Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
499
Πόντοι
21
Κομπλέ ευχαριστώ εχω πάει Βουλγαρια είναι αναλογος τη ψάχνεις πχ εγώ έκατσα 4 μερες της 3 είχα μαζί μου γκόμενά όλοι μερα.. σχεδον και εδινα 170στην κοπελα απλός πηγαίνανε βόλτες φαγητό και τα λιπα σεξ όσες φορες θες. Απλός πρεπει να το ψαξεις λιγο
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
299
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
21
Ωραία στη. Βουλγαρία; Όμορφα μουνακια,;
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
499
Πόντοι
21
Αν και Ρουμανια να ξερεις πολυ καλύτερα απλός δεν έχεις να δεις πολλά πράγματα αν θες λεπτομέρειες στειλε πμ
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
299
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
21
Αν και Ρουμανια να ξερεις πολυ καλύτερα απλός δεν έχεις να δεις πολλά πράγματα αν θες λεπτομέρειες στειλε πμ
Για τη Βουλγαρία θέλω λεπτομέρειες να σου πω την αλήθεια
Μήπως μπορείς να μου στείλεις δμ
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
299
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
21
Γιαντα δεν κατεω πώς να σου μπεψω
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
137
Κριτικές
4
Like
215
Πόντοι
1
Η εμφάνιση είναι υποκειμενική..σε κάποιους αρέσει σε κάποιους δεν αρέσει..όποτε εμφάνιση ΔΕΝ κρίνουμε..γιατί ο καθε σε μέσα του εχει προσωπική καύλα για αυτό που θα δει...υπηρεσίες είναι όντως μέτριες...
στο αμεσως προηγουμενο ποστ σου εγραψες οτι εχει εμφανιση "πολυ καλη" οποτε πως δεν κρινουμε? Νομιζω γενικοτερα οτι οι προτιμησεις σου αποκλινουν ιδιαιτερα απο τον μεσο ορο ας πουμε οποτε καλο θα ηταν να το αναφερες γενικοτερα... οτι γουσταρει ο καθενας βεβαια
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
στο αμεσως προηγουμενο ποστ σου εγραψες οτι εχει εμφανιση "πολυ καλη" οποτε πως δεν κρινουμε? Νομιζω γενικοτερα οτι οι προτιμησεις σου αποκλινουν ιδιαιτερα απο τον μεσο ορο ας πουμε οποτε καλο θα ηταν να το αναφερες γενικοτερα... οτι γουσταρει ο καθενας βεβαια

Ναι προτιμότερο είναι να γράφεις για μια εργαζόμενη πολύ καλή...αν και είναι προσωπική άποψη..παρά να λες όπως κάποιος άλλος εδώ μέσα μη γαμάτε χοντρές...αλλά εκεί δε σε είδα να αναφέρεσαι....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για τσεκαρε λίγο πιο πίσω το post του giorgara..."μη γαμάτε χοντρές και άσχημες"
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιτέλους ήρθε μια μιλφάρα στο Μ14 κάτω
Στεφάνια εχεικανα χρόνο και να έρθει...ξανθιά Νταρντάνα... βυζάρες τρομερή κωλάρα εννοείται φοβερή επιδερμίδα..μωρουδιστικη...όσοι αρέσκονται σε μιλφάρες να σπεύσουν...έχει όμως αναμονή και συνεχόμενα δωμάτια..τουλάχιστον εγώ περίμενα άλλους 3....
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Τελικά η αποχή και η πίεση προς τους οίκους δεν πρόκειται να λειτουργήσει. Αν δεν υπάρχουν εναλλακτικές, η κατάθεση θα γίνεται στους οίκους, παρά την προσαύξηση. Ας ελπίζουμε τουλάχιστον να λαμβάνουμε καλές υπηρεσίες
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Έδωσες το σαραντάρι δηλαδή;

Το έδωσα ναι....αλλά όπως έχω πει...επειδή η Στεφανία ΔΕΝ είναι ξεπέτα και είναι γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξεως εκεί αξίζει...
Επίσης έχω ξαναπεί..το 40 Άρι εκεί πέρα το δίνω μόνο σε Βανέσα Καίτη Αγάπη στεφάνια και ίσως ειρήνη που έχει βελτιωθεί πολύ....σε καμία άλλη από τις γνωστές Αντζελα Τζασμιν Ντανιέλα Σοφάκι Ιρένε Ρομπέρτα Εμανουέλα Ανίτα Τάνια Μαίρη Όλγα...κτλ κτλ...Αυτές που ανέφερα πιο πάνω...δε μπαινουν με τη καπότα στο στόμα κατευθειαν...κάνουν παιχνίδι...και δε ζητάν έξτρα αν θες να τις πιάσεις η να τις γλείψεις λίγο παραπάνω...πχ...Αγάπη μπαίνει δωμάτιο...με απλό πρόγραμμα μεν...αλλά παίζουν βαθιά γλωσσοφιλα διάρκειας...ισπανικό 69 χωρίς έξτρα χρέωση
Καίτη της αρέσει πολύ το γλειφομούνι μπορεί να κάθεται μία ώρα να τη γλείφεις..έχει και μουναρα...
Ειρηνη κάνει τρομερή πίπα και προκαταρκτικά...διάρκειας...και αν είσαι καθαρός και σε γουστάρει σου κάνει έξτρα δωρεάν...
Βανέσα οκ.. πλέον γνωριζόμαστε έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο στο σεξ
Και στεφάνια...που για μένα είναι ο ορισμός της επαγγελματίας εκδιδόμενες.
Αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τελικά η αποχή και η πίεση προς τους οίκους δεν πρόκειται να λειτουργήσει. Αν δεν υπάρχουν εναλλακτικές, η κατάθεση θα γίνεται στους οίκους, παρά την προσαύξηση. Ας ελπίζουμε τουλάχιστον να λαμβάνουμε καλές υπηρεσίες

Σωστά...και αυτό γίνεται επειδή δεν έγινε αποχή μάλλον ποτέ....κάποιοι συνέχισαν και πήγαιναν στα 50αρια....
Τεσπά....σε προσωπικό επίπεδο μόνο στις συγκεκριμένες που ανέφερα..που ξέρω ότι θα τιμήσουν το 40αρι-50αρι...στο 100%...
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
299
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
21
Σωστά...και αυτό γίνεται επειδή δεν έγινε αποχή μάλλον ποτέ....κάποιοι συνέχισαν και πήγαιναν στα 50αρια....
Τεσπά....σε προσωπικό επίπεδο μόνο στις συγκεκριμένες που ανέφερα..που ξέρω ότι θα τιμήσουν το 40αρι-50αρι...στο 100%...
Δεν το τιμάνε..κόλπα κάνουν για να ξαναπας πίστεψέ με
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν το τιμάνε..κόλπα κάνουν για να ξαναπας πίστεψέ με

Τι εννοείς δε το τιμάνε..αφού μόλις περιέγραψα....το τι κάνουν....και φυσικά..αν είναι ικανές να κάνουν κόλπα ώστε να είναι πιστικές στις υπηρεσίες τους...δε με νοιάζει καθόλου...δεν είμαστε ζευγάρι...ούτε ερωτευμένοι πάμε γαμαμετ..αυτές κάνουν τη δουλειά τους...αλλά αν τη κάνουν σωστά...και καταφέρουν να περάσουμε ένα άκρως ερεθιστικό τέταρτο...δε με νοιάζει καθόλου....τι περιμένεις δηλαδή να σε ερωτευτούν?....κόλπα θα κάνουν για να σε κάνουν πελάτη και καλά κάνουν ....από αυτό ζούνε...αν το κάνουν όμως καλά είναι απόλυτα θεμιτό ως προς το χόμπι μας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
299
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
21
Οκευ Κλεόβουλε καταλαβαίνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες
Πήγε κάνεις αυτές της ημέρες στη. Αναστασία;
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Επιτέλους ήρθε μια μιλφάρα στο Μ14 κάτω
Στεφάνια εχεικανα χρόνο και να έρθει...ξανθιά Νταρντάνα... βυζάρες τρομερή κωλάρα εννοείται φοβερή επιδερμίδα..μωρουδιστικη...όσοι αρέσκονται σε μιλφάρες να σπεύσουν...έχει όμως αναμονή και συνεχόμενα δωμάτια..τουλάχιστον εγώ περίμενα άλλους 3....
Κλεόβουλε έχω αρχίσει και αναθεωρώ για το γούστο σου διότι μου θεωρείς τοπ την τζένη λατίνα και χαμηλά στην κλίμακα την άντζελα..παρόλα αυτά θα την τιμήσω κι γω την στεφανία,η αλήθεια είναι οτι πήγα σήμερα για να την δοκιμάσω αλλά ήταν ήδη κάποιος στο δωμάτιο και έφυγα..έχω ακούσει καλά λόγια..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Κλεόβουλε έχω αρχίσει και αναθεωρώ για το γούστο σου διότι μου θεωρείς τοπ την τζένη λατίνα και χαμηλά στην κλίμακα την άντζελα..παρόλα αυτά θα την τιμήσω κι γω την στεφανία,η αλήθεια είναι οτι πήγα σήμερα για να την δοκιμάσω αλλά ήταν ήδη κάποιος στο δωμάτιο και έφυγα..έχω ακούσει καλά λόγια..

Ρε σεις... μη λέτε λόγια που δεν είπα...για την Άντζελα λέω ότι οι υπηρεσίες της είναι φτωχές..και ότι ζητάει παραπάνω λεφτά αν θες πχ να τη γλείψεις περισσότερο...δεν είπα για την εμφάνιση της...την Τζένη τη θεωρώ εννοείται σε υπηρεσίες πολυ πιο ψηλά διότι με τα ίδια λεφτά παίρνεις πάρα πολύ περισσότερα...
Έχω γράψει επανειλημμένα για την Άντζελα και για τη καυλωτική της εμφάνιση......
Μη γράφετε οτιναναι και λόγια που δεν έχω πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom