Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Σε ευχαριστώ παρά ποκυ φίλε με βοήθησες θα πάω να την τσεκάρω!

Απτην μια φωτο που έχει η αθηνα όντως φαινεται για παχουλουλα!
 

Kenpachi14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Βυζάρες αλλά και βαρέων κυβικών θα προσθέσω .
Για να έχει πλήρη εικόνα ο συνάδελφος.
Ναι όντως η Αθήνα είναι βαρέων κυβικών αλλά προσωπικά δεν την γάμησα την άφησα να μου κάνει ισπανικό και τσιμπούκι, που τα κάνει εξίσου καλά
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Λίζα πολύ μέτρια πράγματα και σε εμφάνιση και υπηρεσίες η Ρούλα κλάσης ανώτερη αλλά βυζιά μικρά, για βυζάρες στο ίδιο κατάστημα είναι η Αθήνα Ελληνίδα πολύ καλή.
Με πολλλλλά παραπανίσια κιλά όμως η Αθηνά... Να τα λέμε κι αυτά να κανονίσει τα γούστα του ο άνθρωπος
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Ρε μάγκες τι προτείνετε για ένα καλό μασαζάκι και δυο γύρους με καλό μωρό στα 80€ ; Πρώτη σκέψη είναι η Ευα από σουλιου που έχω ξαναπάει αλλά ήθελα κάτι διαφορετικό και είδα ένα diamonds spa που παίζει μια Ρούλα και μια Λιζα! Αν έχετε να προτείνετε κάτι θα βοηθήσετε (ειδικά αν έχουμε κάποια με βυζαρες)! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Στη Σουλιου με σειρα μεγεθους στηθους και πολυ αξιολογες υπηρεσιες επισης παιζουν ΑΝΝΑ ΣΟΦΗ ΜΑΡΙΑ !!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Γιά τήν Natalie τού Athens Spa, έχει κάποιος συνάδελφος εποικοδομητική άποψη? στίς φωτός της φαίνεται πολύ ωραία, αλλά όσο καί νά έψαξα δέν βρήκα κάποια κριτική γιά αυτήν, πράγμα περίεργο, λαμβανομένου υπ' όψιν ότι υπάρχουν πάμπολλες κριτικές γιά κοπέλες υποδεέστερες σέ εμφάνιση από αυτήν...
εχω γραψει και παλαιοτερα.
αψογο κορμι με ωραιο μικρο στηθος.
πολυ καλο μασαζ
Β! μερος απαραδεκτο ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Στη Σουλιου με σειρα μεγεθους στηθους και πολυ αξιολογες υπηρεσιες επισης παιζουν ΑΝΝΑ ΣΟΦΗ ΜΑΡΙΑ !!!
Πάω να δω αννα γιατί μάλλον δν την έχω δει ποτέ! Μόνο Βικτωρια είχα δει!
 

Dybala88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Σουλίου 4,
Ετεροχρονισμένη ενημερωση:


Βικτώρια
Αλβανίδα, υψος γυρω στο 1.63 – 1,65
Το ατου της οι πολύ μεγαλες βυζαρες της που ξερει να τις χρησιμοποιει σε ισπανικη μαλακια.
Τσιμπουκι καλο, ρουφηχτο, γλυψιμο αρχιδια, ωραιο παιξιμο με το χερι.
Μουνι προς το σφιχτο, υγραινεται ευκολα και καβλωνει με το γλυψιμο.
Καθαρη, καμμια μυρωδια ψαριλας, σκορδιλας, ψοφιμιλας.
Κωλος καλος, ειδικα στα 4 ριχνεις τα κωλοσκαμπιλα σου.
Τα παιρνει ευχαριστα στο στομα και δεν τον βγαζει αν δεν ρουφηξει και την τελευταια σταγονα σπερμα.
Μασαζ ανω του μετριου.
Γλωσσοφιλιαζει φουλ. Για οποιον το γουσταρει.

Δευτερος γυρος επαναληψη των παραπανω.

Εμπειρια γυρω στο 6-7.
Θα την ξαναπαιρνα αν δεν ηταν στο μαγαζι η Ευα και η Κατερινα, από τη στιγμη που εφυγε η Νικη.


Ευα
Γνωστη και μη εξαιρεταια σουπερ καβλιαρα από την Αννα στην εθναρχου μακαριου παλιοτερα.
Από σωμα, εχει γινει λιγο πιο πλαδαρη από το φιτ που ηταν στην Εθναρχου, αν και καποτε ειχε παρει αρκετα κιλα εκει.
Τωρα το σωμα της ειναι αδυνατο αλλα όχι φιτ και αθλητικο. Σε καμμια περιπτωση δεν την λες πατσαδερι.
Πιπα όπως παντα φουλ σερβις, βαθυ λαρυγγι, τερμα οισοφαγο, γλυψιμο και ρουφηγμα αρχιδια και το ατου της το γλυφοκωλι που το γουσταρει τρελα.
Οι μερακληδες αν θελουν, προφανως μπορουν να απολαυσουν και κωλοδαχτυλάδα φουλ.
Πολύ καθαρη όπως παντα, μυρωδατη, με ωραιο μουνακι με καλοσχηματισμενα μουνοχειλα, σφιχτο στον πουτσο και όταν ερχεται η ωρα να το χυσεις, το σφιγγει και ειναι ακομα μεγαλυτερη η καβλα.
Κωλαρα ομορφη κανονικου μεγεθους, αλλα ομορφη ειδικα όταν τον παιρνει από το πλαι.
Βογγαει, μαλλον αληθινα και ενιοτε αν το καταφερεις, χυνει δυνατα και πολύ και μετα σε ξεπουτσιαζει να σε ευχαριστησει.
Βυζια προς 3αρια, μαλακα αλλα με ανταποκρισιμη γρηγορα, ρωγα.
Τα ρουφαει στο στομα και αν σε παει, την χυνεις και στη μαπα και στο ανοιχτο της στομα και το φχαριστιεται.
Δεν γλωσσοφιλιαζει και καλα κανει.
Εννοειται 2 γυροι και αν εισαι καβλιαρης και αντεχεις, σηκωνει και 3ο γυρο.

Εμπειρια 8-9
Η επαναληψη θεωρειται δεδομενη.

Κωλο δεν δινει καμμια από τις δυο.

Ενημερωση τελος.
Καλησπέρα συναγωνιστή.
Μία ερώτηση να κάνω? η κατερίνα περνάει κ αυτή ή μόνο reception?
 
  • Like
Αντιδράσεις: koleou

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.810
Πόντοι
4.130
Σε ευχαριστώ παρά ποκυ φίλε με βοήθησες θα πάω να την τσεκάρω!

Απτην μια φωτο που έχει η αθηνα όντως φαινεται για παχουλουλα!
Δοκίμασε και Σοφια στο Φραντζή 7, ίσως καλύτερη επιλογή!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
1
Like
2.801
Πόντοι
456
Στη Σουλιου με σειρα μεγεθους στηθους και πολυ αξιολογες υπηρεσιες επισης παιζουν ΑΝΝΑ ΣΟΦΗ ΜΑΡΙΑ !!!
Καλησπέρα συνάδελφε.

Πέρασα από Σουλίου και δεν βρήκα κουδούνι.

Πώς σου ανοίγουν;
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
426
Πόντοι
21
Μάγκες στα 80€ με 2 μπαλάκια (αν παίζει και αναλ ακομα καλυτερα) που ειναι η καλυτερη επιλογή με καλα και ωραια μουνια? δεν με ενδιαφέρει το μασαζ, ένας συναγωνιστής μου πρότεινε να δοκιμάσω μασατζιδικο πάρα studiο, cg
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
426
Πόντοι
21
Σουλίου 4 η Άννα είδα έχει κωλαρα για πολλά χαστούκια
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα συνάδελφε.

Πέρασα από Σουλίου και δεν βρήκα κουδούνι.

Πώς σου ανοίγουν;
καλημερα
δεν υπαρχει κουδουνι
παιρνεις τηλεφωνο σου ανοιγουν ανεβαινεις στον 5ο οροφο μια και μοναδικη πορτα.
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
426
Πόντοι
21
Πάω να δω αννα γιατί μάλλον δν την έχω δει ποτέ! Μόνο Βικτωρια είχα δει!
καλημέρα συναγωνιστή εντυπώσεις από Αννα? στα 80 είναι με κωλο και τα παίρνουν στο στόμα το κόστος? Λέω να πάω και εγώ, αν δεν την πετύχω θα πάρω Ευα, Σοφι ή Βικτόρια με αυτή τη σειρά. Επίσης η κοπέλα που λένε στο ρεσεψιόν ότι είναι ωραίο μουνι μπορείς να την πάρεις?
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
καλησπερα.μπορει καποιος να ενημερωσει για το μεχρι που φτανει το μασαζ στην αθηνα?φτανει στο σεξ ή μενει στον φραπε?υπαρχουν μασαζιδικα στην αθηνα στην κυψελη ή στο κεντρο(μοναστηρακι,ψυρρη,συνταγμα,πλακα ή καπου εκει μεσα) που να μπορεις στο τελος να κανεις κατι?αν δεν μπορειτε εδω στειλτε μου παρακαλω ενα p.m.

Σε ένα που πάω εγώ στο τέλος τους φτιάχνω καμιά χαλασμένη πρίζα,
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.945
Πόντοι
4.646
Μάγκες στα 80€ με 2 μπαλάκια (αν παίζει και αναλ ακομα καλυτερα) που ειναι η καλυτερη επιλογή με καλα και ωραια μουνια? δεν με ενδιαφέρει το μασαζ, ένας συναγωνιστής μου πρότεινε να δοκιμάσω μασατζιδικο πάρα studiο, cg
Στα 80 € μέ 2 φορές καί μέ πίσω πόρτα καί μέ καλή καί ωραία μουναρα? :think:

Πες πού έχει νά πάω καί εγώ....
Έχεις πολύ ψάξιμο νά κάνεις καί αν βρεις πες μας καί εμάς.

Αρχικά Κάνε μία βόλτα στα μαγαζιά σε Συγγρού καί πέριξ, επίσης αν ρίξεις τόν πήχη από εμφάνιση μουναρας έχεις επιλογές στα 80 €
 

Kenpachi14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι, επίσκεψη στο Σινώπης 29 Αμπελόκηποι (oasis Athens ). Το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου σε κορίτσια. Η υπηρεσία μου παρουσίασε τρία κορίτσια την Ράνια χοντρή με σπυριά στο πρόσωπο,την Σιντυ φιλιππινέζα τελείως αδιάφορη και την Εύα ξανθιά ελβενεζα . Το κακό σέ αυτό το μαγαζί είναι ότι τα κορίτσια κάθονται και σε κοιτάνε μέχρι να αποφάσεις ποια θα διαλέξεις. Διαλέγω την Εύα με το πρόγραμμα 30' στο 50€ , το δωμάτιο μικρό αλλά καθαρό, το μοναδικό μαγαζί που βρήκα εκτός από τής σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες να έχει σφραγισμένο σφουγγάρι και εδώ τελειώνουν τα θετικά. Η Εύα σαν εμφάνιση είναι κάτω του μετρίου όπου έχει και ένα μεγάλο τατουάζ πάνω από το μουνι. Έχει τριάρι βυζί με πολύ χαλαρό σώμα, στο μασάζ απλός σε χαϊδεύει και ψιθυρίζει κάτι στα αλβανικά. Στο τσιμπούκι απλώς βάζει το πουτσκεφαλο και στο παίζει,την γάμησα σε δύο στάσης ιεραποστελικό και doggy.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Καλησπέρα κύριοι, επίσκεψη στο Σινώπης 29 Αμπελόκηποι (oasis Athens ). Το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου σε κορίτσια. Η υπηρεσία μου παρουσίασε τρία κορίτσια την Ράνια χοντρή με σπυριά στο πρόσωπο,την Σιντυ φιλιππινέζα τελείως αδιάφορη και την Εύα ξανθιά ελβενεζα . Το κακό σέ αυτό το μαγαζί είναι ότι τα κορίτσια κάθονται και σε κοιτάνε μέχρι να αποφάσεις ποια θα διαλέξεις. Διαλέγω την Εύα με το πρόγραμμα 30' στο 50€ , το δωμάτιο μικρό αλλά καθαρό, το μοναδικό μαγαζί που βρήκα εκτός από τής σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες να έχει σφραγισμένο σφουγγάρι και εδώ τελειώνουν τα θετικά. Η Εύα σαν εμφάνιση είναι κάτω του μετρίου όπου έχει και ένα μεγάλο τατουάζ πάνω από το μουνι. Έχει τριάρι βυζί με πολύ χαλαρό σώμα, στο μασάζ απλός σε χαϊδεύει και ψιθυρίζει κάτι στα αλβανικά. Στο τσιμπούκι απλώς βάζει το πουτσκεφαλο και στο παίζει,την γάμησα σε δύο στάσης ιεραποστελικό και doggy.
μια φορα εκανα το λαθος και πηγα στο μαγαζι αυτο, και δεν ξαναπατησα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom