Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 96 20,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 375 79,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    471

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Βρε άσε την ''αξία'' του γαμησιού: στην τσέπη σου, τι σε συμφέρει; δεν είναι συνάρτηση του πόσα ξοδεύεις για την πουτάνα και πόσα για την γκόμενα; πού διαφωνείς σε αυτό;
Είναι συνάρτηση με την αξια. Εφόσον μας νοιάζει το γαμήσι πως θα βγάλουμε από την εξίσωση; Δεν γίνεται. Δηλαδή υπολογίζουμε πόσα δίνουμε σε σχέση με τι παίρνουμε. Το βάζουμε σε στεγανά χωρίς συναίσθημα ώστε να βγει άκρη. Αν μπλέξουμε π.χ γκομενοαγαπουληδες και πορνοαγαπουληδες δεν θα βγει άκρη. Παρατηρούμε λοιπόν περίτρανα ότι μόλις γαμήσουμε μια φορά μια γκόμενα με καφέ η βόλτα κτλ γιατί κάπως θα ξεκινήσει το γαμήσι, δεν λες σε κάποια έλα να σε γαμήσω κι έρχεται, τότε θα ακολουθήσουν κι άλλα γαμήσια με ποιοτικότερη αξία από την πουτάνα. Γενικώς είναι πιο οικονομική η γκόμενα. Και φυσικά δέχομαι ότι αν ο άλλος είναι αυνανας, θα τον γδάρει η γκόμενα αλλά αυτό είναι μια παράμετρος που επιτρέπουμε η όχι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τέλος για να διευκολύνω την ροή γνωρίζω ότι βρισκόμαστε σε πορνοσαιτ οπότε όπως και να έχει είναι δύσκολο να πούμε ευθέως ότι οι γκόμενες αξίζουν καλύτερα. Προσέξτε, δεν εννοώ ότι είναι υπέροχες να ζήσεις μαζί τους. Λέω ακριβώς ότι συμβαίνει. Προσωπικά όταν ξεκινάω κάτι με γκόμενα γαμάω σαν τρένο και τελικά μόνο κεραμίδια στο κεφάλι δεν της πετάω διότι μου σπάει το αρχίδια όπως όλων μας λίγο η πολύ. Μόνο για γαμήσι είναι κι αυτό επειδή τα κάνουν όλα αληθινα με άπειρο χρόνο συν το ακάποτο. Αν δεν γίνουν έτσι, δεν τις θέλω ούτε εγώ ούτε κανείς Πιστεύω κανείς δεν θέλει μια γαμιόλα που το παίζει δήθεν. Ούτε ένας. Κι αν υπάρχει το κάνει και το γνωρίζει.
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Αυτό στέκει ως αναισθητικο από τον βραχνα της σκέψης. Ισχύει μόνο για οσους έχουν τόσο πλούσια ερωτική ζωή που παίρνουν πουτάνες για πλάκα κι όχι από ανάγκη. Δηλαδή κάποιος που έχει καργαρει στα μουνιά είτε επειδή τα έφερε έτσι η ζωή να το έχει εκ φύσεως, είτε επειδή έχει τόσα λεφτά που έρχονται μόνες τους οι γκόμενες, μπορεί να το πει αυτό ως απαξίωση όλων
μιας που όλα στ αρχίδια του. Οι υπόλοιποι απλοί άνθρωποι το λένε ως δικαιολογία για να πορνιαζουν. Αυτό τουλάχιστον έχω παρατηρήσει εγώ.
Mας απαξιωσες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Ποιο είναι το συμπέρασμα δηλαδή; ποια στοιχίζει παραπάνω, η γκόμενα ή η πουτάνα; Αυτό δεν είναι το ερώτημα;
σχετικο για τον καθενα υπαρχουν γυναικες που κοστιζουν και αλλες οχι.Υπαρχουν αντρες που τα σκανε και αλλοι νορμαλ
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Αν εγώ θέλω να γαμήσω 10 φορές το μήνα και πάω Μεταξουργείο, θα μου στοιχίσει 10Χ 10 +50 ευρώ βενζίνα, σύνολο 150 ευρώ.
Αν θέλω να γαμήσω 10 φορές ένα call girl από γραφείο, θέλω περίπου 1500 ευρώ.
Αν έχω μία ''σταθερή'' σχέση και την βγάλω έξω και δεν πληρώνει μία, και πάμε 10 φορές για ποτό-φαγητό, βάλε βενζίνες, λουλούδια, σκατά και λοιπά, το κόστος είναι περίπου 80 η έξοδος. Αν δεν έχεις και σπίτι, πάμε στο χιλιάρικο το μήνα.
Αν έχεις μία που απλά βρίσκεστε και πηδιέστε 10 φορές, αν έχεις χώρο μπορεί να σου στοιχίσει λιγότερα και από το Μεταξουργείο.
Νομίζω ότι είναι αντιληπτό πως όλα καθορίζονται από τα δεδομένα της περίπτωσης είτε αγοραίου έρωτα είτε γκόμενας.
Αν η αλλη σε γουσταρει, μπορει να ειναι ευχαριστημενη με καμια ταινια, βολτα (αν μενεις σε ωραια περιοχη) και απλο καφε. Μια φορα την βδομαδα εξω για δειπνο με τα εξοδα μοιρασμενα
Γαμας περισσοτερες απο 10 φορες με λιγοτερο απο τα 150 του μεταξουργεια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν -μας- απσξιωσα. Μας νομιμοποίησα. Είναι έτσι ακριβώς. Ολους όσους ξέρω σε κρίση ειλικρίνειας λένε τι μαλακίες κάνουμε τώρα; Περιμένουμε την σκρόφα να μας τον πάρει λίγο στο στομα και να γαμήσουμε στα ψεμματα; Καλύτερα να είχαμε ένα μουνί με το πασο μας. Απλά βαριούνται. Εγώ για αυτό πάω με εποχές. Διότι αν πηγαίνεις συνέχεια με πουτάνες απονευρωνεται
η ανάγκη για το γκομενικο. Θέλουμε ρε παιδί μου και τα όλα μας στο γαμήσι. Τόσο απλό.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Αν η αλλη σε γουσταρει, μπορει να ειναι ευχαριστημενη με καμια ταινια, βολτα (αν μενεις σε ωραια περιοχη) και απλο καφε. Μια φορα την βδομαδα εξω για δειπνο με τα εξοδα μοιρασμενα
Γαμας περισσοτερες απο 10 φορες με λιγοτερο απο τα 150 του μεταξουργεια
αν νιωθει μεγαλη ελξη για σενα συνηθως αυτες δε κοιτανε να σε αρμεξουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lekker

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
αν νιωθει μεγαλη ελξη για σενα συνηθως αυτες δε κοιτανε να σε αρμεξουν
Οι περισσοτερες κοπελες ετσι ειναι
δεν χρειαζονται να τρωνε εξω μερα παρα μερα
Μια βολτα κεντρο, κανα παγωτο στο χερι και σπιτι για γαμησακι και καμια ταινια
Ο Ακης εχει ενα καρο συνταγες για ενδιαφερον φαγητο στο σπιτι
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Η απάντηση είναι πολύ απλή.

Δύο είναι τα είδη γυναίκας που τα πληρώνεις πανάκριβα σε χρόνο και χρήμα:

Οι γκόμενες που είναι πουτάνες &

Οι πουτάνες που στο παίζουν γκόμενες.
Τις πουτανες που το παιζουν γκομενες καλυτερα να τις ταιζεις παρα να τις ποτιζεις
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
πιο ρεαλιστικα ομως αν παμε σε λυσεις donald
Ακόμα πιο αναλυτικά μέχρι κόκκαλο άπαξ και γαμήσεις μια φορά μια γκόμενα θα ξαναγαμησεις κι άλλες φορές. Δεν πάει οπότε πληρωνεις μόνο τοτε γαμάς. Και βέβαια έχεις πολύ πιο οικονομικά τα γλωσσοφιλα, τσιμπούκια, γλυφομουνια, γλυφοκώλια, χυσιματα παντου ακάποτα γαμησια, άπειρο χρόνο, έλξη, ποιότητα, ηρεμία κτλ. Δηλαδή βασιλκα πράγματα. Θα λήξουν; Ε βέβαια θα λήξουν καποιια στιγμή! Γαμάει κανείς την ίδια για πάντα με λυσσα; με την πουτάνα όμως δεν θα τα έχεις ποτέ όλα αυτά μαζί εκτός αν την βγάλεις γκόμενα όπου ακόμα και αληθινά ερωτευμένοι να είστε (ήδη το τραβάω από τα μαλλιά) τότε μετά από κάνα μήνα θα τσακώνεστε γιατί αυτή θα σου λέει ρε μαλάκα που σε γνώρισα και σε πίστεψα κι εσύ ότι είσαι μία πουτάνα και μισή. :2funny:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.887
Πόντοι
3.385
Αν η αλλη σε γουσταρει, μπορει να ειναι ευχαριστημενη με καμια ταινια, βολτα (αν μενεις σε ωραια περιοχη) και απλο καφε. Μια φορα την βδομαδα εξω για δειπνο με τα εξοδα μοιρασμενα
Γαμας περισσοτερες απο 10 φορες με λιγοτερο απο τα 150 του μεταξουργεια
Αν είναι και καψούρα και δουλεύει έχει εισοδήματα, μπορεί να βγαίνεις και κερδισμένος οικονομικά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Γαμουσα μια γκόμενα κι ήμουν τόσο πολύ ευχαριστημένος σε όλα που την γαμουσα κι έξτρα χωρίς να το έχω αναγκη για να χαίρεται περισσότερο εκτός όσων φορων ενιωθα. Ούτε λεφτά μου έτρωγε. Πλήρωνε όπως κι εγώ. Τα έφερε η ζωή και δεν την ξαναγαμησα.
Δεν ηθελα. Μου έσπασε το σρχιδια. Ενιωθα μόνο μια συμπάθεια σαν αδέρφια και ένα ανάμικτο συναίσθημα να την φιλήσω για τις αναμνήσεις και να την πετάξω από την ταράτσα για όσα τράβηξα. :2funny: Πάντως να την γαμήσω δεν μπορουσα πια. Αυτή βέβαια νομιζε ότι κάνω τον δύσκολο. Γυναικείο μυαλό. Της πουτσας κομπλεξικο. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Αν είναι και καψούρα και δουλεύει έχει εισοδήματα, μπορεί να βγαίνεις και κερδισμένος οικονομικά.
Θα ήθελα να έβρισκα μια τέτοια. Οχι για να της τα φάω αλλά για να με έχει υπεύθυνο στις τυχόν επιχειρήσεις της. Να γίνω δηλαδή κι αφεντικό κάποια στιγμή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Οι περισσοτερες κοπελες ετσι ειναι
δεν χρειαζονται να τρωνε εξω μερα παρα μερα
Μια βολτα κεντρο, κανα παγωτο στο χερι και σπιτι για γαμησακι και καμια ταινια
Ο Ακης εχει ενα καρο συνταγες για ενδιαφερον φαγητο στο σπιτι
Αν αφαιρέσεις το περισσότερες και βάλεις την λέξη σπάνιες, με βρίσκεις σύμφωνο. :2funny: Συνήθως είναι ναυαγια υπό εκκόλαψη οπότε ότι προλάβεις. Εξ ου κι η ανάλυση μου.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
1
Like
5.163
Πόντοι
1.056
Αυτό στέκει ως αναισθητικο από τον βραχνα της σκέψης. Ισχύει μόνο για οσους έχουν τόσο πλούσια ερωτική ζωή που παίρνουν πουτάνες για πλάκα κι όχι από ανάγκη. Δηλαδή κάποιος που έχει καργαρει στα μουνιά είτε επειδή τα έφερε έτσι η ζωή να το έχει εκ φύσεως, είτε επειδή έχει τόσα λεφτά που έρχονται μόνες τους οι γκόμενες, μπορεί να το πει αυτό ως απαξίωση όλων
μιας που όλα στ αρχίδια του. Οι υπόλοιποι απλοί άνθρωποι το λένε ως δικαιολογία για να πορνιαζουν. Αυτό τουλάχιστον έχω παρατηρήσει εγώ.
υπαρχει και η κατηγορια ανθρωπου που εχει τοσα στο κεφαλι του που το μονο που νοιαζεται και θελει ειναι μολις κανει τη καυλα του να εχει την ησυχια του,που δε γουσταρει κουβεντες και σαλια και δεν μπαινει στη διαδικασια σχεσης δεσμου κτλ που θελει απλα την απομονωση του..καποιοι μας λενε και μονοχνωτους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
υπαρχει και η κατηγορια ανθρωπου που εχει τοσα στο κεφαλι του που το μονο που νοιαζεται και θελει ειναι μολις κανει τη καυλα του να εχει την ησυχια του,που δε γουσταρει κουβεντες και σαλια και δεν μπαινει στη διαδικασια σχεσης δεσμου κτλ που θελει απλα την απομονωση του..καποιοι μας λενε και μονοχνωτους
Σίγουρα υπάρχουν. Όλα υπάρχουν. Εγώ μιλώ για το σύνηθες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μετά από όλα όσα είπαμε εγώ ένα ξέρω. Πριν κάνα τάληρο χρόνια χρόνια τέτοια ώρα γαμουσα ακάποτα στάνταρ ενώ πχ. σήμερα όχι. Κι είναι Σάββατο. Και δεν γέρασα ακόμα. Και είμαι ίδιος. Βαρέθηκα όμως να ακούω μαλακίες από τις ψυχοπαθεις. Αν πηγαίνω ακόμα και ριχνομαι είναι για να νιώθω εγώ οκ. Ξέρω ότι τα άκυρα που θα φάω θα είναι πενταπλάσια :2funny: από πιο παλιά για να πάρω αποτέλεσμα. Αλλά δεν θα τους περάσει. Θα γαμήσω.
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Αν αφαιρέσεις το περισσότερες και βάλεις την λέξη σπάνιες, με βρίσκεις σύμφωνο. :2funny: Συνήθως είναι ναυαγια υπό εκκόλαψη οπότε ότι προλάβεις. Εξ ου κι η ανάλυση μου.
Την λεξη κοπελες δεν την εβαλα τυχαια
Μιλαω για γυναικες μεχρι 25 που το καλο γαμησι εχει την μεγαλυτερη σημασια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lekker

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Τώρα θα ρίξω διλημμα βγαλμένο από τη ζωή...

Όσο γαμας την γκόμενά ... συμπεριφερεται σαν πουτανα
Όσο γαμας την πουτανα ... συμπεριφερεται σαν γκόμενά

Τελικα ποια είναι η γκόμενά και ποια είναι η πουτανα ...?

Ηδου η απορία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom