μικρές ψωλες στον παγκόσμιο χάρτη. Μπορεί με τίποτα 16 και 17 να παλεύουμε αξιόμαχα αλλά μπροστά στα 23αρια και στα 25αρια, είμαστε λίγοι. Τα παραπονά σας στις γκόμενες. Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι στα σόσιαλ όλες μας κοροϊδεύουν επειδή κρατάμε και λίγο σε διάρκεια ως λαός. Έτσι γράφουν διότι μας συγκρίνουν με μεγαθήρια οπότε και οκ να είμαστε, δεν τις νοιάζει. Έχουν άλλα πρότυπα πια με την μίξη των λαών. Γι αυτό ακολουθήστε την τακτική μου. Τραβάτε να ρίχνεστε κι όποια γαμήσετε.
Αν ο άνδρας κάθεται κι ασχολείται να πείσει γκόμενες ότι είναι ανυπέρβλητος και μεγιστος με χάπια και μπούρδες, σημαίνει ότι είναι μαλάκας. Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό είναι μόνο για γαμήσι και πέταμα.
Ο αγώνας συνεχίζεται. :rockon:
Θελει γερα νευρα ωρες ωρες
Θελει να τα χεις καλα με τον εαυτο σου να αντεχεις τις απορριψεις.
Προσοχη:Υπαρχουν ειδη και ειδη απορριψεων.
Οι εμπειροι κυνηγοι θα καταλαβουν τι εννοω.
Το πιο ανωδυνο ειναι παντως να σου πει η αλλη δεν ενδιαφερομαι.
Απο τη στιγμη που θα αρχισει το παιχνιδι μεχρι να γαμησεις ξεκινα ενα κρεσεντο ρισκου να παει ολη η προσπαθεια στο βροντο.Να χεις βγει να χεις φασωθει να γουσταρεις και κατι να στραβωσει και να πανε ολα σκατα.
Συμβαινει και ειναι μεγαλο γαμησι για την ψυχολογια αλλα και παλι ο εμπειρος κυνηγος σηκωνεται και συνεχισει σε αλλο στοχο.
Η ξερω γω να βγεις με τη γκομενα να γινει φαση αλλα να μη θελει γαμησι και μετα αφου φυγει απο σενα να παει αλλου να το δωσει.
Σε καποιο πιο εμπειρο αρπακτικο.
Σκληρο αλλα συμβαινει.
Οποιος θελει να ασχοληθει με το ωμο καμακι να ξερει οτι παιζει με τους νομους της ζουγκλας που την αντιλοπη θα τη φαει ο πιο δυνατος θηρευτης.
Μερικες φορες θα πρεπει κυριολεκτικα να μαζεψεις τα κομματια σου και να φυγεις οσο πιο ακεραιος γινεται.
Συμπερασμα:Οταν μια γκομενα σου λεει οχι εχεις να αντιμετωπισεις την πιο ανωδυνη παιδικη απλη απορριψη.
Αυτο θα πρεπει να σου προκαλει διασκεδαση παρα πικρια.
Υπαρχουν κι αλλες "πιστες" να δοκιμαστεις.
Το μονο σιγουρο;Οποιος τολμαει γαμαει.
Οποιος καθεται στ αυγα του περιμενοντας την αλλη να του δωσει ξεκαθαρο σημα...παιρνει τ αρχιδια του.
Κι ενα αλλο:Το κακο καμακι(το αχαρο,το βλακωδες,το φοβισμενο,το φλωρικο κτλ)ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο το ΚΑΘΟΛΟΥ καμακι!
Ενα ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ απο εμενα για τους συναγωνιστες που μαχονται με οτι μεσα διαθετουν για να γαμησουν γκομενακια!
Χιλια μπραβο τους!!!:headbaning2:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.464
Like
16.151
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ με την πρώτη παρατήρηση και το έχω ξαναγράψει: ο ''μέσος άντρας'' είναι ανύπαρκτος.
Το ότι πολλοί βλέπουν τις εκδιδόμενες ως υποκατάστατο της γκόμενας είναι πραγματικά τραγικό, δεν το κρύβω ότι προσωπικά μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν θέματα εδώ μέσα όπου τύποι καυλαντίζουν ολημερίς με τις κοπέλες: μία εκδιδόμενη είναι απλά μία επαγγελματίας που παρέχει υπηρεσίες, δεν είναι κάτι παραπάνω από αυτό. Την πληρώνω για μία ώρα ή περισσότερες για να απολαύσω το σεξ μαζί της, όχι για να σαλιαρίζω μετά τη συνεύρεσή μας.

Ο μέσος άντρας είναι ανύπαρκτος αλλά τη μέση (και πιο κάτω) γυναίκα την θέλουν όλοι

Και όταν για κάποιους (ή πολλούς) η μόνη τους επαφή με γυναίκες είναι οι εκδιδόμενες,δεν είναι παράξενο που τις βλέπουν και σαν γκόμενες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.884
Like
2.950
Πόντοι
456
Το άκουσα ότι ήταν τσιγγάνα γιατί ήταν με κάτι συγγενεις που μοίραζαν τέρμα με γυφτοι και μίλαγαν και γύφτικη διάλεκτο,επίσης Χαλκίδα έχει άπειρους τσιγγανους ήμουν καθ μαζί με τους γονείς μου και το συζητήσαμε,επίσης η αλβανεζα που είπα πιο πάνω ήταν Αλβανή γιατί έλεγε τσιφσα.Δε τα βγάζω από το μυαλό μου αυτα όλα.Μια άλλη που ήταν στο κέντρο της Αθήνας ήταν Σέρβα με μαύρο την άκουσε ο πατέρας μου να μιλαει.Μια άλλη ήταν Αγγλίδα με μαύρο γιατί τη άκουσα να μιλάει αγγλικα.Ελληνιδα όμορφη με μαύρο θα είναι μόνο όταν ο μαύρος είναι φραγκατος όχι αλλιώς,πχ ο λαιτ που είναι φραγκατος τα έχει με πλούσια Ελληνίδα αλλά είναι ο λάιτ αν ήταν φτωχός ο λάιτ μόνο τίποτα σαβουρες χοντρές Ελληνίδες θα μπορούσε να βρει.Επισης ένας άλλος μπασκετμπολίστας χοντρός μαύρος τα έχει με Ελληνίδα αλλά είναι μπασκετμπολίστας γνωστός όχι αφραγκος μαύρος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολύ τρολια κάνεις εσύ.
Και που το έλεγε το τσιφτσα η Αλβανίδα στον αράπη? Δε λέω ότι δενε χει αλβανιδες με αραπηδες, αλλά οι πιο πολλές αραπογαμημσνες είναι ελλενιδες, και μάλιστα από πλούσιες οικογένειες βορείων προαστιων
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.884
Like
2.950
Πόντοι
456
Ο μέσος άντρας είναι ανύπαρκτος αλλά τη μέση (και πιο κάτω) γυναίκα την θέλουν όλοι

Και όταν για κάποιους (ή πολλούς) η μόνη τους επαφή με γυναίκες είναι οι εκδιδόμενες,δεν είναι παράξενο που τις βλέπουν και σαν γκόμενες
Και δεν τον παραδεχοντε και ολας, αρνουντε να δουν την πραγματικοτητα
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.438
Κριτικές
10
Like
2.971
Πόντοι
3.385
Ο μέσος άντρας είναι ανύπαρκτος αλλά τη μέση (και πιο κάτω) γυναίκα την θέλουν όλοι

Και όταν για κάποιους (ή πολλούς) η μόνη τους επαφή με γυναίκες είναι οι εκδιδόμενες,δεν είναι παράξενο που τις βλέπουν και σαν γκόμενες
Υπομέτριες τύπισσες έχουν άπειρες επιλογές. Αυτό τις κάνει να νιώθουν ''ανώτερες'' από την πραγματική τους κλάση και να ρίχνουν άπειρα άκυρα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.464
Like
16.151
Πόντοι
3.656
Φυσικά,όταν λέω ότι οι άντρες περνάνε απαρατήρητοι,εννοώ στις άγνωστες.

Γνωστές,μπορεί ακόμα και μουνάρα να κάτσει σε μπυροκοιλιά καράφλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom