Νέα

RIP -Νεκρός οπαδός της ΑΕΚ από επίθεση Κροατών στην ΟΠΑΠ Arena

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96
Ελεος με το σεναριο της κλαψας . Δεν θα μας κανετε να ντρεπόμαστε που ειμαστε ΑΕΚτζηδες . Οι βαζελοι πηγαν τον (μισθοφορικό;) στρατο προς το παρκακι μεταξυ 21 και 3 . Ξερανε οτι δεν υπηρχαν καμερες εκει και δεν νομιζω να επιτεθηκαν σε ΑΕΚτζηδες που εκαναν πικ νικ εκει .

Απλα εσκασε πολυ κοσμος από βαζελοΚροάτες και καποιοι φωναξαν ενισχυσεις απο απλους φιλαθλους . Λογω υποχωρησης η μαχη μεταφερθηκε και στην Δεκελειας οπου οντως επιναν καποιοι την καφεδαρα τους και ειδαν ξαφνικα να τους κανουν ντου .

Απλα οι ΑΕΚτζηδες που κανονισαν το ραντεβου εχουν χεστει πανω τους γιατι και η αστυνομια θα τους κυνηγησει αλλα και ο Μελισσανιδης θα τους κοψει τα χατήρια (εφαγαν και ξυλο επίσης).

Οπως εχει η BBB και η θυρα 13 εχει τα "μπουμπουκια" της ετσι και η Original εχει τα δικα της (μαχαιροβγαλτες, κλεφτρονια, εμπορους ντρόγκας , τυπους που πουλάνε προστασια σε μαγαζια κλπ)
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
909
Κριτικές
1
Like
1.968
Πόντοι
206
Ελεος με το σεναριο της κλαψας . Δεν θα μας κανετε να ντρεπόμαστε που ειμαστε ΑΕΚτζηδες . Οι βαζελοι πηγαν τον (μισθοφορικό;) στρατο προς το παρκακι μεταξυ 21 και 3 . Ξερανε οτι δεν υπηρχαν καμερες εκει και δεν νομιζω να επιτεθηκαν σε ΑΕΚτζηδες που εκαναν πικ νικ εκει .

Απλα εσκασε πολυ κοσμος από βαζελοΚροάτες και καποιοι φωναξαν ενισχυσεις απο απλους φιλαθλους . Λογω υποχωρησης η μαχη μεταφερθηκε και στην Δεκελειας οπου οντως επιναν καποιοι την καφεδαρα τους και ειδαν ξαφνικα να τους κανουν ντου .

Απλα οι ΑΕΚτζηδες που κανονισαν το ραντεβου εχουν χεστει πανω τους γιατι και η αστυνομια θα τους κυνηγησει αλλα και ο Μελισσανιδης θα τους κοψει τα χατήρια (εφαγαν και ξυλο επίσης).

Οπως εχει η BBB και η θυρα 13 εχει τα "μπουμπουκια" της ετσι και η Original εχει τα δικα της (μαχαιροβγαλτες, κλεφτρονια, εμπορους ντρόγκας , τυπους που πουλάνε προστασια σε μαγαζια κλπ)
Με αυτα που γραφεις εσυ εισαι η ιδια η ντροπη.
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
611
Like
229
Πόντοι
26
Οσοι ηταν εκει παραλαμβαναν μεχρι αργα τα διαρκειας τους απο τα εκδοτηρια.

23:00+ ηταν ανοιχτα τα εκδοτηρια;
Απλα οι ΑΕΚτζηδες που κανονισαν το ραντεβου εχουν χεστει πανω τους γιατι και η αστυνομια θα τους κυνηγησει αλλα και ο Μελισσανιδης θα τους κοψει τα χατήρια (εφαγαν και ξυλο επίσης).

δεν φαινεται οτι υπαρχει διαθεση απο αστυνομια να κυνηγησει αεκτζηδες
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Αλανι και μονο ο τροπος που μιλας και αποκαλεις αδερφες 2 συνομιλητες σου
οι οποιοι ουτε καν σε εβρισαν ουτε σε προσβαλαν δειχνει πολλα..
Επισης ο Βουλγαρος ηρθε για επεισοδια και ας μου λες εσυ οτι ειναι αστροφυσικος η δεν ξερω τι αλλο..
Επισης δεν ειπε κανενας οτι χαρηκε με τον θανατο ουτε του Βουλγαρου αλλα ουτε και του Αλκη...
Αντιθετως εσυ παιζει να χαρηκες ομως με θανατους δικων μας..
Το αν εσυ εχεις συμπλεγματα με τον Παοκ και τους οπαδους του ειναι αλλο θεμα..
Εγω σαν Παοκτσης μαζι σου δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ απολυτως προβλημα και δεν σε εχω τσουβαλιασει ποτε
και ας εισαι σε αντιπαλο στρατοπεδο οπαδων..
Ευχομαι να ηρεμησεις και να δεις τα πραγματα λιγο διαφορετικα γιατι εδω συζηταμε και ανταλλασουμε αποψεις..
Φιλικα παντα απο εναν οπαδο του Παοκ.


σοβαρα μιλας τωρα? θα βγεις και απο πανω?
o τροπος που πας να ξεπλυνεις τους κατάδικους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ του παοκ δεν... δειχνει πολλα?
....μετα απορεις που σε τσουβαλιαζω κιολας? μηπως να νιωσω και ....τυψεις?
οταν γραφεις οτι ο Τοσκο εφαγε παπα(??!) και θελησε να πουλησει τρελα(???),αρα καλα να παθει...
οταν γραφεις τετοιες φαιδροτητες, υπαρχει περιθωριο διαλογου μαζι σου?
αν ο Τοσκο φορουσε φανελα του ΑΡΗ και περνουσε βολτα πχ εξω απο την Τουμπα,τοτε θα συμφωνουσα μαζι σου.

αλλα στο πραγματικο περιστατικο ,που μας αφορα ......να πουλησει τρελα που και σε ποιον???
στις γιαγιαδες που πινουν τον καφε τους απεναντι απο το Μεγαρο Μουσικης?
να αποδειξει οτι κανει κουμαντο απεναντι σε ποιους? στους οικογενειαρχες που σουλατσαρουν με τα παιδακια τους απο τη Νεα Παραλια μεχρι το Ποσειδωνιο? υπηρχαν παοκτσηδες εκεινη την ωρα στην περιοχη?
ηταν με αλλους 7-8 Βουλγαρους μπουμπουκους(οχι ...τραμπουκους) ,επιναν τα ποτακια και τους καφεδες τους...
και ετοιμαζονταν Κυριακη απογευμα να αναχωρησουν για τη ..χωρα τους !

αν ηταν να πουλησει τρελα(ποιος,ο φοιτητης Νομικης Τοσκο?) και να ετοιμασει πεσιμο,θα ηταν και τουλαχιστον 50 Αρειανοι χουλιγκανοι μαζι του. αλλα επειδη ο Τοσκο δεν ηταν χουλιγκανος,δεν υπηρχε καν περιπτωση να εχει παρτιδες με δικους μας χουλιγκανους ,παρα μονο οπαδους....και οι πιο χουλιγκανοι ειναι αυτοι που δεν πατανε καν γηπεδο,παρα μονο για ειδικες περιστασεις. πιστεψε με.
λες να μην ηξεραν οι Βουλγαροι οτι εκεινη τη μερα στα καπακια παιζαμε μπασκετικο αγωνα?
θα εβγαιναν δηλαδη 8 ατομα να στησουν ενεδρες στα ασπρομαυρα αστικα που εκεινη την ημερα κατευθυνονταν προς το κλειστο της Πυλαιας?...και χωρις την αβαντα-καθοδηγηση απο Αρειανους?

το προβλημα μου δεν ειναι οτι λετε ψεματα,αλλα οτι λετε ψεματα πανω απο τα σαπια κουφαρια ΝΕΚΡΩΝ !
.....δολοφονηθεντων απο ΕΣΑΣ ! ο σεβασμος ειναι κατι τοσο δυσκολο για την οικογενεια σας?
ο σεβασμος στους ΝΕΚΡΟΥΣ ,γαμω το στανιο μου?


αλλα αν κρινω απο τα μουτζουρωμενα γκραφιτυ για τον Αλκη ,προφανως δεν ντρεπεστε καθολου και πιθανον να πανηγυριζετε κιολας.
ναι το πιστευω αυτο, ενδομυχα πανηγυριζετε πολλοι απο εσας. δεν ειστε τοσο κομπλεξικοι ,οσο σκατοψυχοι ρε φιλε.
και αρκετοι ακομα μπορει να μην πανηγυριζετε,αλλα εμμεσα ΧΑΙΔΕΥΕΤΕ τα δικα σας παρταλια γιατι...ετσι.
τα παρταλια που ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ ενα 19χρονο παιδι που θα εδινε μαθημα την επομενη μερα στο ΑΠΘ.
ετσι μαθατε σε αυτην την πολη, χαιδεμα απο αστυνομια,χαιδεμα απο πολιτικους,χαιδεμα απο τους γελοιους δημοσιογραφους.
μην "πειραξουν" τα δικα μας παιδγια , τα καημενα μωρε. εχει γινει συλλογικο βιωμα ο ασπρομαυρος ωχαδερφισμος στην Θεσσαλονικη.
...οτι δηλαδη υπαρχουν παιδια και αποπαιδια,με τη βουλα ! και ξερεις κατι? οσο δεν σας κοβεται ο αερας,τοσο θα αποθρασυνεστε.

ο αερας κοβεται με πολλους και εξυπνους τροπους,οχι μονο με βια στη βια. δεν σας κατηγορω,παρουσιαζω την αληθεια.
οποιοσδηποτε αλλος οπαδος στη θεση σας με τοσο γλειψιμο και τοση αβαντα, θα συμπεριφεροταν αναλογως.
με γιαγια και μητερα παοκτσουδες ,δε γινεται να σας μισω. ουτε να σας τσουβαλιαζω.
με τις μαλακιες που κανετε και γραφετε ομως, θα το καταφερετε. ειλικρινα πλεον δεν υπαρχει περιθωριο διαλογου μαζι σας.
και πλεον αποφευγω τις πολλες συναναστροφες ,γιατι ειναι στανταρακι οτι στην καλυτερη θα μαλωσω λεκτικα...
δεν βαζετε μυαλο,εχει κολλησει η βελονα στο γνωστο μοτο δονκιχωτισμού " μα ολοι θελουν το κακο μας ",χωρις να αντιλαμβανεστε οτι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ δολοφονησαν 2 ανθρωπους και οτι η προπαγανδα ξεπλυματος εχει παει σε αλλο επιπεδο.
μεχρι τα 9 μου ημουν αρρωστος παοκ,μετα αλλαξα ομαδα. στον τελικο του Βολου το 2017 ημουν επισης με συγγενεις. ετσι για την καυλα.

ενα τελευταιο παραδειγμα για να καταλαβεις τη διαφορα μας...προχθες σε θερετρο της Χαλκιδικης βλεπαμε ολοι μαζι τους αγωνες μας
50 Αρειανοι,70 Παοκτσηδες + λιγοι ουδετεροι,οπως τα υπολογισα+καποιοι Ολυμπιακοι.
στο δευτερο γκολ του παοκ πεταγονται κατι 14χρονα-15χρονα μαξιμουμ και φωναζουν "γκολ γαμω τον σουπερ3"
ΕΝΩ εκεινη τη στιγμη ο ΑΡΗΣ ηταν αμφιρροπο αν τελικα θα προκριθει !

Ο ΚΑΗΜΟΣ των μαλακισμενων δηλαδη ηταν ο ΑΡΗΣ και οχι οτι ο ΠΑΟΚ σφραγιζε την προκριση.
μετα το μαργαριταρι που πεταξαν,επεσαν ολα τα λυσσασμενα βλεμματα των Αρειανων πανω τους και τα σουτια ηταν.... ετοιμα.
ΜΑΝΤΕΨΕ ? μπηκα εγω μπροστα μαζι με 2 πατεραδες παοκτσηδες για να ληξει εκει το θεμα.

οι γονεις τους ζητουσαν συγγνωμη και ελεγαν "οχι αλητειες απο εμας"
μετα τους επιασα ιδιαιτερως και τους τα ειπα ενα χερακι.
παραδεχτηκαν οτι αυτοι φταινε γιατι ετσι τους μεγαλωσαν ,χωρις να το καταλαβουν
με νοοτροπιες του τυπου "ελα μωρε Παοκ ειμαι,οτι γουσταρω θα κανω ναουμε και ολα καλα"

αμ δεν ειναι ειναι παντα ετσι...... στη δραση παντοτε θα υπαρχει αντιδραση. νομος της φυσικης.
υπηρχε η ευκαιρια μετα τον Αλκη να γινει μια νεα αρχη. η πλευρα του παοκ ΕΔΕΙΞΕ ξεκαθαρα οτι ΔΕΝ το θελησε ποτε αυτο.
και δε μιλω μονο για συνδεσμιτες. οι οποιοι ,παρεμπιπτοντως, πλεον το παιζουν και....θιγμενοι!!!
παρολο που τον τελευταιο χρονο ΔΕΝ εχουν σταματησει οι μαλακιες απο την πλευρα τους.
συνεχιζουν να παριστανουν οτι ΔΕ συνεβη τιποτα και η ζωη συνεχιζεται στη Θεσσαλονικη κανονικα, με τις αβαντες που παντα ειχαν.
γινονται πολλα που δε μαθαινετε στην Αθηνα. το πιο προσφατο ηταν ντου σε παιδικη χαρα απο 30αρηδες δικους σας σε 14χρονο δικο μας.

εγω δεν επικροτω καμια πραξη βιας,απο οπου και αν προερχεται.
αλλα δεν δηλωνω και αισιοδοξος οτι δε θα υπαρξει αλλος Αλκης,αλλος Μιχαλης,αλλος Νασος.
και γι αυτο ΥΠΑΙΤΙΟΙ κατα 95% ειστε εσεις,οσον αφορα στη Θεσσαλονικη !
διοτι ναι μεν ειναι μεγαλη πολη,αλλα οχι αχανωδης οπως η Αθηνα, ουτε με τις ιδιες(αναλογικα) αστυνομικες δυναμεις.
υπαρχουν ολοκληρες συνοικιες αφημενες στη μοιρα τους.

για να κλεισω,εχω κατασταλαξει πως επιδιωκετε να μενετε παντοτε στη δημοσιοτητα,εστω με αρνητικο τροπο. δε σας χαλαει καθολου.
τρεφεστε απο αυτο. ακομα και με τα γνωστα καραγκιοζιλικια αυτοβαυκαλιζεστε,διοτι προσφερετε αφορμες για να ασχολουνται μαζι σας.
σας αρεσει αυτο. ενα ειδος "ψωνιου". τρεφεστε διοτι ετσι πλαθετε το αφηγημα οτι ολοι σας κυνηγανε,ολοι σας μισουν,ολοι σας ζηλευουν
ολοι εχουν κομπλεξ μαζι σας. καπως ετσι συντηρειτε το γελοιο μυθο του λαου σας και δινετε νοημα στην υπαρξη σας.
διοτι στην πραγματικοτητα κανεις δε θα ασχολουνταν μαζι σας,ουτε καν για να σπασει πλακα (πλεον).
 
Τελευταία τροποποίηση:

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.148
Πόντοι
14.936
σοβαρα μιλας τωρα? θα βγεις και απο πανω?
o τροπος που πας να ξεπλυνεις τους κατάδικους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ του παοκ δεν... δειχνει πολλα?
....μετα απορεις που σε τσουβαλιαζω κιολας? μηπως να νιωσω και ....τυψεις?
οταν γραφεις οτι ο Τοσκο εφαγε παπα(??!) και θελησε να πουλησει τρελα(???),αρα καλα να παθει...
οταν γραφεις τετοιες φαιδροτητες, υπαρχει περιθωριο διαλογου μαζι σου?
αν ο Τοσκο φορουσε φανελα του ΑΡΗ και περνουσε βολτα πχ εξω απο την Τουμπα,τοτε θα συμφωνουσα μαζι σου.

αλλα στο πραγματικο περιστατικο ,που μας αφορα ......να πουλησει τρελα που και σε ποιον???
στις γιαγιαδες που πινουν τον καφε τους απεναντι απο το Μεγαρο Μουσικης?
να αποδειξει οτι κανει κουμαντο απεναντι σε ποιους? στους οικογενειαρχες που σουλατσαρουν με τα παιδακια τους απο τη Νεα Παραλια μεχρι το Ποσειδωνιο? υπηρχαν παοκτσηδες εκεινη την ωρα στην περιοχη?
ηταν με αλλους 7-8 Βουλγαρους μπουμπουκους(οχι ...τραμπουκους) ,επιναν τα ποτακια και τους καφεδες τους...
και ετοιμαζονταν Κυριακη απογευμα να αναχωρησουν για τη ..χωρα τους !

αν ηταν να πουλησει τρελα(ποιος,ο φοιτητης Νομικης Τοσκο?) και να ετοιμασει πεσιμο,θα ηταν και τουλαχιστον 50 Αρειανοι χουλιγκανοι μαζι του. αλλα επειδη ο Τοσκο δεν ηταν χουλιγκανος,δεν υπηρχε καν περιπτωση να εχει παρτιδες με δικους μας χουλιγκανους ,παρα μονο οπαδους....και οι πιο χουλιγκανοι ειναι αυτοι που δεν πατανε καν γηπεδο,παρα μονο για ειδικες περιστασεις. πιστεψε με.
λες να μην ηξεραν οι Βουλγαροι οτι εκεινη τη μερα στα καπακια παιζαμε μπασκετικο αγωνα?
θα εβγαιναν δηλαδη 8 ατομα να στησουν ενεδρες στα ασπρομαυρα αστικα που εκεινη την ημερα κατευθυνονταν προς το κλειστο της Πυλαιας?...και χωρις την αβαντα-καθοδηγηση απο Αρειανους?

το προβλημα μου δεν ειναι οτι λετε ψεματα,αλλα οτι λετε ψεματα πανω απο τα σαπια κουφαρια ΝΕΚΡΩΝ !
.....δολοφονηθεντων απο ΕΣΑΣ ! ο σεβασμος ειναι κατι τοσο δυσκολο για την οικογενεια σας?
ο σεβασμος στους ΝΕΚΡΟΥΣ ,γαμω το στανιο μου?


αλλα αν κρινω απο τα μουτζουρωμενα γκραφιτυ για τον Αλκη ,προφανως δεν ντρεπεστε καθολου και πιθανον να πανηγυριζετε κιολας.
ναι το πιστευω αυτο, ενδομυχα πανηγυριζετε πολλοι απο εσας. δεν ειστε τοσο κομπλεξικοι ,οσο σκατοψυχοι ρε φιλε.
και αρκετοι ακομα μπορει να μην πανηγυριζετε,αλλα εμμεσα ΧΑΙΔΕΥΕΤΕ τα δικα σας παρταλια γιατι...ετσι.
τα παρταλια που ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ ενα 19χρονο παιδι που θα εδινε μαθημα την επομενη μερα στο ΑΠΘ.
ετσι μαθατε σε αυτην την πολη, χαιδεμα απο αστυνομια,χαιδεμα απο πολιτικους,χαιδεμα απο τους γελοιους δημοσιογραφους.
μην "πειραξουν" τα δικα μας παιδγια , τα καημενα μωρε. εχει γινει συλλογικο βιωμα ο ασπρομαυρος ωχαδερφισμος στην Θεσσαλονικη.
...οτι δηλαδη υπαρχουν παιδια και αποπαιδια,με τη βουλα ! και ξερεις κατι? οσο δεν σας κοβεται ο αερας,τοσο θα αποθρασυνεστε.

ο αερας κοβεται με πολλους και εξυπνους τροπους,οχι μονο με βια στη βια. δεν σας κατηγορω,παρουσιαζω την αληθεια.
οποιοσδηποτε αλλος οπαδος στη θεση σας με τοσο γλειψιμο και τοση αβαντα, θα συμπεριφεροταν αναλογως.
με γιαγια και μητερα παοκτσουδες ,δε γινεται να σας μισω. ουτε να σας τσουβαλιαζω.
με τις μαλακιες που κανετε και γραφετε ομως, θα το καταφερετε. ειλικρινα πλεον δεν υπαρχει περιθωριο διαλογου μαζι σας.
και πλεον αποφευγω τις πολλες συναναστροφες ,γιατι ειναι στανταρακι οτι στην καλυτερη θα μαλωσω λεκτικα...
δεν βαζετε μυαλο,εχει κολλησει η βελονα στο γνωστο μοτο δονκιχωτισμού " μα ολοι θελουν το κακο μας ",χωρις να αντιλαμβανεστε οτι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ δολοφονησαν 2 ανθρωπους και οτι η προπαγανδα ξεπλυματος εχει παει σε αλλο επιπεδο.
μεχρι τα 9 μου ημουν αρρωστος παοκ,μετα αλλαξα ομαδα. στον τελικο του Βολου το 2017 ημουν επισης με συγγενεις. ετσι για την καυλα.

ενα τελευταιο παραδειγμα για να καταλαβεις τη διαφορα μας...προχθες σε θερετρο της Χαλκιδικης βλεπαμε ολοι μαζι τους αγωνες μας
50 Αρειανοι,70 Παοκτσηδες + λιγοι ουδετεροι,οπως τα υπολογισα+καποιοι Ολυμπιακοι.
στο δευτερο γκολ του παοκ πεταγονται κατι 14χρονα-15χρονα μαξιμουμ και φωναζουν "γκολ γαμω τον σουπερ3"
ΕΝΩ εκεινη τη στιγμη ο ΑΡΗΣ ηταν αμφιρροπο αν τελικα θα προκριθει !

Ο ΚΑΗΜΟΣ των μαλακισμενων δηλαδη ηταν ο ΑΡΗΣ και οχι οτι ο ΠΑΟΚ σφραγιζε την προκριση.
μετα το μαργαριταρι που πεταξαν,επεσαν ολα τα λυσσασμενα βλεμματα των Αρειανων πανω τους και τα σουτια ηταν.... ετοιμα.
ΜΑΝΤΕΨΕ ? μπηκα εγω μπροστα μαζι με 2 πατεραδες παοκτσηδες για να ληξει εκει το θεμα.

οι γονεις τους ζητουσαν συγγνωμη και ελεγαν "οχι αλητειες απο εμας"
μετα τους επιασα ιδιαιτερως και τους τα ειπα ενα χερακι.
παραδεχτηκαν οτι αυτοι φταινε γιατι ετσι τους μεγαλωσαν ,χωρις να το καταλαβουν
με νοοτροπιες του τυπου "ελα μωρε Παοκ ειμαι,οτι γουσταρω θα κανω ναουμε και ολα καλα"

αμ δεν ειναι ειναι παντα ετσι...... στη δραση παντοτε θα υπαρχει αντιδραση. νομος της φυσικης.
υπηρχε η ευκαιρια μετα τον Αλκη να γινει μια νεα αρχη. η πλευρα του παοκ ΕΔΕΙΞΕ ξεκαθαρα οτι ΔΕΝ το θελησε ποτε αυτο.
και δε μιλω μονο για συνδεσμιτες. οι οποιοι ,παρεμπιπτοντως, πλεον το παιζουν και....θιγμενοι!!!
παρολο που τον τελευταιο χρονο ΔΕΝ εχουν σταματησει οι μαλακιες απο την πλευρα τους.
συνεχιζουν να παριστανουν οτι ΔΕ συνεβη τιποτα και η ζωη συνεχιζεται στη Θεσσαλονικη κανονικα, με τις αβαντες που παντα ειχαν.
γινονται πολλα που δε μαθαινετε στην Αθηνα. το πιο προσφατο ηταν ντου σε παιδικη χαρα απο 30αρηδες δικους σας σε 14χρονο δικο μας.

εγω δεν επικροτω καμια πραξη βιας,απο οπου και αν προερχεται.
αλλα δεν δηλωνω και αισιοδοξος οτι δε θα υπαρξει αλλος Αλκης,αλλος Μιχαλης,αλλος Νασος.
και γι αυτο ΥΠΑΙΤΙΟΙ κατα 95% ειστε εσεις,οσον αφορα στη Θεσσαλονικη !
διοτι ναι μεν ειναι μεγαλη πολη,αλλα οχι αχανωδης οπως η Αθηνα, ουτε με τις ιδιες(αναλογικα) αστυνομικες δυναμεις.
υπαρχουν ολοκληρες συνοικιες αφημενες στη μοιρα τους.

για να κλεισω,εχω κατασταλαξει πως επιδιωκετε να μενετε παντοτε στη δημοσιοτητα,εστω με αρνητικο τροπο. δε σας χαλαει καθολου.
τρεφεστε απο αυτο. ακομα και με τα γνωστα καραγκιοζιλικια αυτοβαυκαλιζεστε,διοτι προσφερετε αφορμες για να ασχολουνται μαζι σας.
σας αρεσει αυτο. ενα ειδος "ψωνιου". τρεφεστε διοτι ετσι πλαθετε το αφηγημα οτι ολοι σας κυνηγανε,ολοι σας μισουν,ολοι σας ζηλευουν
ολοι εχουν κομπλεξ μαζι σας. καπως ετσι συντηρειτε το γελοιο μυθο του λαου σας και δινετε νοημα στην υπαρξη σας.
διοτι στην πραγματικοτητα κανεις δε θα ασχολουνταν μαζι σας,ουτε καν για να σπασει πλακα (πλεον).
Παμε λοιπον να ξαναγνωριστουμε λοιπον...
Μπορεις να μου παραθεσεις αν γινεται κατι χειροπιαστο που να
λεω οτι συμφωνω με αυτα που επαθαν Αλκης και Τοσκο?
Εμενα για πολλοστη φορα γιατι μου απευθυνεσαι λες και μιλας σε εσωκλειστο
σε φυλακες για δολοφονια Αρειανου?
Επισης αυτο που εγραψα για τον Τοσκο ισχυει και για τους Κροατες που ηρθαν για
τσαμπουκα σε ξενη χωρα διχως μπουσουλα καλα καλα και βρισκονται πλεον σε κελια
κλαιγοντας την μοιρα τους...
Ημουν απο αυτους που εβρισαν και αυτο γιατι οντως δεν συμφωνω το σβησιμο των
γκραφιτι για τον Αλκη...
Εγραψα οτι οποιος το εκανε το λιγοτερο ΓΑΜΙΕΤΑΙ...
Αυτο εχεις δει απο εμενα εδω μεσα?
Εχω υποστηριξει εγω δολοφονους?
Τα σεντονια που γραφεις δεν μου λενε κατι...
Σου μιλαω ανθρωπινα και το μονο που γραφεις ειναι για το ποσο πολυ χαλια ειναι η συμβιωση σου
στην πολη σου με τους Παοκτσηδες...
Απο την αλλη εγω μενω χαβουζα..
Καμια σχεση...
Καταλαβαινω και νοιωθω το μενος σου αλλα ψαχτο λιγο γιατι αν κρινω απο την συμπεριφορα
που εχεις απεναντι μου χωρις να σου εχω απευθυνθει σε ασχημο τονο μπορει να εισαι σε αρχικο σταδιο
να γινεις αυτο που τελικα μισεις αδερφε...
Κατι τελευταιο...
Στον πουτσο μου οι Αλβανοι και οι οποιοι μουλοι μαχαιροβγαλτες οτι ομαδα και αν ειναι...
Οποιος με διαβαζει εδω μεσα ξερει και τι πρεσβευω...
Μην πιανεσαι κοροιδο με τα οπαδικα...
Τα αληθινα προβληματα ειναι αλλου...
Κατα βαθος το ξερεις γιατι εχουμε συνομιλησει και αλλου και συμφωνησαμε..
Απλα τα οπαδικα σου σε θολωνουν και ειναι κακο...
Εγω Παοκ θα παραμεινω γιατι ο δικος μου Παοκ δεν ειναι αυτο που περιγραφεις
εσυ αλλα ουτε και τα ανουσιουργηματα των οποιων...
Ειναι κατι αλλο πιο ωραιο και πιο ρομαντικο...
Για αλλη μια φορα να εισαι καλα και ευχομαι να θες και εσυ το ιδιο για εμενα...
Ελπιζω..:hi:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.033
Like
30.204
Πόντοι
6.056

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.580
Πόντοι
5.896
Και πάλι κινδυνεύεις

Με κόκκινη φανέλα πχ Μαν Γιου,Λιβερπουλ,Άρσεναλ,Ατλέτικο θα σε περναν για γαύρο

Με ασπρομαυρη της Γιουβέντους ή της Νιουκαστλ,θα σε περνάν για παοκτζη

Με κιτρινομαυρη της Ντορτμουντ,για αρειανό ή αεκτζη

Με γαλάζια της Σίτι,μπορεί να σε κυνηγάνε τίποτα αναρχοάπλυτοι

Νομίζω πως σ'αυτήν την ουγκανία,μόνο με φανέλα που δεν έχει κοκκινοπρασινοκιτρινοασπρομαυρο είσαι ήσυχος πχ Ρεαλ,Μπαρτσελόνα,Τσέλσι,Ίντερ κλπ
....
1692503891595.jpeg
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.580
Πόντοι
5.896
.....τα μουνόπανα είναι ένα πρώτης τάξεως σχολειο προπαγάνδας και εργοστασιο παραγωγής ναζί σε μια χώρα που έχει μακρά ναζιστική παράδοση.....το ίδιο συμβαίνει και σε αρκετές ομάδες των λεγόμενων χώρων του βισεγκραντ συν της Αυστρίας..ο ναζισμός έχει επιστρέψει για τα καλά και βρίσκει πρόσφορο έδαφος στα ανεγκεφαλα κοπρόσκυλα των ομάδων που βρίσκονται στις χώρες αυτές.... Κροατία Αυστρία συν Σλοβακία Τσεχία Πολωνία και Ουγγαρία είναι χαρακτηριστικά παραδείγματα χώρων όπου το αβγό του φιδιού κάνει θραύση και στις κερκίδες βρίσκει το άλλοθι ως οπαδισμος για να οργανωθεί και να επιστρέψει βίαια στην κοινωνία....και κανένας οργανισμός κανένα κράτος καμιά αρχή δεν κάνει τίποτα ώστε να συντρίψει αυτό που πριν λίγες δεκαετίες άφησε την Ευρώπη συντρίμμια .....
+1 αλλα θα εβγαζα την Πολωνια και θα προσθετα την Ουκρανια! :hi:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.573
Like
16.295
Πόντοι
3.656

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
133
Like
263
Πόντοι
21
θα ξαναγραψω αλλη μια φορα,μια που βλεπω οτι συνεχιζετε καποιοι να γραφετε οτι να ναι

οι εξελιξεις τις επομενες μερες θα ειναι καταιγιστικες,κυβερνηση και καναλια θα ξεφτιλιστουν τελειως,ενα μεγαλο μαθημα για ολους ειναι αυτη η υπόθεση οτι μας πασσάρουν ενα ματσο μαλακίες τα καναλια καθημερινά.Ηδη παιζει το βιντεο στα σοσιαλ...και προφανως δε το κανε κροάτης αλλα ουτε και καποιος που ηταν απο τη μεριά των κροατών...Η μαλακία που έχει γίνει ειναι μοναδική στην ιστορία των παγκοσμιων σκηνικών.

Επειδη για ευνοητους λογους δε μπορω να γραψω ακριβως τι εχει γινει,δουλεψτε λιγο το μυαλο σας...οι αεκτζηδες οπισθοχωρουν μετα απο 15 σεκ βαση του βιντεο,απο το βιντεο που φαινεται η φαση απο το αλσακι που στελνουν ναυτικες μολοτοφ κτλ,δε φαινεται καμια επαφη,γενικως στο πρωτο ντου δεν επαιξε επαφη εκαναν πισω αμεσως οι αεκτζηδες(Αυτος που χτυπιεται με τα ροπαλα δεν ειναι στο δρομο του σκηνικου αλλα απο κατω)...οποτε αμα δεν επαιξε επαφη...βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας,οι κροατες που μαχαιρωθηκαν εγινε μετα στα στενα (Γινοταν για 15 λεπτα τουλαχιστον γυρω γυρω)

Μεγάλη ξεφτίλα αυτο που κανανε με την σύλληψη του 43 χρονου,δεν ηταν καν στο σκηνικο...και προφανως δεν ειναι αυτος με το κρανος για οσους ξερουν προσωπα και καταστασεις.
Και μετα που καταλαβε τη ξεφτίλα η κυβέρνηση ότι εκει πέρα ηταν μαζεμενη η ορίτζιναλ ,και όχι γυναικόπαιδα θ αρχίσει και αυτους να τους παιρνει η μπαλα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Παμε λοιπον να ξαναγνωριστουμε λοιπον...
Μπορεις να μου παραθεσεις αν γινεται κατι χειροπιαστο που να
λεω οτι συμφωνω με αυτα που επαθαν Αλκης και Τοσκο?
Εμενα για πολλοστη φορα γιατι μου απευθυνεσαι λες και μιλας σε εσωκλειστο
σε φυλακες για δολοφονια Αρειανου?
Επισης αυτο που εγραψα για τον Τοσκο ισχυει και για τους Κροατες που ηρθαν για
τσαμπουκα σε ξενη χωρα διχως μπουσουλα καλα καλα και βρισκονται πλεον σε κελια
κλαιγοντας την μοιρα τους...
Ημουν απο αυτους που εβρισαν και αυτο γιατι οντως δεν συμφωνω το σβησιμο των
γκραφιτι για τον Αλκη...
Εγραψα οτι οποιος το εκανε το λιγοτερο ΓΑΜΙΕΤΑΙ...
Αυτο εχεις δει απο εμενα εδω μεσα?
Εχω υποστηριξει εγω δολοφονους?
Τα σεντονια που γραφεις δεν μου λενε κατι...
Σου μιλαω ανθρωπινα και το μονο που γραφεις ειναι για το ποσο πολυ χαλια ειναι η συμβιωση σου
στην πολη σου με τους Παοκτσηδες...
Απο την αλλη εγω μενω χαβουζα..
Καμια σχεση...
Καταλαβαινω και νοιωθω το μενος σου αλλα ψαχτο λιγο γιατι αν κρινω απο την συμπεριφορα
που εχεις απεναντι μου χωρις να σου εχω απευθυνθει σε ασχημο τονο μπορει να εισαι σε αρχικο σταδιο
να γινεις αυτο που τελικα μισεις αδερφε...
Κατι τελευταιο...
Στον πουτσο μου οι Αλβανοι και οι οποιοι μουλοι μαχαιροβγαλτες οτι ομαδα και αν ειναι...
Οποιος με διαβαζει εδω μεσα ξερει και τι πρεσβευω...
Μην πιανεσαι κοροιδο με τα οπαδικα...
Τα αληθινα προβληματα ειναι αλλου...
Κατα βαθος το ξερεις γιατι εχουμε συνομιλησει και αλλου και συμφωνησαμε..
Απλα τα οπαδικα σου σε θολωνουν και ειναι κακο...
Εγω Παοκ θα παραμεινω γιατι ο δικος μου Παοκ δεν ειναι αυτο που περιγραφεις
εσυ αλλα ουτε και τα ανουσιουργηματα των οποιων...
Ειναι κατι αλλο πιο ωραιο και πιο ρομαντικο...
Για αλλη μια φορα να εισαι καλα και ευχομαι να θες και εσυ το ιδιο για εμενα...
Ελπιζω..:hi:

ξερω πολυ καλα ποιος εισαι και τι γραφεις κατα καιρους,μην ανησυχεις.

εσυ παρεξηγηθηκες επειδη αποκαλεσα τους πουτανας γιους ΑΔΕΡΦΕΣ....και τιμητικο τους ειναι.
δεν αποκαλεσα εσενα ετσι....αλλα τους συνδεσμιτες σας.
τωρα αν εσυ εχεις τη μυγα και μυγιαστηκες,δικο σου το θεμα....
επισης ειναι το λιγοτερο θλιβερο να προσπαθεις να παραποιησεις στην κοινη γνωμη την αληθεια(περιπτωση Τοσκο).

η συμβιωση μου με αντιπαλους οπαδους μια χαρα ειναι,εδω πηγα σε δικο σας τελικο ρε τυπε..εσυ δηλαδη αυτο καταλαβες?
....οτι ειμαι εμμονικος και μισω ολους τους παοκτσηδες???...:coffee::coffee:
αλλα οταν βλεπω τις μαλακιες που γραφετε σε τοιχους(και οχι μονο) της πολης...το αιμα μοιραια θα βρασει..οταν καλα καλα δεν εχουμε κλεισει 1μιση χρονο απο τη δολοφονια του ΑΛΚΗ....για ρωτα τους αεκτσηδες πως θα νιωσουν αν κανουν κατι αναλογο κατ' εξακολουθηση οι πρασινοι?... δε γινεται να μην τα βλεπεις, ιδιως οταν οδηγας....εκτος αν εισαι τυφλος....εκ των πραγματων λοιπον θα εξοργιστεις....
....δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ειμαι αλλεργικος σε τετοιες νοοτροπιες,δεν εχει να κανει με ομαδες.
...δεν μπορεις να καταλαβεις οτι εμφυσατε το μισος και τη βια οχι μονο σε δικους σας,αλλα και σε αντιπαλους οπαδους.

στην προκειμενη λοιπον οι δικοι σας ριχνουν συνεχως λαδι στη φωτια και εξοργιζουν καθε ΝΟΗΜΟΝΑ φιλαθλο-οπαδο.
οχι μονο τους συμπολιτες Αρειανους. η συμπεριφορα τους ειναι εθχρος της ανθρωποτητας.
αν φερονταν ετσι καποιοι Αρειανοι χωρις να τους βαζει καποιος φρενο,εγω θα αλλαζα ομαδα ή θα εκοβα το γηπεδο.
θα ντρεπομουν ...θα χαλιομουν....θα σιχαινομουν. δε θα ζητουσα καν το λογο απο αλλους οπαδους και θα απλως θα το βουλωνα.

καμια ανοχη στα διποδα ανθρωποειδη. και σε οσους τα ...χαιδευουν.
ανεξαρτητως ομαδας.....επαναλαμβανω ομως,στην προκειμενη μιλαμε για την ομαδα σου γιατι οι οπαδοι της εχουν δωσει δικαιωματα.
.....αυτα τελειως φιλικα και χωρις δοση εμπαθειας.....καλη ορεξη....:coffee:
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
452
Κριτικές
1
Like
837
Πόντοι
81
θα ξαναγραψω αλλη μια φορα,μια που βλεπω οτι συνεχιζετε καποιοι να γραφετε οτι να ναι

οι εξελιξεις τις επομενες μερες θα ειναι καταιγιστικες,κυβερνηση και καναλια θα ξεφτιλιστουν τελειως,ενα μεγαλο μαθημα για ολους ειναι αυτη η υπόθεση οτι μας πασσάρουν ενα ματσο μαλακίες τα καναλια καθημερινά.Ηδη παιζει το βιντεο στα σοσιαλ...και προφανως δε το κανε κροάτης αλλα ουτε και καποιος που ηταν απο τη μεριά των κροατών...Η μαλακία που έχει γίνει ειναι μοναδική στην ιστορία των παγκοσμιων σκηνικών.

Επειδη για ευνοητους λογους δε μπορω να γραψω ακριβως τι εχει γινει,δουλεψτε λιγο το μυαλο σας...οι αεκτζηδες οπισθοχωρουν μετα απο 15 σεκ βαση του βιντεο,απο το βιντεο που φαινεται η φαση απο το αλσακι που στελνουν ναυτικες μολοτοφ κτλ,δε φαινεται καμια επαφη,γενικως στο πρωτο ντου δεν επαιξε επαφη εκαναν πισω αμεσως οι αεκτζηδες(Αυτος που χτυπιεται με τα ροπαλα δεν ειναι στο δρομο του σκηνικου αλλα απο κατω)...οποτε αμα δεν επαιξε επαφη...βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας,οι κροατες που μαχαιρωθηκαν εγινε μετα στα στενα (Γινοταν για 15 λεπτα τουλαχιστον γυρω γυρω)

Μεγάλη ξεφτίλα αυτο που κανανε με την σύλληψη του 43 χρονου,δεν ηταν καν στο σκηνικο...και προφανως δεν ειναι αυτος με το κρανος για οσους ξερουν προσωπα και καταστασεις.
Και μετα που καταλαβε τη ξεφτίλα η κυβέρνηση ότι εκει πέρα ηταν μαζεμενη η ορίτζιναλ ,και όχι γυναικόπαιδα θ αρχίσει και αυτους να τους παιρνει η μπαλα
Ντετέκτιβ εισαι τυπε ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
και κατι τελευταιο..... να δουμε ποτε θα ξανακουστει "λευτερια στους δολοφονους" απο το πεταλο της 4....
δεν ειναι μονο 50 ατομα @koutavoulias...ως εκ τουτου λοιπον θα τσουβαλιαζω ΟΛΟΥΣ τους συνδεσμιτες σας,οσο δεν θα το κοβουν μαχαιρι ...
οχι ολους τους παοκτσηδες.... αλλα ολους τους συνδεσμιτες. το μισο μου σοι παοκτσηδες ειναι αλλωστε...

αυτα δεν τα εχουν κανει μετα απο φονους(!) ουτε οι ...Χρυσαυγιτες και οι οπαδοι της ....17Νοεμβρη τυπε... μιλαμε για διποδα ζωα..

τελος παντων.... το θρεντ ειναι για τον ΜΙΧΑΛΗ και αρκετα πλατιασαμε..:coffee:
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
952
Like
603
Πόντοι
86
και κατι τελευταιο..... να δουμε ποτε θα ξανακουστει "λευτερια στους δολοφονους" απο το πεταλο της 4....
δεν ειναι μονο 50 ατομα @koutavoulias...ως εκ τουτου λοιπον θα τσουβαλιαζω ΟΛΟΥΣ τους συνδεσμιτες σας,οσο δεν θα το κοβουν μαχαιρι ...
οχι ολους τους παοκτσηδες.... αλλα ολους τους συνδεσμιτες. το μισο μου σοι παοκτσηδες ειναι αλλωστε...

αυτα δεν τα εχουν κανει μετα απο φονους(!) ουτε οι ...Χρυσαυγιτες και οι οπαδοι της ....17Νοεμβρη τυπε... μιλαμε για διποδα ζωα..

τελος παντων.... το θρεντ ειναι για τον ΜΙΧΑΛΗ και αρκετα πλατιασαμε..:coffee:
Θα μιλουσαμε αν μου επιτρεπετε για τσουβαλιασμα στο συγκεκριμενο θεμα, αν ,οταν οι 50 φοναζαν αυτον τον εμετο , σηκωνονταν οι υπολοιποι και τους πλακωναν στο φατουρο, αλλα δυστυχως δεν γινεται αυτο, στην καλυτερη ανοχη στην χειροτερη επιδοκιμασια....
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: geoMan

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
Το εν λογω βίντεο εχει ανεβει στο Twitter στο hooligans.cz φαίνεται ξεκαθαρα να τρεχει διπλα στον Μακαριτη έτερος Αεκτζης με αιχμηρό αντικείμενο στα χέρια του και ισως έρχονται σε επαφη μεταξυ τους καταλαθος ,εχει πολυ καλυτερη αναλυση εαν το δειτε απο το Twitter
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Λογικο ακουγεται να μαχαιρωθηκαν καταλαθος πανω στην τρεχαλα μεταξυ τους.
Τοσα ατομα εκει και δεν ειδαν ποιος μαχαιρωσε τον φιλο τους;

Ελπιζω να τελειωνει γρηγορα μην καθονται φυλακη τσαμπα τοσα ατομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom