Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Το έχουμε ξαναδεί το έργο απο άλλους.
Προφανώς έκανε τα δικά του προς την κοπέλα, αυτή θα σταμάτησε να τον δέχεται και τώρα αυτός ζητάει διαμεσολαβητή για να της μεταφέρει κάποιο μήνυμα.
Εγώ ξέρω ότι όλοι σας κράζετε πίσω από μια οθόνη χωρίς να ξέρετε για ποιο λόγο ένας άνθρωπος χρειάζεται βοήθεια
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
209
Like
86
Πόντοι
1
Η Λιλιαν απο Ιασωνος 1 ξερει κανεις αν εχει γυρισει?και αν ναι τι ωρες ειναι?
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
193
Κριτικές
20
Like
1.691
Πόντοι
1.191

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
118
Like
84
Πόντοι
1
Η Ειρήνη από Φωκαίας 17β ξέρεις κανείς αν έχει γυρίσει ;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Εγώ ξέρω ότι όλοι σας κράζετε πίσω από μια οθόνη χωρίς να ξέρετε για ποιο λόγο ένας άνθρωπος χρειάζεται βοήθεια
αφου δεν μας λες τι θες, θες σαν γκομενιτσα να μας στειλεις πμ στα κρυφα λες και εισαι εδω μεσα με ονοματεπωνυμο και θα εκτεθεις :coffee:
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
683
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou, καλό μήνα σε όλους, γρήγορη ανασκόπηση εβδομάδας, Δευτέρα κατά τις 13.00 Διδυμου 27, μόνη δούλευε τη Τάνια πια στανταράκι (επέστρεψε από διακοπές), πολύ καλές υπηρεσίες, βιαζόταν λίγο (ίσως γιατί ήταν μόνη) κλασσικές ισπανικές, τελειωτικό στο στόμα την γνωρίζετε την Τάνια πια. Τετάρτη Φυλής 59 κατά τις 14.00 μετά την συμβουλή και του αγαπημένου Τιτάνα Smyrni με την Tζέσικα, εντυπωσιακή εμφάνιαση (ξανθιά όμορφη milf, με 3.5άρι στήθος φτιαγμένο και πολύ όμορφο λεπτό σώμα) ευδιάθετη, ευγενική που δεν σου χαλάει χατήρι, παρόλο που είχε πολύ κόσμο στο σαλόνι και συνεχόμενα δωμάτια (μου θύμισε η κίνηση βέργας και Μπαρμπόρα) αλλάξαμε αρκετές στάσεις, χύσιμο στο πανέμορφο στήθος μετά από ισπανικιά (με παρότρυνση χύσε τις βυζάρες μου...) με χαμόγελο σηκώθηκε και μου είπε εδώ θα είμαι κάθε μέρα. Σήμερα το πρωί κατά τις 12.00 Διδύμου 8α με την Eλένη( και άλλο στανταράκι), πορνοσταρική φάση πάλι κάθισε στο κρεβάτι με εμένα όρθιο για στοματικό και χτύπαγε στα μάγουλα το πούτσο καθώς τον έγλυφε, 2 στάσεις και στο ιεραποστολικό ωραία βρωμόλογα (σκίσε μου την μήτρα, δώστα μου όλα στην μουνάρα) ωραίο εγκεφαλικό παιχνίδι από μία ευδιάθετη, όμορφη milf κοπέλα. Το κλού της εβδομάδας ήταν εδώ, με το που την έχυσα βαθειά στο μουνί, άρχισε να σφίγγει τα μουνόχειλα και τον κόλπο της, με εμένα μέσα της με διαδοχικούς παλμούς, με τέτοιο τρόπο που τρελάθηκα, δεν μου έχει ξανατύχει (οι έμπειροι εδώ θα ξέρουν τέτοια κόλπα καλύτερα) φοβερή αίσθηση, τι να πώ όσο ζεις και γαμάς μαθαίνεις. Να είστε καλά καλό ΣΚ...
Είναι αλήθεια ότι η Τάνια έχει βγάλει από το μενού τον κώλο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Σε ποιο μπουρδελο δουλευει αυτη?
Ναι Φυλης 109β ισογειο μετα τις 23:00 23:30 ειναι βραδυνη βαρδια...ειναι εδω και 5 μερες περιπου που εχει πιασει δουλεια εκει...τωρα για ποσο ακομα θα ειναι εκει..αγνωστο...
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
193
Κριτικές
20
Like
1.691
Πόντοι
1.191

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Μετα την χθεσινη μετρια συνεδρια με την Ηρα Φυλης 109β ισογειο, εχοντας περισσευμα ενα 10αρικο στην τσεπη για καψιμο, ειπα να ρισκαρω να δοκιμασω την Στελλα Ιασωνος 43 την οποια απεφευγα καιρο καθως δεν ειχε και τις καλυτερες κριτικες (ειχε ριξει και σουπερ φολα μια φορα στον DmtrsXX)...απο εμφανιση τουμπανο Ουκρανεζα με μπουταρες (ενα τατου σε καθε μπουτι) ξανθο ισιο μαλλι, χειλαρες καμπυλες πλουσιες (οχι χονδρη ομως) υψος καπου 1,68.. εχει λιγο περιεργο χαρακτηρα οποτε οταν ηρθε δωματιο για να την καλοπιασω της προτεινα να ξαπλωσει και αμα θελει ας παρει και εναν υπνακο και δεν θα κανει τιποτα θα τα κανω ολα εγω....δεχτηκε με χαρα, ξαπλωσε εκλεισε ματια και ηταν ακινητη σαν ψοφια...αρχισα να περιεργαζομαι το κορμι της το οποιο ειχε και μια παραξενη αλλα ωραια μυρωδια..ολως περιεργως αυτο σκηνικο μου εβγαλε μια περιεργη καυλα σαν κατι τσοντες οπου η γκομενα κοιμαται και μπαινει μεσα ο ξαρδερφος και την γαμαει σιγα σιγα κοιμισμενη...ετσι λοιπον και γω εμπαινα μεσα της σιγα σιγα και της ψιθυριζα στο αυτι "κοιμησου μωρο μου".. και αυτη ακινητη, ψοφια τελειως νομιζω οτι καποια στιγμη οντως την πηρε ο υπνος χαχαχα.... οταν τελειωσα συνεχισε να ειναι κοιμησμενη και δεν ειχε ορεξη να σηκωθει να φυγει, ηθελε να συνεχισει τον υπνο χαχαχα...Μπηκε μεσα και η τσατσα και μαζι την σηκωσαμε απο το κρεβατι, ουτε τα τακουνια της δεν μπορουσε να βαλει εγω της τα εβαλα, την ρωτησε η τσατσα τι επαθε και απαντησε "Στελλα καπουτ" χαχαχαχα.....
stella Iasonos 43.jpg
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
926
Like
1.192
Πόντοι
206
Αν και δεν το χα στο προγραμμα με γαργαλαγε η ψωλη μου και κατεβηκα στις 5 λιοσιων 73 πανω βλεποντας στο προγραμμα τη Μισελ....αναμονη στα σκαλακια ως τις +20 καθως κοριτσια δεν ειχαν ερθει κι η τσα2 δεν ανοιγε....ο συναγωνιστης που περιμενε μαζι μ ειχε φαει σκορδο που βρωμαγε ο τοπος λυπηθηκα τις κορασιδες....
Ερχεται λοιπον η Κασανδρα ενα πιπινι ρωσοφωνο με μικρο βυζι αλλα δυνατη κωλαρα....Μιλαει αγγλικα τουλαχιστον....
Αφου η Μισελ δεν ειχε ερθει κ βιαζομουν πηρα τη νεαρα που ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.
Μπαινει στο δωματιο με σοβαρα ιχνη ξεπετας παει κατευθειαν για πιπα,την "τραβαω" ευγενικα και δινει φιλια σε λαιμο-σωμα των 5 δευτερολεπτων...
Πιπα για μενα αχρωμη,αγευστη με απλο ρουφηγμα της ψωλης ουτε μπαλακια ουτε κορμο ουτε γλωσσα γενικα δεν μ αρεσε εχοντας σε συγκριση Μισεν και Εμμυ ας πουμε....
Παει να σκισει καποτα της λεω 69...
Λοιπον η κωλαρα στα μουτρα και η θεα φοβερη,πεντακαθαρη ωραια κωλοτρυπα και αυτο που μ αρεσει μικρο μουνακι.
Στη πιπα αυτη εδειχνε να μπουκωνει και να πνιγεται ενω ρουφωντας το μουνακι της εδειχνε να της αρεσει και να ανταποκρινεται η κλειτοριδα της....
Επειδη ειχα μερες αποχη ενιωθα το σπερμα να ρχεται....ετσι λοιπον την επνιξα στη πιπα τα πηρε τα μισα και παραπανω στο στομα και λογω του νεαρου της ηλικιας της πνιγηκε το καημενο....
Πεταχτηκε λες και την χτυπησε το ρευμα στο νιπτηρα,επινε νερο εφτυνε,εβηχε το κουκουτσι ηταν βαρυ....στο τελος ενω ντυνοταν πιστευω μου ριχνε στα ρωσικα μπινελικια....σορυ για το σεντονι αλλα δεν γραφω κριτικες κι εχω τυψεις ηθελα να σας περιγραψω την εμπειρια μου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom