Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (18 μέλη και 181 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.679
Πόντοι
736
Εγώ φταίω που ενημερώνω, παλιότρολλα...
Τύπε, μου είναι αδύνατο να πιστεύω ότι δεν την πήρες ΑΚΑ, παρόλο που λες το αντίθετο... Εγώ την έχω πάρει από την πρώτη φορά ΑΚΑ και πάντα τα αδειάζω όλα στο μουνοτρυπιδι της! :rockon:
Δεν έχεις γίνει έτσι ακόμα ;
χαχαχαχα
Πέτυχα και νεαρό με κίτρινη fanta με καλαμάκι να βολτάρει την Κυριακή στην Κολωνού, δεν ξέρω τι λέτε στα παιδιά αλλά κάποιοι σας πιστεύουν πάντως.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
31
Like
26.064
Πόντοι
7.046
Τύπε, μου είναι αδύνατο να πιστεύω ότι δεν την πήρες ΑΚΑ, παρόλο που λες το αντίθετο... Εγώ την έχω πάρει από την πρώτη φορά ΑΚΑ και πάντα τα αδειάζω όλα στο μουνοτρυπιδι της! :rockon:
 

Συνημμένα

  • ghana-pallbearers-meme.jpg
    ghana-pallbearers-meme.jpg
    318,2 KB · Εμφανίσεις: 22

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246
γνωστή ακαποτού η Μαγκυ ..
Την εχουν χυσει ακαποτα μεσα στο μουνί ολοι οι Πέρσες της Αττικής...
δεν τον βλεπω καλα τον τυπο που την πηρε ακά..:priest::priest:
Μύστη, χρησιμοποιώ την "Συνταγή του Τζουνη" για τα ΑΚΑΠΟΤΑ γαμησια και χαίρω άκρας υγείας σύμφωνα με τις πρόσφατες εξετάσεις μου! :rockon::zfuck:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Τύπε, μου είναι αδύνατο να πιστεύω ότι δεν την πήρες ΑΚΑ, παρόλο που λες το αντίθετο... Εγώ την έχω πάρει από την πρώτη φορά ΑΚΑ και πάντα τα αδειάζω όλα στο μουνοτρυπιδι της! :rockon:
Αλήθεια μπαίνεις ακαποτα ; Δεν φοβάσαι ; Ρωταω χωρίς να κοροϊδεύω, εγώ θ είχα φρικάρει
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
95
Like
309
Πόντοι
20
Κορίνα φυλής 65 νομίζω.. όσο τσαχπινα ήταν πριν τόσο βαριεστημενη ήταν μέσα... Μόνο καλό το μικρό στρογγυλό κωλαρακι της στα 4 και ότι της γέμισα σπέρμα τα μικρά βυζάκια της και γκρινιάζε ότι έκαιγε...
Δεν για επανάληψη.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αλήθεια μπαίνεις ακαποτα ; Δεν φοβάσαι ; Ρωταω χωρίς να κοροϊδεύω, εγώ θ είχα φρικάρει
Είσαι καινούριο μέλος, γι' αυτό. Δεν πρόλαβες εποχές πριν από 7 χρόνια που είχαν ολόκληρο νήμα σχετικά με αυτό το θέμα και έπεφτε τραμπούκα σε προσεκτικούς όπως εσύ. :P
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246
Είσαι καινούριο μέλος, γι' αυτό. Δεν πρόλαβες εποχές πριν από 7 χρόνια που είχαν ολόκληρο νήμα σχετικά με αυτό το θέμα και έπεφτε τραμπούκα σε προσεκτικούς όπως εσύ. :P
Μύστη, μιλάς για το νήμα με τίτλο "Creampie Clan: Ακαποτοι Καταδρομείς"...:rockon: Ο νηματοθετης ήταν το πάλαι ποτέ μέλος, Τζουνης. Μαζί με τον Παρακμιακό, τον Ακα Κωλαντερο και άλλα ξακουστά μέλη υπήρχε κλίμα άμιλλας, ενότητας κι ανταλλαγής πληροφοριών περί του απροφυλακτου έρωτα! :rockon::zfuck:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
929
Like
1.200
Πόντοι
206
Μύστη, μιλάς για το νήμα με τίτλο "Creampie Clan: Ακαποτοι Καταδρομείς"...:rockon: Ο νηματοθετης ήταν το πάλαι ποτέ μέλος, Τζουνης. Μαζί με τον Παρακμιακό, τον Ακα Κωλαντερο και άλλα ξακουστά μέλη υπήρχε κλίμα άμιλλας, ενότητας κι ανταλλαγής πληροφοριών περί του απροφυλακτου έρωτα! :rockon::zfuck:
Αξεχαστες εποχες!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Εγώ φταίω που ενημερώνω, παλιότρολλα...

Δεν έχεις γίνει έτσι ακόμα ;
χαχαχαχα
Πέτυχα και νεαρό με κίτρινη fanta με καλαμάκι να βολτάρει την Κυριακή στην Κολωνού, δεν ξέρω τι λέτε στα παιδιά αλλά κάποιοι σας πιστεύουν πάντως.
Από αξιόπιστη πηγή
μεταφέρω την πληροφορία ότι σύντομα θα "σκάσει" θαυματουργό μίγμα κατά των ΣΜΝ, προϊόν πολύχρονης μελέτης και δοκιμών, περισσότερα δεν μπορώ να αποκαλύψω... :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ντανιελα είναι η πολύ λεπτή ξανθιά πιτσιρικά από το πορνομολ ή άλλη?

Εγώ φταίω που ενημερώνω, παλιότρολλα...

Δεν έχεις γίνει έτσι ακόμα ;
χαχαχαχα
Πέτυχα και νεαρό με κίτρινη fanta με καλαμάκι να βολτάρει την Κυριακή στην Κολωνού, δεν ξέρω τι λέτε στα παιδιά αλλά κάποιοι σας πιστεύουν πάντως.
Από αξιόπιστη πηγή
μεταφέρω την πληροφορία ότι σύντομα θα "σκάσει" θαυματουργό μίγμα κατά των ΣΜΝ, προϊόν πολύχρονης μελέτης και δοκιμών, περισσότερα δεν μπορώ να αποκαλύψω... :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μύστη, μιλάς για το νήμα με τίτλο "Creampie Clan: Ακαποτοι Καταδρομείς"...:rockon: Ο νηματοθετης ήταν το πάλαι ποτέ μέλος, Τζουνης. Μαζί με τον Παρακμιακό, τον Ακα Κωλαντερο και άλλα ξακουστά μέλη υπήρχε κλίμα άμιλλας, ενότητας κι ανταλλαγής πληροφοριών περί του απροφυλακτου έρωτα! :rockon::zfuck:
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις. Τώρα τα απλά, αποστειρωμένα προγράμματα εξαπλώνονται σαν επιδημία.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.356
Κριτικές
6
Like
10.449
Πόντοι
3.936
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις. Τώρα τα απλά, αποστειρωμένα προγράμματα εξαπλώνονται σαν επιδημία.
Ολα πηραν την φθινουσα απο το '12 και μετα. Τοτε με τον κ. Μαλακιάδη υπουργο.(Βλ. Α. Λοβερδο). Στο κυνηγι μαγισσων και την εταιρα με το ειτζ. Βρεθηκαν και αλλες εταιρες του δρομου, με την ιδια ασθενεια αλλα ηταν ομως τοξοβολες. Απο εκει και επειτα ανοιξαν οι ασκοι του Αιολου, και φτασαμε στα αποστειρωμενα προγραμματα. Παλιοτερα το φουλ ακαπελα ηταν κατι πιο συνηθες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ολα πηραν την φθινουσα απο το '12 και μετα. Τοτε με το κ. Μαλακιάδη υπουργο.(Βλ. Α. Λοβερδο). Στο κυνηγι μαγισσων και την εταιρα με το ειτζ. Βρεθηκαν και αλλες εταιρες του δρομου ομως, με την ιδια ασθενεια αλλα ηταν τοξοβολες. Απο εκει και επειτα ανοιξαν οι ασκοι του Αιολου, και φτασαμε στα αποστειρωμενα προγραμματα. Παλιοτερα το φουλ ακαπελα ηταν κατι πιο συνηθες.
Ήρθε και ο κορωνοϊός κι έδεσε. Όπως το πάμε, θα μας φοράνε ολόσωμα προφυλακτικά στα μπουρδέλα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.356
Κριτικές
6
Like
10.449
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • naked-gun-condom.gif
    naked-gun-condom.gif
    995,7 KB · Εμφανίσεις: 30

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.356
Κριτικές
6
Like
10.449
Πόντοι
3.936
Μύστη, μιλάς για το νήμα με τίτλο "Creampie Clan: Ακαποτοι Καταδρομείς"...:rockon: Ο νηματοθετης ήταν το πάλαι ποτέ μέλος, Τζουνης.
Ειχε πλακα ο τυπος. Ακουστηκε οτι μετα την συνευρεση αφοδευε στα καλαθακια των μπου. Και οι τσ@τσ@δες εσκαγαν απο τη βρωμα και ετρεχαν πανικοβλητες να καθαρισουν τα δωματια :confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.215
Κριτικές
3
Like
10.662
Πόντοι
3.936
Τόσο πολύ έχει χαλάσει και η φυλής ρε παιδιά...περασμένα μεγαλεία χρόνια 2010-2011 ήμουν φαντάρος πήγαινα συχνά τώρα έχω να πάω χρόνια πολλά!!!
Που να πηγαινες το 2003...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom