Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
Γαμιεται η ρεαλ καιτο μουνι της μάνας της θα μας αφήσει η γαμημενη σε τρυφερό ραντεβού με τις παρτουζανες ?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.131
Κριτικές
167
Like
84.676
Πόντοι
46.423


:wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.706
Πόντοι
8.006
Πομφόλυγες και φληναφήματα τυπε. Αν θες να μιλήσουμε σοβαρά, γράψε τι ομάδα είσαι και πότε σε αδίκησε ο Ολυμπιακός, και για κάθε φάση που θα βρίσκεις ότι ευνοήθηκε ο Ολυμπιακός, εγώ θα σου βρίσκω 2 που έχουμε αδικηθεί. Με ημερομηνίες, αποδείξεις και ονόματα. Όχι αοριστίες του τύπου "μΑς ΚλΕβΑτΕ τΑ μΠρΩτΑθΛηΜαΤα !!1!1!".
Ειμαι ΑΕΚ τύπε, και το να μου ζητάς να σου γραψω πότε με αδικησε ο Ολυμπιακος για να μου γραψεις πότε αδικήθηκες περισσοτερο, συνιστα αφορμή για ακράτητα γέλια.
Σε παρακαλω.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.459
Πόντοι
8.746
Αρχιδατη ανακοίνωση, όπως φαίνεται έχει καταλάβει τα λάθη που έκανε στο παρελθόν (πχ συμμαχία με νδ, ενώ μια ζωή ο Ολυμπιακός είναι μόνος απέναντι σε όλους) και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. Μαύρο σε όλους να ξεβρωμισει ο τόπος :alivedick::alivedick:
what do you drink man?
give me a little bit
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.706
Πόντοι
8.006
Γαμιεται η ρεαλ καιτο μουνι της μάνας της θα μας αφήσει η γαμημενη σε τρυφερό ραντεβού με τις παρτουζανες ?
οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

what do you drink man?
give me a little bit
Τύπε εμενα μου ειπε να του αναφερω πότε αδικηθηκε η ΑΕΚ υπέρ του Ολυμπιακου, για να μου μετρησει διπλασιες φορες που αδικηθηκε ο Ολυμπιακος
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Ειμαι ΑΕΚ τύπε, και το να μου ζητάς να σου γραψω πότε με αδικησε ο Ολυμπιακος για να μου γραψεις πότε αδικήθηκες περισσοτερο, συνιστα αφορμή για ακράτητα γέλια.
Σε παρακαλω.
καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα.
Ακομη κι αν σφαζουν τον γαυρο για τα επομενα 50 χρονια, οι ελληνες οπαδοι (πλην των γαυρων προφανως) θα εξακολουθουν να μας τα πρηζουν για παρελθοντικες παραγκες στημενα κτλ.

Ολοι εχουν αποδειξει οτι αν τους δωθει η ευκαιρια, θα το εκμεταλλευτουν. Ολοι. Ακομα και οι μικροτεροι που ποτε δεν διεκδικουν τιτλους, καβατζωνουν δανεικους, shady προεδριες, παραμονες στην κατηγορια, λεφτα κατω απο το τραπεζι, στημενα κτλ...

Τα τελευταια χρονια ο ολυμπιακος ειναι το πολυ οσο βρωμικοι ειναι και οι υπολοιποι μεγαλοι. Ας πουμε οι βαζελοι ακομα ζαλιζουν παπαρια για τον κατσουρανη ενω εχουν περασει 12 χρονια, απο το πρωταθλημα στα χαρτια (για το οποιο γελαμε) εχουν περασει 15 χρονια, απο τη Ριζουπολη 20 χρονια κτλ... Εχετε πανω απο μια δεκαετια να μας προσαψετε κατι που στην πορεια δεν κανατε (ή προσπαθησατε να κανετε) οι ιδιοι. Απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα, και ολες οι ομαδες εχουν κατηγορηθει για τιτλους που πηραν (ή δεν καταφεραν να παρουν λογω βλακειας) με δολο και πουστιες.

Ωραια η καραμελα αλλα δεν εχει λιωσει απλα, εχει χωνευτει και εχει ηδη χεστει σε καποια τουαλετα.

Απτην αλλη, θυμαμαι και στο ιδιο ακριβς χρονικο διαστημα, να μειωνουν την united και να την κραζει ολη η αγγλια και καλα για ευνοικες διαιτησιες, οι ισπανοι να κρατανε μανιατικες τις πουστιες της Ρεαλ για 50+ χρονια ή να ζηλευουν τα φραγκα της, και μετεπειτα το βαρος να πηγαινει στην και καλα "Ουεφαλονα", να μηδενιζουν την αξια και ολους τους τιτλους της Γιουβε για το καλτσιοπολι, ο Μεσσι και καλα να σηκωνει πετσινο μουντιαλ και αλλες παρομοιες παρανοιες. Σχιζοφρενεις "φιλαθλοι" :tooth:

Οι μεγαλοι και οι δυνατοι παντα θα εχουν και μια καποια ευνοια, αλλα και την γλοιωδη προπαγανδα των πολλων εναντιων τους, γιατι ολοι οι χαμενοι καπου πρεπει να ριχνουν το φταιξιμο για να μασαει σανο ο λαος τους. Στα παπαρια μας λοιπον, χαρειτε μεταξυ σας για τον "μπαμπουλα" ολυμπιακο, εκ του αποτελεσματος καλα καναμε και τα γαμησαμε ολα οταν μπορουσαμε, γιατι αποδεδειγμενα ολοι στη θεση μας θα κανατε το ιδιο, και θα πανηγυριζατε ή θα πουλαγατε τρελιτσα μετα. Ολοι.

Οταν επιστρεψετε στο 2023 ελατε να μας πειτε για βρωμιες.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
Ειμαι ΑΕΚ τύπε, και το να μου ζητάς να σου γραψω πότε με αδικησε ο Ολυμπιακος για να μου γραψεις πότε αδικήθηκες περισσοτερο, συνιστα αφορμή για ακράτητα γέλια.
Σε παρακαλω.
τυπε τωρα πια με το βιντεο δεν ειναι θεμα ποσοτικης διαφορας αλλα πνευματικης..δεν υπαρχει το αλλοθι του "ετσι το ειδα η οχι"..τωρα με το βαρ σου λενε στα ισα..ειστε μαλακες,σας στησαμε και σας γαμησαμε...ειδικα οταν δεν μιλαμε για μια φαση αλλα για 4..δεν υπαρχει παιχνιδι στη ευρωπη απο συστασης του βιντεο που βαριστας να εδωσε 4 φασεις αναποδα απο την πραγματικοτητα..αν ειχαν γινει αυτα στη φιλαδελφεια που εγιναν στο καραισκακη στο 1-3, θα κανατε ακομη συλλαλητηρια για εξυγιανση
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.657
Like
26.521
Πόντοι
5.506
δεν ηταν βηματα ηταν ......
FvPBju9WwAUipcI.jpg
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
522
Like
708
Πόντοι
86
Ειμαι ΑΕΚ τύπε, και το να μου ζητάς να σου γραψω πότε με αδικησε ο Ολυμπιακος για να μου γραψεις πότε αδικήθηκες περισσοτερο, συνιστα αφορμή για ακράτητα γέλια.
Σε παρακαλω.
Αλλα λογια ν' αγαπιομαστε. Λογικο βεβαια, απ' τη στιγμη που μου λες οτι εισαι αεκ δεν σε παιρνει να πεις και πολλα. Τα αισχη που εχετε κανει ΜΟΝΟ φετος, δεν τα εχει κανει ο Ολυμπιακος συνολικα ολη την 20ετια που πιστευεις στο μυαλο σου οτι αδικηθηκατε.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.657
Like
26.521
Πόντοι
5.506
Αλλα λογια ν' αγαπιομαστε. Λογικο βεβαια, απ' τη στιγμη που μου λες οτι εισαι αεκ δεν σε παιρνει να πεις και πολλα. Τα αισχη που εχετε κανει ΜΟΝΟ φετος, δεν τα εχει κανει ο Ολυμπιακος συνολικα ολη την 20ετια που πιστευεις στο μυαλο σου οτι αδικηθηκατε.
μαλακας ειναι...ενας γραφικος του μπου μην πολυδινεις σημασια
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
37
Like
20.326
Πόντοι
12.896
μαγκες ξερετε κανα σαιτ που να μπορει να δεις κανεις τον αγωνα σε live stream με την φενερ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom